Перейти до змісту

Позитив України


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, MACCEN сказал:

це все круто, тільки чому то все не в АТО, чи це все тільки на стенді працює, або продається за живі гроші, а не дарується державі на халяву?

На сайті https://mil.in.ua є і по решту видам озброєння та техніки.

Хочете це побачити наберіть в браузері  вручення військової техніки, там побачите саме озброєння та кому вручається.

Хочете знати? Цікавтесь, а то хтось вам казки розповідає. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Відтепер в Україні можна змінити мобільного оператора зі збереженням власного номера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МІНІНФРАСТРУКТУРИ ПОЧАЛО БУДІВНИЦТВО НОВОГО АЕРОПОРТУ МІЖ ДНІПРОМ І ЗАПОРІЖЖЯМ 

https://prm.ua/mininfrastrukturi-pochalo-budivnitstvo-novogo-aeroportu-mizh-dniprom-i-zaporizhzhyam-omelyan/?fbclid=IwAR1z5w0B6uUbrWc2dpctweRvo-RWBISwz6Jq_TsP4P1kBTGnTcDixlUFSgg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопаки, є велике прохання. Пишіть вже нарешті прізвища за кого конкретно радіти. А то все Україна та Україна. Україна точно поки що експортувала гастарбайтерів. І то завдяки "отим експортерам".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, S30 сказал:

Хлопаки, є велике прохання. Пишіть вже нарешті прізвища за кого конкретно радіти. А то все Україна та Україна. Україна точно поки що експортувала гастарбайтерів. І то завдяки "отим експортерам".

В іншій темі Джек писав, що рівень життя залежить від ВВП. Так ось воно ВВП України. Чи треба знову все націоналізувати, щоб не було прізвищ, а все було державним?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, S30 сказал:

Хлопаки, є велике прохання. Пишіть вже нарешті прізвища за кого конкретно радіти. А то все Україна та Україна. Україна точно поки що експортувала гастарбайтерів. І то завдяки "отим експортерам".

Прізвищ не назву, але пропоную порадіти за цих хлопак, їм то не прийдеться на чужині горбатитися.

Массовое бегство. Украину покинули более сотни долларовых миллионеров

В течение 2018 года Украину покинули более сотни долларовых миллионеров, свидетельствуют данные консалтинговой компании New World Wealth в исследовании Global Wealth Migration Review.

В опубликованном списке Украина расположилась между Венесуэлой и Египтом, которые покинуло такое же число богачей.

Также Украина вошла в тройку стран с «наиболее худшим уровнем развития рынка благосостояния» за последние десять лет. Согласно отчету, с 2008 по 2018 гг. Украина «просела» на 24% (Венесуэла, которая оказалась на первом месте, на – 68%, а Греция, занявшая вторую позицию, – на 37%). По этому же параметру за 2017-18 гг. Украине досталось шестое место (минус 13%). Любопытно, что на седьмом месте оказалась Франция (минус 12%).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, S30 сказал:

Хлопаки, є велике прохання. Пишіть вже нарешті прізвища за кого конкретно радіти. А то все Україна та Україна. Україна точно поки що експортувала гастарбайтерів. І то завдяки "отим експортерам".

У всіх розвинених країнах є трудова міграція, в цьому нічого паганого не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, nickel сказал:

Прізвищ не назву, але пропоную порадіти за цих хлопак, їм то не прийдеться на чужині горбатитися.

Массовое бегство. Украину покинули более сотни долларовых миллионеров

В течение 2018 года Украину покинули более сотни долларовых миллионеров, свидетельствуют данные консалтинговой компании New World Wealth в исследовании Global Wealth Migration Review.

В опубликованном списке Украина расположилась между Венесуэлой и Египтом, которые покинуло такое же число богачей.

Также Украина вошла в тройку стран с «наиболее худшим уровнем развития рынка благосостояния» за последние десять лет. Согласно отчету, с 2008 по 2018 гг. Украина «просела» на 24% (Венесуэла, которая оказалась на первом месте, на – 68%, а Греция, занявшая вторую позицию, – на 37%). По этому же параметру за 2017-18 гг. Украине досталось шестое место (минус 13%). Любопытно, что на седьмом месте оказалась Франция (минус 12%).

Колись UBR був цікавим телеканалом, потім почались проблеми, щось повязано було з заказною інформацією, толі вони її подавали чи проти них, треба згадувати. 

Хто має можливість це треба перевірити у першоджерел.

По мінфіну поки йдемо в + по інвистиціям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, nickel сказал:

Прізвищ не назву, але пропоную порадіти за цих хлопак, їм то не прийдеться на чужині горбатитися.

