Перейти до змісту

Тимчасове перекриття руху транспорту


Рекомендовані повідомлення

31 минуту назад, Zheny@ сказал:

То піди в міськраду один з другим і спитай!

Щоб ще там з упоротими типу тебе поспілкуватися? Дякуємо. В інтернеті таких "добрехочтакзробили" вистачає.

Змінено користувачем volks
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 351
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

8 minutes ago, Bliksss said:

а що він не так сказав? всі такі борзі в інтернеті, хтось написав скаргу в прокуратуру на те що не подобається? Робиться - дуже швидко, можна електронною поштою, можна, як я вже казав - в прокуратурі зліва скринька "для заяв та повідомлень";) можна особисто з реєстрацією в журналі, можна - поштою. Навіть відповідь отримаєте у встановлені терміни... От накуя людям права - якщо вони ними не користуються?

Ну привіт. Почнемо з початку.

Не я, і ніхто інший не створив тут тему "ой, дивіться, як погано зробили фонтан. Що ж робити, людоньки".

Про фонтан було згадано в контексті дороги. Яка, станом на сьогодні, не є закінченою. Проте вже у форумчан виникають питання до роботи.

З приводу ж фонтану - Женя спитав що саме не так. На що отримав відповідь. Коли ж відповідь не сподобалася - почались папірєдники, прокуратура і всяка інша подібна лабуда.

Ну і останнє, прокуратура, звернення, підписи на порталах - є хоч один кейс, де підняте питання не закінчилось на відписці?

Форум - на те й форум, щоб люди обговорювали насущні питання в житті міста. А не відправляти усіх, кому не "зробили - і на тому спасибі" до прокуратури.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, xc90 сказано:

є хоч один кейс, де підняте питання не закінчилось на відписці?

звичайно, інакше б не посилав не казав - все з власного досвіду;) (ментів ганяв)

5 хвилин тому, xc90 сказано:

Форум - на те й форум, щоб люди обговорювали насущні питання в житті міста.

саме так, тому і не варто сподіватись, що пост на форумі вирішить якісь проблеми, для вирішення яких - є передбачені законодавством методи ;)

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, Bliksss said:

а що він не так сказав? всі такі борзі в інтернеті, хтось написав скаргу в прокуратуру на те що не подобається? Робиться - дуже швидко, можна електронною поштою, можна, як я вже казав - в прокуратурі зліва скринька "для заяв та повідомлень";) можна особисто з реєстрацією в журналі, можна - поштою. Навіть відповідь отримаєте у встановлені терміни... От накуя людям права - якщо вони ними не користуються?

Розкажу приклад з життя. Зробили ремонт двору. Звісно, зафігачили все в бруківку (за яку - окрема тема). Але от халепа: замість похилого спуску - ось вам, люди з інвалідністю (чи просто маломобільні) - бордюр перед під'здом. Об'їхати - виїжджай з двору і шуруй на дорогу. Звернулись в жек - відписка "робили не ми, який з нас спрос", в департамент архітектури - "не в нашій компетенції". Теж в прокуратуру писати? Чи просто дякувати, що "хоч якось зробили".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Bliksss said:

звичайно, інакше б не посилав не казав - все з власного досвіду;) (ментів ганяв)

Це, безперечно, добре. Я з муніципалами розбирався. Проблеми є різного рівня. 

7 minutes ago, Bliksss said:

саме так, тому і не варто сподіватись, що пост на форумі вирішить якісь проблеми, для вирішення яких - є передбачені законодавством методи ;)

Якщо так здалось - це помилкове враження. Не подобається реалізація фонтану - я йду мимо. Кому подобається - залишається.

(Єдині, хто не мають вибору і слухають музичні треки - мешканці будинку поруч).

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, turbo сказано:

Теж в прокуратуру писати? Чи просто дякувати, що "хоч якось зробили".

