Перейти до змісту

Позитив України


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

5 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

нічого дивного, піпл голосує за те що йому гарно прорекламують

Це закономірність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
24 минуты назад, nickel сказал:

Останні опитування - 65% виборців ставляться позитивно до нашого гаранта. Рейтинг трішки впав, але він впав в усіх, включаючи шоколадного. Виріс тільки в баби Юлі і Бойка.

Вже півроку як пройшло, а в декого ще досі від Пороха дупа горить ). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, weldermaster сказал:

Вже півроку як пройшло, а в декого ще досі від Пороха дупа горить ). 

Якщо горить, то скористайся ректальним охолоджувачем. В Гуглі повно пропозицій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, nickel сказал:

Якщо горить, то скористайся ректальним охолоджувачем. В Гуглі повно 

Що вас все постійно на ректальне тягне? Більше позитиву. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторю ще раз,я ніколи ніким не зачаровуюсь,крім дійсно талановитих людей.

І то вони для МЕНЕ не стають ідолом.

Це не тому,що я себе так ціную, а просто такий спосіб мислення.

Він насправді не на 100 відсотків від самої людино то і залежить.

А вибір я робив за юльку в 2010 ,бо що за Януковича ТОДІ було голосувати?

І в 2014 мені що ,за Ляшка було голосувати?

Чи за непрохідного Гриценко?

Я реаліст.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, weldermaster сказал:

Що вас все постійно на ректальне тягне? Більше позитиву. 

 

Точно мене?

32 минуты назад, weldermaster сказал:

Вже півроку як пройшло, а в декого ще досі від Пороха дупа горить ). 

 

п.с. В моєму пості було згадано 4 чоловік, а ти лише на Петю зрефлексував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Nokian сказал:

 

Я реаліст.

 

та нє, ти просто дечого не знаєш, але оточуючим всерівно погано :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Nokian сказано:

А вибір я робив за юльку в 2010

І, з того моменту, не голосували не за кого? То Ви не" боб,,,,,,," :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Верховна Рада ухвалила законопроект, який регламентує заборону на суцільні рубки лісів у Карпатах.

 

https://fakty.com.ua/ua/ukraine/20191030-u-karpatah-zaboronyly-sutsilni-vyrubky-lisu/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, romanc сказано:

а "порохобот" по-русски это "пылебот"?

порох має два значення - порох(в набоях) і порох (пилюка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, alexvvv сказано:

порох має два значення

ой та лааадно ;) так вже й два? ;) 

А Порохотяг - це порохобот? Тобто, людина, що тягне за Пороха?

Чи це такий поїзд, в якому сидять порохоботи, а машиністом там сам Порох?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, volks сказал:

Це пилєсос.

 

Отже, сумісними зусиллями ми прийшли до того, що прихильники п'ятого - порохососи :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, Юріч сказал:

 

Отже, сумісними зусиллями ми прийшли до того, що прихильники п'ятого - порохососи :D

Точно! Тут недавно дві порохососки використали в ютубі роти не за призначанням і наговорили на кілька статей КПК. Краще б та співачка далі щось співала.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jurgen007 сказано:

дві порохососки... наговорили на кілька статей КПК

а Монтянка каже, що в їх висерах нема складу злочину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
 
Цитата

 

Ми підписали угоду про продаж всього генерикового бізнесу Біофарма німецькій компанії Stada.
Це перша інвестиція стратегічного інвестора в фармацевтичну галузь за всю історію Ураїни і перша європейська інвестиція з 2014 року в економіку України. Я пишаюсь тим, що ми збудували підприємство, що відповідає самим високим європейським стандартам. Десятки аудитів ми пройшли без суттєвих зауважень. Культура виробництва, технології, персонал, регуляторні питання Біофарми оцінені стратегом на самому високому рівні.
В 2007 році ми стали акціонером фармацевтичної компанії Біофарма. В ці роки вартість нерухомості в Києві зростала в рази щороку, але ми розуміли, майбутнє за виробництвом. Трохи пізніше ми зрозуміли другу річ. GMP на Біофармі лише в кабінеті директора. Ми не зволікали, ми привели в порядок юридичну структуру і почали розробляти проект будівництва нового заводу разом з Linde. В 2012 році ми залучили інвестиції від Horizon Capital та почали будівництво нового заводу в Білій Церкві, який вже у 2014 році випустив свою першу продукцію. Збудували завод, сформували колектив, впровадили стратегію розвитку з чистого поля, абсолютно з нуля.
Це була чудова історія Українського успіху, якщо хочете - Української мрії!
Хочу подякувати своїм партнерам: Василю Хмельницькому, Lenna Koszarny! За цей час ми стали не лише партнерами, а й друзями!
Дякую Oleg Kovtun Finpoint, Slava Yakymchuk B@M, ця угода стала можливою лише завдяки вам.
Впевнений, Stada принесе в Україну високі стандарти виробництва і досвід.
Бажаю успіху Stada в Україні! Бажаю розвитку і зростання кожному члену колективу, впевнений, кожен із вас підсилить команду Stada в Україні!
P.s. не думав, що буде трохи сумно. Біофарма, дорогі мої колеги, ви стали частиною мого життя! Завжди розумів, що значною частиною мого життя, а сьогодні зрозумів наскільки! Дякую вам!

