Перейти до змісту

Позитив України


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

4 годин тому, Zheny@ сказано:

Так. Ні.

+

його 2 роки садять. 3-й рік переорюють його на зиму.  як добриво.

нічого там не переорюють на добриво. Все йде по призначенню. Я вже 13 років майже щодня полями Волині та Рівненщини їжджу і маю можливість спостерігати - все збирають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
5 годин тому, halmer сказано:

В європі того ріпака дохєра і трошки, на минулому тижні їздив по чехії і польщі, засаджено дуже багато,

а Чехія і Польща далеко не Європа ;) не ТА Європа... Якби вони не кічились. Відношення до них у старого світу яке було, таке й лишилось. Офіційно лише мусять робити вигляд, що рівноправні.

5 годин тому, halmer сказано:

 В чехії питав нахєра його стільки садять, сказали шо то якісь вимоги євросоюзу.

Отож бо! Підтвердження моїх слів

 

5 годин тому, halmer сказано:

, в нас його в відсотковому співвідношенні набагато менше

співвідношення чого до чого? Площ, засаджених ріпаком у нас, до площ у них? Чи площ ріпаку у нас до площ неріпаку у нас?

 

Години дві тому переглядав промо-ролик про Волинь - і на 36-й хвилині якраз ілюстрація отого "маленького" співвідношення

Спойлер

 image.thumb.png.e242f585e80ff037416fb08269e3a22a.png

жовте - це ріпак цвіте, хто не знає

якщо придивитись, вдалині за димкою теж його багато

По враженнях, суб'єктивних, і без попереднього зосередження на увазі до підрахунку кількості площ, засаджених ріпаком (ну не задавався я метою підраховувати), то на першому місці у нас площі ріпаку, далі зернові, далі кукурудза, і ще трішки буряк. Останнім часом почали ще садити соняшник.

 

Можливо я "не там" їжджу, можливо... Я не хочу сперечатись "більше-менше", я лише кажу, що ріпаком в нас давно замінили більшість потрібних нам культур. І це ну ніяк не на користь нам. Нам з вами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, jack74 сказано:

Можливо я "не там" їжджу, можливо... Я не хочу сперечатись "більше-менше", я лише кажу, що ріпаком в нас давно замінили більшість потрібних нам культур. І це ну ніяк не на користь нам. Нам з вами.

А можеш назвати хоч  кілька потрібних нам культур?

Загалом те, що ріпак виснажує землю - це фактично міф.

Ти займався коли-небудь сільським господарством? Люба с/г культура в тій чи іншій мірі виснажує землю, забирає з неї поживні речовини і для того, щоб наступного року отримати нормальний урожай і, відповідно, прибуток, потрібно відновити кількість поживних речовин в грунті внесенням добрив. Інакше для чого закопувати насіння в землю і спалювати тонни пального на полях?

Сучасні добрива та хімічні засоби захисту рослин дозволяють отримувати шикарний урожай навіть на піску та інших "виснажених" грунтах. Що успішно і доводить Голландія, де немає чорнозему і взагалі  половина території знаходиться нижче рівня моря, а ще третина лише 1м над рівнем моря.

Звичайно ж є недобросовісні фермери, які приходять на 2-3 роки, щоб отримати врожай без внесення добрив, а далі залишити землю заростати бур'яном. Але для цього треба шмат землі, який не засівався з десяток років. Та й це питання вирішиться, якщо відкрити ринок землі, бо жоден фермер не буде так чинити з купленою землею, а не орендованою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, jack74 сказано:

а Чехія і Польща далеко не Європа ;) не ТА Європа... Якби вони не кічились. Відношення до них у старого світу яке було, таке й лишилось. Офіційно лише мусять робити вигляд, що рівноправні.

Ну а що на твою думку Європа? Нідерланди, Німеччина, Бельгія? Так там теж його не менше чим в тій же Польщі. 

