Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

4 хвилин тому, volks сказано:

В смислі? Це ж ваші слова.

До чого тут призов головнокомандувачем на війну  і відкос призовника від АТО?

Питання лише в тому що той хто був в АТО не буде тикати пальцем в того хто не був. За пєтю подібних тем не піднімали, той синочка в тепленьке місце відразу прилаштував. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Ha3aP сказал:

До чого тут призов головнокомандувачем на війну  і відкос призовника від АТО?

Яке моральне право має той, хто засцяв, когось примусово відправляти на війну?

 

14 минут назад, Ha3aP сказал:

За пєтю подібних тем не піднімали, той синочка в тепленьке місце відразу прилаштував. 

Шошо? За пєтіного дрища писали всі кому не лінь.

Змінено користувачем volks
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, volks сказано:

Яке моральне право має той, хто засцяв, когось примусово відправляти на війну?

 

Шошо? За пєтіного дрища писали всі кому не лінь.

Окрім порохоботів )

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Маріуполі людей,які хотіли побачити президента до президента не пустили,а загнали на гальорку.
Солдат не пускали в місто,коли президент їздив в зону ООС.
В день пам'яті збитого нашого літака не пустили ветеранів,бо там був президент.
В день прильоту в Запоріжжя президента закрили повністю аеропорт.
15 тілоохоронців беспосередньо біля президента біля фонтану.
З'явилась додаткова автівка в екскорті президента.
   
Слуга народу боїться народу?

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, то президент воюючої держави. Протоколи там, всі діла.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пройшло 2 тижні,які президент дав Баканову на подолання корупції.
Підіб'ємо підсумки
 Динаміка надходжень від митниці(у відсотках:
Січень- 89,6%
Лютий-104%
Березень-109%
Квітень-104,7%
Травень-103,3%
18 днів червня-0,0%
 

  • Ха-ха 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, zaHARE сказано:

Пройшло 2 тижні,які президент дав Баканову на подолання корупції.
Підіб'ємо підсумки
 Динаміка надходжень від митниці(у відсотках:
Січень- 89,6%
Лютий-104%
Березень-109%
Квітень-104,7%
Травень-103,3%
18 днів червня-0,0%
 

липень 0%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, volks said:

Яке моральне право має той, хто засцяв, когось примусово відправляти на війну?

 

Ну коментувати ж можна тим хто засцяв.
Точно так само як називатися волонтерами і т.д.
Є ті, хто воював на передовій і всі інші — хто засцяли. Останніх переважна більшість. І що ? Кого то зупиняє щось казати, робити чи заслуги собі приписувати ?

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

В Маріуполі людей,які хотіли побачити президента до президента не пустили,а загнали на гальорку.

Коли бувший / колишній / попередній (хз як назвати Порошенка) президент їздив перед виборами до виборців, то возив із собою купу автобусів бабульок своєї масовки.

Справжніх виборців, людей - навіть не підпускали.  Кому ти зараз щось намагаєшся розказати?

ЧИ ти з тих хто отримав гроші наперед і відпрацьовує??

Я не можу зрозуміти. Ви реальні порохоботи.

Замість того щоб підтримати нового президента, вказати на помилки, допомогти, ви, наче ті гнидні москалі,  поливаєте людину брудом, ставите палки в колеса і насміхаєтеся над невдачами! Хто ви після цього??

 

  • Подобається 1
  • Дякую! 3
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Zheny@ сказал:

Замість того щоб підтримати нового президента, вказати на помилки, допомогти,

Як це ми можем зробити? ;)

 

Подавати петиції?

Наприклад: https://petition.president.gov.ua/petition/55598 :)

Цитата

Прочитайте книгу "Шлях до кріпацтва" Фрідриха фон Хайека

Пропоную прочитати книгу видатного економіста австрійської школи економіки, нобелівського лауреата 1974 р., Фрідріха фон Хайека "Шлях до кріпацтва ("Дорога к рабству").

