Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, Basil сказал:

 

Я розцінюю це ніщо інше, як спроба зе!нової влади відбілити мертвечука... імхо

А я думаю інакше. Петя нам лив у вуха, що обмін без Медведчука неможливий, а Зе взяв і зруйнував цей міф.

 

"Зверну увагу на важливий опосередкований результат сьогоднішньої події із звільненням українців з російського полону. Зруйновано пропагандистський міф про те, що повертати українців з російського полону можна тільки за допомогою Медведчука."

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, nickel сказано:

А я думаю інакше. Петя нам лив у вуха, що обмін без Медведчука неможливий, а Зе взяв і зруйнував цей міф....

Я б не поспішав з висновками...

Але, як кажуть, дай боже нашому теляті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Volyniaka сказал:

Я б не поспішав з висновками...

Але, як кажуть, дай боже нашому теляті...

Так і я кажу: не поспішайте з висновками. А ви вже похоронили Україну лише через те що Петя програв вибори. І всі наступні дописи в такому ключі. Ви навіть не припускаєте думки, що щось позитивне може статися і при Зе.  А я лише парирую зрадофілам. І вкотре кажу циплят по осени считают.

  • Дякую! 2
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будем надеятся, что уголовное дело по факту захвата кораблей москалями не закончится посадкой моряков за потерянное вверенное оружие и имущество.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Так і я кажу: не поспішайте з висновками. А ви вже похоронили Україну лише через те що Петя програв вибори. І всі наступні дописи в такому ключі. Ви навіть не припускаєте думки, що щось позитивне може статися і при Зе.  А я лише парирую зрадофілам. І вкотре кажу циплят по осени считают.

Я? Похоронив? Україну?

Окстісь!

Більшу частину життя (в меншості чи більшості) за неї боровся.

Вибір свій давно зробив. І він не "зелений", не "фіолетовий"  чи ще якийсь...

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, romanc сказано:

Будем надеятся, что уголовное дело по факту захвата кораблей москалями не закончится посадкой моряков за потерянное вверенное оружие и имущество.

З чого то такий песимізм?))) Вроді не в миоскалії живемо))) А от тим , 35 ти москалям, не факт що так просто закінчиться то все, є варіанти, що раптом счезнуть. Але, то- їх проблема))))

Змінено користувачем bublik007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Volyniaka сказал:

Я? Похоронив? Україну?

Окстісь!

Більшу частину життя (в меншості чи більшості) за неї боровся.

Вибір свій давно зробив. І він не "зелений", не "фіолетовий"  чи ще якийсь...

Це було сказано до узагальненого порохобота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, romanc сказал:

Будем надеятся, что уголовное дело по факту захвата кораблей москалями не закончится посадкой моряков за потерянное вверенное оружие и имущество.

Хочеться надіятися, що закінчиться посадкою того долбоjobа, який їх туди відправив.

  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, nickel сказано:

Петя нам лив у вуха, що обмін без Медведчука неможливий, а Зе взяв і зруйнував цей міф.

