Перейти до змісту

Закриття модером тем через неетичну поведінку учасників


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 108
  • Створено
  • Остання відповідь
3 минуты назад, Zeuss сказал:

Доречі, а куди (чому, коли) пропав Шкодер?

Він на вєліку катається і фейсбуках постить. А що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Юріч сказал:

Ну порохоботи і красавчікі :D.

 

Ну все, цим ти себе до секти Ромахи приписав. Бо на Борді склалося: ти або порохобот, або ромахолюб. Сірого не розглядається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

ще проплачених, обовьязково додавай, а то якось мляво виходить

я так розумію, щоб прочувствовати всю глубіну глубін, вони мали пішки йти ?

підтримку Порошенка давно визначали ? й нічо, живете ж якось

 

про вішати забув дописати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, rl72 сказал:

 

про вішати забув дописати

а що від цього поміняєтся ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт. Мене звуть Ярослав.

Як чєловєк, которий участі в срачі не брав -

Я б так хотів до нього долучитись.

Та щось не можу я у суть врубитись.

Класична схема "Я лиш д'Артаньян,

А всі навколо - сущі підараси"

Щось не працює. Купа тут дворян,

І фіг поймеш, хто є якої раси.

Змішались всі порохоботи, юлефоби,

І зрадофіли тут, і ляшколюби.

Вас хер просциш, якої ви породи,

І рагулі ви, чи нормальні люди.

Одне лиш знаю добре: змін на краще

Не зробить ні борда, ані фейсбук.

Скільки ви тут гівна не виливайте,

Чи в лозунгах зривайтесь в ультразвук.

 

Пісняр писав: "Шануймося, єднаймося та будьмо,

Тримаймося родинного стебла,

Забудьмо чвари і себе не гудьмо,

Доволі нас упало із сідла.

Не даймося обнятися з ганьбою,

Не даймося продатися брехні,

Допоки ми не будемо собою —

Ніколи нам не бути на коні.

Братаймося від серця і до серця,

І з друзями ділімо хліб і сіль.

А хто на нашу душу замахнеться —

Ми вибухнемо гнівом звідусіль".

 

Про українців, що між собою сруться,

Давно пора складать сумні пісні.

Збагніть одне: усі ми, сука, рІзні.

Та це ну геть не привід для різнІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Yarchik сказано:

Про українців, що між собою сруться,

Давно пора складать сумні пісні.

Збагніть одне: усі ми, сука, рІзні.

Та це ну геть не привід для різнІ.

Я за. Навіть перестану на особистості переходити.

От лиш не буду я мовчати коли на чорне будуть казати біле і навпаки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sergkots сказано:

Я за. Навіть перестану на особистості переходити.

От лиш не буду я мовчати коли на чорне будуть казати біле і навпаки.

 

А ти впевнений, що воно чорне і біле, а не сіре?

Щоб бути впевненим і знати - треба сидіти набагато вище, ніж на борді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Yarchik сказано:

А ти впевнений, що воно чорне і біле, а не сіре?

Щоб бути впевненим і знати - треба сидіти набагато вище, ніж на борді.

Свої висновки роблю не з борди - маю джерела.

Допускаю, що не знаю всього, але ніхто аргументів проти практично не приводить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, rl72 сказал:

та нічо, просто вже якось некомфортно без цієї твоєї фрази

дивно, що з фразою комфортно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 @romaxa11

Тема - не розвивалась. Ні складно , ні легко. Перейшла в жорсткий срач, в якому ти особисто залюбки взяв участь. Шкода, що певні пости видалені, але тему я спеціально не зносив - "обговорення йшло в досить нормальному руслі " це ти про що?

Обговорення - не велося. Багато кому було значно приємніше поливати брудом -ботів, -філів, всіх, кого заманулося. Мат, особисті образи, погрози - а чи не забагато?

Тему створили нову, і, поки що, там є що читати по темі. І відносний спокій. Більшість зрозуміла, з моєї точки зору.

В режимі "Бога" потрібно було б забанити десяток чоловік, роздати РО і за якийсь період часу Борду б заливало озеро лайна про вседозволеність і безкарність модератора. 

П.С. А що ЦЯ тема робить в політиці?

П.П.С а ти не пробував глянути на те, що особисто ти пишеш, якось під іншим кутом зору?  Чи порохоботи тобі ввижаються, як паранойя? Ти їх усюди бачиш, приплітаєш...Зараз і мене пробуєш навчити як це потрібно (з твоєї точки зору) сприймати - не витрачай зусиль дарма, ок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vaz75 сказано:

Ну все, цим ти себе до секти Ромахи приписав. Бо на Борді склалося: ти або порохобот, або ромахолюб. Сірого не розглядається.

