Перейти до змісту

Dtox

Учасники
 • Кількість зміста

  375
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

163 Продвинутий

5 Підписників

Про Dtox

 • Ранг
  А поговорить?
 • День народження Червень 6

Останні відвідувачі профілю

3 077 перелядів профілю
 1. Dtox

  Відам рибок Гуппі

  Кому ще рибок?
 2. Dtox

  Відам рибок Гуппі

  Давай дам штук з 10 спробуєш...
 3. На досугі зателефонуйте по розбіркам наприклад піддубці.поцікавтесь вартість куска кузова + підвіска+дверки(задні) + сцепне+ пара коліс... і подумайте чи буде час займатися і чи взяти ту примітивну будку за 2к$. Напиклад на фб є група правда англія, де кемпери переробляють буси. Були спрінтери в яких був трап для байка кухня санвузол + спальня на другому поверсі...
 4. Я непропунував т4, я пропунував ЛТ Або Спрінтер крафтер в максі базах в них розвесовка краща... Для себе вибрали бус через те що досить непогано дивилось би бус і прицеп в одному кольорі...
 5. У нас є схоже бажання прицепчика, але нема критеріїв по розмірах. Так як прицеп буде цеплятись до vw t4 то відповідно вибір був однозначний... Незалежна пружинна підвіска, в яку можна буде вразі чого закинути пневмо балон для збільшення грузо підйомності... Так як сам їзджу на т4 то скажу три дорослих велосипеда туди влазить..
 6. На мою думку прицеп всеодно потрібно легалізувати, а для того мають бути якісь вимоги. Ценік в оголошені майже 2000$, можливо взяти на шроті кузов від буса спрінтер, лт... В заді є місця для фар. Доставити лише прицепні трикутники, є штатна підвіска, до силової частини прицепити сцепне і буде вам щастя.
 7. Dtox

  Відам рибок Гуппі

  Відам рибок, розплодилось забагато, теротеріально 33кв район Гостинця. Детальніше в ПП.
 8. Dtox

  .

  Це після оновлення, створю тему і чекаю... Потім 502 бет гетевей і оновлення сторінки і воно створює дубль, можливості видалення теми нема тільки редагування, так швидше видалять.
 9. Dtox

  Мотрочик

  Одного реанімував шукаю або донорів а в апріорі замовити десь моторчики
 10. Dtox

  Мотрочик

  Да з т4... Потрібно підключити через рідний блок цз з дистанційним керуванням... Спочатку поставив набор китайський... Тепер потрібно налаштувати рідний комплект. На шроті взяв цілу горку актуаторів порозбирав у всіх одна і таж проблема мотор.
×