Перейти до змісту

Позитив України


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

14 минут назад, Соромітник сказал:

і як ми без такого важливого закону жили стільки років... 

 

Я вже закликав думати перед тим як щось постиш. Але осмислені дії — то для слабаків :)
Зможеш пояснити що ти зкопіпастив ?

Та воно тобі треба? Якшо раптом треба,то це пряма мова міністра фінансів. Але я впевнений в тебе є точніша інфа і ця інфа 100-ка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
48 minutes ago, zaHARE said:

Та воно тобі треба? Якшо раптом треба,то це пряма мова міністра фінансів. Але я впевнений в тебе є точніша інфа і ця інфа 100-ка.

я про те що ти постиш щось не розуміючи навіть що саме :) що ти і підтвердив
До речі, при Янику в 2013 цей показник був 40% :) починай хвалити Азарова
Ну і міністр фінансів не дала прив'язки до збільшення курсу бакса в три рази і відповідно цін. Тобіш це не реальне ВВП а номінальне з фактичними цінами.
Реальне ВВП росте на 2-3 відсотки в рік, Державний борг виріс в 4 рази (в гривні). Але їхнє співвідношення показує позитивну динаміку до зменшення. Іпать як весело рахують :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прокуратура повернула державі острів на річці Козинка оціночною вартістю близько 433 мільйони гривень та площею 32 га на території Української міської ради Обухівського району Київської області.

 

Встановлено, що розпорядженням Обухівської районної державної адміністрації у 2008 році передано у приватну власність 16 громадянам для ведення особистого селянського господарства земельні ділянки загальною площею 32 га з-поміж земель водного фонду, а саме оточеного водою острову на річці Козинка та водної поверхні в адміністративних межах Української міської ради Обухівського району.

Згідно із Законом, до земель державної власності, які не можуть передаватись у приватну власність, належать землі водного фонду.

З метою відновлення становища, яке існувало до порушення права власності на землю та водні ресурси, прокуратурою Київської області до Обухівського районного суду пред’явлено позов про визнання недійсними розпорядження, державних актів на право власності та витребування на користь держави 32 га земель водного фонду.

З огляду на достатність зібраних доказів та обґрунтованості заявлених позовних вимог, суд апеляційної інстанції погодився з позицією прокуратури щодо протиправності вибуття спірних земель з державної власності та залишив без змін рішення суду першої інстанції, яким позов задоволено та витребувано землю на користь держави.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, zaHARE сказал:

Прокуратура повернула державі острів на річці Козинка

І що тут позитивного?

Забрали ділянки в людей, котрі несуть видатки із-свого кармана за використання земель, і передали їх у власність чиновникам, котрі не несуть ніякої відповідальності, й живуть за рахунок бюджета :unsure:

От якби знайшли якийсь закон, і у вас забрали ділянку, ви теж рапортували б це як досягнення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Harvester сказал:

І що тут позитивного?

Забрали ділянки в людей, котрі несуть видатки із-свого кармана за використання земель, і передали їх у власність чиновникам, котрі не несуть ніякої відповідальності, й живуть за рахунок бюджета :unsure:

От якби знайшли якийсь закон, і у вас забрали ділянку, ви теж рапортували б це як досягнення?

звісно в такому жирному місці давали ділянки роботягам. Не сміши. Є закон,закону треба дотримуватись усім. В Албанії свого часу роздавали ділянки над морем і там набудували купу висоток-готелів. Зараз все знесли,бо земля виділялась незаконно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zaHARE сказал:

звісно в такому жирному місці давали ділянки роботягам. Не сміши. Є закон,закону треба дотримуватись усім. В Албанії свого часу роздавали ділянки над морем і там набудували купу висоток-готелів. Зараз все знесли,бо земля виділялась незаконно.

Чому ділянки мають надаватись саме роботягам? Чим вони кращі за інших людей?

Албанцям співчуваю :mellow:

В світі багато дурного. І я вважаю, що нам не варто копіювати дурний досвід. Тим більше заради якихось сферичних законів у вакуумі, котрі були приняті невідомо ким, і невідомо для чого :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Harvester сказал:

Чому ділянки мають надаватись саме роботягам? Чим вони кращі за інших людей?

Албанцям співчуваю :mellow:

В світі багато дурного. І я вважаю, що нам не варто копіювати дурний досвід. Тим більше заради якихось сферичних законів у вакуумі, котрі були приняті невідомо ким, і невідомо для чого :unsure:

Краще погугліть що таке землі водного фонду і чому їх не можна роздавати навіть з точки зору здорового глузду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Група Нафтогаз за 5 місяців 2019 року сплатила до держбюджету 47,9 млрд грн податків.

