Перейти до змісту

Позитив України


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Колумбія 55-економіка

Україна 49-економіка

Якщо вірити статистиці, так що не така вже далека країна в світі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, Віталій СК сказано:

а захотів доріжку коксу - ласкаво просимо до Колумбії.

Яку доріжку? там грядки з наркотою не сапані. Зараз потягнуться з Польщі до Колумбії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Ти б краще роботою зайнявся.

Чого домахався? Може я у відпустці. 

45 хвилин тому, WebTraveller сказано:

А то по всім темам строчиш всяку фігню.

Фігню строчиш ти, а я висловлюю свою думку.

45 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Чи то і є твоя робота?

Ти вже якось визначся, а то спочатку ти стверджуєш, що в мене неблагодарна робота порохоботом працювати, а потім питаєш чи то і є моя робота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, axelffox500 сказано:

Якщо в Україні прибрати Ахметова, то Україна може і в 30ку ввійти. У нас ще сбереглася важка промисловість, у Колумбії є тільки наркотична промисловість. Наша країна окупована монополістами і найбільше зло серед них це Ахметов.

О, вітаю новоприбулого зелєбобіка! А якщо ще й Колому з Порохом прибрати, то і в десятку заскочимо! Ой, мабуть в методичках про Коломойського не згадують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Віталій СК сказал:

Тепер захотів філіжанку кави -  лети до Відня, а захотів доріжку коксу - ласкаво просимо до Колумбії.

 

5 минут назад, Віталій СК сказал:

Фігню строчиш ти, а я висловлюю свою думку.

 

Класні в тебе думки. Таке враження, шо ти вже зганяв до Колумбії, а кави забув попити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, WebTraveller сказано:

 

 

Класні в тебе думки. Таке враження, шо ти вже зганяв до Колумбії, а кави забув попити

Нє, тільки з Амстердама, бо ж безвіз від святого Пороха. Гріх таким не користуватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jurgen007 сказано:

 Колумбійські адвокати сьогодні починають прискорено вчити українську. Звідти попєрєдніків буде важко дістати, зате бюджет країни як підніметься, можливо навіть з"явиться там свій Рошен і зборка Богданів.:glare:

Такщо це справжній позитив для старої По-команди.

Ти вже півтора місяці назад писав, що срака старому порохну - їдуть американські слідчі. Десь можна взнати результат їхньої роботи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу тут на борді є ті, що з Ахмєтовим не поділили бізнес, не думав що тут такі круті бізнеки є :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Віталій СК сказал:

Ти вже півтора місяці назад писав, що срака старому порохну - їдуть американські слідчі. Десь можна взнати результат їхньої роботи?

І що-ж їм тут робити? Не для того вони в Україні антикорупційні органи створювали щоб сюди за пів світу їздити. Я писав що проти порошенка відкриті справи крім України ще в Панамі і США. Читай уважно бо вийде як в тому старому анекдоті про професора і студентів в морзі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Читай уважно бо вийде як в тому старому анекдоті про професора і студентів в морзі.

Та ладно, яка там різниця. 

То коли вже старе порохно сяде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Нам повідомлять. Думаю коли познаходять вкрадене.

Ну значить коли вас повідомлять, то повідомте після того і нас, будьте ласкаві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вас прошу. Зараз кожен другий уважающий себе бізнесмен має дружину, коханку і офшор. Нехай спочатку потрусять команду Зе, а вже потім попередників. А то вийде як в тому анекдоті про професора і студентів в морзі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.09.2019 в 17:49, Віталій СК сказал:

Та ладно, яка там різниця. 

То коли вже старе порохно сяде?

 Думаю,після того,як зеля наговорив Трампу по телефону про те,що генеральний прокурор на 100% його,то вже не сяде. Госдєп буде уважно дивитись за всіма двіженіями Рябошапки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, zaHARE сказал:

 Думаю,після того,як зеля наговорив Трампу по телефону про те,що генеральний прокурор на 100% його,то вже не сяде. Госдєп буде уважно дивитись за всіма двіженіями Рябошапки.

