Перейти до змісту

Тимчасове перекриття руху транспорту


Рекомендовані повідомлення

3 хвилин тому, Cherman сказано:

За 50грн в день, ти хіба що в портвейні "Три топора" можеш розбиратись.

 

Ви п'єте оітру оливкової олії в день?

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 351
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

6 минут назад, Bliksss сказал:

вот хз - звідкіля ви це все знаєте....

Я ж написав звідкіля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, volks сказано:

Я ж написав звідкіля.

от перечитав...звідки дані - хто і скільки сп*здив?

я не сумніваюсь що - таке дійство має місце, але - я цього не стверджую...чому? ну, в мене немає доказів, в тебе - є?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Cherman сказано:

А купую фактично по собівартості в Європі, ну, максимум, плюс ціна пального за доставку в Юкрейн. Тільки ти, не розібравшись, вліз зі своїми теоріями.

 

Ну і де ви знайшли в Європі ціну 150 грн. за літру оливкової олії Monini Extra Virgin?

 

Це у вас теорії. Мені передають оливкову олію з місця вирощування і віджиму я в курсі. А ви як я бачу - ніт.

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Cherman сказано:

Де-де, в Перуджі.

 

Немає таких цін. 4,5Є за літру.

Можливо прострочена, можливо не холодного віджиму, тоді - так.

 

Хороша олія 6Є за літру у виробника.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Cherman сказано:

Купляй хоч по 10 євро та вірь у що хочеш - мені байдуже.

 

Та це мені байдуже, купуйте "оливкову" олію хоч за ціною соняшникової і вірте, що це оливкова.

Можу розписати в детелях. Ціна 150 грн. - немає такої ціни в Європі на справжню оливкову олію Extra Virgin.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Cherman сказано:

десь 170-180грн в перерахунку з євро я діставав справжню домашню олію і навіть заради цікавості брав участь в її виготовленні.

 

майже 6Є, вірю і власне це те, що я з самого початку вам кажу А в Україні не може бути ціни 4,5 Є  за літру справжньої оливкової олії.

 

  

36 хвилин тому, Zelensky сказано:

Хороша олія 6Є за літру у виробника.

 

 

 

Змінено користувачем Zelensky
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

Шльома, не лізь в теми, в яких ти не розбираєшся.

Якщо ти бажаєш, особисто тобі можу продати і по 10 євро. Ти вибрав одну олію, а Моніні виробляє багато підвидів:

https://www.monini.com/en/l/extra-virgin-olive-oils

Він  реально юродивий...

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zelensky сказано:

Але на заводі в Греції літра оливкової олії Extra Virgin коштує 6Є. Як вона в Україні буде коштувти 4,5Є ?

 

1 година тому, Zelensky сказано:

ДумайТЕ!

*бало закрийТЕ!

Бо те, що  ти тут морозиш уже, бл*ть, я тверезим читати не можу!

1 година тому, Zelensky сказано:

 

Немає таких цін. 4,5Є за літру.

Можливо прострочена, можливо не холодного віджиму, тоді - так.

 

Хороша олія 6Є за літру у виробника.

Їбать ти дебіл... їбать ти упоротий дебіл...

Тобі розказувати пор ціноутворення, як мавіп про виникнення грому і блискавки.

Я тобі розкажу просту історію. З України, щоб ти зрозумів. І не говорив хуйні. Щоб перед пацанами не встидно було.

 

... .Завод "Олейна" / "Оліяр" / "Масляна"  десь в Україні.

Ранок. Стук в двері директора.  Заходить молодик. Гарно і дуже дорого одягнений. І каже.

- Доброго дня. Скільки коштує 1л олії?

- (директор) - 45 грн/літра.

- (молодик)  - ми даємо 30.

- (дирекктор) - Ха-ха. В мене і по 40 розбирають.

- (молодик) - Купуємо все, що є, і замовляємо 1 млн літрів щомісяця.  + Наша доставка. + 20 машиин 40-тонник уже стоять під воротами заводу і готові забрати першу партую!

- (директор) - (бере калькулятор, рахує, видатки, доставку, оплату збуту  і т.п. витрати) - Ок я згоден!  Наступна партія за 3 тижні!

- (молодик) - раді  співпрацювати!  Ще 2 машини етикеток із написом "Зроблено для мережі супермаркетів А*Б, уже на в'їзних воротах).

Гарного дня. ...

