Перейти до змісту

МакДональдс у Луцьку


volks

Рекомендовані повідомлення

В нас виявляється такі страсті розгоряються, а борда ні сном, духом.

Отож, вчора на Волинь 24 з'явилась новини, що МакДак свого часу вподобав одну діляночку під свій заклад, а нинішня влада хоче зробити там сквер.

Чому у Луцьку не буде МакДональдса

І понеслось. Одні хочуть, інші не хочуть, створюють петиції. Одним словом, веселуха.

«Нащо їхати в Луцьк? Там навіть МакДональдса нема»: у місті сперечаються про ресторан

 

Сусіди Луцька вже мають МакДональдс

 

Зробити МакДональдс в літаку, а навколо сквер, - лучанин

 

«МакДональдс» смердітиме котлетами, - волинський авіалюбитель

 

Хочемо не сквер, а МакДональдс, - у Луцьку нова петиція

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 77
  • Створено
  • Остання відповідь
16 минут назад, snouden сказал:

Дуже невдале місце, є ж Порт Сіті, в чому проблема ? 

Це МакДак. Його де не постав, то буде купа народу. Але Порт, а тим більше Промінь, могли б ще при будівництві це питання вирішити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, snouden сказано:

Дуже невдале місце, є ж Порт Сіті, в чому проблема ? 

є експерти вони вирішують

Poisk_vodi_s_pomoshyu_ramki_ili_lozi_vid

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, volks сказано:

 Але Порт, а тим більше Промінь, могли б ще при будівництві це питання вирішити.

тю,

 

занадто багато уваги як для "фастфуда", ІМХО

як захочуть (побачать фінансову вигоду) - поставлять будку і будуть торгувати

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. а є в когось статистика по присутності МД в містах України в "розрізі" кількості населення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сміх та й годі. Хотіли укропи тихцем продати ласий шматок землі, а Яковлев придумав казку про МакДональдс.

Але реакція окремих лучан не вперше дивує. Мовчу вже про існування суттєво більших проблем як в місті, так і житті кожного - то накинулись на Мак, як на джерело непотрібної їжі. Ау, пройдіться попід школою в теплу пору - прозрієте від кількості чіпсів/сухариків/.. і сумнівної якості газованої води, яку споживають діти. Та Мак порівняно з цим - небо і земля.

з.і. Дуже рекомендую послухати Комаровського, що він каже про колу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потріоти почали готуватися до виборів ? :)
Який, в дупу, макдональдс в Луцьку ? зайдіть в кафешки Променя в будній день :) там порожньо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо питання у тому, що власнику променя ніфіка не треба конкурент так близько, от і толкають ідею скверу під соусом "хочем зробити місто кращим"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Zevs_Isver сказано:

p.s. а є в когось статистика по присутності МД в містах України в "розрізі" кількості населення?

Повної статистики по містах не знаю, але для прикладу можу привести Вінницю, де на 400 тис. населення два Макдака в місті (один в центрі - невеличкий, другий в густозаселеному районі - значно більший, в великому розважально-торговельному центрі) і вони майже постійно нагадують мурашники. Особливо мене дивує те, що люди систематично туди приводять дітей як на свято. Дикість якась. Знайшли чим дітей годувати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Busita сказал:

Особливо мене дивує те, що люди систематично туди приводять дітей як на свято. 

Головне, що не щоденно. А так, деколи хочеться і такої гадості з'їсти. Добре тим, хто буває в Рівному, Львові, Києві та ін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене завжди дивує відношення наших людей до певних тем.

От і з тим Макдональдсом те саме.

Ну не їсиш ти тої  їжі - не йтимеш туди і не купуватимеш, все.

Кому подобається - купить в Макдаці щось собі. Не вірю, що їжа там шкідливіша, ніж, наприклад, чебурек на базарі.

В Мака хоч є певні стандарти, вимоги по якості продукту і т.д.

Відкриття нового закладу для міста було б добре, оскільки це нові робочі місця, сплата податків і ін...

А поки багато нашої молоді працює в тих самих Маках тільки в Польщі.

Ось, наприклад, типове оголошення на дверях закладу в Варшаві (бачив такі ж і в інших містах)

Mc.md.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, BACbOK сказал:

А поки багато нашої молоді працює в тих самих Маках тільки в Польщі

Навіть якщо і відкриється в Луцьку, то все-одно будуть їхати в Польщу в Мак, бо там зп в кілька разів більша.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та то само собою, просто я вважаю, що взагалі чим більше різних нових підприємств - тим краще для кінцевого споживача і працівника, бо конкуренція за продукт, якість надання послуг, заробітної плати - це дуже хороша штука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МакДональдс хоч і фастфуд, але то бренд, і діти моі, коли ми бували в Киеві, Львові чи Хелмі, завжди тянули мене в цей заклад. І так, думаю, в більшості сімей. Понятно, що іжа там так собі, але для дітей пару раз в рік сходити - це ж двіж.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Ось, наприклад, типове оголошення на дверях закладу в Варшаві (бачив такі ж і в інших містах)

Українською ? В росії за таке вже б поліція прийшла на перевірку по стуку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Oli сказано:

в це вірите?

Так. Знайомі у Вінниці розповідали про це.

Стандарти якості там точно вищі ніж у наших місцевих закладах.

А площі там дійсно мало для нормального сквера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, snouden сказано:

Українською ? В росії за таке вже б поліція прийшла на перевірку по стуку.

Саме так, я ж писав, що це у Варшаві. В інших містах в Маках і на автострадах також бачив такі оголошення.

Тут взагалі багато де є різні оголошення українською.

Наприклад, різні мобільні оператори роблять рекламу українською орієнтуючись на наших.

Навіть на сайтах українські сторінки роблять, наприклад - https://www.plus.pl/ua-pl#  або ще - http://www.poznan.pl/mim/main/ua/

Але це вже оффтоп. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

А площі там дійсно мало для нормального сквера.

Саме хрінове, якщо там зроблять якісь ублюдочні лавки (типу як навпроти прокуратури), які все рівно будуть абсолютно нефункціональні і сидіти там ніхто не буде. До того ж місце прохідне.

Там просто треба дорожне покриття оновити, може плитку (тільки велику - така як задумувалась, як на меморіалі зробили, а не мілке лайно), і все - не видумувати муйні. Але ж грошики відмити треба буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, sobchuk30k сказал:

Могли б,гарний сквер і за історичним зробити...

Скверів багато не буває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...