Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

34 minutes ago, Віталій СК said:

То ж кльово, чи може нє?

цікаво, на скільки їх вистачить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Marshall сказано:

цікаво, на скільки їх вистачить...

Це питання мене теж хвилює найбільше.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Комбо - Заїхав на "односторонку", став на переході, загородив ліву полосу.

п.с. це про Пежо). Ні водія, ні пасажирів в авто не було.

IMG_20190503_125746.thumb.jpg.4faed24f62111895fa48b9fe5ea940c6.jpg 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Saddy сказал:

Комбо - Заїхав на "односторонку", став на переході, загородив ліву полосу.

п.с. це про Пежо). Ні водія, ні пасажирів в авто не було.

IMG_20190503_125746.thumb.jpg.4faed24f62111895fa48b9fe5ea940c6.jpg 

 

Фігасє, відразу три порушення, як мінімум...

П.С. Це не Комбо, це Експерт)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Юріч сказал:

. Це не Комбо, це Експерт)

Комбо - в смислі комбо порушень.

  • Дякую! 1
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, volks сказал:

Комбо - в смислі комбо порушень.

 

Гумор увімкни )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Юріч сказал:

 

Гумор увімкни )

Блііін. Ще й хотів перепитати чи не гумор.:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

У Луцьку невідомі «розмалювали» лайном лобове скло «бехи»

Цитувати

У Луцьку, на вулиці Генерала Шухевича, невідомі покарали "автохама", розмазавши передок машини лайном. Про це ВолиньUA повідомили очевидці.

Мешканці зазначають, що водій марки BMW є хамовитим та неодноразово паркується, поршуючи ПДР.

post_image_155955286028.jpg

 

  • Дякую! 2
  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велмарт Рівне . завжди купа вільних місць . то там таких "інвалідів "  ще більше 

 изображение_viber_2019-06-05_20-17-30.jpg

Змінено користувачем YUR4IKLIM
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, jack74 сказано:

типу там нема 10м до переходу? - та таких оленів по Луцьку можна фоткати і "фотіка поламаєш"

типу щоб мені виїхати з перехрестя потрібно вирулити на зустрічну, а тоді зупинитись на зебрі . А стосовно оленя - то в точку.

Змінено користувачем voldf
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, voldf сказал:

типу щоб мені виїхати з перехрестя потрібно вирулити на зустрічну, а тоді зупинитись на зебрі . А стосовно оленя - то в точку.

ніяким чином не виправдовую оленя, який так став, але  якби даний автомобіль стояв більш ніж за 10 метрів до зебри. Тоді все було б нормально для тебе? Правил би він не порушив.  Тобі б також прийшлось вирулювати на зустрічну, щоб його обїхати. І при такій геніальній розмітці, як там є зараз, я б дуже хотів подивитися, як ти будеш їхати наліво, не зупинившись на зебрі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, yarik1 сказал:

Тоді все було б нормально для тебе?

 

10 метрів дається більш для  пішоходів, тобто пішоходи не мають виглядадати із-за припаркованої біля зебри автівки, щоб перейти дорогу. Ну і для водіїв, які під'їжджають до зебри, мають бачити початок руху пішоходів.

Змінено користувачем Юріч
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

питання стосується стоянки, парковки, тому запитаю тут:

нещодавно створена служба муніципалів, які штрафують за неправильну парковку, притягують до відповідальності за порушення:

 

Пункт 2.5.5.1.7. «Правил благоустрою міста Луцька» свідчить про те, що заправляти, ремонтувати, здійснювати заходи з догляду за транспортними засобами і механізмами на прибудинкових територіях, газонах, берегах річок, ставків, на пішохідних доріжках, тротуарах, у парках, скверах тощо, а також пересуватися транспортними засобами по тротуарах, пішохідних доріжках, газонах, квітниках, інших зелених зонах міста та паркувати на них транспортні засоби заборонено.

 

в той же час, ч. 15.10.в Правил дорожнього руху (затверджені КМУ) говорить, що 

Стоянка заборонена на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м.

 

Отже, чи правомірні дії муніципалів?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Saddy сказал:

Отже, чи правомірні дії муніципалів?

Тут більше питання, чи правомірно ЛМР обмежувати стоянку. Якщо так, то і дії муніципалів правомірні. Але не шляхом фотофіксації. Бо це застосовується до порушення правил стоянки, а не благоустрою.

ПиСи. Я проти будь-якох стоянки на тротуарі. Дороги - для авто, тротуари - для людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Saddy сказал:

Пункт 2.5.5.1.7. «Правил благоустрою міста Луцька» свідчить про те, що заправляти, ремонтувати, здійснювати заходи з догляду за транспортними засобами і механізмами на прибудинкових територіях, газонах, берегах річок, ставків, на пішохідних доріжках, тротуарах, у парках, скверах тощо, а також пересуватися транспортними засобами по тротуарах, пішохідних доріжках, газонах, квітниках, інших зелених зонах міста та паркувати на них транспортні засоби заборонено.

 

Ох, як цікаво. Хай спробують спочатку навести порядок біля будь-якого офісного центру, а тоді жду їх з не терпінням "на берегах річок, ставків" :D

 

А взагалі все йде, до того, що ці особи нетрадиційної орієнтації скоро до мене в двір приватного будинку  прийдуть, і почнуть вказувати мені своїм приписом де і як мені машину ремонтувати, заправляти ітд. Де листя палити вони вже вказували (палитиму й надалі,  40 років вже так роблю, але більше їм не обломиться <_<).  Вибрали - смачного, Зье Вам не порішає, в нього (вірніше в його патрона) справи  важливі в Києві і в Дніпрі, думайте головою кожен раз, як бюлетень в урну кидаєте,  якось так.... 

 

Змінено користувачем Harddriver
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно то все так, але ж вони виписують реальні штрафи. А потім їх потрібно в судовому порядку оскаржувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Врубив аварійку, і хай доказують, нє? Бажано фіксувати на тел, ці поторочі камер бояцця :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.04.2019 at 20:29, Marshall сказано:

цікаво, на скільки їх вистачить...

 

досі ходять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Harddriver сказал:

Врубив аварійку, і хай доказують, нє? Бажано фіксувати на тел, ці поторочі камер бояцця :)

Я б виписав штраф за порушення, а водій хай потім бігає і доказує, що в нього автомобіль зламався, а не тупо врубив аварійку.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...