Перейти до змісту

Вибори 2019


fedot

Рекомендовані повідомлення

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Я про мене, хай би пройшов  якийсь двірник.

На рахунок двірників, їх у минулій Раді було предостатньо. Козак Гаврилюк - чесний йолоп, просидів всі 5 років тихо, натискав кнопку коли великі дяді зверху скажуть, і вчасно приходив за зарплатою. На цьому його вклад в історію України закінчився. Був іще один, Володимир Парасюк, весільний відеооператор (не фотограф, але близько). Запам'ятався не потрібними і важливими для України законопроектами, а маханням руками і ногами за найменшої причини і без неї. Можу продовжувати, у минулій раді таких персонажів було немало, але ця буде укомплектована такими "чесними законотворцями" трохи менше ніж повністю. Запасаємося попкорном, буде весело дивитися, як студенти, фотографи, стоматологи, музиканти та шоумени "професійно" керують країною. Головне за кордон їх не випускати, бо вдома то одне, а коли одне із таких му-му буде представляти Україну десь на міжнародному рівні - це вже зовсім інший рівень сорому за країну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 600
  • Створено
  • Остання відповідь

як вам "вишенька на тортик"?

Суд відпустив Єфремова з-під варти під домашній арешт

і

Єфремов повертається до Києва — адвокат

Спойлер

За його словами, найближчим часом Єфремов повернеться до Києва на місце свого проживання. Він братиме участь у засіданнях Старобільського райсуду через відеоконференцзв'язок.

Мельников зауважив, що йому наразі невідома мотивація суду, який пом’якшив запобіжний захід Єфремову, оскільки суд ще не оголосив текст ухвали.

Нагадаємо, що 22 липня Апеляційний суд Києва звільнив колишнього народного депутата Олександра Єфремова з-під варти.

Йому обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту до 20 вересня. Остані три роки екс-регіонала тримали під вартою у СІЗО Старобільська, Луганської області.

Єфремова затримали за підозрою у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України 30 липня 2016 року в аеропорту Києва.

Колишньому нардепу також інкримінується підтримка терористичної організації «ЛНР» і незаконне заволодіння майном Луганськвугілля.

Єфремов звинувачується в організації захоплення будівлі Луганської ОДА навесні 2014 року, в пособництві при захопленні будівлі Управління СБУ в Луганській області, вчиненні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України.

відразу після виборів... совпадєніє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, yu2007 сказал:

невже він і справді таким крепким господарником виявився?

"Господарник" ще той :) Грошима платників податків посівав на право і на ліво і кричав, що то все він :) От і все депутатство :) Можна зрозуміти Палицю, Івахіва - мають свої бізнеса і можуть без державних грошей "посіяти", а тут Гусь, що і цвяха власноруч за все життя не забив :) :) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

Я про мене, хай би пройшов  якийсь двірник. Мені байдуже. Головне, щоб людина була розумна. І хотіла не нажитися (збагатитися ЩЕ), а щось змінити в цій державі!

Женя, ти реально віриш, що двірник, весільний фотограф, баяніст і ще невідомо хто можуть щось змінити?...Аууу люди, це Верховна рада, тут закони приймаються, чи можливо ці двірники будуть тупо тиснути кнопки, які їм скажуть великі дяді?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, Basil сказано:

як вам "вишенька на тортик"?

А мабуть те що ахмєтов і фірташ - друзі пороха, то не вішенка була?  Це відро вишень. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Selbeor сказано:

Женя, ти реально віриш, що двірник, весільний фотограф, баяніст і ще невідомо хто можуть щось змінити?...Аууу люди, це Верховна рада, тут закони приймаються, чи можливо ці двірники будуть тупо тиснути кнопки, які їм скажуть великі дяді?..

Та ні, старий олігарх , який нажив гроші при цій системі буде її міняти , як малі діти чесне слово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Selbeor сказано:

Женя, ти реально віриш, що двірник, весільний фотограф, баяніст і ще невідомо хто можуть щось змінити?