 

 

  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Бо те, що  ти тут морозиш уже, бл*ть, я тверезим читати не можу!

 

Бачу, ви теж не в курсі.

 

Ок, мені не вірите, так от же вам людина написала, у виробника 6Є:
 

50 хвилин тому, Cherman сказано:

Я тобі навіть більше скажу. За трішки більшу ціну(десь 170-180грн в перерахунку з євро) я діставав справжню домашню олію і навіть заради цікавості брав участь в її виготовленні.

 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Cherman сказано:

Історія твоя вірна, але навіть в звичайних супермаркетах в Європі по акції можна купити олію по 4 з копійками євро.

 

Минулорічну або не ЕкстраВірджн - так. Свіжу Екстравірджн - ні.

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Cherman сказано:

ти все стверджуєш, що дощик.

 

Вигляньте у вікно.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Cherman сказано:

в ЄС трохи цінують репутацію, тому великі мережі цим займатися не будуть.

 

Чим не будуть займатись? Продавати олію?

У нас мало людей розуміється на оливковій олії. На кислотність взагалі не дивляться.

 

Цитувати

 

можно увидеть четыре основных категории оливкового масла, пригодных для употребления в пищу:

1. Масло оливковое нерафинированное высшего качества (Extra virgin olive oil) или по-испански “Aceite de Oliva Extra Virgen”.

2. Масло оливковое нерафинированное (Virgin olive oil) или по-испански “Aceite de Oliva Virgen”.

3. Масло оливковое рафинированное с добавлением масел оливковых нерафинированных (Olive oil) по-испански “Aceite de Oliva”.

4. Масло оливковое из выжимок рафинированное с добавлением масла оливкового нерафинированного (Olive-pomace oil) Оливковое масло второго отжима, Ромасе или по-испански “Aceite de orujo de oliva”.

 

 

Може вам що сметана, що сметанний продукт - це одне і те ж але тим, хто розуміє різницю - ні.

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, volks сказал:

Я говорив не про "вкусовщину", а про недоліки, які сам народ бачить, але каже "добре хоч так зробили".

Ну знаєш, коли був повний капець, і зробили нарешті, то на певні недоліки очі закриваються.

 

14 часов назад, volks сказал:

Робили ЩОСЬ при всіх мерах.

Не нада. Благоустрій при Кривицькому - це лише згадується розширений Волі від центру і до Шопена. Все... В спальниках абсолютно нічого, про окраїни мовчу. При Шибі місто взагалі зачмирилося, ІМХО, найгірший мер за роки незалежності. Романюк трохи почав щось робити, при Поліщуку зараз активно багато чого ремонтується.

 

14 часов назад, volks сказал:

Для мене показником думки про людей є пониження тротуарів. Під час прогулянки з дитячим візком була можливість цю турботу оцінити.

Раніше і того не було, тільки зараз про це почали думати. А ти може і не пам'ятаєш, які вибоїни були, наприклад, на Соборності (непарна сторона), що в темну пору доби можна було ноги поламати?? Про які пониження тоді могла бути мова?? А дитячу коляску можна і припідняти, нічого не станеться, раніше так робили, і ніхто не жалівся, то вже нинішнє покоління таке делікатне, що на нього дмухни, воно простудиться.

 

15 часов назад, volks сказал:

Та давай вже в якісь відсталі країни Африки заїдемо.

Причом тут Африка? Ми говоримо про нашу країну.

 

15 часов назад, volks сказал:

Мордою ліца вони стараються посвітити.

То всі так, тебе це так дивує? Вчора народився чи що?)

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, sergkots сказал:

Ти заїдь у Вінницю - побачиш як воно має бути і задумайся чи варто гордитись.

Рости є куди, але казати, що в Луцьку все не так і все погано - це теж неправда. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, TFA сказал:

А дитячу коляску можна і припідняти, нічого не станеться, раніше так робили, і ніхто не жалівся,

Так і по вибоїнах можна пройти і проїхати. І в дірявій маршрутці і дірявому тролейбусі можна їхати. А ще раніше люди лопухом підтералися і нічого, не вмерли. А тепер їм туалетний папір подавай.

8 часов назад, TFA сказал:

Причом тут Африка? Ми говоримо про нашу країну

Ми говорили про Луцьк.

Змінено користувачем volks
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Asashi сказано:

Ти людина з широким анусом, бо весь твій кругозор і умозаключєнія ідуть тільки через жопу.

