Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, Віталій СК сказал:

ОБСЄ фіксує постійні обстріли з обох сторін.

Не з обох, не нада ля-ля.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Віталій СК сказал:

Терміново вводь миротворців

Неприємно спостерігати за неадекватом в рядах порохопобратимів?Розумію.Він же всю сєкту паплюжить а не тільки себе:).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, nickel сказано:

Ти видаєш бажане за дійсне. В тебе не вийде перекласти свою вину за зрив "відведення військ" на мене, все відбувалося публічно.

Мій однодумець з тобою не домовлявся, на нього наша домовленість не розповсюджується, а на тебе і мене - так. Я досі дотримуюся домовленостей, а ти - ні.

Суть домовленостей була такою, що ми  не будемо тегати один одного взагалі. Цього і дотримувався. Ні тебе, ні джака не чіпав. Твоя практика "підгорає-не підгорає", яка сьогодні трансформувалася у хитро-мудрі ультиматуми - твій вибір. Кілька разів пропонував навести пост, у якому я ОСОБИСТО в твою адресу ПЕРШИМ вилаявся - відповідь тиша.

Так і з іншими - ні з ким я першим матюками чи під@обками спілкування чи дискусію не починав.

Взагалі, пости сьогодні - це відповіді на гнилі помідори, тих хто вчора спав літургічним чи то етил-метиловим сном.

Якщо вписуєшся за когось, то вписуйся по повній. Або вони твої друзі і тих їх захищаєш своїми ультиматумами та з іншої сторони впливаєш на них, що б вони були в рамках, або коли їм летить на порядок слабша отвєтка за гнилі помідори - твоє ОБСЄ тихо не втручається.

 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, Юріч сказано:

Скорпіо, ти певно зі сторони не бачиш, але всі діагнози, які ти всім тут порозвішав, насправді вони твої. Да да, і заперечення цього або перекидання їх на інших і є доказом прогресуючої хвороби. А ще ти нескінченно нудний.

Юріч, я одне не відразу помітив, що тут в темі вивішена ікона однієї особи (Голобородька напевно) і "батюшки" відразу починають копатися, якщо сюди зайди і не помолитися на нього.

Атеїст я.

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Skorpio76 сказал:

Суть домовленостей була такою, що ми  не будемо тегати один одного взагалі. 

Ти неуважно читав, що я вчора писав. Я нагадаю:

15 часов назад, nickel сказал:

п.с.2  Режим взаємного непомічання не приймаю, хоча тобі заборонити не помічати мене не можу.

 

2 минуты назад, Skorpio76 сказал:

Твоя практика "підгорає-не підгорає", яка сьогодні трансформувалася у хитро-мудрі ультиматуми - твій вибір.

Яка тактика? Про що ти? Ми домовилися і я тримаю слово.

 

2 минуты назад, Skorpio76 сказал:

Кілька разів пропонував навести пост, у якому я ОСОБИСТО в твою адресу ПЕРШИМ вилаявся - відповідь тиша.

Ми ще вчора закрили це питання. Не бачу потреби йти по другому колу.

 

2 минуты назад, Skorpio76 сказал:

Так і з іншими - ні з ким я першим матюками чи під@обками спілкування чи дискусію не починав.

Ти на інших не кивай. Домовлялися тільки я і ти. 

 

2 минуты назад, Skorpio76 сказал:

Якщо вписуєшся за когось, то вписуйся по повній. Або вони твої друзі і тих їх захищаєш своїми ультиматумами та з іншої сторони впливаєш на них, що б вони були в рамках, або коли їм летить на порядок слабша отвєтка за гнилі помідори - твоє ОБСЄ тихо не втручається.

Нагадаю тобі ще раз: "Однодумці можуть не бути тобі друзями як я, тому можуть і хамити, як і твої друзі мені."  Я їм не хазяїн, наказувати не можу. Ми всі вільні люди, я не можу їм заборонити щось писати. Але ж ти то хазяїн своїм словам, емоціям чи ні? Я і тобі не хазяїн, лише ти вирішуєш тримати слово чи ні. "Моє ОБСЄ" тобі не наказ. В любому випадку ти його вже не дотримав. Як себе поводити далі, вирішувати лише тобі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel :) думаєш вдасться? Він же читає лише себе-любимого. І підйобки і хамства бачить лише чужі, свої йому соловейком пісня. І пише він чемно і толерантно щодо вибору інших, і ну ніяк не врозуміє, що ж не так :_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, jack74 сказал:

@nickel :) думаєш вдасться? Він же читає лише себе-любимого. І підйобки і хамства бачить лише чужі, свої йому соловейком пісня. І пише він чемно і толерантно щодо вибору інших, і ну ніяк не врозуміє, що ж не так :_39:

 Все що я хотів продемонструвати вже і так вдалося. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Не з обох, не нада ля-ля.

Спойлер

spacer.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Віталій СК сказал:
  Скрыть контент

 

 

Ти якщо в чомусь мене звинувачуєш, то давай не картинку, а лінк на пост, де я порушив домовленність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 година тому, iiron сказано:

Неприємно спостерігати за неадекватом в рядах порохопобратимів?

