Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
1 минуту назад, rl72 сказал:

а я писав, що був повний зал? 

Ти писав, що журналісти перебільшують провал Петі в Європі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Ти писав, що журналісти перебільшують провал Петі в Європі.

 

процитуєш мої слова "журналісти перебільшують провал"?

чи може я таки написав,  що 

Цитувати

журналістика, вона така неупереджена і обєктивна

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, rl72 сказал:

процитуєш мої слова "журналісти перебільшують провал"?

чи може я таки написав,  що 

Ти саме так і написав як себе цитуєш. Стаття про європейський провал політики Петі і коли ти пишеш, що журналісти не згадали "чомусь нічого не вказано ні про, ні про, ні про", то це виглядає як фотка Петі на фоні пустого залу, бо легше перерахувати тих хто прийшов і зустрівся з Пєтьою, ніж тих, хто його проігнорував. Саме тому я її виложив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, zaHARE сказал:

  В стаді баранів не може бути ні левів,ні навіть шакалів.
Єслі шо,то я з вами разом у цьому стаді.)))))

 

Кожен сам собі визначає свою роль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, d.u.a.l сказал:

Знаєм таких "єслішо" - шакали в овечій шкурі

Для вас кожен хто не баран,той шакал,хоча падлом і рештками харчуєтесь ви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.02.2018 at 12:24, romaxa11 сказано:

Ваш, як і мій, світогляд згіалтували комуністи, радянщина і кацапська імперія. Все що вони навчили - всі мудаки, не довіряй нікому, тебе всі хочуть обдурити, використати, не бачити в людині людини.

Тут пише протилежне.Так було до комуністів.Розгрібали той срач імперіалісти, українцям і так було за...бісь.90-ті теж насильно не навязані - це результат еволюції країни, яка позбулась московського ярма(тоді в росії своїх проблем хватало, було не до України).Ну і зараз, після чотирьох років правління свідомих знову чути порівняння з 90-ми.Тільки розгрібати намагаються вже з заходу а не сходу.Ще й давлять, сукі, на саме хворе місце українця - баблом шатнажують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, iiron сказано:

Тут пише протилежне.Так було до комуністів.Розгрібали той срач імперіалісти, українцям і так було за...бісь.90-ті теж насильно не навязані - це результат еволюції країни, яка позбулась московського ярма(тоді в росії своїх проблем хватало, було не до України).Ну і зараз, після чотирьох років правління свідомих знову чути порівняння з 90-ми.Тільки розгрібати намагаються вже з заходу а не сходу.Ще й давлять, сукі, на саме хворе місце українця - баблом шатнажують.

Перепис населення Києва 1919, Національний склад

Якось не сильно багато українців в містах тоді жило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, nickel сказано:

Ти саме так і написав як себе цитуєш. Стаття про європейський провал політики Петі і коли ти пишеш, що журналісти не згадали "чомусь нічого не вказано ні про, ні про, ні про", то це виглядає як фотка Петі на фоні пустого залу, бо легше перерахувати тих хто прийшов і зустрівся з Пєтьою, ніж тих, хто його проігнорував. Саме тому я її виложив.

 

ок. скажи, хто мав бути в цій залі?

бо я наприклад не знаю.

бо ті, що зустрічались з Петьою, вони якраз в тій залі і не були. проігнорували Петю :D. сам Фокус про це написав:D

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rl72 сказал:

 

ок. скажи, хто мав бути в цій залі?

бо я наприклад не знаю.

бо ті, що зустрічались з Петьою, вони якраз в тій залі і не були. проігнорували Петю :D. сам Фокус про це написав:D

 

Да нікого, шушера одна

"Участь у конференції візьмуть понад 20 керівників держав і урядів."

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Да нікого, шушера одна

"Участь у конференції візьмуть понад 20 керівників держав і урядів."

 

 

вони точно всі мали бути в цьому залі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, rl72 сказал:

вони точно всі мали бути в цьому залі?

Звичайно, що ні. В цьому залі були лише ті, хто вважав за потрібне послухати Петю. Решта клали болт на нього і на його виступ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Зувичайно, що ні. В цьому залі були лише ті, хто вважав за потрібне послухати Петю. Решта клали болт на нього і на його виступ.

 

прикольно, но на фото явно більше 20 осіб в залі.

не дивлячись на те, що більша частина місць порожня.

 

п.с. ти даєш 100% гарантії на те, що із тих

Цитувати

20 керівників держав і урядів

жоден не прийшов послухати Петю і поклав болт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, rl72 сказал:

прикольно, но на фото явно більше 20 осіб в залі.

не дивлячись на те, що більша частина місць порожня.

