Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

24 хвилин тому, yu2007 сказано:

Який зв'язок? 

Типу нехай ті високопосадовці спочатку перестануть красти, а після цього вже я перестану порушувати ПДР?

Звязок простий.  Не було чого приплітати сюди ПДР. Дебілів було є і буде хватати на дорогах.

Між іншим, високопосадовці і на дорогах себе королями відчувають!

та й взагалі до 6-го президента це не має ніякого вдіношення.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, yu2007 сказано:

Який зв'язок? 

Типу нехай ті високопосадовці спочатку перестануть красти, а після цього вже я перестану порушувати ПДР?

Типу оскільки я порушую ПДР то посадовці мають право красти.А оскільки я порушую ПДР і посадовці мають право красти(зовсім неважливе уточнення - красти під час війни) то непотрібно було обирати владу яка обіцяє посадовців що не будуть красти бо це порушить гармонію у відносинах водій-посадовець.Я вірно зрозумів твою думку?

  • Ха-ха 1
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПДР були згадані в контексті піднятого вище питання, які реальні зміни на краще/гірше відбулися за той проміжок часу після приходу до влади Шостого. Типу чому лохторат Бєніна як і раніше бикує на дорогах)))

Хоча насправді я і сам зв'язку між цими двома фактами не вловлюю. Хіба виборці однотурового 5 років тому отак от взяли і стали жити по законах на наступний день після його інавгурації?)

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, yu2007 сказано:

Хоча насправді я і сам зв'язку між цими двома фактами не вловлюю. Хіба виборці однотурового 5 років тому отак от взяли і стали жити по законах на наступний день після його інавгурації?)

думаю, після цих слів будь-які срачі недоречні :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Zheny@ сказано:

Фігню.

Подібні закони приймалися при всіх президентах.  Правила мінялися, штрафи і т.д. і незалежно від політичних поглядів порушники ПДР були завжди.

А в пороха "люстрація" закон про "очищення влади" (від кого? від попередників!) - діяв?

Ну кинули в смітник пару чоловік, ну облили зеленкою і що? Рарез півроку поновилися через суд і далі обіймають свої посади!

Судді які? Є такі, ще за часів Кучми сидять. І за часів Яника  лишилися!  Кого люстрували?

 

накуй той цирк!?

 

Я ж чесно написав, що це був такий собі вброс...

Звісно, немає нікої прямої залежності.

Знов таки, абсолютно згоден, що при УСІХ владах уроди від влади вели себе, як уроди, даруйте за тавтологію.

Це був легкий тролінг

Про суди і суддів окрема мова. Сподіваюсь з "політичною смертю" Ківалова щось зміниться, але тут виникає нєкій Портнов...

Змінено користувачем Volyniaka
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Zheny@ сказано:

думаю, після цих слів будь-які срачі недоречні :)

 

Дотримуйтесь ПДР! (хоча б на 25 %) !

ЗІ. Згоден, цю, так би мовити, дискусію, тра вести в темі про дорожній рух.

ЗІІ.

3 годин тому, yu2007 сказано:

:) 

image.thumb.jpg.c06c27f716cf7df7b3dd904aad180f3e.jpg

 

Їм ще на квартиру заробити потрібно ;)

Змінено користувачем Volyniaka
  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось пам'ятає голову АП Порошенка? Особисто я навіть прізвища не можу згадати, не кажу вже про зовнішність.

 

spacer.png

  • Ха-ха 3
  • +1 4
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

spacer.png

 

Якось невдобно з лоббістами получилось...

https://nv.ua/ukraine/politics/lobbisty-ssha-rabotali-na-zelenskogo-otchet-novosti-ukrainy-50035385.html

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Volyniaka сказано:

Якось невдобно з лоббістами получилось...

 

Президент сказав, що ніяких лоббістів не наймав і грошей не платив. Не можемо ж ми не вірити нашому президенту, а вірити якимось американцям.

  • Ха-ха 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо вони найкращі,а не то шо ви подумали
 

Цитата

Авіакомпанія "Роза вітрів", яка входить в структуру бізнесу мільярдера Ігоря Коломойського, виграла тендер на перевезення вищих посадових осіб України, в тому числі президента.При цьому компанія була єдиним учасником держзакупівлі.
Свої послуги "Роза вітрів" повинна надати до 31 грудня 2019 року, за що отримає 35,1 млн грн. Базовим аеропортом для неї буде "Бориспіль".

 

Цитата

Президент Володимир Зеленський домовився з бізнесменом Олександром Шевченком про фінансування робіт з реконструкції злітно-посадкової смуги аеропорту Івано-Франківськ.

Про це повідомляє прес-служба президента.

Директор аеропорту Петро Осипенко повідомив, що з 2010 року аеропорт надано в концесію на 30 років компанії Скорзонера. Згідно з умовами договору, вона зобов’язана вкласти в реконструкцію і поліпшення комплексу не менше 50 млн грн.

Відтоді концесіонер перерахував до обласного бюджету майже 10,7 млн грн концесійних платежів, а також інвестував 18 млн грн.

Компанія-концесіонер ініціювала відновлення злітно-посадкової смуги, модернізацію приміщень аеровокзалу, розширення авіасполучення. Орієнтовна вартість проекту реконструкції – 2,14 млрд грн.

Глава держави звернувся до Міністерства фінансів з проханням включити в проект державного бюджету на 2020 рік необхідні витрати для реалізації проекту на підставі узагальнених пропозицій Міністерства оборони, якому належить злітна смуга, і Міністерства інфраструктури

“Ми всі зацікавлені в тому, щоб був аеропорт. Держава хоче допомогти”, – сказав Зеленський.

Президент також закликав підписати інвестиційну угоду щодо залучення коштів для реконструкції аеропорту Івано-Франківська.