Вибір - є, я що вибрати - ваша справа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, xc90 сказано:

Про фонтан було згадано в контексті дороги. Яка, станом на сьогодні, не є закінченою. Проте вже у форумчан виникають питання до роботи.

Всі форумчани - експерди з будування доріг і фонтанів!

 

Я добре пам'ятаю, коли робили ремонт будинку (Біг Бену) в центрі. І як там будівельники намалювали орнамент,  просто приклали трафарет і спробували. Ніяких остаточних фарбувань.

І що тут роздули на борді і в різних пабліках.

Мене це, блін, вибішує. Всі експертами стали, всі з телефонами бігають онлайн трансляції роблять на ютубі. Заради постів і лайків, а по суті що?  Було кілька людей які писали в Міськраду за роз'ясненнями чого так, а не інакше.

Ці паморочні яжематері харять. Воно буде лікарю розказувати як перев'язку зробити. Блохєри. Дармоїди.

20 хвилин тому, turbo сказано:

Теж в прокуратуру писати?

Так! І тільки так.  Фото зробленого з описом і питаннями!

Повір, протягом тижня зроблять!  

Звісно, що у ФБ чи на Борді написати найлегше. Хулі, тут всі експерти і  герої - генералісімуси диванних військ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди так було і завжди так буде - щоб не робилось, в будь-якому випадку знайдуться і ті, кому сподобається, і знайдуться ті, хто буде критикувати. Давно відома аксіома - всім не догодиш. Навіть постав посеред вулиці автомат по безкоштовній роздачі морозива, то буде купа питань: а чого тільки 2 смаки, а чого працює лише до 20:00, і бляха ніхто перед ним не миє, завжди купа морозива під ногами і т.д.

Я не виправдовую і не захищаю нікого, просто пошук недоліків і критика - це нормальна суспільна реакція :). А що ж, не повинні ж ми всі бути одноклєточними однодумцями без свого бачення.

Ну а щодо заяв в прокуратуру - ну то певно треба мати якісь підстави для того, чи так і писати: "а перевірте про всяк випадок кошторис он того об'єкта, щось мені на око здається що він задорожчий вийшов", так ?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 minutes ago, Cherman said:

@turbo @xc90 , а чого ти два сусідніх повідомлення пишеш з різних акаунтів?:)

До компуктера добрався:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, turbo сказал:

До компуктера добрався:)

А нашо взагалі на один форум кілька акків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, WebTraveller said:

А нашо взагалі на один форум кілька акків?

Вже колись розказував історію.

Діло було в розпал виборчої кампанії - новорегів банили навіть за чих в неправильну сторону. Щось хотів купити в барахолці, потім невдало зайшов в розділ "політика" - все, акк в блоці, контакти втрачені.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, SergLutsk сказал:

Ну а щодо заяв в прокуратуру - ну то певно треба мати якісь підстави для того, чи так і писати: "а перевірте про всяк випадок кошторис он того об'єкта, щось мені на око здається що він задорожчий вийшов", так ?

Я думаю в цивілізованих країнах так і є, що кожен платник податків може поцікавитись чому так а не інакше, і йому нададуть вичерпну відповідь.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 minutes ago, Zheny@ said:

Всі форумчани - експерди з будування доріг і фонтанів!

 

Я добре пам'ятаю, коли робили ремонт будинку (Біг Бену) в центрі. І як там будівельники намалювали орнамент,  просто приклали трафарет і спробували. Ніяких остаточних фарбувань.

І що тут роздули на борді і в різних пабліках.

Мене це, блін, вибішує. Всі експертами стали, всі з телефонами бігають онлайн трансляції роблять на ютубі. Заради постів і лайків, а по суті що?  Було кілька людей які писали в Міськраду за роз'ясненнями чого так, а не інакше.

Ці паморочні яжематері харять. Воно буде лікарю розказувати як перев'язку зробити. Блохєри. Дармоїди.

Так! І тільки так.  Фото зробленого з описом і питаннями!

