Перейти до змісту

Бордовка 24.02.2018 (13 років)


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

 Бордовка відбудеться в Суботу 24.02.2018  18:00 Традиційно в малому залі Оболонь, той що Кораблик.

Відбудеться вона в любому випадку. :)

 

І попередня реєстрація що б бути в курсі яка кількість народу.

 

zevs +200

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

Субота. В тяпницю збирається адмінсостав, уточнює меню, заносить бабло і т.п. ІМХО

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В суботу в моєї дружини день народження.

Жду від громади пропозицій на тему "Як чоловіку переконати дружину-відьмочку, що в день її народження пріоритетом для чоловіка є святкування днюхи борди - і не нарватися при цьому на щось сильніше, ніж гикавка чи бодай закреп".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкращим переконливим  засобом для жінок є золота каблучка.Особливо з діамантами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Nokian сказано:

Найкращим переконливим  засобом для жінок є золота каблучка.Особливо з діамантами.

 

На щастя, моя дружина такою фігньою не захоплюється. До того ж нафіга мені така дорога бордовка? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Yarchik сказано:

"Як чоловіку переконати дружину

Бач, діло ще в тому,що жінку можна вмовити, але не переконати.

І взагалі, за хорошу поведінку у шлюбі, строк покарання не зменшується, а збільшується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Yarchik сказал:

В суботу в моєї дружини день народження.

Жду від громади пропозицій на тему "Як чоловіку переконати дружину-відьмочку, що в день її народження пріоритетом для чоловіка є святкування днюхи борди - і не нарватися при цьому на щось сильніше, ніж гикавка чи бодай закреп".

попробувати вмовити святкувати день народження в неділю, в якомусь закладі, мотивуючи, що в суботу там зайнято, а в неділю вільно, відповідно дійсно знайти такий заклад, щоб дійсно у суботу було зайнято, а в неділю вільно, ну щоб нікого не обманювати )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On Monday, February 05, 2018 at 20:20, Yarchik сказано:

В суботу в моєї дружини день народження.

Жду від громади пропозицій на тему "Як чоловіку переконати дружину-відьмочку, що в день її народження пріоритетом для чоловіка є святкування днюхи борди - і не нарватися при цьому на щось сильніше, ніж гикавка чи бодай закреп".

Мій чоловік ще на зорі нашого сімейного життя якось просвяткув з колегою по роботі його день народження замість мого. 

Не робіть його помилки,  якщо не хочете, щоб наступні мінімум 15 років вам про це згадували))

І це я ще не злопамятна, хоча й відьмочка трохи,  як кожна жінка. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 05.02.2018 в 20:20, Yarchik сказал:

В суботу в моєї дружини день народження.

Жду від громади пропозицій на тему "Як чоловіку переконати дружину-відьмочку, що в день її народження пріоритетом для чоловіка є святкування днюхи борди - і не нарватися при цьому на щось сильніше, ніж гикавка чи бодай закреп".

Є спосіб - перенести бордівку не по часу, а по місцю - в помешкання Ярчика, на святкування ДН дружини (а уявіть, як вона зрадіє такій купі людей і подарунків). :D  А потім весело переміститися в шлюпку яхту Кораблик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та льогко! Місце для прийому гостей є, глінтвейну наваримо! Хто схоче - ще й в пісочниці потусить, згадає ранню юність :)

 

IMG_20180204_111548.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

святкуючи в такому приміщенні, спиртне мінімум на три множити прийдется, й то не факт, що вистачить :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

в такому приміщенні, спиртне мінімум на три множити прийдется

"лікується" вогнищем, і ,як казав @Yarchik , глінтвейном.

Тому це навіть прикольніше. Головне щоб таку банду сусіди витримали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SunSeth сказано:

Ех, будуть гнити лавки, стіл - консервувати на зиму треба.

Та треба... але я так намахався з тим ранчо, що не було вже сил якось накривати лавки й стола.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...