“Ми домовилися з паном Олександром Шевченком (до обрання народним депутатом – директор компанії Скорзонера – ред), що почнемо будувати аеропорт дуже швидко. Підписуємо тристоронню інвестиційну угоду з гарантією повернення за те, що має побудувати держава Ви будуєте, ми повертаємо”, – підкреслив президент.

За даними Єдиного реєстру юросіб, бенефіціарами ТОВ Скорзонера є екс-власники Приватбанку – Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов. За даними системи YouControl, ТОВСкорзонера є засновником туристичного комплексу Буковель.

 

Змінено користувачем zaHARE
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

*ітіть колотіть... ото, хлопці, Вас криє.

ВИ уже самі думок сформулювати не можете!  ВИ тупо, як мавпи,  копіпастите всяке лайно, які ллють жовті проплачені порохом ЗМІ. 

Нічого іншого.  Вас навіть коментувати немає бажання.  Ви - БОТи!

Коли доростете до рівня людей, з якими можна вести конструктивний діалог - дайте знати.

 

 

  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А теперь, действуй, Верховный!
Четверо погибших! В раз!
Погибших на фоне ваших слов о "прекратить стрелять", "поговорим о русском языке Донбасу", "снимем блокаду", "Путин - охеренный мужик" (слова твоего дружбана Шефира).
Ты дошел до края, Верховный!
Вставай, поднимай жопу своих помощников. Четыре помощника - Богдан, Шефир, Кошевой, Разумков, Жидков-тамбовский-волк - кого хочешь выбирай.
Пусть перед этим на холодных столах мариупольского морга твои помощники оденут четыре сшитых тела в их последний камуфляж. Отворачиваясь от их закрытых глаз, оденут на тела запрещённые очкастыми уродами, но такие любимые бойцами морпеховские тельники.
И пусть эти помощники, в подтяжках фирмы "POHUI" - каждый из них сопровождает тело погибшего.
Четыре погибших - четыре помощника в разные города Украины.
И пусть мамы погибших выцарапывают тебе волосы и глаза, пусть их вой над страшной могильной ямой стоит в душах твоих шестерок, пока они живы. И пусть они ответят матерям погибших - ЗА ЧТО и ПОЧЕМУ погибли их мальчики.
Ты проснулся, засунул ноги в теплые тапочки и спросонья черканул свою подпись под призывом к Меркель, Макрону и Путину собраться и обсудить случившийся ай-яй-яй! ОБСУДИТЬ???????
Ребята этого первого Феодосийского батальона морской пехоты - крайние среди украинских воинских частей Крыма, не сдавшихся русским оккупантам.
Они вышли в Украину отомстить и победить!
Вернуть Луганск, Донецк, Крым, Севастополь, родную Феодосию! Ты, Верховный, призываешь их просто не стрелять???
Поезжай, похорони этих ребят, и скажи об этом их мамам... Скажи, что ты не забудешь, что сделаешь всё возможное, что виновные понесут...
И обязательно подставь плечо под гроб, когда мальчика будут нести на кладбище. И помощникам своим скажи....
И тогда, может быть в ваших трусливых желудках, изъеденных спиртным, выпитым при развлечении местных и российских политиков-олигархов, колыхнется тошнота от собственной паскудной жизни.
Станьте на колени, любители не стрелять. Смертный грех на вас - соучастие в убийстве..
ДО ПОМСТИ!
"Don", отец морпеха.

  • +1 4
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Basil сказано:
Эдуард Литвиненко
А теперь, действуй, Верховный!

Четверо погибших! В раз!
Ты дошел до края, Верховный!
Вставай, поднимай жопу ...

а шо ж той "Дон" не кидав такі пред'яви Пороху? Чи може при Пороху не було великих втрат? А чи може просто при Пороху вякати сцикливо було? Чи затикали... А зара, бач, і не забороняє ніхто, та ще й це модньо в деяких колах... Ну то це лише плюс

  • Дякую! 2
  • +1 6
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Basil сказано:

Станьте на колени, любители не стрелять.

Ви не повірите, але ще порошенко почав  запроваджувати перемир'я. Але про зраду боти тоді мовчали.

  • Дякую! 1
  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

*ля. А якого милого мовчали про істині причини стількох загиблих під Волновахою??  ЧИ тоді не можна було говорити, про те, що більшість загиблих були під 40° ?  Що місцеві принесли паленої горілки. А волиняки понапивалися і їх без проблем перестріляли сєпари.

Я вкотре повторюся - я не захищаю преЗЕдента.  Я можу знайти виправдання його діям.  Як до цього часу шукав виправдання діям Порошенка.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Zheny@ сказано:

ЧИ тоді не можна було говорити, про те, що більшість загиблих були під 40° ?  Що місцеві принесли паленої горілки.

Можу, звичайно ж, помилятись, але тоді це питання обсмоктали від а до я.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Віталій СК сказано:

Можу, звичайно ж, помилятись, але тоді це питання обсмоктали від а до я.

Тоді якого милого зараз мовчать правду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Тоді якого милого зараз мовчать правду?

Що ти маєш не увазі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Віталій СК сказано:

Що ти маєш не увазі?

 

подумай.  Чого я маю все розжовувати кожному?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, Zheny@ сказано:

 

подумай.  Чого я маю все розжовувати кожному?

 

Не хочеш - не розжовуй. 

Якщо ти про правду від чого загинули четверо морпіхів, то причина в тому, що друга сторона (як тепер модно казати) порушує перемир'я і пора вже дозволити нашим відкривати вогонь у відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Віталій СК сказал:

і пора вже дозволити нашим відкривати вогонь у відповідь.

Так дозволено ж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...