Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

В 07.07.2019 в 23:29, volks сказал:

Я б виписав штраф за порушення, а водій хай потім бігає і доказує, що в нього автомобіль зламався, а не тупо врубив аварійку.

попробуй на секундочку перенести свій логічний ланцюжок на щось більш вагоме - наприклад кримінальні правопорушення. суть вловив чи розжувати детально? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.07.2019 в 23:29, volks сказал:

Я б виписав штраф за порушення, а водій хай потім бігає і доказує, що в нього автомобіль зламався, а не тупо врубив аварійку.

неправильно ))) Раз стоїть й включена аварійка, значить не може пересуватись, евакуатор і на станцію техобслуговування тієї марки, якої машина. Евакуатор, звісно, не бескоштовний. Якщо дійсно поламався, евакуатор і так прийшлось би викликати, скоріше за все, а якщо хитрожопий, яких 99%, оплата евакуатора заставить подумати наступного разу, чи варто аварійку без причини вмикати :)  І штрафу не потрібно, просто фіксація факту стояння з включеною аварійкою, щоб не верещав, що *нічєго нє било*

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.07.2019 at 23:29, volks сказано:

Я б виписав штраф за порушення, а водій хай потім бігає і доказує, що в нього автомобіль зламався, а не тупо врубив аварійку.

А я б виписав тобі штраф «просто так за податкове порушення» скажімо на 1 млн. Далі арешт майна, а ти бігай, суд доводь,.... ну а як доведеш, то мені навіть ніхто нічого не скаже.

 «Я» - це «чиновник» для прикладу про «випишу штраф»

як би ти тоді тут писав? 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, схоже зустрів тут своїх сусідів по двору - любителів спостерігати з вікна свою "ласточку" (срущу немилосердно маслом на тротуарі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.07.2019 at 21:02, MANJAK11 сказано:

неправильно ))) Раз стоїть й включена аварійка, значить не може пересуватись, евакуатор і на станцію техобслуговування тієї марки, якої машина

не обов'язково машина зламалась, може і хєрово людині стати, або іншій людині в салоні, може предмет якийсь потрапив під педаль, зрештою, можна облитись випадково гарячим напоєм.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.07.2019 в 21:46, Saddy сказал:

Отже, чи правомірні дії муніципалів?

То тра юристів питати. Але здається діє правило, що нижчі інстанції не можуть обмежувати мої права надані вищими інстанціями. Тобто не може міська рада, своїм рішенням, відмінити постанову кабміну. Але доказувати це прийдеться в суді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.07.2019 at 23:38, Vadimm сказано:

не обов'язково машина зламалась, може і хєрово людині стати, або іншій людині в салоні, може предмет якийсь потрапив під педаль, зрештою, можна облитись випадково гарячим напоєм.

 Згідний крім одного - за кермом не жрать!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, bormotuha сказано:

 Згідний крім одного - за кермом не жрать!

їздуни (ввімкнув аварійку і їдеш дуди хочеш) і паркуни (ввімкрув аварійку і стій де хочеш) спаскудили всю ідею аварійки

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

навіть при майже порожній парковці....можна припаркуватись на доріжці для пішоходів

DSC_0386.JPG

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

треба було номер не ховати... ховати номера можна інших авто, які потрапили в кадр... А подвійний інвалід  -  херой...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IMG_20191020_132109.thumb.jpg.cb2bf00a9624f82818dc6f1ee759bd03.jpgIMG_20191020_183951.thumb.jpg.4848c7a162a480fcb93a8c643dbc6792.jpgСьогодні біля гостинця... Хоча поруч є місце для парковки... В руках в нього нічого небачив важкого тобто заїзд на тротуар вважаю недоречним...

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось жодної згадки про сусідній з мунвартою тротуар на Кривому Валу, про пр. Мойсея на відрізку від меморіалу до СБУ, на яких тротуари запарковані постійно.

Змінено користувачем volks
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Ну вот і моє ігнорування даної теми закінчилося.

Мені багато приходится їздити по місту і бачив я вже всяке.