Та якось пох. 

1 година тому, iiron сказано:

Він же всю сєкту паплюжить а не тільки себе:).

Значить йому куратор таку задачу поставив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Ти якщо в чомусь мене звинувачуєш, то давай не картинку, а лінк на пост, де я порушив домовленність.

Та ні в чому я тебе не звинувачую. А на картинці сліпе ОБСЄ, тобто не побачило, що ти не порушував.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Кварталівцю" Сивохо знайшли посаду в РНБО

Шоумен Сергій Сивохо став радником секретаря РНБО з питань реінтеграції і відновлення Донбасу:D.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, Skorpio76 said:

"Кварталівцю" Сивохо знайшли посаду в РНБО

Шоумен Сергій Сивохо став радником секретаря РНБО з питань реінтеграції і відновлення Донбасу:D.

Эх, порохобратиме, і сміх, і гріх. 

Ну нічого, прийде ще час, і наш батько нації ще покаже цій зеко манді, як треба любити батьківщину. Не довго зелєбобам лишились, вже зовсім скоро український народ знову вкладе булаву в натруджені руки нашого славетного гетьмана! Ти головне не спиняйся, мужньо продовжуй нести світло правди в цей зелєбобський морок Борди!

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 3
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це просто пздц - Мосійчук заявив, що прем’єр Гончарук на роботі схиляв до інтиму молодого хлопця

добре, всі знають що в Мосійчука дуже багата фантазія і хвора психіка.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

Це просто пздц - Мосійчук заявив, що прем’єр Гончарук на роботі схиляв до інтиму молодого хлопця

добре, всі знають що в Мосійчука дуже багата фантазія і хвора психіка.

Два Ляшка, то вже перебор))))

18+))))

Спойлер

images_1_.jpgi.gif
 

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

У народного депутата от партии "Слуга народа" Александра Ткаченко незадекларированная вилла найдена в заповедной зоне Киева. Экс-директор холдинга 1 + 1, народный депутат от партии "Слуга народа" Александр Ткаченко проживает на вилле в заповедной зоне Киева на Трухановом острове. 7 октября народный депутат от "Слуги народа" экс-гендиректор телеканала "1 + 1" Александр Ткаченко подал декларацию кандидата на пост главы Киевской городской государственной администрации, но в декларации не указана вилла, расположенная на берегу Днепра, в заповедной части Киева на Трухановом острове. Территория находится в рекреационной зоне и перекрывает свободный проход граждан к реке Днепр, что запрещено законодательством Украины.
Спойлер


 

 

 

 

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MANJAK11, ти належиш до тих людей, які СВЯТО (тому і літургія:D) вірять у свою безпомилковість і тому раз за разом виставляють себе на посміховисько, стверджуючи при цьому, що неправий опонент.
10 годин тому, MANJAK11 сказано:

 проспали в літаргічному сні,

Читай, вумник Летаргія  Летаргія (летаргічний сон)

Словник української мови

 

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Skorpio76 сказал:
@MANJAK11, ти належиш до тих людей, які СВЯТО (тому і літургія:D) вірять у свою безпомилковість і тому раз за разом виставляють себе на посміховисько, стверджуючи при цьому, що неправий опонент.

 

та я то знаю, що таке летАргічний сон, але в тебе він летУргічниий . Й ти як істинний порохобот, починаєш викручуватись, як вош на гребінці, бо побачив мій пост й почав гуглити, чому я сміюсь з тебе, й тепер починаєш переводити стрілки, мол хтось дурніший від тебе. Ніфіга, не пройде. Ху із ху, вже давно зрозуміло :0016:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MANJAK11 сказано:

та я то знаю, що таке летАргічний сон, але в тебе він летУргічниий . Й ти як істинний порохобот, починаєш викручуватись, як вош на гребінці, бо побачив мій пост й почав гуглити, чому я сміюсь з тебе, й тепер починаєш переводити стрілки, мол хтось дурніший від тебе. Ніфіга, не пройде. Ху із ху, вже давно зрозуміло :0016:

Казати на біле чорне і навпаки - це навіть я не знаю, метода запозичена запорєбріка.

Все очевидно. Хронологія постів відома. Твій абсолютно лєвий "літаргічний" був розвинутий у "літургічний" у сенсі літургія.

Ти ж відбуваєшся лише примітивним "знаю, що таке летАргічний". Ок. Я підтекст пояснив. Ти ж - склеїв дурня довгим викручуванням та перекладанням "з хворої голови на здорову".

В цілому, чоловіче попустися. Будь простішим.

Не чіпляйся до інших, і тобі ніхто не тикатиме в твої промахи.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РО роздати, але чистити не варто. Ту "клініку"  треба залишити, щоб бачити хто із ху. А то знов згодом почнеться "я не Я і корова не моя".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо боятися,що хтось тикне тобі в ,,твої промахи,,- то форум складатиметься з одних Дуалів.

 

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Nokian сказано:

Якщо боятися,що хтось тикне тобі в ,,твої промахи,,- то форум складатиметься з одних Дуалів.

Сказати то що хотів?

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...