Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

Тема дня. Зеленский и 50 кадровых указов: что о них надо знать

 

ПОЧЕМУ ЭТО ВАЖНО. Вопреки обещанию не назначать "по знакомству" и родственным или дружеским связям, президент Зеленский продолжает окружать себя близкими людьми, а не отобранными на конкурсе профессионалами.

У экспертов также вопросы к отборочной комисии членов ВСП. Зеленский пустил в состав минимум двух сомнительных людей:

во-первыхАлександр Пасенюк - в 2011 году по инициативе Партии регионов был назначен судьей КСУ;
во-вторых, Юрий Волошин - готовил вывод, что можно назначать одних и тех же людей в ВСП "во второй раз". Это, по словам Жернакова, запрещает Конституция.

 

https://www.liga.net/politics/articles/tema-dnya-zelenskiy-i-50-kadrovyh-ukazov-chto-o-nih-nado-znat

Змінено користувачем justice777
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

Тобто коли так робив порох то він кнур смердячій,а коли Зе,то він маладєц? 

 В крайності впадати не варто, а керуватись здоровим глуздом. Уявіть на мить, що ви - Президент. Яких людей поруч бажали бачити? Напевно, не таких, що з перших кроків призиденства перешкоди чинять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, bormotuha сказал:

Та ніби так, але поставте себе на місце президента, напевно, хотіли би, щоб оточували люди, яких знаєте і довіряєте.

Головне, щоб не крали як папереднікі 1-5-10... років тому, а далі побачимо! Кожен діяв-би так само, бо треба щоб поруч була своя, перевірена, надійна людина але щоб діяла у рамках закону і на користь суспільству! А решта - то бла-бла і лайно від конкурентів :)

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, justice777 сказал:

Кінець конкуренції або вуха Коломойського і МАУ?

Ну то ж останнє посилання яке все спростовує :) І рейси виконуються, всі літають... :) Давно ця інформ-війна йде, як розпал сезону, то відразу конкуренти щось проти Join-Sky мають :) Не перший рік так...

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, zaHARE сказал:

От порох баран,тре було Юріку присвоїти якусь наукову ступінь правознавця чи юриста або диплом зліпити по бистрячку чи в переході купити,як Баканов.

Розуму не вистачило :) От що означає молоді, більш спритні... :)

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, ForZa сказано:

Головне, щоб не крали як папереднікі 1-5-10... років тому, а далі побачимо! Кожен діяв-би так само, бо треба щоб поруч була своя, перевірена, надійна людина але щоб діяла у рамках закону і на користь суспільству! А решта - то бла-бла і лайно від конкурентів :)

А ти про статки Бухарєва читав? А чувак, між іншим, все життя на держслужбі. Але при Володі він точно красти не буде.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, ForZa сказал:

надійна людина але щоб діяла у рамках закону і на користь суспільству!

 

1499931468_100-dikiy-smeh.gif

Це все про Бухарєва, прям в точку!

Змінено користувачем Selbeor
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, ForZa сказано:

Ну то ж останнє посилання яке все спростовує :) І рейси виконуються, всі літають... :) Давно ця інформ-війна йде, як розпал сезону, то відразу конкуренти щось проти Join-Sky мають :) Не перший рік так...

 

Омелян натякнув, що за відкликанням ліцензії у SkyUp може стояти Коломойський

 

https://www.epravda.com.ua/news/2019/06/12/648686/

 

 

#JurassicPark або жили бідно - нічого починати

Вчора вночі ряд ЗМІ опублікували рішення Баришівського районного суду Київської області щодо призупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів повітряним транспортом авіакомпанії SkyUp Airlines.

Памятаєте таку авіакомпанію?

В 2017 році, коли її створювали, їй побажали «ана умрьот».
В 2019, коли її флот налічує вже 9 сучасних Боїнгів і вона успішно виконує не лише чартерні, але й регулярні внутрішні та міжнародні рейси за дешевими цінами - побажання вирішили більше не відкладати?
Тим більше, політичний клімат сприяє.

Районний суд немає жодної компетенції ухвалювати такі рішення, тим більше в забезпечувальній частині. Це є прерогативою виключно адміністративного суду.

Якби у нас було СБУ чи НАБУ, то вони би вмить з’ясували, як може позивач, яка має більше 30 адмін правопорушень, значна частина яких пов’язана з алкоголем, отримати таке рішення і хто їй у цьому допомагав. Ми, до речі, це з’ясували за тиждень.

Щодо суті питання:

Поки я Міністр інфраструктури - SkyUp буде літати і компанії нічого не загрожує.
Всі пасажири можуть бути певні, що це стабільна авіакомпанія, яка надає якісні і дешеві послуги і жодні політичні «рішення» рейдерів не вплинуть на її роботу і розвиток.

