Перейти до змісту

МакДональдс у Луцьку


volks

Рекомендовані повідомлення

28 хвилин тому, halcogen сказано:

На Набережній зрік-два назад почали зачищати вздовж дороги. Зараз все заглохло. Нехай там будуються.

Во! Котілок у вас варить :)

Там де "кар'єр" розрили - місце для McDrive просто ідеальне. Жаль що місто замале для такого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 77
  • Створено
  • Остання відповідь
52 хвилин тому, snouden сказано:

 Жаль що місто замале для такого...

 

Хелм 65000 населення є Макдональдс з Макдрайвом.

Хоча для мене в тих Маках нічого їстівного немає. Картопля фрі хіба що, і то вона якась тонка і пересмажена. Гамбургери - булка не свіжа ( я люблю щоб хрумтіла), котлета на смак жахлива, гумова, салат якийсь пов'явший, валяється по коробці, все торчить з усіх сторін. Гарно тільки на картинці, а так "ресторан" для бідних негрів. Сніданки всі з яйцями рідкими, фе. Був в Києві, Львові, Варшаві, Барселоні. Несмачно всюди. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Хелм 65000 населення є Макдональдс з Макдрайвом.

Ну там в ЄС, інше розуміння великого і малого міста. В нас ще багато азіатчини від північного сусіда лишається, нажаль. В яких 1млн місто - це глуха провінція.  

Я думаю, ще багато залежить від місцевого керівництва підрозділу МкДональдс (по країні). Крім купівельної спроможності, само собою.

Дуже довго не було жодного Макдональдсу в Західній Україні (крім львівських), і це не можна було пояснити нічим крім упередження

Зараз он в Рівному відкрили. Хоча хз, треба дивитись цифри...

Але з іншого боку Порт Сіті відкрили - який за розміром не менше львівського Кінг Кросс (а по факту й більше)

А якби не відкрили, то кричали б що місто мале і купівельної спроможності нема.

Цитувати

Хоча для мене в тих Маках нічого їстівного немає. Картопля фрі хіба що, і то вона якась тонка і пересмажена. Гамбургери - булка не свіжа ( я люблю щоб хрумтіла), котлета на смак жахлива, гумова, салат якийсь пов'явший, валяється по коробці, все торчить з усіх сторін. Гарно тільки на картинці, а так "ресторан" для бідних негрів. Сніданки всі з яйцями рідкими, фе. Був в Києві, Львові, Варшаві, Барселоні. Несмачно всюди. 

Ми це вже чули мільйони разів... Може створити тему "як я ненавиджу Макдональдс" і там різні користувачі будуть змагатись хто більше ненавидить Макдональдс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизно 3-5 разів на рік люблю завітати в американський МакДональдс (колись раніше був там раз 100)... один раз з дружиною завітали в МакДональдс в Києві що на залізничному вокзалі - недоїли та викинули майже все купили... і БігМак якийсь сухий виявився, і картопля якась суха виявилась, ніби то її годину назад піджарили та весь цей час гріли що вона аж зів'яла та висохла... 

Як на мене - хтось з менеджмента вирішив зєкономити на працівниках та продуктах і продавати абсолютно все що було зроблено наперед...

Після того в Український МакДональдс більш ніколи не заходив та не захожу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Waver сказал:

Приблизно 3-5 разів на рік люблю завітати в американський МакДональдс (колись раніше був там раз 100)... один раз з дружиною завітали в МакДональдс в Києві що на залізничному вокзалі - недоїли та викинули майже все купили... і БігМак якийсь сухий виявився, і картопля якась суха виявилась, ніби то її годину назад піджарили та весь цей час гріли що вона аж зів'яла та висохла... 

Як на мене - хтось з менеджмента вирішив зєкономити на працівниках та продуктах і продавати абсолютно все що було зроблено наперед...

Після того в Український МакДональдс більш ніколи не заходив та не захожу...

Роки 2 назад поверталися з Києва, на "доріжку" заїхали в Мак "пообідати" хепімілом. Потім діти в Рівному заявили "хочу ще". Після київського рівненські чізи неможливо було їсти, картоху діти не доїли (!). А ви тут про Америку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, snouden said:

Але з іншого боку Порт Сіті відкрили - який за розміром не менше львівського Кінг Кросс (а по факту й більше)

 

Сугубо для галочки :) Площа ПортСіті в два рази менша, паркінг на 400 авто проти 1800 в КінгКроса. (Для справедливості тра додати до ПортСіті ще Там-Там, але то не змінить статистику кардинально)
Про якість магазинів мовчатиму :) так, в ПортСіті їх більше :) тільки от переважно це якась базарна срань а не великі фірмові магазини як у Львові.
Восени вибирали дружині пуховик то зробив нереальну для себе річ :) облазив ПортСіті, ЦУМ, Ювант, обидва базари і магазини по центру і не тільки. Ну так щоб переконатися для себе ще раз що за 5 останніх років ніц не змінилося :) живемо в селі і якщо не хочеш виглядати пінгвіном то треба їхати мінімум в Рівне одягатися. 
В результаті поїздки в Рівне затарилися усім за декілька годин. Асортимент і ціни не порівняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, vaz75 сказано:

Роки 2 назад поверталися з Києва, на "доріжку" заїхали в Мак "пообідати" хепімілом. Потім діти в Рівному заявили "хочу ще". Після київського рівненські чізи неможливо було їсти, картоху діти не доїли (!). А ви тут про Америку.