Повір, протягом тижня зроблять!  

Звісно, що у ФБ чи на Борді написати найлегше. Хулі, тут всі експерти і  герої - генералісімуси диванних військ!

Жень, в тебе реально чи не самий вдалий день чи якась криза середнього віку. Відчуття, ніби ще трохи і на молодь почнеш кидатись. Перечитай завтра сам себе і почисть тему (мої повідомлення теж можна терти).

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Ну а щодо заяв в прокуратуру - ну то певно треба мати якісь підстави для того, чи так і писати: "а перевірте про всяк випадок кошторис он того об'єкта, щось мені на око здається що він задорожчий вийшов", так ?

Це взагалі має бути все прозоро і чітко.  Особливо, коли гроші державні / громадські.

Має бути інформаційний портал. В кого, що купили,  за скільки і чому.  Скільки витрачено було на те, те, і те.

Бо ти - платник податків - і маєш право знати.

4 хвилин тому, xc90 сказано:

Жень, в тебе реально чи не самий вдалий день чи якась криза середнього віку. Відчуття, ніби ще трохи і на молодь почнеш кидатись. Перечитай завтра сам себе і почисть тему (мої повідомлення теж можна терти).

повторюся, в мене все збс, як ніколи.

Як почитаю останні пости @volks про "всепропало", аж мене коробить.   Вже такі тут були, що рилися на сайтах новин чи стрічках і постили сюди всяку ху*ню.  Ціль - ХЗ.

10 хвилин тому, WebTraveller сказано:

А нашо взагалі на один форум кілька акків?

Важко сказати.  Є персонажі, що наплодили десятки акаунтів ще в  2009 році.

Хтось кількома одразу користується. Навіть ІР не ховають.

Можливо, в людини психічні розлади.  А можливо знав, що буде писати хуйню, за яку будуть банити. От і наплодив собі "кадровий резерв".

Хто Зна.

9 хвилин тому, turbo сказано:

Вже колись розказував історію.

Діло було в розпал виборчої кампанії - новорегів банили навіть за чих в неправильну сторону. Щось хотів купити в барахолці, потім невдало зайшов в розділ "політика" - все, акк в блоці, контакти втрачені.

Добре - відмазався.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, Zheny@ сказал:

Мене це, блін, вибішує.

А мене вибішують свідки сєкти " добрехочтакзробили, "вінкрадеале і щось робить". Вибішують всілякі зєлєбоби, порохоботи, палицеботи, які за свого лідера готові майку рвати і х..ню всяку писати в адресу тих, хто критикує. Ну і про..оби "прєдводітєля" відмазують папєрєдніками.

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 minutes ago, Zheny@ said:

Всі форумчани - експерди з будування доріг і фонтанів!

Перепис форумчан - не експердів з будування доріг і фонтанів оголошую відкритим :D

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Zheny@ сказал:

Як почитаю останні пости @volks про "всепропало", аж мене коробить.  

Ну так не читай. Не знущайся над собою. Кинь в чорний список. Будеш як Поліщук і ко жити в рожевому світі, оточений однодумцями і сраколизами.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, volks сказано:

Ну так не читай. Не знущайся над собою. Кинь в чорний список. Будеш як Поліщук і ко жити в рожевому світі, оточений однодумцями і сраколизами.

 

Не кажи що мені треба робити, і я не скажу, куди тобі йти. Ок?

Вот і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

Не кажи що мені треба робити, і я не скажу, куди тобі йти. Ок?

Ух ти. Яка оригінальна відповідь. Що ж ти такою корисною порадою не скористався, коли нас в міськраду відправляв?

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, volks сказано:

Ух ти. Яка оригінальна відповідь. Що ж ти такою корисною порадою не скористався, коли нас в міськраду відправляв?

тобто твоя ціль була просто запостити речення і все?

Яке смислове навантаження це несе?