Ми забезпечили вільну конкуренцію і чесні правила гри в авіації, в автобусних перевезеннях і на морі і ніхто та ніщо нас не зіб’є з цього шляху.
І ми вміємо і знаємо, як це гарантувати, які б «рішення» не схвалювалися.
Мені не потрібні вибори, щоб знати, що за мною 99,9% українців, які хочуть комфортно, безпечно і дешево подорожувати. І хочуть СПРАВЕДЛИВОСТІ, якої знову немає.
А 0,1%, які вважають, що 90-ті повернулися і вони «банкують» - швидко зрозуміють свою помилку.

Хотів зазначити, що в мене міцне здоров`я, я в добрій фізичній формі, я не є випадковим власником тисячі державних компаній і не вивів за кордон півтрильйона доларів. Схем теж немає, перевірено всіма.

Тому, залякувати, погрожувати, придумувати сенсу немає.

Володимир Зеленський, наберіть відомий номер і запитайте: «wtf is going on?”. І одразу можете запитати, коли до Дніпра буде літати дешево.
І більше ніколи за цим номером не дзвоніть.

Шоу закінчилося.
Працюй-Те!

Змінено користувачем justice777
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, justice777 сказал:

може стояти Коломойський

Тут немає з чим сперичатись! З першого дня коли утворився Sky, то підконтрольні Коломі структури, ЗМІ (не один сюжет по "плюсах" бачив про ніби проблеми у туристів, що використовують Sky i JoinUp)... кошмарять Sky і саме тоді, коли сезон у розпалі. Сподіваюсь, що тверезі-холодні, розумні голови остудять Беніну навалу!

Змінено користувачем ForZa
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, zaHARE сказал:

а коли Зе,то він маладєц? 

Не маладєц але виправляються! Потихеньку лад наведуть, не хвилюйся :)

З партійної сотні «Слуги народу» вибули два кандидати — Дмитро Співак й Ірина Панченко

Далі буде...

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, ForZa сказано:

Далі буде...

А по Бухарєву коли буде?

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виявляється популізм тепер можна називати "жартами" і "напівнатяками":

У Зеленського заявили, що він не обіцяв знизити тарифи

Спойлер

Володимир Зеленський не давав прямих обіцянок знизити тарифи для населення - він говорив про це у "жартах" і "напівнатяках".

Про це заявив представник президента України в Кабінеті міністрів Андрій Герус в інтерв'ю BIHUS info.

"Зеленський безпосередньо ніде не обіцяв зниження тарифів, хоча ми всі розуміємо, і він розуміє, що це є проблемою. Якщо подивитися, що саме говорив Зеленський в ролику про тарифи, то там він заявляв про необхідність збільшення видобутку газу, інвестування та розвиток експорту. Тоді ціна на газ в нашій країні впаде на 20-30%, а може і більше", - сказав Герус.

"Зеленський жартував про тарифи, що вони високі. Зеленський жартував про "Роттердам+", що це несправедливо, що це корупційна формула. Але прямих обіцянок він не давав. Звичайно, люди десь в напівнатяках хочуть бачити те, що вони хочуть бачити", - зазначив Герус.

 

Нагадаю:

39,1% опитаних очікують, що в перші 100 днів новий президент повинен ініціювати зниження тарифів, свідчать дані опитування Київського міжнародного інституту соціології.  

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, bormotuha сказал:

 В крайності впадати не варто, а керуватись здоровим глуздом. Уявіть на мить, що ви - Президент. Яких людей поруч бажали бачити? Напевно, не таких, що з перших кроків призиденства перешкоди чинять?

 Блін в мене де жа вю. Я вже писав,що я б набирав би професіоналів,так як я це роблю і на своїй роботі.В мене немає на роботі ні одного кума,свата,брата чи друга дєцтва. Хоча іноді просяться. Своїх добре брати ,коли тре шось дерибанити і красти,а я працюю чесно.Мені головне результат в роботі компанії.
Так шо по собі міряєш ,мабуть

Змінено користувачем zaHARE
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажете він самостійна фігура?

ага.вірю.

Шостий подав у ВР терміновий закон,згідно якого,відкладається на 1 рік відміна Ротердам+. 

Якщо відмінять "Ротердам+" втрати Коломойського можуть скласти 1,5млрд на рік.
  як там колись в кацапській пісенці співали?
 

"Не надо думать, что все обойдется
Не напрягайся, не думай об этом
Все будет круто, все перевернется
А-а

Все, что тебя касается
Все, что меня касается
Все только начинается
Начинается"

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, zaHARE сказано:

 Блін в мене де жа вю. Я вже писав,що я б набирав би професіоналів,так як я це роблю і на своїй роботі.В мене немає ні одного кума,свата,брата чи друга дєцтва. Хоча іноді просяться. Своїх добре брати ,коли тре шось дерибанити і красти,а я працюю чесно.Мені головне результат в роботі компанії.
Так шо по собі міряєш ,мабуть

 Співчуваю, але де жа вю, напевно, лікується. Та й у мене не виникає бажання ні часу читати всю вашу писанину. 