Массовое бегство. Украину покинули более сотни долларовых миллионеров

В течение 2018 года Украину покинули более сотни долларовых миллионеров, свидетельствуют данные консалтинговой компании New World Wealth в исследовании Global Wealth Migration Review.

В опубликованном списке Украина расположилась между Венесуэлой и Египтом, которые покинуло такое же число богачей.

  А це мабуть ще більш зубожілі країни з яких  "втікають" міліонери:

 Саудовская Аравия – 1 тыс.

Турция – 4 тыс

 Великобритания – 3 тыс.
Франция – 3 тыс

 А в нас аж 100!!!!! ото масово! ще й назвали статтю "Массовое бегство".  Так тікали ,як в 1917? 
 

О а в кінці тої самої статті пишуть:
"
Ранее сообщалось, что в Украине резко увеличилось количество миллионеров. Если в минувшем году по итогам декларационной кампании ГФС насчитала 742 обладателя миллионного состояния, то в нынешнем году их уже 1120."
Але хто далі заголовку читає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони просто не хочуть платити податки. Тому й тікають до тих країн де більш ліберальне законодавство.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Electronshik сказал:

Вони просто не хочуть платити податки. Тому й тікають до тих країн де більш ліберальне законодавство.

 

 Природньо,що їдуть туди де комфортно проживати маючи кілька мільйонів- Канада,Австралія,США

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@zaHARE якраз таки США не дуже люблять. Там теж серйозна податкова система і примушують платити податки. В США існує приказка: людина не може змінити факт свого народження, факт своєї смерті та не заплатити податки. І за неуплату податків там садять до в'язниці, не дивлячись на статкі винуватця. Чи багато багатіїв з України повтікали до США? Думаю що ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Electronshik сказал:

@zaHARE якраз таки США не дуже люблять. Там теж серйозна податкова система і примушують платити податки. В США існує приказка: людина не може змінити факт свого народження, факт своєї смерті та не заплатити податки. І за неуплату податків там садять до в'язниці, не дивлячись на статкі винуватця. Чи багато багатіїв з України повтікали до США? Думаю що ні

В тій же статті написано ,що ці країни лідери,куди "тікають" з інших країн мільйонери. Тому я  написав,що не податкова система є приорітетом,а комфортне проживання . Крім того це країни можливостей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zaHARE сказал:

  А це мабуть ще більш зубожілі країни з яких  "втікають" міліонери:

 Саудовская Аравия – 1 тыс.

Турция – 4 тыс

 Великобритания – 3 тыс.
Франция – 3 тыс

 А в нас аж 100!!!!! ото масово! ще й назвали статтю "Массовое бегство".  Так тікали ,як в 1917? 
 

О а в кінці тої самої статті пишуть:
"
Ранее сообщалось, что в Украине резко увеличилось количество миллионеров. Если в минувшем году по итогам декларационной кампании ГФС насчитала 742 обладателя миллионного состояния, то в нынешнем году их уже 1120."
Але хто далі заголовку читає.

Я-то якраз читаю. І да в нас "аж 100" (в статті вказано більше 100), "аж" - це 10% від загальної кількості. Це тебе ні на яку думку не наштовхує? Це не напівспитий будівельник у Польщу на заробітки втік і шле сюди валюту, це ті хто можуть підняти Україну, поправка, могли і тепер не будуть цього робити, бо вони на відміну від заробітчанина будуть інтегруватися в інші економіки і платитимуть податки там.

Ну і якщо ти вже взявся порівнювати, то давай рахувати у відсотках. З України втікло 10% мільйонерів. З С. Аравії 2%, бо їх там не як в Україні аж 1 100, а всього 50 000. В Україні, після цього залишилося 1000 мільйонерів,  в Аравії 49 000. Як далі з цим житиме Аравія, страшно уявити. З Великобританії втікло менше 1%, тому в статті вказано 0%. З Франції 1%. Лише в Турції такий же показник як і у нас 10%. Нічого дивного, якщо згадати, що ліра просіла у два рази і сталося це через дурний вплив Ердогана на економіку країни і його ж суперечку з США. А чому у нас втікло 10% мільйонерів? Ми ж США не сварилися, можливо просто через дурний вплив презилента на економіку країни?