8 годин тому, jack74 сказано:

співвідношення чого до чого? Площ, засаджених ріпаком у нас, до площ у них? Чи площ ріпаку у нас до площ неріпаку у нас?

Площ ріпаку до інших культур у нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, jack74 сказал:

Можливо я "не там" їжджу, можливо... 

Можливо, не там. Можливо, на Волині і так, хоча все минуле літо від'їздив по Волині і зернових ьачив значно більше ніж ріпаку. Наприклад, на Харківщині - зернові +соняшник, значно менше кукурудзи. Ріпаку майже не зустрічав. Тернопільщина, Івано-Франківщина, Львівщина, Закарпаття також не особливо видно. Та й на  Рівненщині біля мого села - виключно пшениця і кукурудза.

5 часов назад, Віталій СК сказал:

Звичайно ж є недобросовісні фермери, які приходять на 2-3 роки, щоб отримати врожай без внесення добрив, а далі залишити землю заростати бур'яном.

Хз. В нас на Рівненщині ті ж самі фермери вже більше 10 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Можливо, не там. Можливо, на Волині і так, хоча все минуле літо від'їздив по Волині і зернових ьачив значно більше ніж ріпаку. Наприклад, на Харківщині - зернові +соняшник, значно менше кукурудзи. Ріпаку майже не зустрічав. Тернопільщина, Івано-Франківщина, Львівщина, Закарпаття також не особливо видно.

Ти кудою їздиш? Трасами, певно... А я польовими дорогами, дєбрями різними, по глубинках, де "рідко ступає нога людини"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, jack74 сказано:

а Чехія і Польща далеко не Європа ;) не ТА Європа... Якби вони не кічились. Відношення до них у старого світу яке було, таке й лишилось. Офіційно лише мусять робити вигляд, що рівноправні.

Воно то так, але з Польщею, принаймні, вже рахуються (зокрема й тому, що там США має дуже сильні позиції). Звісно, ще не так, як з тією ж Голандією, проте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Volyniaka тільки нікому не розказуй, що найбільшими інвесторами в Україну є кацапія і Кіпр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, volks сказано:

@Volyniaka тільки нікому не розказуй, що найбільшими інвесторами в Україну є кацапія і Кіпр.

Нідерланди

http://razumkov.org.ua/statti/khto-i-iak-investuie-v-ukrainu

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, YVitaliy said:

В Нідерланадах багато потужних інвесторів в українську економіку, ось наприклад: ROSHEN EUROPE B.V. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, yu2007 сказано:

В Нідерланадах багато потужних інвесторів в українську економіку, ось наприклад: ROSHEN EUROPE B.V. ))

Чим не позитив. Але вона не може бути прямим інвестором, так як являється підконтрольною "ПАТ "РОШЕН", котра зареєстрована в Україні. Швидше навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, YVitaliy сказал:

В 2016 була кацапія - більше третини інвестицій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, zaHARE сказано:

Лоукостер Ryanair запустив версію сайту українською мовою

краще б він рейси запустив. А "українську версію" і інші сайти дають, котрі по всіх авіакомпаніях надають інфу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, jack74 сказал:

краще б він рейси запустив. А "українську версію" і інші сайти дають, котрі по всіх авіакомпаніях надають інфу

куди з 27 напрямків  ти вже літав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, zaHARE сказано:

куди з 27 напрямків  ти вже літав?

не зрозумів, а яке це має значення?!?! Нема шо ляпнути?

 

І по суті - знаєш таку країну Португалія, де купа українських заробітчан? Якраз вчора я шукав рейс... Так от твоє "позитифне" р'янейр звідти в Юкрейн не літає!

Спойлер

ryanair.thumb.jpg.d60a7567aebd063b910df350511dff4f.jpg

Але сайт з автоперекладачем - це ДААааа! Це апрідєльонна ПазітіфФФ!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поромник, може вже шось видушиш з себе, крім незрозумілого мінуса? :) Чи знов просто руки на клаві тріпочуться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, jack74 сказал:

не зрозумів, а яке це має значення?!?! Нема шо ляпнути?