Цитувати

Якщо емоції з приводу повернення наших бранців вже трохи вщухли, сьози радості висохли, реляції про «перемогу» відійшли на другий план і «селфі» в аєропорту вже всі опубліковані - спробую задати питання: що змінилось і що нас чекає?
Той факт, що наші заручники опинились вдома, не викликає ніяких інших емоцій, аніж позитивних! Тому, аби уникнути подальших спекуляцій, проголошу: слава Богу, наші вдома!
Якщо хочете - слава Володимиру Зеленському! Слава! Слава! Слава!
Тепер - про наслідки.
Перше - Путіну вдалось уникнути виконання вироку Морського Трибуналу, не понесши за свої дії жодної відповідальності. Обмінявши моряків, очільник Кремля одним пострілом «вбив двох зайців»: він уникнув покарання за злочин РФ, з одного боку; він «зберіг обличча» перед своїми виборцями, з іншого боку (нам, русским, плевать на все ваши буржуйские заморочки!).
Друге. Попри всі заяви СБУ, ОПУ і різних прес-секретарів, Медведчуку вдалось-таки засвітитись в «миротворчому процесі». З салом, чи з Рабиновичем - не має значення. Більш того, на тлі пінятої зацікавленості українського суспільства, йому вдалось отримати ультиматум від Путіна українській владі: «Не нужно трогать моего кума, иначе...»!
Фактично, Медведчук встиг двічи засвітитись в обіймах дорогого кума і тепер може спокійно натякати на власну «особливу роль» в цьому звільненні. На всі запитання, він може спокійно і впевнено відповідати: ну, вы сами всё видели!.. І, «мудро» посміхатись. Баканов, Богдан та Зеленський можуть зеленіти від люті, але справа вже зроблена - не для того Медведчук літав туди-сюди, щоб підігравати Зеленському.
Третє. Позиція європейських лідерів - «прогрес», «поштовх», «впевнений крок»... Вибачте, але все це - гнійні євро-соплі, на фоні, стрімко зростаючого, бажання якомога швидше «завершити конфлікт». Саме не справедливої сатисфакції від загарбника прагнуть отримати європейці, а «миру». Тож, вони з радістю і оптимізмом будуть активно підштовхувати Президента Зеленського до «нормалізації відносин з Росією». Іншого сценарію поведінки «глибоко стурбованих» я не бачу.
Четверте. Внутрішня ситуація в країні, з моєї точки зору, погіршилась. Попри бравурні заяви про «Великого Володимира-Миротворця», з таким звільненням, значно радикалізувалась інша частина суспільства - та, яка своїм життям надала нам можливість «устать от войны». Звісно, я не зміг поспілкуватись з усіма захисниками. Але те спілкування, яке я мав, свідчить про наступне: оцінка дій Президента Зеленського суттєво змінилась від «поживемо-побачимо», до «зрадник українського народу».
Така радикалізація не може не викликати тривоги. Попри те, що мене важко віднести до прибічників ЗЕленої команди, я чудово розумію в якій непростій ситуації опинився Володимир Зеленський.
Якщо ЗЕкоманда спробувала не побачити «марш захисників України» і, як страуси, заховавши голови в «турбо-режим» Верховної Ради, то не думати про таку силу на тлі її радикалізації - самогубство.
Додатковим джерелом ризиків постає невгамовне бажання офіс-менеджера пана Богдана поставити «смотрящего» в Києві. За даними агенції «Рейтинг» 72% киян ставляться до такої ініциативи вкрай негативно. Отже, при активізації цього процесу, кияни запросто можуть «повстати» проти самодурів з Банкової. Протести киян стовідсотково будуть підтримані радикальною частиною учасників «Маршу». Попри ймовірні бравурні доповіді від керівництва СБУ чи МВС, маю запевнити всіх: немає у влади сили, яка здатна зупинити масовий протест ветеранів! Ані збройні сили, ані національна гвардія, ані поліція не будуть вступати у відкрите протистояння з тими, з ким вони вчора пліч-о-пліч воювали на Сході.
Таким чином, з моєї точки зору, «плюс» від обміну один - наші людини опинились вдома. «Мінусів» і ризиків я бачу набагато більше.

 

  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Basil сказал:

 

В мене, як завжди, лише одне питання: сам-то що сказати хотів?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тука - гнида. І "висновки" свої  може запхати собі в ...

21 хвилин тому, Basil сказано:

Георгій Тука

...

Перше - Путіну вдалось уникнути виконання вироку Морського Трибуналу, не понесши за свої дії жодної відповідальності. 

ну з чого такі висновки?!!! Вже настав кінець світу, що можна стверджувати в минулому часі "вдалось уникнути"???! Та хто зна, які ще там наслідки можуть бути!

 

23 хвилин тому, Basil сказано:

Георгій Тука

...

Друге. Попри всі заяви СБУ, ОПУ і різних прес-секретарів, Медведчуку вдалось-таки засвітитись в «миротворчому процесі». З салом, чи з Рабиновичем - не має значення. Більш того, на тлі пінятої зацікавленості українського суспільства, йому вдалось отримати ультиматум від Путіна українській владі: «Не нужно трогать моего кума, иначе...»!
Фактично, Медведчук встиг двічи засвітитись в обіймах дорогого кума і тепер може спокійно натякати на власну «особливу роль» в цьому звільненні. На всі запитання, він може спокійно і впевнено відповідати: ну, вы сами всё видели!.. І, «мудро» посміхатись. 

ну, бля, фантазія повна! Ну так і Поплавського сюди можна приліпити! ну абишонебудь

 

23 хвилин тому, Basil сказано:

Георгій Тука

...

Третє. Позиція європейських лідерів - «прогрес», «поштовх», «впевнений крок»... Вибачте, але все це - гнійні євро-соплі, на фоні, стрімко зростаючого, бажання якомога швидше «завершити конфлікт». Саме не справедливої сатисфакції від загарбника прагнуть отримати європейці, а «миру». Тож, вони з радістю і оптимізмом будуть активно підштовхувати Президента Зеленського до «нормалізації відносин з Росією». Іншого сценарію поведінки «глибоко стурбованих» я не бачу.

Та "ти" шо?! Ну прям, кептен Очєвідность! (В смислі, не Базіл, а Тука, звісно) А то ми всі не розуміємо, що хочуть ті "європейські лідери"!

 

23 хвилин тому, Basil сказано:

Георгій Тука

...

Четверте. Внутрішня ситуація в країні, з моєї точки зору, погіршилась. Попри бравурні заяви про «Великого Володимира-Миротворця», з таким звільненням, значно радикалізувалась інша частина суспільства - та, яка своїм життям надала нам можливість «устать от войны». Звісно, я не зміг поспілкуватись з усіма захисниками. Але те спілкування, яке я мав, свідчить про наступне: оцінка дій Президента Зеленського суттєво змінилась від «поживемо-побачимо», до «зрадник українського народу».

"*див. перше речення посту". А при Пороху він тих "зрад-радикалізацій" не помічав??? Сліпло? А тепер якусь радикалізацію розгледів?!

