Jump to content

Вітаю, ми програли


Recommended Posts

Я навіть не можу дописати щось. 

Я пам'ятаю Дейнегу по одному випадку - якось я зекономив їм біля 3 тис. гривень на одній закупівлі і вони попросили вислати якісь банківські документи на 23 копійки. Тому що "Повернись живим" - повністю відкритий. І документи, які я відсилав, були реально на двадцять три копійки. А накладна була на тисяч 25. 

Отакого президента я б хотів. 

Далі пряма мова.

 

23 травня, читаючи коментарі під постом про загиблого бійця, я зрозумів доволі сумну річ. Вона полягає в тому, що ми програли.

Або, якщо бути точним, що російські тролі остаточно перемогли.

Теза про те, що "ворог на Банковій", а не в Кремлі, усе частіше лунає від звичайних людей. А значить, загальнонаціональний інформаційний кокон, побудований для нас за нашим північним кордоном, спрацював.

Можемо вітати одне одного з цим "успіхом".

 
 

Думаю, що для інформаційної операції такого рівня потрібні були не лише бюджети і виконавці. Тут потрібні були соціологічні опитування, прихована робота з лідерами громадської думки, ЗМІ та ще багато чого. Результат, як казав Валерій Лобановський, на табло.

Усе рідше ми бачимо вину у своїх бідах у Росії, і все частіше у своїй же владі. І коли йдеться про проблеми всередині країни – то це одна історія. Але я почав читати ці коментарі під постами про загиблих.

Впевнений, що навіть під цим текстом на мене кинуться з ненавистю і істерикою доводити, що "головний ворог – внутрішній", "війна йде, бо вигідна Порошенку", "усі на Майдан" і так далі. Чесно кажучи, я навіть не бачу сенсу відповідати.

Я просто констатую цим дописом нашу з вами поразку в інформаційній війні. Метою якої було створити інформаційний кокон й альтернативне інфополе, а потім переконати націю, що воно є реальністю.

Звичайно, що більшою мірою це вийшло в росіян на своїй території, і світогляд громадян сусідньої країни вже давно почав жити в альтернативній реальності. Але на нашій території їх теж чекав, нехай і менший, але успіх.

Сприйняття влади в нас давно вже вийшло за рамки "раціо". Останні роки це все частіше емоція, яка вимикає бажання мислити, а пропонує одне з двох: "обожнювати" чи "ненавидіти".

І тут ми всі можемо лише подякувати Надії Савченко за те, що вона спробувала втілити в життя свої приховані бажання. Її плани вбити сотні депутатів і тисячі людей у центрі Києва насправді лише відобразили таємні мрії частини нашого соціуму. Частини, яка вже давно перейшла межу.

Я не буду вішати всю провину на росіян і їхні інформаційно-диверсійні сили. У тому, що сталося, велика заслуга не тільки наших ворогів, а й "інформаційних партнерів влади".

З кожним роком мова різного калібру провладних блогерів, найбільше досягнення в житті яких полягає в доступі до "тіла", стає більш низькою, хамською, зверхньою до іншої думки, зневажливою до всіх, крім себе. Вона все більше схожа на мову ботів з Росії. Такою мовою не спілкуються з власним народом.

З такою мовою ідуть убивати ворогів. Хоча тут не потрібно казати "з такою як". У нашому Фейсбуці вже неодноразово лунали погрози фізичного знищення і влади, і тих, хто хоче її повалити. Окремі персони навіть писали про те, скільки в них друзів і який у кого калібр.

Ну що ж, шановні "провладні спікери серед громадськості", мої вітання, народ вас почув. Усе частіше і все більша кількість громадян вважає вас ворогами під гучні оплески Мураєва, Рабіновича, Червоненка, Монтян, Шарія, Гужви і тому подібної публіки.

Багато з тих, хто вас щиро і з останніх сил ненавидить і бажає вашої смерті, – це все частіше не боти і фейкові користувачі соцмереж, а цілком реальні люди, з якими ви стояли по один бік на Майдані і які давали гроші тим з вас, хто на початку війни був волонтером.