Кагбе є прецеденти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Serpent сказано:

Козак Гаврилюк - чесний йолоп, просидів всі 5 років тихо, натискав кнопку коли великі дяді зверху скажуть, і вчасно приходив за зарплатою. На цьому його вклад в історію України закінчився.

 

Цього овоча присунули в Раду задля "розплатитися" за приниження.  Він, походу, і сам не розумів що він там робить, і як він туди попав.

На хвилі Майдану, в раду попали такі (і не тільки в раду), що часом волосся на спині шевелиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Serpent сказал:

На рахунок двірників, їх у минулій Раді було предостатньо. Козак Гаврилюк - чесний йолоп, просидів всі 5 років тихо, натискав кнопку коли великі дяді зверху скажуть, і вчасно приходив за зарплатою. На цьому його вклад в історію України закінчився. Був іще один, Володимир Парасюк, весільний відеооператор (не фотограф, але близько). Запам'ятався не потрібними і важливими для України законопроектами, а маханням руками і ногами за найменшої причини і без неї. Можу продовжувати, у минулій раді таких персонажів було немало, але ця буде укомплектована такими "чесними законотворцями" трохи менше ніж повністю. Запасаємося попкорном, буде весело дивитися, як студенти, фотографи, стоматологи, музиканти та шоумени "професійно" керують країною. Головне за кордон їх не випускати, бо вдома то одне, а коли одне із таких му-му буде представляти Україну десь на міжнародному рівні - це вже зовсім інший рівень сорому за країну.

Краще вже недосвідчений в "законотворстві" депутат (а чим людина займається - то таке, той "фотограф" може бути юристом чи економістом з дипломом), чим черговий Добкін, Кернес, Вілкул  або просто "досвідчений" казнокрад, який ще з часів Кравчука-Кучми в ВР сидить.

Є хоч НЕВЕЛИКИЙ шанс, що ті "нові" таки знімуть недоторканість, введуть кримінал за кнопкодавство, посилять відповідальність за корупцію, поскасовують єресь на зразок захмарної ціни розмитнення і т.д. З "старою гвардією" то було нереально взагалі. Хто ж відмовиться, наприклад, від косіння мішками бабла на автомобілях (в країні з найбіднішим в Європі населенням, але ПОХЕР - заплатять, або машину заберем), якщо успішно то робить з 90-х років під соусом "захисту вітчизняного виробника"? Та ж Тимошенко була двічі прем'єром, віцепрем'єром і депутатом з 1997 року! Мо, хватить? Тут я Вакарчука підтримую повністю - депутат на ДВА терміни, максимум.

Мене в цих виборах дивує інше - ДЕ взялося стільки недалеких, які за ОПЗЖ Медведчуківську проголосували (цю партію взагалі-то тільки за їхні ролики з "ми домовилися з Росією" треба було знімати з виборів)... Хоча, радує, що опоблок взагалі не пройшов... Але, за Шарія 3% - це ппц...

Ну я ЯВКА виборців - щось мені підказує, що оті 50+%, які не прийшли на дільниці, більше всіх будуть нити - "Рада погана, вибрали чорті-кого"... А хто заважав підняти дупу, чи не поїхати на рибалку/шашлики/дачу? Ну, якщо не в країні, то без питань.

От зараз говорять про місцеві вибори дострокові - а хай будуть, і пошвидше, може і на них трохи старих кадрів на місцях підуть гуляти, в першу чергу хотілося б побачити ярих ригів, таких як Вілкул і Кернес. І в нас мер нарешті буде.

Чесно кажучи, то і добре, що складається така ситуація - президент має беззаперечну більшість в парламенті, відповідно, без проблем формує уряд. Якщо в них "вийде" - то через 5 років і люстрації ніякої не треба буде - люди самі відучаться кожні пару років наступати на старі граблі плюс від того виграють всі. Не вийде - ну що ж, провели експеримент, невдало, самі винні, голосував народ сам, ніхто не примушував

4 минуты назад, Zheny@ сказал:

Цього овоча присунули в Раду задля "розплатитися" за приниження.  Він, походу, і сам не розумів що він там робить, і як він туди попав.

