Перейти до змісту

МакДональдс у Луцьку


volks

Рекомендовані повідомлення

46 minutes ago, Black said:

Це була відповідь на твоє пояснення, якщо ти не зрозумів.

 

тобіш ти досі впевнений що то я не розумію ? :) ну гаразд :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 77
  • Створено
  • Остання відповідь
48 хвилин тому, taurus07 сказано:

ЧікенХат в ТЦ Варшавський. Той самий макдональдс тільки з іншою назвою

Навіть і близько не то. Цей курник як дешева китайська копія - зовні схоже а в середині одне розчарування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, taurus07 сказано:

ЧікенХат в ТЦ Варшавський. Той самий макдональдс тільки з іншою назвою

 50на50

Ото люди так думають,йдуть туди,понабирають чорт знає що,а потім тішуться які ми молодці, що у макдональдс не ходимо/їздимо:lol:В них є якийсь там бургер в серединку якого дають котлету(ну понятно) ну соус якийсь там і прям туди кладуть ще картоплю фрі,то хто ще вагається якщо таке купите то більше точно в фаст-фуд не підете,яка та катошка всередині гидотна коли розм'якшується,бееее.Половина всячини там такоє, шонібуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, vaz75 сказано:

Навіть з подвійною відзнакою Фреймунт :) . Але певно нашому люду не вистачає клоунів :)

 

Але це не завадило моїй дочці там отруїтись молочним коктейлем.

У нас жоден заклад швидкого харчування не дотягує до рівня мака. Так, таку їжу не варто постійно їсти, але це краще ніж чікенхат, бестбургер та купа піцерій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, yura-patriot сказал:

 50на50

Ото люди так думають,йдуть туди,понабирають чорт знає що,а потім тішуться які ми молодці, що у макдональдс не ходимо/їздимо:lol:В них є якийсь там бургер в серединку якого дають котлету(ну понятно) ну соус якийсь там і прям туди кладуть ще картоплю фрі,то хто ще вагається якщо таке купите то більше точно в фаст-фуд не підете,яка та катошка всередині гидотна коли розм'якшується,бееее.Половина всячини там такоє, шонібуть.

так вам картопля треба по такому рецепту як в макдональдс чи формат обслуговування?

да, картопля в макдональдсі, принаймні на вокзалі в києві, і ше десь в районі солом"янської, точно не пригадаю, мені така собі. Я її їв бо треба було чимось харчуватись. Але по можливості заходжу в пузату хату

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, taurus07 сказано:

так вам картопля треба по такому рецепту як в макдональдс чи формат обслуговування?

 

 Все по троху.

   Буде,ну то добре,не буде ну і хєр з ним:),але ну геть щось там поганого я щось не бачу,до любого закладу харчування можна примахатися на рахунок смачно/не смачно ще більше.От наприклад ті вареники біля чікенхата на 5поверсі цуму,хтось їх там куштує і тащиця,а як глянути у чому вони там плавають, чи то в олії,чи то в жирі якомусь я не знаю, ну ізвінітє ото мені і багато кому таке не подобається,і шо, а нічого,хто хоче той їх і наминає.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, taurus07 сказал:

Але по можливості заходжу в пузату хату

Також так собі кухня. А ціни високі, а у Львові так взагалі космічні. Краще якусь столовку надибати. А Мак явно не для того, щоб там харчуватися. Зайти інколи, з'їсти їх приколів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна скільки завгодно розповідати суб'єктивні враження про МакДональдс, але то нікому не цікаво.

МакДональдс то є бренд, який у всьому світі асоціюється з якістю, стабільністю та швидкістю. Саме тому їх відкривають там де багато туристів.
В іншій країні чи навіть місті, люди не шукають непонятні точки де би траванутися.
P.S.: Ну і в масшабах планети таких гурманів як дописувачі борди дуже мало :) тому оці забігайлівки і процвітають.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МД - це в першу чергу франшиза. І якщо одні їхні певні правила важко порушити (місце розташування, обладнання і т.п.), то деякі інші - лєхко (термін заміни олії, якість картоплі, м'яса).

Але! В наших забігайлівках і навіть ресторанах тих всіх норм немає взагалі :) 

Якщо в луцькій піцерії вам подадуть піцу з тараканом - максимум - це вибачення і піца нахаляву. А в МД чуть по-іншому буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, difoto сказал:

МД - це в першу чергу франшиза

Угу

Цитата

Також інформуємо вас про те, що на сьогодні компанія МакДональдз не пропонує франшизу в Україні. Всі українські заклади МакДональдз перебувають в управлінні корпорації МакДональдз” –директор з розвитку та виробництва компанії МакДональдз в Україні Віталій Стефурак

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Угу

 

Опа. Значить лише одне, на мою думку: МакДональдс обпікся об нашу ментальність. Це навіть краще, напевно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, volks сказал:

акож так собі кухня. А ціни високі, а у Львові так взагалі космічні. Краще якусь столовку надибати.

 

ага, в Львові за 50 грн нормік можна перекусити) звичайно без стейків, але супчик і якийсь рис з салатом - легко

 

я за Мак, завжди в великих містах відвідую його)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Arden сказал:

ага, в Львові за 50 грн нормік можна перекусити) звичайно без стейків, але супчик і якийсь рис з салатом - легко

Супчик і рис із салатом - це на 1-2 години максимум. Нормальна столовка - це за 40-50 комплекс, а не ті сльози в Пузатій хаті, ще й не дуже смачні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та дався вам той e7312338104f948c5a238cfbef8e448d.jpg

 

;)

 

Ну нехай собі буде. Не вигідно - самі вшиються, вигідно - плюс до бюджету - вони то працюють по білому: тут і робочі місця, і відрахування в бюджет.