Саме ця книга стала визначальною у виборі напрямку успішних економічних реформ такими видатними політичними діячами, як Маргарет Тетчер у Великій Британії, Рональдом Рейганом у США, Лі Куан Ю в Сінгапурі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, Соромітник сказал:

 

Ну коментувати ж можна тим хто засцяв.
Точно так само як називатися волонтерами і т.д.
Є ті, хто воював на передовій і всі інші — хто засцяли. Останніх переважна більшість. І що ? Кого то зупиняє щось казати, робити чи заслуги собі приписувати ?

Так то ж слуга народу, який мав би бути прикладом. Але про що це я. Влада - це відображення народу. І народ скільки завгодно може стверджувати, що хоче змін, хоче правової держави. Але хабарництво в усіх сферах життя, перекриття кордонів контрабандистами і бляхарями як би натякають на зовсім протилежне.

Що стосується диванних воїнів, то їм порада проста - впєрьод на передову показуйте як потрібно воювати.

24 минуты назад, Zheny@ сказал:

Коли бувший / колишній / попередній (хз як назвати Порошенка) президент їздив перед виборами до виборців, то возив із собою купу автобусів бабульок своєї масовки.

Так Зеботи про це й верещали і голосували ж за іншого, який так не повинен робити.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Zheny@ сказано:

вказати на помилки,

так вказуємо...

але декому то божа роса....

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Basil сказано:

так вказуємо...

 

перепощуючи на борду всякий говнотрьоп із жовтих смі?

 

Прийдіть до офісу його партії із переліком того, що на Вашу думку (це ж таке популярне для Вас слово (ІМХО)) є не правильним у роботі президента, що він має робити, зробити.

Бо обсирати сидячи в зручному кріслі - я вже висловився хто таке робить.

 

 

  • Дякую! 2
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, Zheny@ сказано:

 

перепощуючи на борду всякий говнотрьоп із жовтих смі?

 

Прийдіть до офісу його партії із переліком того, що на Вашу думку (це ж таке популярне для Вас слово (ІМХО)) є не правильним у роботі президента, що він має робити, зробити.

Бо обсирати сидячи в зручному кріслі - я вже висловився хто таке робить.

 

 

Кхммм... Коли осінню минулого року я щось таке писав - мене записали в порохоботи. Тут (на Борді) важко комусь щось донести, будь в тебе об'єктивна чи суб'єктивна думка.

В принципі, зараз "табори" помінялись місцями, то чому (теперішні уже Зе!боти) чимось незадоволені? Це точно така ж критика, яку "інший табір" писав на попереднього раніше, а от такого роду закликів (нести конструктивну критику в штаби) я не бачив. Подвійні стандарти? Більш схоже на закривання рота. 

Попереджуючи відповіді - для мене не "святий" ні Порошенко, ні Зеленський, ні Вакарчук ні Вінник.

1 година тому, Zheny@ сказано:

є не правильним

Так це ж правильно, бо так робив Порошенко, ІМХО.

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

 

Прийдіть до офісу його партії із переліком того, що на Вашу думку (це ж таке популярне для Вас слово (ІМХО)) є не правильним

От дійсно! Всі так тут змін хочуть, а Зе і Ко у відкриту питають, кого головою ОДА можна призначити, ще які є недоліки то вказати, все відкрито у соцмережах, питають, опитання проводять, все читають, у вас питають... то вперед, чого тут обурюєтесь? Борду точно Зе не читає :)

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, ForZa сказано:

Борду точно Зе не читає

Можна подумати Порошенко її читав...

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Можна подумати Порошенко її читав...

Думаю, він навіть і не чув про борду))) але, ідея, запропонована вище, не погана. У Зе реагують на таке. Принаймні, думка, що людина не просто тренділа на форумах, а зробила якийсь крок- добра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Zheny@ сказал:

де їхній офіс?

https://www.volynnews.com/news/all/ofis-komandy-zelenskoho-vidkryly-u-lutsku/

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

НІКОЛИ ЗНОВУ, АБО ПАМ'ЯТІ ЧОРНОСВИТОЧНИКІВ. По-моєму, це не реванш, а типова офензива: за один день - убивство Тимчука, "реабілітація" Портнова в КНУ і голосування Харківського вряду за заміну Григоренка Жуковим (може, ще щось було, але досить і цього!), - це виглядає не як "соупадєніє", а як продумана наступальна операція: комплекс бойових дій. Схоже, в Москві вирішили, що пора переходити до "окончательного решения украинского вопроса" (ню-ню...).