На хвилі Майдану, в раду попали такі (і не тільки в раду), що часом волосся на спині шевелиться...

Ну... Перед тим, як таке писати, треба з предметом, так би мовити, ознайомитися (а такі, "що волосся шевелиться", були, є ,і будуть при кожній владі).

Цитата з Вікіпедії:

На Майдані у Києві відтоді, як дізнався про побиття студентів 30 листопада 2013 року.

Під час війни на сході України займався доставкою гуманітарних вантажів у Донецьку область. Боєць добровольчого батальйону «Золоті Ворота».

Як мінімум, він патріот України, який, хай і не написав 100 законів (отут http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/pt2/reports.dep2?PERSON=18070&SKL=9 все є, більшість стосується Майдану, війни, мови, посилення відповідальності за контрабанду і т.д - ну нічого дурного чи антидержавного там немає), не шкодив державі.

Так, він не суперекономіст, не юрист, але патріот.

Останній законопроект -

24.05.2019

про Звернення Верховної Ради України до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо передачі Клінічної лікарні "Феофанія" Державного управління справами до сфери управління Міністерства у справах ветеранів України.

Хтось проти? Чи хай only депутати лікуються, а поранені військові на операцію збирають зі скринькою?  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Ну... Перед тим, як таке писати, треба з предметом, так би мовити, ознайомитися

Він як депутат овоч. Нічого іншого. Я , чесно, не знаю його здобутків, досягнень, але якщо вже ти прийшов в Раду, поставили тебе депутатом, хоча б намагайся щось робити для людей.

8 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Хтось проти? Чи хай only депутати лікуються, а поранені військові на операцію збирають зі скринькою?

Феофанія чи не перша і єдина хто безкоштовно лікував поранених з Зони Бойових Дій. І першою поранених з Майдану приймала, якщо я не помиляюся.

А щодо "оздоровлення" втомлених ментів-генералів, то таки так, не такі вони й втомлені, як хочуть здаватися.  Хіба цероз печінки лікувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і один ще чинник забув - МОЖЛИВО ми нарешті побачимо парлапент, в якому не буде рукоприкладства на камеру - бо то перед всім світом соромно, хоча... Поки там будуть всілякі Медведчуки і Рабіновичі - дуже сумнівно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, AgentSmith13 сказано:

Ну і один ще чинник забув - МОЖЛИВО ми нарешті побачимо парлапент, в якому не буде рукоприкладства на камеру - бо то перед всім світом соромно, хоча... Поки там будуть всілякі Медведчуки і Рабіновичі - дуже сумнівно.

Ну, якщо хтось прикладе по мармизі отим двом, що ти написав - думаю, цьому Чоловіку потрібну буде дати посаду Прем'єр Міністра! Бо це буде Мужик!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zheny@ сказал:

Ну, якщо хтось прикладе по мармизі отим двом, що ти написав - думаю, цьому Чоловіку потрібну буде дати посаду Прем'єр Міністра! Бо це буде Мужик!

Чи головою якоїсь організації, що люстрацією займається.

Якщо існуюча більшість таки в купі з Зеленським і його новим урядом щось зробить на краще для всієї держави - в наступному парламенті їхньої партії просто не буде, бо наобіцяли вони "огого", голосно так, з помпою, а не зроблять НІЧОГО (вони навіть заблокувати голосування не зможуть ніяке, тим паче, коли приймуть зняття недоторканості, будуть блокувати трибуну - виведе охорона, і все), а електорат основний у них - пенсіонери, які "за дешевий газ" і просто совкодрочери та проросійські "кадри". То буде найкращий для всіх варіант - мінус п'ята колона. Жаль, що зараз вони таки пролізли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивлюсь на результати виборів... Порохоботи, ви де??? ОТО І ВСЕ!?! 8,12%!!! - оце оцінка народом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, jack74 сказано:

дивлюсь на результати виборів... Порохоботи, ви де??? ОТО І ВСЕ!?! 8,12%!!! - оце оцінка народом

ІМХО через 5 років ЗЕлені матимуть, як зараз Самонеміч

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Volyniaka сказано:

як зараз Самонеміч

чи як зара ЄС, да?