На фотках (не цій) можна побачити і Юлю з двома холуями. Хомо сапієнс розуміє, що глава їде на конференцію не один, з свитою, а хомо рошенус цього не розуміє.

5 минут назад, rl72 сказал:

п.с. ти даєш 100% гарантії на те, що із тих

жоден не прийшов послухати Петю і поклав болт

На який куй ти переводиш тему в друге русло? Я десь стверджував, що жодного не було? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, nickel сказано:

На фотках (не цій) можна побачити і Юлю з двома холуями. Хомо сапієнс розуміє, що глава їде на конференцію не один, з свитою, а хомо рошенус цього не розуміє.

На який куй ти переводиш тему в друге русло? Я десь стверджував, що жодного не було? 

 

аргументи закінчились - пішов перехід на особистості.

ясно, можеш ще якогось відосика з ютуба втулити для важності своїх слів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, rl72 сказал:

аргументи закінчились - пішов перехід на особистості.

ясно, можеш ще якогось відосика з ютуба втулити для важності своїх слів

Де ти перехід побачив? о_О

Я не дипломатична особа, можу собі дозволити мат в розмові, але на який куй ти його до себе приплів? Це в дипломатів робота така, що приходиться і з Петьою ручкатися і з Путіним. Прикинь вони навіть хуйлу руку жмуть, а потім цією ж осквєрньонною рукою ще Петю по плечі похлопають для фото. Але так же дипломатично вони покажуть і своє справжнє ставлення, коли під час обіду виявиться, що ніхто з тобою за один стіл не сідає, або твій виступ на конференції проігнорують. Дипломатія одним словом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А-а-а, зрозумів - ти про хомо рошенус. Ну вибач, не бери на свою адресу, то я вже якось автоматом перехожу. Але це не від браку аргументів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, sergkots сказано:

Перепис населення Києва 1919, Національний склад

Якось не сильно багато українців в містах тоді жило.

Такі да.І те що тоді було біологічним сміттям - зараз успішні бізнемени і вумени, і попутно керівники держави..Еліта української нації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деякі  дослідження про вподобання голосувальників.

Ну і чому невдахи постійно    вважають себе обділеними.

Та й не треба бути політтехнологом, щоб знати-  люди проголосують за красивого і успішного.

 

Спойлер

Красавчикам везет, или Им всё нравится

Со справедливостью в жизни, как известно, не очень, и одно из известных проявлений этого не очень – полный произвол при распределении красоты от рождения. Кому-то дано, а кому-то нет, и хоть ты тресни. Косметика и прочие ухищрения позволяют сглаживать унаследованные недостатки, но за красивыми от природы людьми тем, кто ею обделён, все равно не угнаться.

Любые социальные усилия красоток и красавчиков словно умножены на некоторый коэффициент, при прочих равных они получают дополнительное преимущество. Психологи давно обратили внимание на «эффект ореола»: общее впечатление сказывается на оценке отдельных качеств, и поэтому красивые кажутся умнее. Понимаете, мало того, что они просто красивее, они еще за это и только за это еще и умнее! Базовые представления о справедливости корчатся в конвульсиях.

В политике красавчики тоже имеют фору. Избиратели предпочтут внешне более привлекательного кандидата, если не играют роли другие важные факторы или если о кандидатах просто мало известно. Люди словно пользуются принципом: «Во всякой непонятной ситуации выбирай симпатягу». Логика тут примерно такая: раз кого-то боженька поцеловал, может, он не обделил его и другими качествами? Чтобы привлечь публику на свою сторону, политикам с заурядной внешностью нужно куда больше стараться.

Заложенная в саму природу социальных вещей, эта несправедливость может сколько угодно нас возмущать, но в качестве избирателей мы поведем себя, скорее, именно так, а не иначе, утверждают ученые.

Американские исследователи Рольф Даус Петерсон и Карл Палмар решили пойти дальше и выяснить, нет ли связи между внешними данными и политическими предпочтениями людей. Идея не такая сумасшедшая, как кажется на первый взгляд. Красивые люди с детства получают больше внимания окружающих, их, как правило, больше любят учителя, выше вероятность, что во взрослой жизни именно они получат продвижение по службе, показывая такие же результаты, как и прочие сотрудники.  Очевидно, что признание внешним миром чьей-то успешности закрепляется на уровне самовосприятия и транслируется обратно вовне. Если по отношению к кому-то социальная среда заметно благожелательна, это должно каким-то образом отражаться на мировоззрении этих везунчиков.