але зараз я не просто показую приклад а пояснюю що це значить для мене -  ми всі звикли обурюватися як якийсь посадовець чи чиновник п'яний скоїв ДТП чи як зараз аваков чи хтось на нього схожий робить що хоче і нічого йому не буде. Навіть після обурення та висвітлення його дій. Так це ж звичайна ЗАЗДРІСТЬ . Ні, ні, це не пошук справедливості - це заздрість що ви не можете робити так само. І вот саме цей випадок парковки я приводжу на знак підтвердження своєї правоти. Ця особь припарковалася так не тому що були якісь обставини, а тому що це типовий українець, якому срати на інших.  Воно паркуєтся так як йому добре і на думку інших йому щиро плювати. Як би це чмо попало до " кормушки" то воно б було точно таке ж як і ті, кого ми зневажаємо....

Якщо цікаво то "консерва" від компанії " Електросервіс"

Може не варто висвітлювати як митниця краде мільцони чи як мажори творять що хочуть ????? та ми такі самі!!!

P00606-151135.jpg

P00606-151103 (1).jpg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.06.2020 at 16:40, VitaliyS сказано:

Ця особь припарковалася так не тому що були якісь обставини, а тому що це типовий українець, якому срати на інших.

можливо й так... А можливо там була забита парковка (навпроти, напр., теж машини були запарковані), і щоб не торчала сильно "дупа" (не перекривала проїзд), він так став...

Спойлер

IMG_3874.JPG.e22dbdcf75215bb48d9430791d3d79d4.JPG

просто варіант

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

Останнім часом став помічати на авто більше "коцок" від дверей чужих авто.

Бляха невже так важно нормально вийти з машини і не влупити чуже авто? Чи реально з цим якось боротися?

 

І так стараєшся перестрахуватися, але від усіх ідіотів не вбережешся :(

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після того, як мені здерли 5мм пластмаси на ручці дверей, біля порт-сіті, вирішив не заморочуватись, благо авто понад 10 років),

я стояв 15хв крайнім і з того боку місця стати не було, але хтось видно висадив пасажира, який і не думав про наслідки, просто лупнув дверцятами з усієї сили.

це все випливає з загальної культури, звичайно, буває і вітром може шарпонути чи дитина відкриває, але після надцятого разу доводиться змиритись.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.09.2020 в 09:22, Arden сказал:

Останнім часом став помічати на авто більше "коцок" від дверей чужих авто.

Бляха невже так важно нормально вийти з машини і не влупити чуже авто? Чи реально з цим якось боротися?

 

І так стараєшся перестрахуватися, але від усіх ідіотів не вбережешся :(

КАСКО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.09.2020 в 09:22, Arden сказал:

Останнім часом став помічати на авто більше "коцок" від дверей чужих авто.

Бляха невже так важно нормально вийти з машини і не влупити чуже авто? Чи реально з цим якось боротися?

 

І так стараєшся перестрахуватися, але від усіх ідіотів не вбережешся :(

Не повірите, інколи важко.

Бо деякі муд..реци водії ТАК ПАРКУЮТЬСЯ що для відкриття дверей залишається дуже мало місця. І на мою думку часто через це йдуть такі проблеми.

В 25.09.2020 в 09:22, Arden сказал:

Чи реально з цим якось боротися?

Нормально паркуватись. Але від муд..реців не застрахуєшься

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 25.09.2020 at 09:22, Arden сказано:

Останнім часом став помічати на авто більше "коцок" від дверей чужих авто.

 

Не гарно але практично:

 

Спойлер

5733.jpg?itok=_83-rYLu

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Electronshik сказал:

Не повірите, інколи важко.

Бо деякі муд..реци водії ТАК ПАРКУЮТЬСЯ що для відкриття дверей залишається дуже мало місця. І на мою думку часто через це йдуть такі проблеми.

 

Вийти можна навіть в притирку, було б бажання, ну і фігура щоб позволяла.

І дверима можна в такому випадку не влупити, в легенько вперти.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...