Перейти до змісту

Вибори 2019


fedot

Рекомендовані повідомлення

40 minutes ago, yu2007 said:

Не розумію. А хіба констанкевич не слуга того самого "народу", що і кандидат від СН?)

Ой не сміши 

 

download.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 600
  • Створено
  • Остання відповідь
On 22.07.2019 at 22:39, Selbeor сказано:

Женя, ти реально віриш, що двірник, весільний фотограф, баяніст і ще невідомо хто можуть щось змінити?...Аууу люди, це Верховна рада, тут закони приймаються, чи можливо ці двірники будуть тупо тиснути кнопки, які їм скажуть великі дяді?..

image.png.19737e46a0fe885072ada9bf90207eaf.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація що коється зараз мені ніразу не подобається, але мене веселить мова про спеціалістів у ВР )))

Самоголосуючі карточки, спроба голосування з 18ого разу, декілька років відсутність коаліції, так і не знята недоторканність, не перебудований закон про голосування і т.д. це ви називаєте ВР, прийманнями законів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Ситуація що коється зараз мені ніразу не подобається, але мене веселить мова про спеціалістів у ВР )))

Самоголосуючі карточки, спроба голосування з 18ого разу, декілька років відсутність коаліції, так і не знята недоторканність, не перебудований закон про голосування і т.д. це ви називаєте ВР, прийманнями законів?

spacer.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Volyniaka сказал:

spacer.png

Це ілюстрація про п"ятого, який не засвоїв гіркий досвід четвертого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, jurgen007 сказано:

Це ілюстрація про п"ятого, який не засвоїв гіркий досвід четвертого?

Це ілюстрація про чухраїнців (згідно з Остапом Вишнею)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, yu2007 сказано:

Не розумію. А хіба констанкевич не слуга того самого "народу", що і кандидат від СН?)

Ну Констанкевич, то ясно чия служниця, а молодий депутат, нашвидкоруч взятий у СН, то ще х.з. Менше зло, так би мовити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Volyniaka сказано:

Це ілюстрація про чухраїнців (згідно з Остапом Вишнею)

Додам цитату звідти:

Коли ж побачить, що наробив, аж пальці знати, тоді:

— Я так і знав!

— Що ви знали?

— Та що отак буде!

— Так навіщо ж ви робили?

— Якби ж знаття...

— Так ви ж кажете, що знали?

— Так я думав, що якось-то воно буде!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, igorgame сказано:

А розібратись у передвиборчій кухні на Волині не пробував? 

Та я, якби, розібрався ще місяць тому - Волинь була злита повністю відомо кому, а мажоритарщики від СН всю передвиборчу кампанію сиділи на сраці рівно і не вели жодної агітації. Хоча в даній ситуації навіть пеньок, пофарбований в зелений колір, міг перемогти старих дерибанщиків, всього лиш поворушивши трохи корінням та сучками.

On 25.06.2019 at 15:22, Віталій СК сказано:

Ну що, які в кого прогнози по мажоритарникам на Волині?

Мій список:

19 округ - Гузь
21 округ - Івахів 
22 округ - Палиця 
23 округ - Констанкевич
20 округ - Мартиняк

 

 

On 25.06.2019 at 23:16, Віталій СК сказано:

Але це лише мій прогноз і по 20 ще є Рубльов і Твердохліб, які мають шанси, але вони не мають стільки гречки, як Мартиняк.

 

Тільки разом - тільки дерибан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Тільки разом - тільки дерибан.

Бо ж народ слуги...

spacer.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Volyniaka сказал:

Додам цитату звідти:

Коли ж побачить, що наробив, аж пальці знати, тоді:

— Я так і знав!

— Що ви знали?

— Та що отак буде!

— Так навіщо ж ви робили?

— Якби ж знаття...

— Так ви ж кажете, що знали?

— Так я думав, що якось-то воно буде!