Ще в книзі 1928 року, написаній британським дипломатом лордом Понсобі, яка називається "Брехня під час війни", окрема увага приділяється демонізації керівництва супротивника.

Росіяни цю книгу читали точно. Це можна побачити, якщо ввімкнути їхні канали. Але вони давно доповнили підручник новими розділами і відпрацювали їх на сусідніх країнах: від Грузії до Молдови, від України до Чечні.

Та совкові "інформаційні захисники" наших перших осіб їм у цьому теж допомогли, зігравши не останню роль у тому, що президенту не всі тиснуть руку, не всі хочуть сидіти з ним поруч на заходах (одного разу я навіть допомагав умовляти на це військових), а ще дуже багато людей принципово не заходить до закладів, у які навідувалася перша особа.

Найбільше досягнення будь-якої пропаганди полягає в тому, що її тезами починають говорити на кухнях. І зміщення акценту ненависті з прямого агресора на когось усередині країни – це гарний спосіб демотивації "провоєнного електорату" задля досягнення політичних цілей супротивника. Поки що нашим ворогам це вдається.

Я дуже сподіваюся, що щось зміниться, і до наступних виборів наша влада хоч трішки схаменеться, а також з’являться нові політичні сили та зміняться електоральні наміри громадян. Але поки що ми з вами впевнено прямуємо до часів страшної смути і реального третього Майдану.

І не подумайте, що проти Порошенка. Майдану проти Юлі, Бойка чи Рабіновича, з повноцінним військовим вторгненням на значній частині кордону, або швидкого політичного реваншу і відступу від західного вектору розвитку з поступовим зливом в "обґрунтований економічно" Митний союз.

Ці сценарії не є фантастичними – це цілком реальна перспектива наступних років семи. І що з цим робити, поки не зрозуміло.

Зрозумійте мене правильно, я зараз не виправдовую такі ганебні явища, як "Ротердам+", спроби контролювати НАБУ, брехливі обіцянки, постійні корупційні скандали чи новоявленого "волонтера" Олешка врешті-решт.

Я просто хочу сказати, що не бачу ознак "великої змови" і того, що Порошенко нас "зливає" на сході. Більше того, я маю сумніви, що хтось із політиків крупного калібру більш рішуче та ефективно діяв би в ситуації невизначеності і хаосу 2014 року.

Я маю претензії до президента в питаннях оборони. Але конкретні вчинки першого року війни точно показали, що ми з ним по один бік окопу, незважаючи на всі розбіжності.

І писати під постами про загиблих, що в їхній смерті винен він, – це дешева маніпуляція й ознака програшу в інформаційній війні.

Подумайте про це перед тим, як почати коментувати.

Мою позицію важко назвати лояльною до влади. Але треба бути точним у звинуваченнях.

У наших військових стріляє не президент.

Віталій Дейнега, засновник фонду "Повернись живим", спеціально для УП

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

можу тільки навести дитячу приказку : *ніхто так не обісре як сам * , це я про Пороха, якщо що

Link to comment
Share on other sites

1 година тому, MANJAK11 сказано:

можу тільки навести дитячу приказку : *ніхто так не обісре як сам * , це я про Пороха, якщо що

Звичайно, на Мальдіви не москалі його насильно вивозили. Пир во время чумы

Link to comment
Share on other sites

Только что, case_l сказал:

Звичайно, на Мальдіви не москалі його насильно вивозили. Пир во время чумы

та то капля в морі ті Мальдіви, червона тряпка для окремої групи населення, так би мовити

Link to comment
Share on other sites

Порохоботи внесли немалу "лепту" в таку ситуацію. Більш недолугої інформаційної політики годі було видумувати. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vitaliy Deynega

Провластная ботота льет грязь на:
Добровольца, который руку не подал. «Охренел совсем, урод! Иди сюда, на! Ты нужен на войне!» - говорит ему из фб мальчик видевший за 4 года войну только по телеку.
Волонтеров, которые указывают на пагубные кадровые решения в армии. «Не надо нам рассказывать как разваливать успешные бригады! Мы и сами что хочешь развалим! Иди на кухню, борщ готовь, когда мужчины разговаривают!» - кричат одной из них странички бывших коллег и бригад, в которых ее работа спасла десятки жизней.
Морпехов, которые не хотят одевать НАТОвский берет на совковую армию. «Охренели в край, идите назад в Крым, мрази! Твари ссыкливые! Вы чего без приказа и при полном саботаже командования не разработали операцию и не перестреляли противника у которого, и приказ, и оружие было? А?!!! Вы, бля, что вообще о себе воображаете?» - кричат им все кому не лень.