Бо твоє порівняння з Самопоміччю некоректне - Самопоміч не була при владі. А от Порхо-ЄС - само то

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, jack74 сказано:

чи як зара ЄС, да?

Бо твоє порівняння з Самопоміччю некоректне - Самопоміч не була при владі. А от Порхо-ЄС - само то

По суті так, але я мав на увазі відсотки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, Volyniaka сказал:

ІМХО через 5 років ЗЕлені матимуть, як зараз Самонеміч

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

оце оцінка народом

На рахунок Порощенка все ясно - барига, злодій, алкоголік. Хто ж за такого голосувати буде? А от де дівся рейтинг великого реформатора Міхо Саакашвілі, якого ти колись підтримував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Віталій СК сказал:

На рахунок Порощенка все ясно - барига, злодій, алкоголік. Хто ж за такого голосувати буде? А от де дівся рейтинг великого реформатора Міхо Саакашвілі, якого ти колись підтримував?

Так в Саакашвілі самі в суботу заявили про зняття партії з виборів щоб не відбирати в Заленського голоси і закликали своїх прихильників голосувати за СН, результат - Слузі Народу не потрібно більше домовлятися про коаліцію з папєрєдніками і мутним  Вакарчуком . Дуже розумний хід, як він і заявляв - посада його не цікавить, головне прибрати бариг від керма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) це типу нема шо сказати, то певереду мову на шось інше :)

Ну, Ок, поведусь на твій тролінг і відповім. Саакашвілі як підтримував, так і підтримую, але до рейтингу його партії відношення не маю. І тим більше, ніколи й не стверджував, шо він є, чи шо він великий.

 

Писи: вірніше нє, маю відношення - я проголосував за "Свободу", а тому я не додав партії Міхо своєї частинки рейтингу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, jurgen007 сказано:

результат - Слузі Народу не потрібно більше домовлятися про коаліцію з папєрєдніками і мутним  Вакарчуком .

Ага, прям таки результат СН - заслуга Саакашвілі. Не сміши.

 

18 хвилин тому, jack74 сказано:

це типу нема шо сказати, то певереду мову на шось інше

Та нє, бо мені пофіг на рейтинг партії Порошенко. Не сподобався його список, то ж  голосував за Голос.

19 хвилин тому, jack74 сказано:

Писи: вірніше нє, маю відношення - я проголосував за "Свободу", а тому я не додав партії Міхо своєї частинки рейтингу :)

А чого за СН не голосував?

Я на своєму окрузі і то мусив голосувати за мажоритарника від СН, щоб Констанкевич не пройшла, але не получилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Віталій СК сказал:

Ага, прям таки результат СН - заслуга Саакашвілі. Не сміши.

 

Багато хотіли проголосувати за Саакашвілі, набравби біля 5% плюс мажоритарка а це 30 ...40 місць в раді - міг пройти а міг ні, тому і знявся щоб не ризикувати і забезпечити Заленському гарантовану більшісь і можливість діяти самостійно. Як бачимо по результату СН не прогадав. А папєрєднікі по звичці тягнули ковдру кожен на себе і опинилися в глибокій ж.. що не може не радувати.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Віталій СК сказал:

Я на своєму окрузі і то мусив голосувати за мажоритарника від СН, щоб Констанкевич не пройшла, але не получилось.

А розібратись у передвиборчій кухні на Волині не пробував? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, Віталій СК said:

 

Я на своєму окрузі і то мусив голосувати за мажоритарника від СН, щоб Констанкевич не пройшла, але не получилось.

Не розумію. А хіба констанкевич не слуга того самого "народу", що і кандидат від СН?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...