Перейти до змісту

Тимчасове перекриття руху транспорту


Рекомендовані повідомлення

11.08.2019 з 16.00. у Луцьку перекриють рух такими вулицями: проспект Соборності, проспект Перемоги, проспект Василя Мойсея, вулиця Винниченка, Театральний майдан, вулиця Лесі Українки, майдан Братський міст, вулиця Данила Галицького.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
  • Відповідей 351
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Не дуже то й тимчасове, але нехай буде

Quote

 

Проспект Волі у Луцьку закриють на два роки

 

У зв’язку з початком проведення ремонтних робіт на проспекті Волі частково обмежать рух. Реконструкцію розпочнуть після Великодніх свят і триватиме вона, за попередніми розрахунками, близько двох років.

Про це під час засідання бюджетної комісії Луцької міської ради 26 квітня повідомив директор департаменту ЖКГ Микола Осіюк, пише ІА «Волинські новини».

З його слів, перші серйозні роботи із реконструкції проспекту Волі у Луцьку (заміна мереж, розкопування тощо) стартують одразу після Великодніх свят.

«Реконструкцію проспекту Волі будемо проводити від вулиці Шопена до Київського майдану із двох сторін», – заначив головний комунальник міста.

З його слів, через ремонтні роботи періодично буде перекритий або ж обмежений рух проспектом. Саме тому вже розроблені схеми перекриття дорожнього руху зі скиданням на вулиці Коперника та Глушець.

За попередньої інформацією, яку надав Микола Осіюк, за сприятливих обставин ремонт планують завершити через півтора, або й два роки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у майбутньому головну магістраль міста Луцька планують розширити, гарантувавши більше простору і для пішоходів, і для велосипедистів, і для автомобілів чи громадського транспорту. Окрім того, на проспекті Волі змінять потоки руху та запровадять єдиний дизайн-код для вуличних меблів, огородження, мощення, ліхтарів і т. д. Вартість реконструкції становитиме, за попередніми розрахунками, від 60 до 80 мільйонів гривень.

©

Чомусь згадалось відео з Китаю (наче), де пів року готуються до перекриття мосту. Потім за добу все необхідне проводять (із залученням чи не усіх служб міста) і відкривають для роботи.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, turbo сказано:

Саме тому вже розроблені схеми перекриття дорожнього руху зі скиданням на вулиці Коперника

та на коперника і так 2 машини не завжди мають де розминутися..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, turbo сказано:

Вартість реконструкції становитиме, за попередніми розрахунками, від 60 до 80 мільйонів гривень.

Ото розпил!

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі, мова про реконструкцію пр Волі йшла ще за часів покійного Романюка. Він не встиг. 

ще тоді йшла мова про 6-полосний проспект. Вирізання зайвих / старих дерев насадження нових і т.п.

 

Ще б щось унікальне придумали.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vampirich сказал:

та на коперника і так 2 машини не завжди мають де розминутися..

Бо там треба односторонку робити. Я3 і на Бандери і ще ряді вулиць.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Cherman сказал:

То й добре, що не встиг. 6-полосний проспект в центрі точно не потрібен.

Там 4-полосний планували. 6 смуг - взагалі б тротуару не залишилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Cherman сказано:

То й добре, що не встиг. 6-полосний проспект в центрі точно не потрібен.

І добре і ні .

Добре те, що буде багато місця в центрі.  Окремі полоси тралікам і маршруткам.

А з іншої, то збільшення кількості тих же авто в центрі.

 

Краще б зробили велику парковку - стоянку.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, volks сказано:

Там 4-полосний планували. 6 смуг - взагалі б тротуару не залишилось.

Там місця для тротуару і всього вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікому на очі не траплявся проект? Шансів, що зроблять адекватно після закутого в граніт фонтану в центрі - небагато. По хорошому, там вистачить однієї смуги для автомобілів (благо, ширина вулиці дозволяє)

+ виділені смуги для громадського (і тільки) транспорту;

+ вело-смуги

Якщо парковка - то тільки платна. 

Далі смуга зелені і тротуар.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, xc90 сказано:

Якщо парковка - то тільки платна. 

То тільки без платна.

Бо ті бідняки на Лексусах і БМВ  не мають  5-10 грн, щоб поставити машину на стоянку.

 

Ти ж сам розумієш, що дурниці говориш.

Одиниці будуть на ПЛАТНУ парковку ставити авто. Всі решта будуть тулитися фіг знає де.  Бо 10 гр за стояну - це принципово.

А приїжджі полішуки на бляхах, то взагалі буде абзац.

Чого варто те, як вони навколо базарів паркуються...

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, Zheny@ said:

То тільки без платна.

Бо ті бідняки на Лексусах і БМВ  не мають  5-10 грн, щоб поставити машину на стоянку.