С нетерпением жду, когда эта публика начнет мочить: спецназ, ВДВ, арту, Альфу, пехоту и на десерт - друг друга. Выборы близко, времени мало, нужно еще успеть нащупать дно, пока музыка не кончилась.

Единственное что радует – это, что со сменой власти сдует и всю эту мерзость. 
Остается только вопрос, как долго при новой власти продержится страна.

Как говорил Василий Рыбников в одной из колонок
«Зима была близко как никогда. Но всем было тупо пофигу»

Link to comment
Share on other sites

Якось не вяжуться ці два пости, хіба нє? Мій Синіцин в мене розшерив. Ді, хоч трошки чогось там збережи.

Link to comment
Share on other sites

Ти за 4 роки так і не розумієш що сталось? Ок, декілька людей, керуючись виключно власними інтересами як бізнесовими так і безпеки, вирішили з воюючої країни вижати всі соки і вийти сухими з води. Щоб вийти сухими необхідно повністю зруйнувати правоохоронну систему, яка сильно не пручалась, головне здорові зерна відсадити в пластиковий інкубатор, щоб наніщо не впливали. Відсутність правоохоронної функції розбестила сотні тисяч дрібних чиновників по всій Україні, що ще більше зіграло на руку головним ляльководам. Від Луцької міськради, бурштинової республіки, лісників, до кого хочеш. І завжди можна сказати що народ в нас недолугий, жадний і злодійкуватий. Це все під час смертей воїнів, революціонерів. Ми всі помремо, але дехто здохне.

Link to comment
Share on other sites

Ну не знаю. Хіба люди на стільки тупі і сліпі, що не бачать прискорене потопання системи в корупції? Хіба не видно, що люди перестали сподіватися на ефективну владу і кожен вибрав свою модель виживання (бляхи, контрабас, виїзд за кордон). Хіба не помітне постійне затягнення зашморгу комуналки? Невже це все Росія винна?

Link to comment
Share on other sites

17 минут назад, vaz75 сказал:

Невже це все Росія винна?

Ну да. 360 років була винна. А тепер то чого раптом мало б щось змінитись? Це ж наше, українське - завжди робити винним когось іншого.

Link to comment
Share on other sites

Я уникав таких тем і не підтримував зрадофільство. Ну, але зараз відпишуся.

Я не експерт у військовій і навколовійськовій сфері. Я не знаю тонкощів банківської справи. І в будівництві доріг не дуже шарю. 

Моя сфера - юриспруденція. Суди, прокуратура, поліція, виконавча служба. Так от. Поліцейська реформа майже провалена. Прокурорської і не було. Судова реформа - це повна профанація. А реформа виконавчої служби - це фасад з соломи.

Тому, напевно, варто зраду і перемогу треба казати в тій чи іншій галузі.

В правоохоронній - зрада повна. І це аукнеться скоро всім сферам, навіть переможним.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Коли я бачу, як президент обіцяє покарати суддів Майдану, а потім вони практично всі продовжують кар'єру з новими зарплатами - я не вірю в судову реформу.

Коли суддів Верховного Суду обирають по таємничим критеріям, а їх справи в НАЗК перебувають на контролі конкретноі особи - я не вірю в судову реформу.

Коли президент обіцяє антикорупційний суд, але робить все для того, щоб цей суд був ручним - я не вірю в судову реформу.

І росіяни, тролі чи боти тут ні при чому. Тут тупе прагнення мати кишенькових суддів.