P.s.s. ми, разом з нашими партнерами, зосередимо всі сили і ресурси на розвитку плазмового бізнесу Біофарма.

 

Ось така чудова новина проскочила вчора, гріх не поділитися. Але як різануло вухо - перша європейська інвестиція з 2014 року в економіку України. Про що тут 5 років нам писав Захар? Про що 5 років нам розказував Петя? От як так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, nickel сказано:
 

Ось така чудова новина проскочила вчора, гріх не поділитися. Але як різануло вухо - перша європейська інвестиція з 2014 року в економіку України. Про що тут 5 років нам писав Захар? Про що 5 років нам розказував Петя? От як так?

А де захар пропав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, case_l сказал:

А де захар пропав?

Може поїхав теж десь мову вчити?  Заслужив по трудоднях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, jurgen007 сказано:

Може поїхав теж десь мову вчити?  Заслужив по трудоднях.

без його зрадофільских постів складається враження, що в країні все нормально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, case_l сказал:

А де захар пропав?

А хто його знає. Може в Польщу подався на заробітки, в зв'язку з скороченням шоколадного фінансування. Не думаю, що таким платили так багато, що просто відсиджується, як інші наближені, у Ізраілі.

29 минут назад, case_l сказал:

без його зрадофільских постів складається враження, що в країні все нормально

При Петі вони не були зрадофільські і, треба віддати належне, з Захаром можна було предметно говорити про політику, він хоч розумів що копіпастить, а зараз що? Запостять фотожабу на Зеленського чи пародію на мультік і, блять, немає чим крити. Про що сперечатися? Що куйова пародія, тексти гівно чи фотошопер слабенький?

Хочеться поговорити, наприклад, про Зелегейт, про телеграм-канали - Джокер, Тьомний рицарь, Трубу прорвало. Там же дійсно інформаційно трубу прорвало, компромат на зелень кожну годину викладають, так ніхто ж не читає, вони тепер мультікі дивляться.

От хто такий тьомний рицарь? Зливає ж явно хтось з середини, прямо з серця Верховної Ради. Я впевнений що Дубінський. А пагаваріть немає з ким. Одна радість - Нокіан, ну зараз ще брат його включився. Але з Захаром було цікавіше. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рада ухвалила закон про надання добровольцям статусу УБД

https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/2830643-rada-uhvalila-zakon-pro-nadanna-dobrovolcam-statusu-ubd.html

Спойлер

Документ доповнює Закон “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, додавши до переліку учасників бойових дій осіб, які у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, упродовж не менше 30 календарних днів, у тому числі за сукупністю днів, брали безпосередню участь в антитерористичній операції, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, у взаємодії із ЗСУ, МВС, Нацполіцією, Нацгвардією, СБУ та іншими утвореними відповідно до законів України військовими формуваннями та правоохоронними органами.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Київський завод відновлює виробництва вітчизняних апаратів штучної вентиляції легенів

 

 

Київський завод “Буревісник”, що входить до складу “Укроборонпром”, збирається відновити виробництво апаратів штучної вентиляції легенів.

За словами керівник одеського благодійного фонду “Корпорація Монстрів” Катерини Ножевнікової. черга на передзамовлення апаратів штучної вентиляції (ШВЛ) на заводі “Буревісник” становить три тижні. “Буревісник” спеціалізувався на виробництві складних радіолокаційних систем для суднобудівної промисловості, а на даний момент перепрофільовано на виробництво високотехнологічної медичної апаратури – апаратів ШВЛ ( “БРИЗ”), стерилізаторів, медичного обладнання та спеціальних медичних меблів.

Крім того й інші заводу “Укроборонпрому” будуть задіяні у боротьбі з пандемією коронавірусу. Так, хмельницьке підприємство “Новатор”, після оголошення карантину екстрено переорієнтувало виробництво і запустило пошиття медичних марлевих пов’язок для потреб самого підприємства та інших учасників “Укроборонпрому”. Паралельно на підприємстві готуються до запуску виробництва перших вітчизняних клапанних респіраторів FFP3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До Одеси прибула перша велика партія карет швидкої допомоги

 

В Одесу прибула перша партія карет швидкої допомоги для Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, постачання яких затримувалося через корупційний конфлікт.

Як повідомив губернатор Одеської області Максим Куций, всього надійшло 45 одиниць. Найближчим часом область отримає ще 85.

Губернатор закликав підрядників «припинити спекуляції та перейти до конструктиву з дотриманням законодавства», а також запропонував в якості майданчика для переговорів Одеську ОДА.

За його словами, тендер на закупівлю машин оголосили ще у вересні. Були узгоджені умови конкурсу, а облдержадміністрація виконала всі фінансові зобов’язання.

Раніше ми писали, що на покупку машин виділили 338,7 мільйонів гривень. Тендери провели, договори підписали, але виявилося, що люди губернатора Максима Куцого надумали заробити на заміну комплектації цих автомобілів до більш дешевшої, ніж було вказано в умовах тендеру — при збереженні ціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...