 

І по суті - знаєш таку країну Португалія, де купа українських заробітчан? Якраз вчора я шукав рейс... Так от твоє "позитифне" р'янейр звідти в Юкрейн не літає!

Але сайт з автоперекладачем - це ДААааа! Це апрідєльонна ПазітіфФФ!

Львів- Варшава 15ойро + Варшава -Порту 40 ойро= 55 ойро до Португалії ,а ще 120грн до Львову.
Компанія щороку додає по кілька прямих рейсів,в залежності від моніторингу попиту.
То ти куди ти літав вже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

То ти куди ти літав вже?

Ще раз - яке це має значення до оцінки твого "позитиву"? Ти з Одеси?

І шо ти наліпив з пересадками? - прямий є??? А люди є, котрим це дуже важливо. А не автоперекладач на сайті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

 

І шо ти наліпив з пересадками? - прямий є??? А люди є, котрим це дуже важливо.

А яке це має значення? Скільки таких людей? Я вибачаюсь звісно, але вам взагалі літать доводилося? 

Вийшов з літака, зачекав свого рейсу, сів в наступний і ти вдома, швидше і дешевше все одно не буде ніж чим іншим. 

Якщо ціна вигідна то хоч китайською хай сайт буде

Виглядає твій пост як аби прискіпатись...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Ukrainec сказано:

Вийшов з літака, зачекав свого рейсу, сів в наступний і ти вдома

це коли ти молодий, здоровий... А є люди, котрим перетягнути сумку (ту, яку ти двома пальцями несеш) з літака в аеропорт, промучитись там декілька годин очікування і знову потягнути в інший літак є величезною проблемою. Тому й замовляв людині на днях у Візейр за 150 євро.

7 годин тому, Ukrainec сказано:

Якщо ціна вигідна то хоч китайською хай сайт буде

отож то! А не "НОВИНА"! - до сайту прикрутили автоперекладач! Вже б мовчали, а тихесенько це зробили. Теж мені подія - сайт українською! 

А дехто ще й це "СОБИТІЄ" в "позитив" тягне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Cherman сказано:

Ппц, просто, який нереальний позитив. Ще, он, порнхаб запустить українську версію, ото заживемо.

Це вже буде заслуга ЗЕ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

це коли ти молодий, здоровий... А є люди, котрим перетягнути сумку (ту, яку ти двома пальцями несеш) з літака в аеропорт, промучитись там декілька годин очікування і знову потягнути в інший літак є величезною проблемою. Тому й замовляв людині на днях у Візейр за 150 євро.

 

 

Нє ну щось не складається 

On 27.05.2019 at 19:49, jack74 сказано:

І по суті - знаєш таку країну Португалія, де купа українських заробітчан? Якраз вчора я шукав рейс... Так от твоє "позитифне" р'янейр звідти в Юкрейн не літає!

  Показати прихований контент

ryanair.thumb.jpg.d60a7567aebd063b910df350511dff4f.jpg

 

що то за заробітчанин який не може сумку нести яку я двома пальцями несу?!?!? 

Цікаво скільки таких безсилих заробітчан, які не готові за +100євро совати ту сумку 1, 2?

 

Ну я звісно лоукостерами не літав, але зазвичай багаж здається в аеропорту і перезавантажується з літака в літак автоматично. 

 

Причина виглядає як на мене надуманою. Дехто в маршрутці мичить і скиглить, що все не так бо просто звик до авто, звісно, але тоді плати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ukrainec сказано:

що то за заробітчанин який

де ти прочитав, що я про заробітчанина писав??? Заробітчан я згадував щодо країни Португалія. А далі мову веду про інших людей.

І взагалі, до чого це??? Мова почалась з "позитиву - українізації сайту", я це критикую. Бо це брєд, видавати начіплювання на сайт укроперекладача за якийсь позитив, котрий аж згадувати потрібно.

Смішно і бридко.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...