Не подобається - не ходіть, як кажуть голосуйте гаманцем.

ЗІ. Мені видається, що питання не стільки в МД, як в ЗЕМЛІ, яку можуть під це виділити. Комусь платно, комусь за обі (с)цянки, а комусь просто за "красівиє глазкі". Наскільки мені відомо (звертались ті ж МД і раніше до нас в агентство, кілька років тому щодо ділянки) у них дуже конкретні правила й вимоги: все "по білому", ніяких відкатів і т.п. Але в Луцьку це не спрацювало тоді. Можливо вони знов захотіли зайти в Луцьк, але ж в нас все вирішується через міськраду, а це вже обговорюється в іншій гілці .. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже ще хтось ходить в цю гадюшню? У скількох містах не був, коло тих макдональдсів завжди стоїть один і той самий стійкий сморід, про їх туалети взагалі краще промовчати. Але, як показала ця тема, для когось відсутність такого "закладу" є реальною проблемою. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.02.2018 at 22:07, sobchuk30k сказано:

Могли б,гарний сквер і за історичним зробити...

могли б і історичне і теперішне яу історію авіацію краю нашого.цього року перебазування мае бути авіаціі в Луцьк.а мак можна і в цумі зробити чи найти свобідне місце.не так багато скверів зелених зон е в Луцьку шоб і йх застроіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, risenseven сказано:

Невже ще хтось ходить в цю гадюшню? У скількох містах не був, коло тих макдональдсів завжди стоїть один і той самий стійкий сморід, про їх туалети взагалі краще промовчати. Але, як показала ця тема, для когось відсутність такого "закладу" є реальною проблемою. 

Ви де були і таке бачили? Це точно про мак? Бо про їжу можна диспутувати, але питання ставлення до клієнта, чистоти та безпеки там завжди на рівні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 02.03.2018 в 00:37, sergkots сказал:

Ви де були і таке бачили? Це точно про мак? Бо про їжу можна диспутувати, але питання ставлення до клієнта, чистоти та безпеки там завжди на рівні.

Де був? Одеса - мак на вокзалі і на Дерибасівській, Київ - на Майдані, на ж/д і автовокзалі, Харків - в центрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, risenseven сказано:

Совпадєніє? Не думаю. Пройшло майже 30 років, а люди не міняються.

McDonalds1.jpg

 

Моя класна керівник розповідала що була в тій черзі. Правда чи ні я ессно хз.

І є відео, вже літнє, і там ще черги дуже великі. Так що черги там були як мінімум півроку, може й більше... Я маю на увазі капітальні такі, що на всю вулицю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@snouden я був в цьому макдональдсі, це той що першим відкрився у Москві в СРСР у 1990 році. Черга була більше ніж до мавзолею леніна. Так що те що тут намальовано правда.

P.S. Зараз би туди не пішов би ні за які гроші, хіба що б помирав від голоду і на місто закрились би усі кафешкі та ресторанчики, більш несмачної кухні ніде не бачив. Але в тому макдональдсі вс еробили ще по радянських гостах і не з тої хімії що зараз.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій перший похід в макдональдс був в Одесі, десь на початку 90х, вже точно не пам'ятаю точно в якому році, помню заклад був перед вокзалом. Не сподобалось ні разу, та гумова котлета, булочка плоска мокра якась, зовсім не той вигляд і смак як в рекламі був... Заплатив пам'ятаю за стандартний набір ( бургер, картопля, кола) 10 баксів в еквіваленті. Це були саме бездарно потрачені 10 баксів.

Цей перший раз надовго відбив в мене охоту ходити в макдональдс.  Вже коли одружився і виросли трохи діти (від 2010х), тільки тоді вони мене туди затянули, хоча я пручався)). Справедливості ради хочу сказати, що в Хелмі мені сподобалось, особливо їх десерти на основі морозива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Заплатив пам'ятаю за стандартний набір ( бургер, картопля, кола) 10 баксів в еквіваленті. Це були саме бездарно потрачені 10 баксів.

Даааа... Це тоді такий курс був обмінний.. Навіть зараз це мабуть менше в США коштує... (і це вже долар скіки втратив ваги)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо розглядати перспективу відкриття макдональдса зі сторони призми якості їх продукції, тобто напівфабрикатів (а в них 90% хавчика це напівфабрикати, при чому в кожен макдональдс України вони приїзджають з однієї і тієї ж самої точки)-то чув від людини, яка працювала в цеху завода по виготовленню котлет для бургерів, маків і т.п.що по-перше на рахунок чистоти і дотримання санітарних норм-там все дуже жорстко (стерилізації, дезинфекції, ідеальна чистота і порядок), а по-друге на рахунок якості м'яса-то в м'ясорубки потрапляє лише яловиче м'ясо та жир, ніяких кісток і шкіри там не має. Це за словами людини, яка там працювала. Людини, якій я вірю на всі 100%. На рахунок інших напівфабрикатів нічого не чув, але думаю що там все не гірше. Це по якості того, з чого нам потім збирають готову страву. Далі на рахунок якості обслуговування і підготовки персонала. Тут все залежить від директора "ресторана". Є ціла схема навчання і підготовки персоналу. Якщо директор толковий і підібрав гарний і сумлінний штат менеджерів-то Ви отримаєте "страву", яка точно не буде шкідливіша за бутерброда з ковбасою, які ми їмо ледь не щодня. Особисто я не проти, але і не за відкриття такого фастфуду. Мені він просто не цікавий. Але то точно буде краще ніж та рухлядь що зараз там стоїть. Багато хто кричить за робочі місця. Їх ітак повно, пропозицій дуже багато. Молодь просто не хоче працювати. Сам особисто працюю кухарем і за 3 місяці на моїй зміні"витікло" немало кадрів, в основному через небажання працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...