Вічна пам'ять Дмитрові Тимчуку; спасибі за службу, пане полковнику... Але чесно признаюся, що найбільше мене зачепило - до задихання від гніву! - харківське "повернення Жукова": символічний плювок вгодованого чекістського різника на могилу ним розстріляних, знак-розписка, що - "да, убивали вас, х@хлов, и дальше будем убивать"! І тут, можна не сумніватись, точковими терактами діло не обмежиться, - "демони російської великодержавности" охляли, вони просять крови, багато крови...(((

До Жукова в мене буде свій рахуночок на Страшному суді: мій рідний дядько, мамин старший брат, у 1941-му вернувся з-під Києва без руки і так ніколи по-справжньому й не оклигав від того, що там бачив, - від того, як щойно привезених новобранців у домашніх піджачках (мами, виряджаючи, вдягли в кращеньке!) гнали на німецькі кулемети, хвиля за хвилею, а весь їхній вишкіл звівся до того, що їм 1 (ОДИН!) раз показали, як розбирати автомата: ніхто й не розраховував, що вони воюватимуть, а просто й неприховано - привезли "на м'ясо". Таке собі продовження геноциду 1933-го, тільки значно менш відоме. Тому що після "чорносвиточників" мемуарів не залишилось.

Тепер можна сказати харківським голосувачам: кров їхня - на вас і на дітях ваших. І не кажіть, що вас не попереджали.

(Тут взагалі якийсь сатанинський символізм, у цьому сюжеті - Жуков проти Григоренка, різник проти воїна, генерал-кат - проти генерала-оборонця, та ще й оборонця кримських татар, і все це в час окупації Криму - бррр, шкіра терпне від омерзіння, якщо вдуматися...)

Дорогі харків'яни, будь ласка, не мовчіть, - протестуйте, демонструйте, urbi et orbi, що ви незгодні бути по людоїдській стороні, - захистіть своє прекрасне й трагічне місто від цієї спроби символічно підкласти його "під різника", бо за різниками символічними обов'язково приходять фізичні, і кому, як не вам, котрі бачили їх у 2014-му, це знати?..

Як пише один гарний юрист - "тримаймо стрій, прорвемося" (с).

Never again. Ніколи знову.

а ми тут поки офісами пограємось....

Змінено користувачем Basil
  • +1 5
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.06.2019 в 10:34, Zheny@ сказал:

Коли бувший / колишній / попередній (хз як назвати Порошенка) президент їздив перед виборами до виборців, то возив із собою купу автобусів бабульок своєї масовки.Справжніх виборців, людей - навіть не підпускали.  Кому ти зараз щось намагаєшся розказати?

Скільки можна кивати на попередників? Ви ж здобули простого парня із нарота.Який мав би бути не такий. Хоча коли пріхзджав порох чогось всі бажаючі мати з ним селфі його робили і охорона не вказувала їм місце біля параші. 
 Я тобі стосовно пороха більше скажу,на днях він був в Рівному,то зібралось повний майдан людей. Мабуть продовжують бюджетників зганяти,при  чому з калясками і дітьми. От сучари.

 

В 20.06.2019 в 10:34, Zheny@ сказал:

Замість того щоб підтримати нового президента, вказати на помилки, допомогти, ви, наче ті гнидні москалі,  поливаєте людину брудом, ставите палки в колеса і насміхаєтеся над невдачами! 

 Оце ти приколовся. Чувак сре на конституцію,ламає країну через коліно, роздає князівства і кормушкі олігархам,заграє з русньою і я йому маю в цьому допомагати? Ти серйозно? Ще цікаво як я йому вставив палки в колеса? Він хіба на ровері їздить? 

 

В 20.06.2019 в 10:34, Zheny@ сказал:

Хто ви після цього??


 Тепер ми зрадой@би!!!! 

Ахмєтов сидить? А хто замовив Гандзюк?  А закон про імпічмент з президента вже підписав? А хто тепер барижить на війні? 

Змінено користувачем zaHARE
  • Ха-ха 1
  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...