Як Дональд Джон скаже, так і буде. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Дональд відмашку на посадку Пєтрухі ще не давав але до того йде, покищо збирають інформацію. За гроші американських платників податків треба відповідати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, weldermaster сказал:

Як Дональд Джон скаже, так і буде. )

Дональд Джон говорив шостому лишити Луценка.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.09.2019 at 13:02, zaHARE сказано:

 Думаю,після того,як зеля наговорив Трампу по телефону про те,що генеральний прокурор на 100% його,то вже не сяде. Госдєп буде уважно дивитись за всіма двіженіями Рябошапки.

а чия це могла бути кандидатура?  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українець зробив універсальний засіб пересування для людей з інвалідністю

Людям з інвалідністю важко пересуватись на візку лісовими дорогами.

Для того, щоб це стало реально Олег Бондарук з Луцька виготовив спеціальну коляску, повідомляє 

Ідею чоловік взяв у спільноти "он трі вейлс", які користуються оригінальними французькими візками та навіть ходять з ними в гори.

Лучанин розробляв таку коляску ціле літо. Тестувати її допоміг друг вагою понад 100 кг і винахід витримав. Візком мають управляти двоє людей, щоб тримати рівновагу. Перший візок винахідник зробив за власним бажанням і згоден розповісти про те, як його майструвати людям, які цього потребують.

Також чоловік сподівається, що такий транспорт стане популярнішим. Адже це можливість для людей з інвалідністю їздити на пікніки, гуляти на природі та навіть ходити в гори.

Спойлер

 

Вважаю позитивом. Є люди, які  мріють про такі візочок, але, закордонні аналоги троха "кусаються" по ціні))) Ще й земляк Волині розробив-приємно, що є ще люди, яким не тільки б кишеню набити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Цитата

Михаил Кухар Sergej Krejmer плюс депозит в размере 30-дневной выручки.
А комиссия бывает и 5% и 7% от сумм — там нормально за месяц накапывает.
Вы же учитывайте, что вы живете в Украине, которая по конкурентности и развитию банковских сервисов — одна из самых прогр
ессивных стран в мире.
В Европе социализм в головах не забывайте! А социализм, это излишние регуляции, контроль, высокие налоги убивающие бизнес, — отсюда снижение конкуренции и легкая даже деградация капитализма... как например с этими тарифами на ПОС- терминалы)

У нас найкраща в світі банківська система :)
373751733531103?comment_id=3737760601953https://www.facebook.com/sergejkrejmer.online/posts/373751733531103?comment_id=373776060195337&reply_comment_id=374418266797783

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки в центрі Києва твориться вакханалія, наші футболісти творять справжнє диво - перемагають збірну Португалії і виходять на Чемпіонат Європи 2020 року!!!! Віват збірній Україні з футболу, віват Шевченку і усім нашим футболістам, які запекло бились проти португальців!!!! І саме тому хочеться кричати - Слава Україні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, risenseven сказано:

Поки в центрі Києва твориться вакханалія, наші футболісти творять справжнє диво - перемагають збірну Португалії і виходять на Чемпіонат Європи 2020 року!!!! Віват збірній Україні з футболу, віват Шевченку і усім нашим футболістам, які запекло бились проти португальців!!!! І саме тому хочеться кричати - Слава Україні!!!

У @zaHARE часто запитували, яка заслуга Порошенка в тих позитивах, які він тут постив.

Тож дозволю і я собі запитатияка  заслуга Зеленського у перемозі збірної?

 

Апд. Чи тут, згідно формули, озвученої @nickel, все, що сталось при Зеленському, приписуємо Зеленському?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Тож дозволю і я собі запитатияка  заслуга Зеленського у перемозі збірної?

А що, Зеленський  собі медальку "вішає". за перемогу?))) Вроді в пості нічого про Зе не сказано)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, bublik007 сказано:

А що, Зеленський  собі медальку "вішає". за перемогу?))) Вроді в пості нічого про Зе не сказано)))

Нє, ну а що, тема то в політичному розділі, значить про досягнення влади маємо говорити.

Ну і ще, я там забув смайлики поставити, щоб ти не думав, що я всерйоз це запитував.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...