Перейти до змісту

Закриття модером тем через неетичну поведінку учасників


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

19 хвилин тому, difoto сказано:

Зате зарплата в баксах вища була!

І в біткоїнах значно вища була

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 108
  • Створено
  • Остання відповідь
41 хвилин тому, Соромітник сказано:

По факту, я не вірю що наші місцеві блазні то є оплачувані спеціалісти ботоводи. Не той масштаб ресурсу.

хз, може працюють на перспективу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Соромітник сказано:

По факту, я не вірю що наші місцеві блазні то є оплачувані спеціалісти ботоводи. Не той масштаб ресурсу.

Скоріше за все це люди, які справді вірять в існуючу владу і будуть лизати їй до скону.

Чому ? Причин багато може бути. Але, якщо відкинути варіанти з "слабоумієм", то всі інші зводяться до одного – вони отримали при цій владі певні блага, які були б їм недоступні в нормальній правовій державі. І це що завгодно може бути. Розбиратися в причинах мені нецікаво.

Прикладів на борді як гною коли після Майданів фіг-зна-хто ставав популярним та відомим, хтось кидав роботу задля "високої мети" но при цьому багатшав суттєво і т.д.

Тому сваритися немає сенсу. Вони не проміняють покращення свого життя на щось типу правильне, що не приносить їм бабла вже і зараз.

Люди завжди шукатимуть де краще, а українці при цьому ще й не звертатимуть уваги на закони та правила.

бугага

з держслужби звільнився при янику.

у теперішню владу не вірю, але ще менше вірю у святого міхуїла та адептів 70 дня його церкви

при теперішній владі ніяких персональних  благ не отримав, навіть навпаки, втратили ринки збуту за поребриком, що відповідно відбилось на заробітку. і теперішня влада не приносила і не приносить мені бабла 

владу треба "піхати" за пройоби, але кожного за своє.

і не розказувати, що кожен може порушувати закон, бо ахметка не сидить

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, la20 сказал:

в нас при янику виявляється нормальна правова держава була. коли права мав він і його оточення. вот оно чьо михалич. такого файного дядька вигнали.

А можеж по-пунктно різницю між правами тоді і зараз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, vaz75 сказано:

А можеж по-пунктно різницю між правами тоді і зараз?

по пунктах в падло писати.

пару речень.

при янику приходить податкова на перевірку. ще нічого не дивилась а відразу у вас буде штраф лям. державному підприємству.

Зараз приходять, не вийо, гарно перевіряють.

Так само з правоохоронними органами. Це так маленька деталь. з повсякденної роботи.

постійні затримки з зп при "афігєнних господарниках", а при баригах, виправили та щей покращують ситуацію.

 

при янику постійно пробували майно забрати, при баригах жодної спроби.

це все по роботі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце так ситуація коли відомі всі винуватці, замовники, покровителі, саботажники при усвідомленому вбивстві жінки, а слідство заходить в глухий кут, без жодних наслідків для слідства, керівництва, та й взагалі будь кого крім родини жінки, дітей і батьків. 

І тут з якогось небуття виринають покручі від влади і починають терти, що справедливість - це відносна категорія, а законність - абсолютна, чекаємо на вирок суду, не розганяємо хвиль! Причому відкрито визнається що справедливість і законність то далеко не тотожні поняття. Приплили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, romaxa11 сказано:

а слідство заходить в глухий кут, без жодних наслідків для слідства, керівництва, та й взагалі будь кого крім родини жінки, дітей і батьків.

це ти про що? Винуватцю як дали 7 років, так і залишили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, difoto сказано:

це ти про що? Винуватцю як дали 7 років, так і залишили.

Це ти про що? А друге вбивство? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, romaxa11 сказано:

відомі всі винуватці, замовники, покровителі, саботажники при усвідомленому вбивстві жінки

Та ну? Вже розкрили? І хто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно вірша Ярчика. Другий Майдан почався в соцмережах черезлюдей які ніколи не мислили в тих категоріях. Тому не варто з цього глузувати.

Українці між собою не сваряться. Вівцями йде пошук шакалів і вовків в овечих шкурках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, difoto сказано:

Та ну? Вже розкрили? І хто?

Я про такого постом вище написав. Тебе цікавить вирок суду? А по вбитих майданівцях також? Вони були вбиті си самі? Чи то фсбешний фейк? А діма? Ти ж йопта на майданах був, валантьорив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Ти ж йопта на майданах був, валантьорив.