Link to comment
Share on other sites

"Вітаю, ми програли"... "Ми" - це хто? Провладні блогери, "порохоботи"? Так вони воювали з російскими тролями? А навіщо взагалі та інформаційна війна, якщо наш президент найкращий і достойний керувати державою і надалі? Хорошому лідеру не потрібен піар і піарщики, люди самі побачать правильний напрямок президента, по своєму рівню життя і життя країни в цілому.

Link to comment
Share on other sites

6 хвилин тому, Юріч сказано:

А навіщо взагалі та інформаційна війна, якщо наш президент найкращий і достойний керувати державою і надалі? Хорошому лідеру не потрібен піар і піарщики, люди самі побачать правильний напрямок президента, по своєму рівню життя і життя країни в цілому.

А які у вас є кандидати? Умовно від "об'єднанної партії зрадофілів" :) Ну крім Вакарчука, Зеленського (ну, ще Іво Бобул доєднався)... Я думаю навіть ви не будете сперечатись, що ці кандидати якось не дуже виглядають...

Link to comment
Share on other sites

Кожна масштабна організація, армія чи країна  буде успішною лише тоді, коли основана на справедливості.

Якщо Порох хоче доказати свою справедливість- хай посадить своїх трьох друзів.

Або хоч одного.

За що , є.

Оскільки він не дурень- то ближче до виборів ми це маємо побачити.

Link to comment
Share on other sites

27 хвилин тому, volks сказано:

Ну да. 360 років була винна. А тепер то чого раптом мало б щось змінитись? Це ж наше, українське - завжди робити винним когось іншого.

В цій темі конкретно пороха роблять винним.

Link to comment
Share on other sites

Треба організувати хештег 

Посади лЮбого  друзя.

Link to comment
Share on other sites

16 минут назад, snouden сказал:

А які у вас є кандидати? Умовно від "об'єднанної партії зрадофілів" :) Ну крім Вакарчука, Зеленського (ну, ще Іво Бобул доєднався)... Я думаю навіть ви не будете сперечатись, що ці кандидати якось не дуже виглядають...

он в кацапстані теж нема кандидатів крім путєна. Не знаєш чому ?

Link to comment
Share on other sites

10 минут назад, snouden сказал:

В цій темі конкретно пороха роблять винним.

какгбе коли корабель наштовхуєтся на айсберг, то конкретно винний - рульовий, але насправді винний капітан. Не знаєш чому ?

Link to comment
Share on other sites

А я от згідний з Кортінгом. Подивишся на інших і розумієш, що жодне з них і близько не стоїть з нашим ясновельможним гетьманом. Да, він сукин син, але він наш, проукраїнський, сукин син. І немає серед тих всіх брехунів жодного достойнішого за нього. І навіть найзатятіші критики ПОПа це розуміють. І саме тому війна війною, а Мальдіви за графіком :) 

Link to comment
Share on other sites

3% згідно всіх опитувань вірять в те в що вірять наші боти

Link to comment
Share on other sites

57 хвилин тому, Yarchik сказано:

Так от. Поліцейська реформа майже провалена.

Ярчик, ти мені розказуєш? Я не потрапив у атестаційну комісію тільки тому, що гнав уазік на полігон. 

Але рівень того піздєца знаю. 

Карочє - все складно.

Link to comment
Share on other sites

8 хвилин тому, romaxa11 сказано:

3% згідно всіх опитувань вірять в те в що вірять наші боти

0,22% згідно всіх опитувань вірять в те, в що вірить ромаха

;)

Link to comment
Share on other sites

31 хвилин тому, yu2007 сказано:

А я от згідний з Кортінгом. Подивишся на інших і розумієш, що жодне з них і близько не стоїть з нашим ясновельможним гетьманом. Да, він сукин син, але він наш, проукраїнський, сукин син. І немає серед тих всіх брехунів жодного достойнішого за нього. І навіть найзатятіші критики ПОПа це розуміють. І саме тому війна війною, а Мальдіви за графіком :) 

вибори без вибору?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


AliExpress WW


×
×
  • Create New...