Що скажеш? Допокращувалися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, zaHARE сказал:

 Природньо,що їдуть туди де комфортно проживати маючи кілька мільйонів- Канада,Австралія,США

Природньо, коли їде 1-2%, це звичайна міграція для будь-якої країни, а коли за рік звалює 10%, це неприродньо, це свідчить про серйозні проблеми в економіці країни, вся твоя писанина в цій темі коту під хвіст, після таких новин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, nickel сказал:

Я-то якраз читаю. І да в нас "аж 100" (в статті вказано більше 100), "аж" - це 10% від загальної кількості. Це тебе ні на яку думку не наштовхує? Це не напівспитий будівельник у Польщу на заробітки втік і шле сюди валюту, це ті хто можуть підняти Україну, поправка, могли і тепер не будуть цього робити, бо вони на відміну від заробітчанина будуть інтегруватися в інші економіки і платитимуть податки там.

Ну і якщо ти вже взявся порівнювати, то давай рахувати у відсотках. З України втікло 10% мільйонерів. З С. Аравії 2%, бо їх там не як в Україні аж ціла 1 000, а всього 50 000. В Україні, після цього залишилося 1000 мільйонерів,  в Аравії 49 000. Як далі з цим житиме Аравія, страшно уявити. З Великобританії втікло менше 1%, тому в статті вказано 0%. З Франції 1%. Лише в Турції такий же показник як і у нас 10%. Нічого дивного, якщо згадати, що ліра просіла у два раи і сталося це через дурний вплив Ердогана на економіку країни і його ж суперечку з США. А чому у нас втікло 10% мільйонерів? Ми ж США не сварилися, можливо просто через дурний вплив презилента на економіку країни?

Що скажеш?

Хто в розмові про міграцію та капітал скажіть свою думку.

Візьму невеличкий термін близько 2 років, маю 9 знайомих, що відкрили бізнес у Польщі. Вони вивели капітал і він працює на економіку іншої країни. 

На фірмах працюють поляки та українці.

Українці привозять ті гроші в Україну, зрозуміло, що певну частку вони тратять в Польщі.

Свої доходи більшість власників тратить у нас, живуть, розширюють тут виробництво спрямоване на свої іноземні фірми.

В загальному наша держава в + чи в -, я не думаю,  що вони хотять приховати якісь податки.

Вище писали про виведення капіталу в країни де комфортніше живеться, якщо це не законний капітал, то я думаю ніхто добровільно в тюрму не піде, там сильний моніторинг походження капіталу, ну да забув, ми маємо вже пару фахівців, що "комфортно" перебувають в США з капіталом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, nickel сказал:

Я-то якраз читаю. І да в нас "аж 100" (в статті вказано більше 100), "аж" - це 10% від загальної кількості. Це тебе ні на яку думку не наштовхує? Це не напівспитий будівельник у Польщу на заробітки втік і шле сюди валюту, це ті хто можуть підняти Україну, поправка, могли і тепер не будуть цього робити, бо вони на відміну від заробітчанина будуть інтегруватися в інші економіки і платитимуть податки там.

Ну і якщо ти вже взявся порівнювати, то давай рахувати у відсотках. З України втікло 10% мільйонерів. З С. Аравії 2%, бо їх там не як в Україні аж ціла 1 000, а всього 50 000. В Україні, після цього залишилося 1000 мільйонерів,  в Аравії 49 000. Як далі з цим житиме Аравія, страшно уявити. З Великобританії втікло менше 1%, тому в статті вказано 0%. З Франції 1%. Лише в Турції такий же показник як і у нас 10%. Нічого дивного, якщо згадати, що ліра просіла у два рази і сталося це через дурний вплив Ердогана на економіку країни і його ж суперечку з США. А чому у нас втікло 10% мільйонерів? Ми ж США не сварилися, можливо просто через дурний вплив презилента на економіку країни?

Що скажеш? Допокращувалися?

1.  В оригінальному дослідженні на яке посилається стаття,я не знайшов даних про міграцію мільйонерів.

2 . В Україні йде війна,в Еміратах,Великобританії,Франції,Туреччині-ні.

3.  В очікуванні тої сраки яка нас чекає по осені,то звалять не тільки розумні мільйонери. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, zaHARE сказал:

 

3.  В очікуванні тої сраки яка нас чекає по осені,то звалять не тільки розумні мільйонери. 

Ви знаєте, що думки матеріалізуються.

Сподіваємся, що до осені ми всі змінемо свої прогнози на краще, просто треба продовжувати працювати.

Вон Ігор Валерійович сказав, що вже повертається, і як бонус поверне награбоване, а це взагалом близько 10 000 000 000 долярів, та сплатить всі несплачені податки близько 45-50 000 000 000 грн. Всі інвестори в порівнянні з ним це зоряний пил.

Все буде Україна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, nickel сказал:

Природньо, коли їде 1-2%, це звичайна міграція для будь-якої країни, а коли за рік звалює 10%, це неприродньо, це свідчить про серйозні проблеми в економіці країни, вся твоя писанина в цій темі коту під хвіст, після таких новин.