 

  • ПРИВАТБАНК ВПЕРШЕ ПЕРЕРАХУВАВ ДИВІДЕНДИ ДО ДЕРЖБЮДЖЕТУ 10 червня банк перерахував до бюджету 4,5 млрд грн дивідендів. Другий транш у розмірі 7 млрд грн буде перераховано до кінця червня.

 

 

  • У Києві на Кільцевій відкрилася перша заправка міжнародної мережі автозаправних станцій AVIA.

У компанії мережі до кінця року відкрити в Україні ще 14 АЗС.

 

  •  11 червня 2019 року, в Києві відбулась прес-конференція з темою “Розширення мережі FlixBus в Україні” на якій найбільший автобусний перевізник Європи повідомив про повноцінний захід на український ринок!

    Представники FlixBus повідомили про свої плани розвитку на українському ринку, з довготерміновою стратегією створення в Україні найсильнішої пропозиції з автобусних перевезень. Основними запланованими коридорами є маршрути у Польщу, Німеччину, Чехію, Австрію та Угорщину, починатимуться майбутні рейси з Києва, Харкова, Дніпра, Одеси та Львова. Легкими хабами з’єднання будуть виступати такі міста як Краків, Будапешт, Берлін та Мюнхен. В подальшому компанія планує також відкрити рейси з Вінниці, Чернівців, Тернопіля та Івано-Франківська!Заявлена мінімальна ціна на квитки з України – €5! З нагоди початку роботи на українському ринку FlixBus приводить невеликий розпродаж квитків з ціною від €5 до €15! А забронювати квитки можна до 13 червня на рейси з 11 червня по 30 вересня офіційному сайті FlixBus або в мобільному додатку.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, MANJAK11 сказал:

поперло позитиву при Зеленському :) 

та нє,то ше папєрєднікі )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, zaHARE сказал:

та нє,то ше папєрєднікі )))

та да, там де смердить, то наступнікі, а де пахне - папєрєднікі. Я до цього й вів впринципі. Дякую, що не розчарував :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sky Up руйнує статусність внутрішніх перельотів. Вартість майже як автобусний квиток.

D9A623nX4AA4qNf.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, MANJAK11 сказал:

та да, там де смердить, то наступнікі, а де пахне - папєрєднікі. Я до цього й вів впринципі. Дякую, що не розчарував :) 

цитую одного з адептів шостого:
 

Цитата

P.S.: Перечитуйте кожного разу як захочеться якусь тупізну запостити — Що треба знати про повноваження президента України

   Поки ще кабмін попередників працює, а змін позитивних з наступників поки не бачу,тицьни,якщо маєш таку інфу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Накінець-то справедливість восторжествувала!!!Після майже трьох років пиття безневинної крові бідолашного борислава соломоновича(довірене лице петрапорошенка на виборах 2014) рефрмований петромпорошенком суд виправдав!!!Слава!!!:_36:

Дуже гармонійно вписуються в інтер"єр фоткі з бозями православними:_36:

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.06.2019 в 21:42, MANJAK11 сказал:

та да, там де смердить, то наступнікі, а де пахне - папєрєднікі. Я до цього й вів впринципі. Дякую, що не розчарував :) 

:0016: Супер, знімаю капелюха!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо реально про позитив - то юнацька збірна України з футболу виграла чемпіонат світу, обігравши у фінальному матчі збірну Південної Кореї з рахунком 3:1!!!!!! Молодці хлопці, дякуємо за красиву гру!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, risenseven сказал:

А якщо реально про позитив - то юнацька збірна України з футболу виграла чемпіонат світу, обігравши у фінальному матчі збірну Південної Кореї з рахунком 3:1!!!!!! Молодці хлопці, дякуємо за красиву гру!!!

Це дійсно позитив і ще наші волейболисти розгромили росіян.
Але то все заслуга народу.))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.06.2019 at 16:38, MANJAK11 сказано:

ти такий смішний ))) не обовьязково, щоб було за що, головне щоб була можливість. Чи ти думаєш, що якщо раптом Зеленський надумає боротись з олігархатом, то ця можливість не піде в діло в якості протидії ? Він заніс на своєю головою домоклов меч, й любий крок в сторону, меч опустится

Не вийшло занести меч, тепер може сміливо боротись з олігархатом:

Ми бачимо, що там приблизно 10 порушень, - Стефанчук дав зрозуміти, що Зеленський ветує закон про ТСК, який передбачає процедуру імпічменту

Спойлер

Представник президента України у Верховній Раді Руслан Стефанчук дав зрозуміти, що глава держави Володимир Зеленський накладе вето на закон про тимчасові слідчі комісії (ТСК) парламенту через велику кількість порушень під час голосування за документ.