 

Ти ж сам розумієш, що дурниці говориш.

Одиниці будуть на ПЛАТНУ парковку ставити авто. Всі решта будуть тулитися фіг знає де.  Бо 10 гр за стояну - це принципово.

А приїжджі полішуки на бляхах, то взагалі буде абзац.

Чого варто те, як вони навколо базарів паркуються...

Дурниці - це тримати безтолкових муніципалів, які тільки доять міську казну замість поповнювати.

Чомусь усі "полішуки" і "не-полішуки" за кордоном вмить стають білі і пухнасті в плані парковки (та й взагалі дотримання правил поведінки). Пояснення лише одне - чудово працюючі засоби контролю на усіх рівнях.

Місця для парковки для усіх бажаючих - не вистачить ніколи, і ти це добре розумієш. І навіть навпаки: якщо всі місця будуть запарковані - значить треба піднімати вартість. Це сучасність.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, xc90 сказал:

Нікому на очі не траплявся проект?

Так презентували ще в березні.

https://konkurent.ua/publication/72127/kapitalniy-remont-prospektu-voli-scho-proponuut-zminiti-golovni-tezi-proektu/

59 минут назад, xc90 сказал:

Шансів, що зроблять адекватно після закутого в граніт фонтану в центрі - небагато

Якраз доволі непогано. Набагато краще, ніж те, що пропонували позаминулого року.

Найбільше бентежить ширина смуги руху 4.3 метри. Навіщо знову така широченна, на якій два автомобілі поміщаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, xc90 сказано:

Чомусь усі "полішуки" і "не-полішуки" за кордоном вмить стають білі і пухнасті в плані парковки (та й взагалі дотримання правил поведінки). Пояснення лише одне - чудово працюючі засоби контролю на усіх рівнях.

Патаму ша там немає кума/бра/свата, який "парішає" !

16 хвилин тому, xc90 сказано:

Дурниці - це тримати безтолкових муніципалів, які тільки доять міську казну замість поповнювати.

Погугли скільки вони в казну принесли! Я вже писав. Лише штрафів за парковки понад кілька лямів!

17 хвилин тому, xc90 сказано:

Місця для парковки для усіх бажаючих - не вистачить ніколи, і ти це добре розумієш.

Буду сперечатися!

 

Все залежить від самої парковки.  Якщо там буде 30 місць, то вона така нахйу нікому не потрібна. Якщо Овер 200 - то так, це круто!

При чому,  великий ярус підземної парковки на кількасот місць, + 1-2 яруси вгорі.

Це розвантажить весь центр!

При цьому,  будь-яка парковка в центрі буде каратися евакуацією авто на штрафмайданчик.  І добре було б незалежно від кількості цифр "7" у номері!

Але це фантастика.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

При чому,  великий ярус підземної парковки на кількасот місць, + 1-2 яруси вгорі.

Це розвантажить весь центр!

Що ще будемо зносити в центрі, щоб таке збудувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, volks сказано:

Що ще будемо зносити в центрі, щоб таке збудувати?

А там території мало?

Я тебе прошу!

Я вже говорив про те, що вся Глушець проситься ще одну , а то й 2 полоси. Щоб центр розгрузити. Там в тому болоті місця вагон. є куди будуватися.

Хай розвалять те, що не незаконно побудоване, або з порушенями будівельних норм.

 

Але  ж ти сам знаєш, якщо і з'явиться місце під парковку/стоянку,  то там побудуть черговий ЖК "шоколад / мармелад / маскарад".

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Погугли скільки вони в казну принесли! Я вже писав. Лише штрафів за парковки понад кілька лямів!

погугли - скільки грошей пішло на їх утримання, лише - надцять лямів і хочуть ще...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, volks said:

Якраз доволі непогано. Набагато краще, ніж те, що пропонували позаминулого року.

Про дорогу мова? А, може бути, не дуже слідкував за темою.

8 minutes ago, Zheny@ said:

Патаму ша там немає кума/бра/свата, який "парішає" !

Те саме, що й кажу, тільки іншими словами.

 

9 minutes ago, Zheny@ said:

Погугли скільки вони в казну принесли! Я вже писав. Лише штрафів за парковки понад кілька лямів!

Вибач, не гуглиться. Скинь, будь ласка, посилання на документи чи свій пост, де це написано. Тільки оплачених штрафів, бо виписувати - діло нехитре.

11 minutes ago, Zheny@ said:

Буду сперечатися!

 

Все залежить від самої парковки.  Якщо там буде 30 місць, то вона така нахйу нікому не потрібна. Якщо Овер 200 - то так, це круто!

При чому,  великий ярус підземної парковки на кількасот місць, + 1-2 яруси вгорі.

Це розвантажить весь центр!

При цьому,  будь-яка парковка в центрі буде каратися евакуацією авто на штрафмайданчик.  І добре було б незалежно від кількості цифр "7" у номері!