Це також технологія, систематизувати і ділити, зашаняти твоє бачення, відчуття під стереотипи і доводити їх другорядність. Колись піднімалось питання, що боти (набір невідомих юзерів що одночасно з‘явились і плчали агресивно відстоювати зазист влади) внесли механіку в квазіживе спілкування: поділ, наділення мемами і розгляд твоєї точки зору апріорно як примітивної, недалекоглядної. Хто ти такий перед лицем всезнаючого мінстеця? Ти в срацібувшімнобачив, а тут люди мають такі інсайди, що тобі й не снилось. Фактично впроваджувалась заборона на іншодумство. Реальна секта. Я бачив як закльовували дані персонажі друзів, які раз перепостили щось противладне - думай що викладаєш! Мозгів немаєш! Ти на кого працюєш! У нас війна! Деякі з цих персонажів їздили попити каву за Петруся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це значно серйозніше ніж думають деякі учасники «гри».  Йде ламання особистості, недовіра до власних відчуттів, заборона на думки, тримання в рамках дозволеного, як у малих дітей. Обманюючи когось сплчатку обманюють себе. Постійний когнітивний дисонанс і дводумство. Перші кроки шизофренії. Далі приниження всіх з іншою думкою, невиправдана агресія, нав‘язувані симптоми, втрата близьких людей, підтримання спілкування в вузькому колі секти. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По темі тако скажу :) давно у мене немає проблем з персонажами, чиї пости псують борду і з ким мені спілкуватися нецікаво ібо я не лікар
Безкоштовний рецепт для усіх, хто не хоче навіть випадково в щось вступати
 

Spoiler

тадам :)

screen.thumb.jpg.e49c3542abd665b521daa4e3cc05ed71.jpg

 

Але він не допоможе якщо ви цілеспрямовано шукаєте срачадискусії :) чи маєте бажання когось полікувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, враховано)

щось мене на лікування потягнуло, заглибився в психологію і шизоїдні стани. 

Перший рік цієї фігні ще якось терпілось, починалась імітація реформ; другий рік вже все було чітко зрозуміло, але не для всіх; третій рік зрозуміло все всім, але декому нема куди відступати, для когось це бабло, комусь стало вірою. Події прискорюються, картинка все більш контрасна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво так... Ту тему (про вбивство) самі ж порох...адепти влади "засрали", прийшов модер грохнув (до модера без претензій) і ті ж самі адепти модеру тут надякували за це :D. Соупадєніє? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, d.u.a.l сказал:

Цим ти лише граєш їм на руку. Борду читають люди, які не вникають, хто є хто, порохобот чи ні. Тому написане цією шайкою-лєйкою сприймають за чисту монету. Якщо всі решта, хто вкурсі діла, почнуть ігнорити порохоботів, не виводячи їх на чисту воду, не спростовуючи їх висери, - це ж просто мрія кожного порохобота. Сри скільки влізе, ніхто перебивати не стане. Нє даждьотєсь.

 

Ще у часи, коли активно у ВК велась пропаганда з Ольгіно, і реально були боти, які у потрібних групах спамили ватною пропагандою, було відомо, що "бот" отримує оплату за реплаї, тобто за реакцію на вброс. Якщо реакції нема, тобто ігнор, грошей немає :) Саме опір створює масовий форс і завлікає увагу у ці теми. Уявіть ситуацію що порохоботи тут у Політиці зробили собі такій собі кружок, і сидять тут самі, пишуть свої переможні пости і тд. Якщо не буде відгуку на це все - не буде і ніякого змісту, темка заглохне, а порохоботи, якщо вони існують, втратять прибуткі. FYI :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи усвідомлює собі кожен хто підтримує корумповану владу, що продаж правил веде до гри без правил? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Алгоритм десь такий: ігнор, але усвідомлення що десь є ті організми і вони працюють проти теми, проти дискусії і проти взаєморозуміння - класична окупація. В постах потрібно це враховувати, деколи жуючи пережовуючи те саме, бо кожен ваш пост розбавляється 2-3 постами ботівського флейму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Юріч сказано:

Цікаво так... Ту тему (про вбивство) самі ж порох...адепти влади "засрали", прийшов модер грохнув (до модера без претензій) і ті ж самі адепти модеру тут надякували за це :D. Соупадєніє? 

Це вбивство черговий раз показує нашу владу в поганому світлі. Тому так, тему треба засрати, написати купу матів, переходи на особистості, відвернути увагу від головного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По факту, я не вірю що наші місцеві блазні то є оплачувані спеціалісти ботоводи. Не той масштаб ресурсу.

Скоріше за все це люди, які справді вірять в існуючу владу і будуть лизати їй до скону.

Чому ? Причин багато може бути. Але, якщо відкинути варіанти з "слабоумієм", то всі інші зводяться до одного – вони отримали при цій владі певні блага, які були б їм недоступні в нормальній правовій державі. І це що завгодно може бути. Розбиратися в причинах мені нецікаво.

Прикладів на борді як гною коли після Майданів фіг-зна-хто ставав популярним та відомим, хтось кидав роботу задля "високої мети" но при цьому багатшав суттєво і т.д.

Тому сваритися немає сенсу. Вони не проміняють покращення свого життя на щось типу правильне, що не приносить їм бабла вже і зараз.

Люди завжди шукатимуть де краще, а українці при цьому ще й не звертатимуть уваги на закони та правила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас при янику виявляється нормальна правова держава була. коли права мав він і його оточення. вот оно чьо михалич. такого файного дядька вигнали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, la20 сказано:

в нас при янику виявляється нормальна правова держава була. коли права мав він і його оточення. вот оно чьо михалич. такого файного дядька вигнали.

Зате зарплата в баксах вища була!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...