  Економіка,яка має рік до року стабільний ріст має серйозні проблеми? Ти серйозно? Проблеми в непрогнозованості майбутнього політикуму. Тому досить багато українських підприємств вже готують майданчики в Польщі. 
 Був на одній конференції бізнесу в Києві. Цитую тобі власника одного з підприємств(з Дніпра,до речі): " Как только я увижу во власти руку или даже один палец коломойского, переношу завод в Польшу вместе с ядром спецуры. Площадка уже есть. "  Поряд стояли ще кілька з різних регіонів які в згоді кивали головами.
 За весь час мого перебування на конференції ні один власник чи директор виробництва не муркнув про проблеми в економіці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, zaHARE сказал:

  Економіка,яка має рік до року стабільний ріст має серйозні проблеми? Ти серйозно? Проблеми в непрогнозованості майбутнього політикуму. Тому досить багато українських підприємств вже готують майданчики в Польщі. 
 Був на одній конференції бізнесу в Києві. Цитую тобі власника одного з підприємств(з Дніпра,до речі): " Как только я увижу во власти руку или даже один палец коломойского, переношу завод в Польшу вместе с ядром спецуры. Площадка уже есть. "  Поряд стояли ще кілька з різних регіонів які в згоді кивали головами.
 За весь час мого перебування на конференції ні один власник чи директор виробництва не муркнув про проблеми в економіці.

Я був на двох конференціях по бізнесу в Києві, я тепер маю більший авторитет для тебе, так? Так от там всі жалілися саме на цю владу. Переконливо, правда?

А так?:

http://nikvesti.com/news/politics/117874

Чувак розказує про 2015-2016 рік, єслі шо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, nickel сказал:

Я був на двох конференціях по бізнесу в Києві, я тепер маю більший авторитет для тебе, так? Так от там всі жалілися саме на цю владу. Переконливо, правда?

А так?:

http://nikvesti.com/news/politics/117874

Чувак розказує про 2015-2016 рік, єслі шо.

Проблем в бізнесі вистачає. При чому є локальні,а є глобальні. Я не кажу,що ми в ідеальному середовищі. ВР за ці роки практично рубала стару систему,але майже нічого не створювала для нової. 

Чувак,я не вилажу з тих конференцій))) Я останню тобі описав і які настрої на ній були. На попередніх ніхто не озвучував наміри пеерносити виробництво за межі України. А на останній про це говорили всі. І якраз представники Південних і Східних областей говорили про небезпеку саме тандему Коломи і Авакова. 
 Так шо пропоную на цьому зупинити діалог не по темі. Ще раз повторюю я в цій темі пишу факти. І буду писати далі.(цікаво,коли я буду писати про позитивні факти вже при Голобородьку, дуал буде плюсувати?) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, zaHARE сказал:

Проблем в бізнесі вистачає. При чому є локальні,а є глобальні. Я не кажу,що ми в ідеальному середовищі. ВР за ці роки практично рубала стару систему,але майже нічого не створювала для нової. 

Чувак,я не вилажу з тих конференцій))) Я останню тобі описав і які настрої на ній були. На попередніх ніхто не озвучував наміри пеерносити виробництво за межі України. А на останній про це говорили всі. І якраз представники Південних і Східних областей говорили про небезпеку саме тандему Коломи і Авакова. 
 Так шо пропоную на цьому зупинити діалог не по темі. Ще раз повторюю я в цій темі пишу факти. І буду писати далі.(цікаво,коли я буду писати про позитивні факти вже при Голобородьку, дуал буде плюсувати?) 

Так назви вже цю конференцію чи вона секретна була? Зараз усі конференції висвітлюються в інтернет-новинах, мають власні сайти, викладають записи. Я також хочу послухати/почитати про таку позитивну конференцію, де ніхто не говорить про проблеми в економіці. Тема ж про позитив, а ти не хочеш ним ділитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Природньо, коли їде 1-2%, це звичайна міграція для будь-якої країни, а коли за рік звалює 10%, це неприродньо, це свідчить про серйозні проблеми в економіці країни, вся твоя писанина в цій темі коту під хвіст, після таких новин.

Я думаю, що проблема не в економіці а швидше у відсутності верховенства права. Якщо маєш гроші на тебе рано чи пізно наїдуть "правоохоронці".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, sergkots сказал:

Я думаю, що проблема не в економіці а швидше у відсутності верховенства права. Якщо маєш гроші на тебе рано чи пізно наїдуть "правоохоронці".

Можливо, але якщо на бізнес наїжджають, то це і є проблеми в економіці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...