 

 

Завжди знав, що борда - це сукупність інтелігентних, вихованих, інтелектуально обдарованих та емоційно врівноважених людей. А дехто ще й сракознавці.

  • Ха-ха 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 hours ago, Bliksss said:

можна детальніше на рахунок "контролю"? що контролювати? вагу чиновника в кілограмах до призначення на посаду і після підписання акту виконаних робіт, чи кількість приватних підприємств співзасновниками яких можна стати - якщо обрали у ВР?

Ще можна обіцяти посадити всіх бариг :ok2: Схема робоча

Але якщо говорити про Європу не тільки в контекті олії - то можна було б запровадити також верховенство права з усіма прекрасно діючими гілками правоохоронної системи. Щоб якщо в дружини / матері / песика / рибки службовця з офіційною зп в 20-25 тисяч - раптом з'являється елітна автівка чи нерухомість, до нього з'являлись запитання. І не через посиланням в прокуратуру на напів живому форуму, а трохи більш автоматично;)

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Bliksss сказал:

от перечитав...звідки дані - хто і скільки сп*здив?

Навмисно цієї теми не торкався(хоча це і так всі знають), бо немає доказів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, turbo сказано:

Щоб якщо в дружини / матері / песика / рибки службовця з офіційною зп в 20-25 тисяч - раптом з'являється елітна автівка чи нерухомість, до нього з'являлись запитання. І не через посиланням в прокуратуру на напів живому форуму, а трохи більш автоматично;)

така ідея виникла щойно, чи і раніше можна було зробити? В роках з 2014 по 2019.... ;)

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, volks сказано:

бо немає доказів.

ну вот - "нема тєла - нема дєла"...

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, turbo сказано:

І не через посиланням в прокуратуру на напів живому форуму

тоді, зустрічне питання, нащо - писати на"напівживому форумі", якщо знаєш, що такі питання тут не вирішуються?

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Bliksss said:

тоді, зустрічне питання, нащо - писати на"напівживому форумі", якщо знаєш, що такі питання тут не вирішуються?

Повторю вкотре. Можливо, з прикладом, щоб нарешті стало зрозуміліше.

Коли поруч з будинком почав провалюватись люк - я не побіг на форум. Була створена заявка і (в більш-менш адекватний термін) проблему було вирішено. Ненадовго, буду відвертий. Через пів року аналогічна заявка була створена, на цей раз стало ніби краще.

Коли 3,14159здять гроші в місті (тобто - твої, мої, Жені, Карамби..), а натомість з'являються анонімні меценати - вирішити цю проблему трохи складніше, бо коренями вона сягає Києва. Але якщо хоч хтось з вас покаже хоч один успішний кейс (ах, точно, зловили в цьому році аж одну чиновницю-хабарницю), де прокуратура така взяла і роззула в один день очі - я буду щиро вдячний.

 

І наостанок - все це вже пройдено великими містами. І до чого приводить - теж добре знаю.

Spoiler

Живе в мене рідня в Києві в звичайній хрущівці. Теж до пори, до часу співали хвалебні оди Кличку. То кілометр велодоріжки відкриє десь поруч, то голу-босу зупинку перетворить в сміттєподібну обшиту металопрофілем. А в один прекрасний день - раз, і будівельна техніка заїхала в двір. Був дитмайданчик - стала багатоповерхівка. А вам, жителі, трьохкопієчна дитяча гірка і пара лежачих поліцейських перед під'їздом.

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, Bliksss said:

така ідея виникла щойно, чи і раніше можна було зробити? В роках з 2014 по 2019.... ;)

Можна було. Можна було і раніше 2014. Тобі від того кивання легше стає?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, turbo сказано:

Але якщо хоч хтось з вас покаже хоч один успішний кейс

заходиш на судовий портал - фільтри (по статті, по місту, по даті) і шукай собі - скільки влізе.Чому - хтось повинен тобі показувати? От накуя ці умови? От покажіть мені...це не за адресою...

 

14 хвилин тому, turbo сказано:

Можна було. Можна було і раніше 2014. Тобі від того кивання легше стає?

Звичайно легше, бо "всі " кажуть можна, але - чомусь не робили..а чому?

15 хвилин тому, turbo сказано:

І наостанок - все це вже пройдено великими містами. І до чого приводить - теж добре знаю.

і що зробили родичі щоб не допустити цього? написали в спортлото фейсбук? чи найняли юриста - щоб відстояти свої права,якщо вони були порушені?

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...