Перейти до змісту

Вибори 2019


fedot

Рекомендовані повідомлення

21 хвилин тому, Bliksss сказано:

Зміни - таки будуть, багатьом не позаздриш, особливо Петру Олексійовичу і Генпрокурору.

І не кажи, одні б*я дибіли, а розумних вже навіть не 25%, навіть не 10...

зебілів поменшало 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 600
  • Створено
  • Остання відповідь
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

важко здогадатись?

 

Та й результат - прогнозований, суперники в нього відсутні, от чим думав Данильчук, коли йшов на вибори в одному окрузі з Палицею?

А данильчук чимось кращий?) Ще той кадр.. чого тільки варті його кіпіши про незаконне будівництво.. покіпішує і різко заминає тєму. Цікаво чого б це)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попередньо в слуг народу конституційна більшість.

122 по списку

125 по мажоритарці

 

всього 247

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, Bliksss сказал:

при теперішніх розкладах, який сенс домовлятись з Порошенком? Він зараз в такому положенні, що те що скажуть - те і зробить.

Ви локально мислите, в рамках верховної ради, думаєте, а що минула більшість вся за Порошенка була? думаєте депутати за ідеологією закони приймають чи з користю для себе (тобто своїх спонсорів)? 
Якби Зе був би реальною занозою в дупі, його б конкретно мочили всі, і нашли би спосіб прикрити цю компанію, а так він всіх влаштовує.
Думаєш нема за, що конкретних людей посадити чи прижати? можна, але кому це буде вигідно, всі ж взаємоповязані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Dima4s сказано:

А данильчук чимось кращий?) Ще той кадр.. чого тільки варті його кіпіши про незаконне будівництво.. покіпішує і різко заминає тєму. Цікаво чого б це)

Я не те мав на увазі, я про те, що в списку крім Палиці і Данильчука більше і нема дуже відомих прізвищ, а нарахунок Данильчука - я б за нього не проголосував, навіть якщо б він один у списку був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

І ці люди потім будуть кричати про відсутність змін, про старі морди біля корита, що Раду треба підірвати. Однією рукою голосують за Зе, Слугу народу, а іншою за того, що не палиттся. Дебіли, бл...

Понеслась... :) Не втримався чи такий по життю, що інших тільки і можеш ображати?! Ну то до дохтора... Так НІКОЛИ не буде як ти хочеш, бо різні люди, різні думки і погляди!!! А ті, що хотіли інших через коліно і волали, що ми най-най, видно по голосах як за таких проголосували!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 minutes ago, Arden said:

Попередньо в слуг народу конституційна більшість.

122 по списку

125 по мажоритарці

 

всього 247

Кінець епохи зубожіння вже близько, як ніколи. Терміново задавайте долари і євро, поки не пізно! І починайте думати, де будете швартувати свої яхти, бо Стир не резиновий))

 

олежку лише шкода, серйозна втрата для лгбт-спільноти верховної ради...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Arden сказано:

Попередньо в слуг народу конституційна більшість.

122 по списку

125 по мажоритарці

 

всього 247

не конституційна, а проста.

конституційна, це 300+  депутатів, необхідна, наприклад, для внесення змін до Конституції...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Basil сказал:

не конституційна, а проста.

конституційна, це 300+  депутатів, необхідна, наприклад, для внесення змін до Конституції...

Ну коли профукали (226), тепер будемо з 300 носитись :) Коли треба буде і на часі, при потребі і 300 знайдуть! Не одним папереднікам мед... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, ForZa said:

Ну коли профукали (226), тепер будемо з 300 носитись :) Коли треба буде і на часі, при потребі і 300 знайдуть! Не одним папереднікам мед... :)

Та що там шукати, батьківщина сама віддасться, укропчики та ще кілька мажорів приєднаються. Все буде Зе.