Так вот, ученые установили четкую корреляцию между внешними данными людей и их политическими предпочтениями. Безусловно, социально-экономический статус и образование – более значительные факторы формирования политической позиции, но и внешность играет свою роль. Оказалось, что красавчики чаще придерживаются консервативных взглядов. Кстати, это совпало с результатами другого исследования, которое показало, что политики-консерваторы в среднем внешне привлекательнее, чем их либеральные оппоненты. Из чего следует, что у консерваторов есть небольшое, но неизбежное преимущество в этом компоненте.

И правда, посудите сами: успешный человек не так внимателен к окружающим несправедливостям, они его меньше задевают.  В целом благожелательный мир к нему  заслуживает того, чтобы быть сохраненным, либерально-преобразовательный энтузиазм не подпитывается личным опытом постоянного преодоления. Все основания тяготеть к консервативной позиции.

Конечно, это никакое не железное правило, иначе на политической арене сражались бы партии страшненьких радикалов и традиционалистов модельной внешности, но тренд примечательный.

Применимы ли результаты американского исследования, сделанного, соответственно, на американском материале, к Украине? Думаю, нет, причем, минимум, по двум причинам. Первая: у нас еще нет в настоящем смысле соревновательной политики. Мы лишены возможности полноценного выбора: жалок представленный на политическом рынке партийный ряд, неполноценно и искажено информационное поле, представляющее «товар». Кто здесь либералы, кто консерваторы?

Вторая причина заключается в том, что социально-экономические и культурные факторы еще долго будут в Украине играть не просто первостепенную роль, а безбожно перебивать все факторы третьего ряда, к каким относится и выгодная внешность. Общество должно быть хоть сколько-нибудь благополучным, чтобы красота в нем стала играть важную роль с социально значимыми результатами. Успешность и красота подчеркивают друг друга, неблагополучие к эстетике равнодушно.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не виберемо Пороха- пройде косата. Тому кожен голос сьогодні проти Пороха  приводить Шмулю до влади.

Тож ярим зрадофілам тут пора готувати ковзани.

Які там у вас розміри?

 

http://gordonua.com/news/politics/gordon-gde-normalnomu-cheloveku-vzyat-250-mln-chtoby-stat-prezidentom-ukrainy-233190.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Nokian сказано:

Не виберемо Пороха- пройде косата. Тому кожен голос сьогодні проти Пороха  приводить Шмулю до влади.

Тож ярим зрадофілам тут пора готувати ковзани.

Які там у вас розміри?

Чим порох краще за неї?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, case_l сказал:

Чим порох краще за неї?

"Ми не сумніваємося в тому, я не буду зараз перераховувати список реформ, які були впроваджені в дуже важких умовах, однак, якщо ви цього не бачите, - ви або ідіоти, або люди з обмеженою точкою зору. Якщо ви сумніваєтеся, скажіть мені, і я вам висловлю весь список надзвичайних амбітних реформ, які були розпочаті", - зазначив  Мінгареллі  під час конференції "Підсумки імплементації угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом за 2017 рік та подальші плани" сьогодні в Києві.
  А про жулю якраз читаю в 
 Asharq Al Awsat,як їй завезли валізку з баблом за те,щоб пропхала закон про продаж і оренду землі іноземним компаніям і громадянам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, zaHARE сказал:

"Ми не сумніваємося в тому, я не буду зараз перераховувати список реформ, які були впроваджені в дуже важких умовах, однак, якщо ви цього не бачите, - ви або ідіоти, або люди з обмеженою точкою зору. Якщо ви сумніваєтеся, скажіть мені, і я вам висловлю весь список надзвичайних амбітних реформ, які були розпочаті", - зазначив  Мінгареллі  під час конференції "Підсумки імплементації угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом за 2017 рік та подальші плани" сьогодні в Києві.

Цыплят по осени считают. Реформи треба рахувати не по початку, а по закінченню.

 

п.с. Довго ж ви думали куди цю цитату втулити. Вже весь інтернет нею рясніє, а на Борді все нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

"Ми не сумніваємося в тому, я не буду зараз перераховувати список реформ, які були впроваджені в дуже важких умовах, однак, якщо ви цього не бачите, - ви або ідіоти, або люди з обмеженою точкою зору. Якщо ви сумніваєтеся, скажіть мені, і я вам висловлю весь список надзвичайних амбітних реформ, які були розпочаті", - зазначив  Мінгареллі  під час конференції "Підсумки імплементації угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом за 2017 рік та подальші плани" сьогодні в Києві.
  А про жулю якраз читаю в 
 Asharq Al Awsat,як їй завезли валізку з баблом за те,щоб пропхала закон про продаж і оренду землі іноземним компаніям і громадянам.

Порох не провів ЖОДНОЇ реформи, яку би не зміг провести янукович, про хитрожопу юльку я взагалі мовчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...