Уявляю, яким був би Мак у Луцьку.

Ще не відкрили, а незадоволених вже вагон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Соромітник сказано:

 

Сугубо для галочки :) Площа ПортСіті в два рази менша, паркінг на 400 авто проти 1800 в КінгКроса. (Для справедливості тра додати до ПортСіті ще Там-Там, але то не змінить статистику кардинально)
Про якість магазинів мовчатиму :) так, в ПортСіті їх більше :) тільки от переважно це якась базарна срань а не великі фірмові магазини як у Львові.
Восени вибирали дружині пуховик то зробив нереальну для себе річ :) облазив ПортСіті, ЦУМ, Ювант, обидва базари і магазини по центру і не тільки. Ну так щоб переконатися для себе ще раз що за 5 останніх років ніц не змінилося :) живемо в селі і якщо не хочеш виглядати пінгвіном то треба їхати мінімум в Рівне одягатися. 
В результаті поїздки в Рівне затарилися усім за декілька годин. Асортимент і ціни не порівняти.

 

В результаті гугльожки отримуємо такі цифри,

 

ПортСіті - 54 тис m2

Кінг Кросс - 105 m2

 

Але, від Кінг Кросс треба відняти Ашан (на цій карті видно наскільки він великий - фактично до третини всієї площі) та Епіцентр

Прикинемо, що Ашан + Епіцентр це рівно третина, отже 105 - 35 = 70m2

Вже картина не така однозначна, правда.

Я не раді спора :) Просто самому цікаво... Навіть якщо ПортСіті все рівно трохи менше, це не відповідає викривленному уявленню львів'ян про Луцьк :) В їх розумінні це щось типу північного Ужгорода. В Вікі про Кінг Кросс пафосні слова про найбільший трц Західної України, а по факту він лише ненабагато більший за конкурента, і не має його багатьох переваг (розташований не в центрі міста а хз де, і т.д і т.п)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, vaz75 said:

А чого ви вчепилися до кінг-кроса, там на мою пам'ять немає Мака?

немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порівнювати  Порт Сіті  і Кінг Крос , як правильно підмітив @Соромітник  - це як порівнювати Старий Ринок і ЦУМ. І те і те магазин.  По темі МАкдональдса - кіпіш піднявся через політичних опонентів. Один хоче зробити МАкдональдс - другий хоче йому завадити. А люди як барани вибігли на "демонстрацію". Навіть на борді ))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, snouden сказано:

Ми це вже чули мільйони разів... Може створити тему "як я ненавиджу Макдональдс" і там різні користувачі будуть змагатись хто більше ненавидить Макдональдс.

 

Ну крім напхатись пошвидше гамном переваг не бачу, вибач.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Black сказано:

 

Ну крім напхатись пошвидше гамном переваг не бачу, вибач.

 Ага,а літом зкуштувати холодного морозива,чи випити безалкогольний напій(не коку) то є швидко напхатися гамном? Вибачте, якщо ви тути залітаєте з квадратними очиськами і напихаєтеся бургерами,то тільки ваші проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Black сказано:

Це все є в кожному магазині на кожному кроці

 Ай ну прям в кожному магазині таке моржо і напитки літні як в маці ,я не говорю,що воно там супер-пупер якесь особєнне,але для різнообразія воно ну нікому не заважає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МакДональдс користувався би популярністю - зі всіх сіл навколишніх їхали би те чудо відвідати і скуштувати елітні наїдки для обраних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, alexvvv said:

МакДональдс користувався би популярністю - зі всіх сіл навколишніх їхали би те чудо відвідати і скуштувати елітні наїдки для обраних.

 

скільки часу ? 
:) так ото ж

Маки не просто так будують в великих і туристичних містах. Їм потрібна дорога земля і постійний потік клієнтів цілодобово. В Луцьку такого нема і не буде.



 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 hours ago, Black said:

Хелм 65000 населення є Макдональдс з Макдрайвом.

 

А то нічьо що той Мак знаходиться на міжнародній трасі Київ-Варшава ? Нічьо не смущає ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я за Мак двома руками! Ясно, що таку їжу не треба їсти постійно, але такий формат був би прикольним. 

P/S/ Як спускатися сходами в центральний парк зліва є величезна площа з якимись незрозумілими зруйнованими фундаментами - прекрасне місце для Макдональдса. І в центрі, і біля універу, і біля парку.  Ну, то таке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Соромітник сказано:

скільки часу ? 
:) так ото ж

Маки не просто так будують в великих і туристичних містах. Їм потрібна дорога земля і постійний потік клієнтів цілодобово. В Луцьку такого нема і не буде.

МакДональдс це як бмв на блясі, вони популярні, їх купують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Соромітник сказано:

 

А то нічьо що той Мак знаходиться на міжнародній трасі Київ-Варшава ? Нічьо не смущає ?

 

 А Ковель на міжнародній трасі Київ - Варшава

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, Black said:

 

 А Ковель на міжнародній трасі Київ - Варшава

 

І що тобі заважає відкрити в Ковелі МакДональдс ?
Ти ти хочеш комусь розповідати що вони мають робити ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, LenKa сказал:

але такий формат був би прикольним.

ЧікенХат в ТЦ Варшавський. Той самий макдональдс тільки з іншою назвою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, taurus07 сказал:

ЧікенХат в ТЦ Варшавський. Той самий макдональдс тільки з іншою назвою

Навіть з подвійною відзнакою Фреймунт :) . Але певно нашому люду не вистачає клоунів :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...