Змінено користувачем jack74
  • +1 2
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещасний Джеку , якщо для тебе Тука https://uk.wikipedia.org/wiki/Тука_Георгій_Борисович гнида, то хто для тебе патріот?

Палиця, Рубльов, Стернійчук, Бужанський, Савченко, Аваков,Баканов ....

Назви своїх кумирів.

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чуєш, щасливий! :) По-перше, "уважний ти наш", я вже писав - кумирів в мене не було і нема. А по-друге, мені твої посилання не потрібні, я в курсі, хто такий Тука

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто людина кинула роботу, сімю і пішла спочатку на Майдан, а потім на війну,отримала поранення. аби ти тут  розпинався про свої статки.

Якщо він гнида- хто тоді ти?

 

  • +1 6
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, Nokian сказал:

потім на війну,отримала поранення.

Тука воював? Це він тобі розповів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.09.2019 в 19:19, jack74 сказал:

не мели відвертої дурні

   Давай на пальцях поясню,може допетраєш.

В тебе з під хати сусід забирає тачку і переганяє в свій гараж. Ти викликаєш мєнтуру і подаєш на нього в суд. Суд виносить постанову "Повернути тачку власнику!" тобто тобі. Він не повертає. Ти до судових виконавців. Ті кажуть твому сусіду-якщо до хх числа тачку не поверне,то будуть вживати силових заходів. Сусід тобі дзвонить за день до хх числа  і каже " Забашляєш мені 5штук і забирай свою тачку!" Ти башляєш,забираєш тачку і приганяєш її під свою хату. Ура! Твоя тачка повернулась додому. Що скажуть тобі рідні? Маладєц?  
От того Україні срака. 

А між тим відразу після обміну:

Цитата

Президент Франції Еммануель Макрон прийняв запрошення президента Росії Володимира Путіна відвідати Москву 9 травня 2020 року з метою участі у заходах з нагоди 75-ї річниці Перемоги.

https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2763092-makron-vidvidae-moskvu-9-travna-nastupnogo-roku.html

 і відвід військ з трьох населенних пунктів.

 

А ще питання- де захоплені кацапньою кримські татари? Вони не громадяни України? А Цемах хіба не громадянин України? Чому його віддали в залісся?

Змінено користувачем zaHARE
  • +1 2
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

5 минут назад, zaHARE сказал:

   Давай на пальцях поясню,може допетраєш.

В тебе з під хати сусід забирає тачку і переганяє в свій гараж. Ти викликаєш мєнтуру і подаєш на нього в суд. Суд виносить постанову "Повернути тачку власнику!" тобто тобі. Він не повертає. Ти до судових виконавців. Ті кажуть твому сусіду-якщо до хх числа тачку не поверне,то будуть вживати силових заходів. Сусід тобі дзвонить за день до хх числа  і каже " Забашляєш мені 5штук і забирай свою тачку!" Ти башляєш,забираєш тачку і приганяєш її під свою хату. Ура! Твоя тачка повернулась додому. Що скажуть тобі рідні? Маладєц?  
От того Україні срака. 

А між тим відразу після обміну:

 і відвід військ з трьох населенних пунктів.

 

А ще питання- де захоплені кацапньою кримські татари? Вони не громадяни України? А Цемах хіба не громадянин України? Чому його віддали в залісся?

Як же ти задовбав. Крім моряків, обміняли ще 11 людей. Без Цьомаха і решти, Сенцов і ще 10 полонених досі би сиділи в Росії або цих 11 обміняли на тих самих 35 сєпарів. Що змінилося б? Пукан в тебе не так підгорав?

З трибуналом те саме. Одне рішення трибуналу включало в себе повернення моряків і кораблів. Не або моряків або кораблів, не окремі рішення по моряках і окреме по кораблях. Тому рішення трибуналу і де юре і де факто не виконане.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боюсь помилитись, тому доповніть мене. Який ми суд виграли по газу? Скільки рашка нам винна? А віддала скільки? Їм положити на закон.

І ще: рішення трибуналу не виконане, кораблі не повернули!

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Ha3aP сказал:

Боюсь помилитись, тому доповніть мене. Який ми суд виграли по газу? Скільки рашка нам винна? А віддала скільки? Їм положити на закон.

І ще: рішення трибуналу не виконане, кораблі не повернули!

во-во,я дочитала до " Перше - Путіну вдалось уникнути виконання вироку Морського Трибуналу, не понесши за свої дії жодної відповідальності "

ви подивіться,в який час ми зараз живемо-відповідальність на себе бере лише Аль-Каїда за теракти. Все

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Nokian сказано:

Ги ги ,на аватарці Дуала його кумир,

Зелений Наполеончик.

 

А яким боком тут 6 президент?))))

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, bublik007 сказано:

А яким боком тут 6 президент?))))

Коли тобі поставлять тисячу мінусів , зрозумієш)

  • Дякую! 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зав'язуйте офтопити

 

А про обмін полоненими створив окрему тему: Визволення наших з полону (обмін полоненими), ласкаво прошу туди

Змінено користувачем jack74
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...