"Президент чітко сказав, що не підпише жодного закону, в якому було кнопкодавство або допущено інші великі порушення регламентних процедур. Тому ми зараз уважно вивчаємо ці питання", - сказав він в ефірі "Радіо НВ", відповідаючи на запитання про те, чи буде президент підписувати закон про ТСК, передає Цензор.НЕТ і посиланням на Інтерфакс-Україна.

За його словами, рішення щодо закону про ТСК буде ухвалено найближчим часом.

"Щодо закону про тимчасові слідчі комісії. Ми його зараз вивчаємо. І ми вже бачимо, що там приблизно 10 порушень і суперечностей з Конституцією України. Рішення ухвалюватиметься окремо з цього питання. Я думаю, це буде найближчим часом", - заявив Стефанчук.

Представник президента в Раді зазначив, що закон наразі аналізують, але вже зараз відомо, "що там велика кількість порушень Конституції". "Тому ми однозначно застосовуватимемо право президентського вето на ті чи інші законопроєкти", - додав він.

Водночас Стефанчук закликав журналістів передавати в адміністрацію президента дані про неперсональне голосування народних депутатів під час ухвалення законів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 23.06.2019 в 12:45, risenseven сказал:

Залишу в цій темі, оскільки душа радіє!

Нарешті знайшлись люди, які попустили цю мразоту!

 

дикарі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 год · 
Сьогодні КабМін прийняв рішення призначити мене головою ДержМитСлужби. Тиждень дотягую справи (а на кінець ми кілька цікавих перемог припасли), з 15/07 стаю митником. Що я вам обіцяю:
- безкомпромісні реформи. Я йду міняти систему. Або я її, або мене там не буде. Я не йду «пересиджувати турбулентність» чи «наживати політичний капітал», чи «робити кар‘єру»
- нульову толерантність до корупції. Ніхто не може сказати, що я взяв хоч копійку за 4.5 роки в МінЕкономіки, що я нажив собі маєтки чи тягнув кумів на держслужбу
- повну прозорість роботи. Думаю, ви дізнаєтесь більше про митницю, аніж хочете знати  І попереджаю «ходоков» - про вас теж всі дізнаються, і про ваші пропозиції, і про ваші погрози. Не буде «тут реформи - а тут рибу завертаємо»

Фіскалів не люблять. Навіть якщо ми зробимо самий приємний механізм в світі, а мита будуть стягувати пандочки та єдинорожики. Реформа митниці вдарить по цілим сірим галузям, а значить, опосередковано і по їх працівникам (які самі ж хабарі не дають і взагалі приємні люди). Вдарить по тим, хто по ланцюжку продає контрабандні товари. Вдарить по кур‘єрам, які доставляють ці товари і отримують кеш. Але якщо ми будуємо нову Україну, то інакше не можна. Не може бути нерівних правил гри, коли хтось тягає контрабас і вбиває білих гравців. Не може бути контрафакту, який унеможливлює тут появу інтелектуальноємного бізнесу. Не може бути оформлення вантажів тижнями. Не може бути «листів-орієнтувань СБУ чи інших органів». Не може бути «плідної співпраці із правоохоронцями». Тому для мене ця робота - піарне самогубство. Я це говорю не для пафосу, а аби пояснити - я справді прийшов будувати нове. Мені пофіг на популярність, пофіг на перспективи стати міністром. Мені не пофіг на те, аби я міг спокійно дивитись на дзеркало. Мені не пофіг на країну. Я тут народився і тут мені жити. 

Стоїмо!

П.С. дякую Oksana Markarova, яка дотисла цей митний довгострой! Разом ми ого-го! ДякуюСтепан Кубів за підтримку в цих нових горизонтах і довіру в імплементації змін!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня Зе на КПП Ужгород попросил уволиться начальников западных таможен.Волынской, львовской, закарпатской и черновицкой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, romanc сказано:

Сегодня Зе на КПП Ужгород попросил уволиться начальников западных таможен.Волынской, львовской, закарпатской и черновицкой

своїх буде ставити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, Dima4s сказано:

своїх буде ставити)

ніби колись було інакше?

Чого, бл*ь, раніше цього не бачили, і вважали, що це нормально. Зараз прокинулися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...