Так отож, ті хто 5 р. тому обирали чергового олігарха-баригу так і думали, що якось воно буде і він стане раптом чесним, білим і пухнастим, бо "вже накрав і йому більше не треба":).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, jurgen007 сказано:

Так отож, ті хто 5 р. тому обирали чергового олігарха-баригу так і думали, що якось воно буде і він стане раптом чесним, білим і пухнастим, бо "вже накрав і йому більше не треба":).

Більшість тих, хто сьогодні проголосував за ЗЕ тоді голосували за ПОПа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відомий соціолог і політтехнолог Ігор Гринів ще рік тому сказав мені, що ментальний злам у суспільстві стався в момент оприлюднення електронних декларацій. Бо коли народ побачив там мільйони доларів, він уже не мав ніякого бажання розбиратися, хто із депутатів і чиновників заробив свої статки в бізнесі, а хто наколядував. 
Традиційна нелюбов до правлячих еліт, помножена на патерналізм («я бідний, бо вони багаті»), совкові стереотипи («всі багатії злодії») і банальну заздрість («вони крадуть, а чому мені не дають?») перетворилася на жорстку класову ненависть. Вміло роздмухувані різними медіа, ці настрої через деякий час абсолютно витіснили з свідомості людей як війну за суверенітет, так і елементарну об‘єктивність у сприйнятті абсолютно епохальних змін, які відбулися в державі. Найдраматичніше, що війна з агресором і антиколоніальна політика почали сприйматися як порожні пропагандистські гасла, покликані замаскувати розграбування країни майданівською владою. 
Я спеціально не зупиняюся тут на самому механізмі перетворення антикорупційної істерії на спецоперацію проти української державності, бо писав про це багато, а також на реальних численних помилках влади, особливо в комунікації з суспільством і кадровій політиці, бо це, по суті, кінцевого результату не змінило б. Навіть якщо на місці Пороха був би Черчіль або Маккейн, він опинився б сьогодні рівно в тій самій ситуації - усунутий від влади, принижений, скомпрометований. У країні відбулася охлократична революція, котра неминуче призведе до втрати частини здобутого кров‘ю суверенітету. 
А можливо - і державності як такої

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Volyniaka сказал:

Відомий соціолог і політтехнолог Ігор Гринів ще рік тому сказав мені.......

Ото вже ті теоретики, можна ще словісний понос від відомого соціолога - політтехнолога Тарасика Чорновола навести. А якщо мислити логічно, то всі хто  за 25 років став тут доларовим міліонером - міліардером  отримали свої статки в результаті  розкрадання держвласності на приватизаційних махінаціях, розпилу бюджету, схемах і т.д. Саме тому Україна за 25 р. їх керування стала найбіднішою країною не тільки Європи а навіть серед республік колишнього совка. Закони економіки ще жоден соціолог- політтехнолог не відмінив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Volyniaka сказал:

Відомий соціолог і політтехнолог Ігор Гринів ще рік тому сказав мені, що ментальний злам у суспільстві стався в момент оприлюднення електронних декларацій. Бо коли народ побачив там мільйони доларів, він уже не мав ніякого бажання розбиратися, хто із депутатів і чиновників заробив свої статки в бізнесі, а хто наколядував. 
Традиційна нелюбов до правлячих еліт, помножена на патерналізм («я бідний, бо вони багаті»), совкові стереотипи («всі багатії злодії») і банальну заздрість («вони крадуть, а чому мені не дають?») перетворилася на жорстку класову ненависть. Вміло роздмухувані різними медіа, ці настрої через деякий час абсолютно витіснили з свідомості людей як війну за суверенітет, так і елементарну об‘єктивність у сприйнятті абсолютно епохальних змін, які відбулися в державі. Найдраматичніше, що війна з агресором і антиколоніальна політика почали сприйматися як порожні пропагандистські гасла, покликані замаскувати розграбування країни майданівською владою. 
Я спеціально не зупиняюся тут на самому механізмі перетворення антикорупційної істерії на спецоперацію проти української державності, бо писав про це багато, а також на реальних численних помилках влади, особливо в комунікації з суспільством і кадровій політиці, бо це, по суті, кінцевого результату не змінило б. Навіть якщо на місці Пороха був би Черчіль або Маккейн, він опинився б сьогодні рівно в тій самій ситуації - усунутий від влади, принижений, скомпрометований. У країні відбулася охлократична революція, котра неминуче призведе до втрати частини здобутого кров‘ю суверенітету. 
А можливо - і державності як такої