Але це фантастика.

 

Можна сперечатися, на це він і форум.

Я теж не проти на 200 місць перехоплювального паркінгу. Але десь на околиці і поблизу хорошого транспортного хабу.

Всі ці надії що ще одна смуга/розв'язка/парковка і стане легше жити - не працюють, вже довели міста не раз. Якщо і має ефект, то лише короткочасний: минає місяць-другий і все знову стоїть.

Ти кажеш, щоб парковка в центрі каралась евакуацією. А нащо, нехай усі бажаючі приїхати на власному авто платять за це місту. На ці гроші організовувати ще більше цікавих проектів для людей. 

Я хоч і живу за пару метрів від цуму центрі і мав би бути "за" чистіше повітря, але розумію, що ідея не дуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

погугли - скільки грошей пішло на їх утримання, лише - надцять лямів і хочуть ще...

Знаю. В рік.

А вони по кілька лямів в місяць приносять .

 

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, xc90 сказано:

Тільки оплачених штрафів, бо виписувати - діло нехитре.

Ну спробуєш штраф не оплатити, то будуть знати одразу. Тепер ВСІ штрафи одразу в "дії" !

+ чув таке, що будуть автоматом з карткових рахунків списувати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

А вони по кілька лямів в місяць приносять .

пруф?

не реально на парковці в Луцьку - лям в місяць

P.S. Пруфи про видатки - є на сайті міськради, як і про доходи за парковку )) 

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, xc90 сказано:

Ти кажеш, щоб парковка в центрі каралась евакуацією. А нащо, нехай усі бажаючі приїхати на власному авто платять за це місту. На ці гроші організовувати ще більше цікавих проектів для людей. 

А я про що?

Хай паркуються в недозволеному місці і платять за це місту! Я ж не проти.

А хто не хоче штрафів, хай платить за стоянку!

Я не проти платної парковки, хай місто заробляє.  Просто,

45 хвилин тому, xc90 сказано:

Чомусь усі "полішуки" і "не-полішуки" за кордоном вмить стають білі і пухнасті в плані парковки (та й взагалі дотримання правил поведінки).

Тоді б навичлися.  Забере через суд авто зі штрафмайданчика,  за "янап'ятьхвилинзасигаретами", буде думати про сигарети раніше, або кине курити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Ну спробуєш штраф не оплатити, то будуть знати одразу. Тепер ВСІ штрафи одразу в "дії" !

+ чув таке, що будуть автоматом з карткових рахунків списувати.

х*й з ним, покажи - де ти таке вичитав, про кілька мільйонів за парковку в місяць - які генерують муніципали? 

полегшу завдання, в цю суму - можеш врахувати штрафи за парковку.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, Zheny@ said:

Ну спробуєш штраф не оплатити, то будуть знати одразу. Тепер ВСІ штрафи одразу в "дії" !

+ чув таке, що будуть автоматом з карткових рахунків списувати.

 

На щастя, не доводилось мати справу. Можливо, щось і змінилось в законодавстві, але раніше той штраф не дуже попадав в загальну систему.

25 minutes ago, Zheny@ said:

Я вже говорив про те, що вся Глушець проситься ще одну , а то й 2 полоси.

Глушець прекрасно їде. І ширина її цілком достатня  для двох смуг (сам коли вчився їздити, плівся понад бордюром і всі об'їжджали без виїзду на зустрічну смугу).

А стоїть Глушець лише в одному місці - вхід в парк. Бо комусь дебільному здалося, що лежачі поліцейські - то дуже прогресивно.

16 minutes ago, Zheny@ said:

А я про що?

Хай паркуються в недозволеному місці і платять за це місту! Я ж не проти.

А хто не хоче штрафів, хай платить за стоянку!

Не можу зрозуміти, нащо ускладнювати. Ну от хочу я свій автомобіль поставити в центрі міста. Нащо мене штовхати на порушення, якщо я готовий заплатити за нормальну парковку.

16 minutes ago, Zheny@ said:

Тоді б навичлися.  Забере через суд авто зі штрафмайданчика,  за "янап'ятьхвилинзасигаретами", буде думати про сигарети раніше, або кине курити.

Саме так. Тільки штрафи і штрафмайданчики. 

Свіжий приклад сьогодні: навчання вогнеборців у головному корпусі ВНУ. Запарковано все навколо. Пожежна машина 5хв пробирається 10 метрів! Хтось зупинився на гідранті. Добре, що з самого ранку стояли інші їхні колеги на буханці і попереджали "з'їдь, бо скоро навчання". А якщо завтра пожежа?

Змінено користувачем xc90
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, на Вавілова, Сенатора, Чехова стоять замотані тимчасові знаки. Я думаю що готоються до копремонту Волі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...