 "В мене немає ні одного кума,свата,брата чи друга дєцтва." - шкода вас, таке буває. 

"Своїх добре брати ,коли тре шось дерибанити і красти,а я працюю чесно." - не пощастило вам з родичами, моя рідня заробляє чесно, сплачує податки, половина на заробітках. Удачі!

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, bormotuha сказал:

 Співчуваю, але де жа вю, напевно, лікується. Та й у мене не виникає бажання ні часу читати всю вашу писанину. 

 "В мене немає ні одного кума,свата,брата чи друга дєцтва." - шкода вас, таке буває. 

"Своїх добре брати ,коли тре шось дерибанити і красти,а я працюю чесно." - не пощастило вам з родичами, моя рідня заробляє чесно, сплачує податки, половина на заробітках. Удачі!

 Мені до лампочки де і як працює ваша рідня. Дурачка не треба включати. Всі хейтили пороха за парочку кумів на посадах,а тепер аплодують і відмазують Зе за те саме. Оце,на жаль,не лікується.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зе пропонує двопалатний парламент.

  Ви ще не зрозуміли до чого все йде? 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, zaHARE сказал:

Ви ще не зрозуміли до чого все йде? 

Зрозуміли! До змін!!!

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Віталій СК сказано:

Виявляється популізм тепер можна називати "жартами" і "напівнатяками":

У Зеленського заявили, що він не обіцяв знизити тарифи

 

А ні, виявляється це теж був жарт, а насправді у них є план:

Представник Зеленського вибачився за "жарти про тарифи"

Спойлер

Президент Володимир Зеленський не жартував про тарифи для населення і вже двічі скликав нараду щодо можливості їх пониження.

Про це написав у Facebook представник президента України в Кабінеті міністрів Андрій Герус.

"Хочу вибачитися за невдалу свою фразу про те, що "Зеленський жартував про зниження тарифів". Дається взнаки брак політичного досвіду, зокрема у спілкуванні із журналістами. Звичайно, тарифи це болюча тема, а тому погана тема для жартів або необачних коментарів", - заявив він.

"Насправді, Президент Зеленський вже двічі скликав нараду щодо можливості пониження тарифів для населення. Але це має відбуватися не спричинивши девальвації, додаткової інфляції чи економічної кризи. Робота над цим триває", - стверджує Герус.

За його словами, для деяких змін потрібен працездатний парламент та нові закони, і команда Зеленського має комплексний план.

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, zaHARE сказал:

Тобто коли так робив порох то він кнур смердячій,а коли Зе,то він маладєц? 

ви ж вважали, що Порох маладєц при таких діях, то чого ви від оппонентів очікуєте ? Дивні люди, в очах невіть не колода, а цілий поїзд колод, а все не ймется

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, MANJAK11 сказал:

ви ж вважали, що Порох маладєц при таких діях, то чого ви від оппонентів очікуєте ? Дивні люди, в очах невіть не колода, а цілий поїзд колод, а все не ймется

Нє нє нє. То за Зе голосували як за зміни в країні, проти пороха. А тепер, коли Зе робить те ж саме, що й По, то стверджують, що то норм. Чекаю з нетерпінням, коли Зе знизить ціну на газ хоча б вдвічі.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, justice777 сказал:

Кінець конкуренції або вуха Коломойського і МАУ?

Суд призупинив ліцензію першого українського лоукостера SkyUp

 просто два скріна і все стає зрозумілим
 

Спойлер

 

D86wjL8WsAIbssi.jpg

D86wjL7XoAEoeDr.jpg

 

 

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оце воно хворе:0016:

 

називається поставив пару мінусів, де був незгоден з думкою

у відповідь отримав штук 20:_40:

 

правду в народі кажуть - не трогай Г, щоб не смерділо

 

Снимок.JPG

Змінено користувачем Werwolf777
  • +1 4
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, MANJAK11 сказал:

ви ж вважали, що Порох маладєц при таких діях, то чого ви від оппонентів очікуєте ? Дивні люди, в очах невіть не колода, а цілий поїзд колод, а все не ймется

Ви ж вважали,що Порох гнида при таких діях, то ж обирали того,який обіцяв,що такого не буде,що ви всі президенти і формувати команду будете разом,будуть нові,незаплямовані і професійні  лиця.
Дивні люди,їм сцять в їх кришталево чисті очі, рейдернули країну, а вони все кричать "Осанна Зе!"

  • Ха-ха 1
  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...