 

З рідних волинських мажорів дивує мене лише результат (точніше відсоток) Гузя. Є тут в темі хтось з тих країв? невже він і справді таким крепким господарником виявився?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Waver сказано:

На разі, прошу вас всіх надати максимальну інформацію, хто що знає, по кандидату в народні депутати Ірині Конєвій,

Ірина Конєва  2,57%

На тому окрузі, переміг Гузь, вже навіть в мордокнизі себе привітав з перемогою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, ForZa сказано:

:) Коли треба буде і на часі, при потребі і 300 знайдуть! :)

Для чого лишній раз травмувати психіку прихильникам?Їм і так важко.:_36:

https://youtu.be/LRAt4dUP6fI

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Volyniaka said:

Шаріков таки на Волині залишив потомство...

 

Як на мене, слабенький результат солідарності порошенка - це і наслідок природної заощадливості нашого ясновельможного екс-гетьмана, і неефективне витрачання тих копійчаних виборчих бюджетів. Ну на холєру ті партзібрання від брюселю до крут? Найняв би віника з концертним туром у всіх райцентрах України і роздавав би безкоштовні квитки через свої штаби. І от вже б кілька десятків тисяч вовчиць голо сували б за батька нації. А для пацантре можна було б якихось реперів підтягнути з-за поребрика, і молодь би відразу оцінила такі євроатлантичні потуги. 

Коротше кажучи, злив Петро ці вибори як і попередні :((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я передусім мав на увазі понад тисячу голосів шарія на Волині.

Але, в основному, згоден і про ПОПа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, Volyniaka said:

Я передусім мав на увазі понад тисячу голосів шарія на Волині.

 

Що ж тут дивного? Віа токінг абаут ай ті текнолоджі, дігі-джігіта-деціджіті... ну якось так

 

 

PS. Аж самому стало цікаво, скільки: 

1910 голосів, і це лише 58% протоколів опрацьовано...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Волині вибори взагалі якось нецікаво проходять. В інших регіонах набагато веселіше.

На 94 окрузі (Київська обл.) є кандидати з такими прізвищами: Дубінський 1 штука, Дубинський 2 штуки, Кононенко 3 штуки, Кононко 1 штука, і навіть Голобородько 1 штука.

А на ківаловському окрузі в Одесі є два Леонова, один з яких об'єкт висування партії Слуга народу, а інший - директор ТОВ "Слуга народу". А ще там балотується Вейдер Дарт Вікторович від "Блоку Дарта Вейдера".

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Basil сказал:

не конституційна, а проста.

конституційна, це 300+  депутатів, необхідна, наприклад, для внесення змін до Конституції...

щось думав, що 300+ це кваліфікаційна більшість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

В інших регіонах набагато веселіше.

Ну якщо розуму не мають, то нехай бавляться :) Це говорить про те, що 8,63% ніяк владу випускати не хотіли але ж нарід не дурний і свій вибір зробив!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, ForZa сказано:

Ну якщо розуму не мають, то нехай бавляться :) Це говорить про те, що 8,63% ніяк владу випускати не хотіли але ж нарід не дурний і свій вибір зробив!

Діду, признайся чесно, ти в 2010 голосував за Януковича? Бо ж нарід не дурний і т. д.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мер Дніпра вважає що як-що вже прибирати сміття, то  кругом, а не залишити купку:D - https://www.unian.ua/politics/10626804-filatov-zaproponuvav-zelenskomu-ogolositi-dostrokovi-miscevi-vibori.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Serpent сказано:

Photo.png

ти хоча сам вдумався в сенс написаного?

комусь пригоріло, що не пройшов мажор, олігарх, власник якогось заводу, але пройшов Фотограф.

Мальчік бєрьот 1300 грн/час. А скільки заробляє в чьяс олігарх?  Чому мовчать?

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я про мене, хай би пройшов  якийсь двірник. Мені байдуже. Головне, щоб людина була розумна. І хотіла не нажитися (збагатитися ЩЕ), а щось змінити в цій державі!

БО коли там лишаться ті, що з 1995 пиляють бюджет, то вони й не дадуть тому двірнику щось змінити!  Бо він буде робити те, що їм не вигідно!

 

Про кишенькових депутатів всім відомо. Їх було багато і лишиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...