А шо значить оте "йопта"? Мій Майдан не закінчився, я й далі в реальному житті стараюсь руйнувати систему - правоохоронну, законодавчу і навіть законотворчу. На відміну від тебе - "голосу на борді".

І волонтерю теж, далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, rl72 сказал:

:D  

та ти що. і де я там когось обізвав? чи може я комусь пригрозив? я, навіть написав, що я проти лінчування, в даному конкретному випадку @MANJAK11 (з чим він погодився), незважаючи на те, що він десь раніше обіцяв, що вішатимуть разом з хазяями

 

а по тому посиланню, що я навів, ти нічого не побачив. бо ж там два повідомлення треба прочитати

 

але ж то таке, це своя колода в оці свій, неадепт влади

 

 

 

Все я там побачив, не переживай. Та тема не нова і хто там перший почав, я не знаю. Зрозуміло, що ті образи не на рівному місці виникли, ясно, що у вас це особисте і тягнеться не з того повідомлення, що ти запостив...але все одно, я не підтримую такі висловлювання, особливо назагал. 

А те, що я навів, то тема нова, в ній ще ніхто не сварився, говорили по темі, а ти став чипляти Маньяка і головне тим самим "вішанням людей", зза якого ви вже срались в іншій, минулій темі про "вбивство", і яку зза цього срача закрив Федот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друззя, якшо ви думаєте, шо "почистити тему" це легко - я вам скажу, шо такі нєт!

Апахмєлітєсь.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, difoto сказал:

Друззя, якшо ви думаєте, шо "почистити тему" це легко - я вам скажу, шо такі нєт!

Апахмєлітєсь.jpg

 

Ми ж по темі обговорюєм, шукаєм хто прав, хто віноват, чому закрили тему і хто себе неестетично вів:).

За шо нас терти :huh:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ромаха, наприклад,  хоча б тексти філософського змісту якісь продукує, можна навіть замислитись деколи, а тут у вас  - "Сам дурак!" - скучно трохи. Та й пересічний читач задовбується читати подібні міжсобойчики на пару сторінок. Так шо все - для народа!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, difoto сказал:

Ну ромаха, наприклад,  хоча б тексти філософського змісту якісь продукує, можна навіть замислитись деколи, а тут у вас  - "Сам дурак!" - скучно трохи. Та й пересічний читач задовбується читати подібні міжсобойчики на пару сторінок. Так шо все - для народа!

 

Так наскільки я розумію, ця тема створена для флуду, внутрішніх розборок вже по факту срача в іншій темі. Пересічному читачу така тема взагалі в принципі не може бути цікава. Навіщо щось терти, або перенести тему в розділ "Флуд", або взагалі грохнути. Терти (і роздавати пілюлєй) нада було в тій закритій темі, щоб не створювались такі теми, як ці. Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч так створилась не тема. Створилась лише назва теми - вміст же теє-во...Розумієш сам. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, fedot сказал:

@Юріч так створилась не тема. Створилась лише назва теми - вміст же теє-во...Розумієш сам. 

 

Якщо чесно, то в тій темі, вже перше повідомлення автора було провокативним. Того певно так і надалі повелося...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз немає в розділі політика тем без срачів. Як може не відбутись срач, коли, наприклад:

- Жінці погрожували, потім знайшли в річці її голий труп. Це точно не самогубство, в жінки сім‘я і старші батьки. Це вбивство...

- ...а суд вже відбувся??? Що там суд? Ви там були? Чи хтось сказав?

-... дякуючи мудрому правлінню мудрого уряду, з благословіння мудрого президента акції Українських підприємств самі самі в галактиках Чумацького шляху...

- ...то ти казав вішати, чи мені почулось? Ти добре подумав? Вішати? Хочеш когось вбити? Ти задню не включай, пацани чули...

-... в мене в першого на Варшавці стояла 1С бухгалтерія, поняли?! Біля компа стояла, чи комп біля неї? Ну кароче, синки ви всі!

- ... шо знову зрада? Знову влада у всьому винувата?

-... та я з Пилипюком... Ти мені щось за Модерн будеш розказувати?...

і т.д.

Це короткий зміст структури практично всіх тем. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, Рома, в подібних твоїх висерах практично весь зміст всіх тем. Продовжуй далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, difoto сказано:

Да, Рома, в подібних твоїх висерах практично весь зміст всіх тем. Продовжуй далі.

На умняк потягнуло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...