 

"забудовник заплатив штраф 85 грн." І що?  Який посил? де тези, думки?  

Немає?   Я так і думав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Zheny@ сказал:

 

"забудовник заплатив штраф 85 грн." І що?  Який посил? де тези, думки?  

Немає?   Я так і думав.

Сам запитав - сам відповів. Звернись до психіатра. Можливо, ще допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, volks сказал:

А мене вибішують свідки сєкти " добрехочтакзробили, "вінкрадеале і щось робить".

Мабуть ти не застав ті часи, коли реально нічого не робили. І коли десь зробили капітальний ремонт дороги - це вже було як свято!  Бо скрізь весь час був ямковий ремонт, латка на латці. Тротуарів взагалі не робили тоді! Тому зараз, якщо говорити про благоустрій міста, настали найкращі часи. Тільки наші люди завжди чимось незадоволені. Ідеально не буде, ми не в раю живемо. Тому треба миритися з тими дрібницями, які десь не влаштовують, та дякувати за те, що навколо таки відбуваються зміни на краще, і той совок відходить потроху. Фонтан зробили - класно! Чи ліпше те бетонне корито, яке стояло роками?? А те, що там граніт- не граніт, то все дрібниці. Шукаєте проблеми там, де їх не треба шукати. Європа - це трохи інша реальність, і тут так зразу ідеально не буде.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, TFA сказал:

той совок відходить потроху.

Поблема в тому, що совок не відходить. Ремонти совкові. Що за підходом, що за виконанням.

3 часа назад, TFA сказал:

Тому зараз, якщо говорити про благоустрій міста, настали найкращі часи.

Згоден. Тільки робиться через ..опу.

3 часа назад, TFA сказал:

Європа - це трохи інша реальність, і тут так зразу ідеально не буде.

Якщо не старатись, а робити на от..бись, то не буде ніколи.

 

3 часа назад, TFA сказал:

Тому треба миритися з тими дрібницями, які десь не влаштовують, та дякувати за те

Дякувати за халтуру? Ні, вибачай. В себе вдома будеш дякувати ремонтникам за халтуру.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@TFA ти дарма з ними сперечаєшся, вони експерти по вкладанню шосейних доріг та будівництву пам'ятників, дизайнери, будівельники і ще багато іншого.

І більше того, що не зроби, як не зроби  - все не так. 

А найгірше, ніхто з них жопу не підійме для того, щоб щось зробити.

 

Пам'ятаю випадок, коли я ще працював в ЛПЕ, я сідав на зупинці на маршрутку чи в тролейбус.  І попутно, на тій же зупинці, ставав автобус, що возив працівників на якусь фірму.  Він не мав права ставати на зупинці, тому як це не є маршрутне таксі чи тролейбус. І той автобус ставав, брав своїх людей і їхав. Але поки він ставав, потрібні маршрутки його тупо об'їжджали, і не було змоги сісти в потрібну маршрутку. Також, він заважав тролейбусам ставати на зупинці, водії сигналили.

Мене це бісило, тому що їхати в інший кінець міста, і можна запізнитися,  а не хотілося!

Я зробив зауваження водієві, на що він щось там ляпнув не в тему.

Я пофотографував його, як він стає, бере пасажирів, номери і його.  Написав лист-скаргу в міськраду, мовляв, такий то автобус, така то фірма, не реагує, порушує, ось докази.

Прийшов лист, що вони розберуться.

Автобус перестав там ставати. Як результат.

 

Але ж, як ти розумієш, що пи3діти не мішки носити, тому й просто мучають клавіатуру чи сенсор телефона аби тут закричати "всепропало".

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Zheny@ сказал:

Але ж, як ти розумієш, що пи3діти не мішки носити, тому й просто мучають клавіатуру чи сенсор телефона аби тут закричати "всепропало".

Апять двацать п'ять. Ти звідки знаєш хто куди і що пише, екстрасенс бордівський?

  • Дякую! 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...