 

В нас люди грамонті в більшості, хоча скоро буде більше малограмотних, і всі знають місцевих депутатів, і на чому вони і що заробили, тому оприлюднення доводить те, що є наглі морди які крадене в народа вважають своїм "чесно заробленим". І причому тут ліпити "совок", тоді люди, які впахували заробляли зарплати на які могли і на море махнути, й житло давали підприємства, і так далі.

 

Той соцілог Гринів напевно так само розбирається в соціології як я в балеті :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, MACCEN сказал:

Той соцілог Гринів напевно так само розбирається в соціології як я в балеті :)

Так воно і є!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, ForZa сказано:

Так воно і є!

Написав великий експерт по соціології.

Дозвольте поцікавитись вашою освітою.

 

п.с.

Не терпів порохоботів то не буду й такого терпіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, sergkots сказал:

Дозвольте поцікавитись вашою освітою.

Вища, не хвилюйся! Що воно тобі дає? Вчергове хотів людей поділити? Ну-ну...

41 минуту назад, sergkots сказал:

Не терпів порохоботів то не буду й такого терпіти.

Вау хто б казав :) Не терпів? Да топив так, що стрічка загорталась  :)

Хочу запитати, а чому до мене така цікавість? Я лише написав "Так воно і є!" бо хотів підтримати написане людиною але ти чомусь до мене вчипився з питаннями своєї нетерпимості, а не до того хто це більш розгорнуто написав :) Закохався чи що... :) :) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, MACCEN сказал:

 

 

Той соцілог Гринів напевно так само розбирається в соціології як я в балеті :)

За гроші він розбереться в чому завгодно, головне гарно лизати дупу тому з чиїх рук кормиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, ForZa сказано:

Вища, не хвилюйся! Що воно тобі дає? Вчергове хотів людей поділити? Ну-ну...

Вау хто б казав :) Не терпів? Да топив так, що стрічка загорталась  :)

Хочу запитати, а чому до мене така цікавість? Я лише написав "Так воно і є!" бо хотів підтримати написане людиною але ти чомусь до мене вчипився з питаннями своєї нетерпимості, а не до того хто це більш розгорнуто написав :) Закохався чи що... :) :) :)

На цю ахінею навіть і не знаю як реагувати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це як?

Кандидат у народні депутати від партії "Слуга народу", член Національної ради з питань антикорупційної політики Анастасія Красносельска назвала першочергові антикорупційні ініціативи президентської партії, серед яких - введення інструменту цивільної конфіскації незаконно добутих активів чиновників. Про це вона сказала під час конференції "Нова антикорупційна стратегія для України: якою вона має бути?"

По закону, чи як у Шарікова ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правильно, треба якщо довели що нажив не чесно, щоб віддав в казну 80% і будь здоров, свого роду відкуп офіційний, хто пручається забрати все і відправити на років 15 на уранові рудники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Volyniaka сказано:

А це як?

Кандидат у народні депутати від партії "Слуга народу", член Національної ради з питань антикорупційної політики Анастасія Красносельска назвала першочергові антикорупційні ініціативи президентської партії, серед яких - введення інструменту цивільної конфіскації незаконно добутих активів чиновників. Про це вона сказала під час конференції "Нова антикорупційна стратегія для України: якою вона має бути?"

По закону, чи як у Шарікова ?

По закону звичайно:).Тоді Шарікову не гикалось, нє?:_36:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...