Перейти до змісту

Закриття модером тем через неетичну поведінку учасників


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні відбулось закриття гарячої теми, в якій обговорювалось вбивство правозахисниці Ірини Ноздровської. 

Тема розвивалась складно, але обговорення йшло в досить нормальному руслі поки в тему не навалило порохоботів. В звичній манері агресії, зневаги, з зоісним офтопом, і визгами радості про мудре керівництво держави. Модер fedot вирішив тему закрити закликавши до миру. Fedot якщо ти продовжуватимеш в режимі бога, то відразу закривай розділ Політика. Ти вперше з порохоботами контактуєш і не знаєш технології офтопу, засирання непотрібними лінками і переходу на особистості? Тоді для чого тобі те модерство, ще й в такому розділі? Тут люди вже давно навчились комунікувати між собою через пости ботів, доносити зміст, переписуватись. Ботня це реальність поки є шоколадний режим, далі це явище ніким не фінансоване відпаде як вишневий цвіт. А зараз, поки грошики тікають, готуйся, що такі сценарії будуть постійно. Якщо тебе це не влаштовує - не читай, але закривати теми це не правильно, дуже неправильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 108
  • Створено
  • Остання відповідь

MANJAK11

  • сам себе режиссер
  • FDFDFD-0.8.png.9396f348a88f71ad5807684d7
  • MANJAK11
  • Power users
  • team_atb_members.gif
  • 6 540
  • 9 485 сообщений

 

7 часов назад, la20 сказал:

Але те що ти всравсє, то це тільки ти. І прибирати доведеться тобі. Міфічні порохоботи прибирати не будтуь

прийде час, й вас будуть вішати разом з тими підарасами, яким ви служите. Рано чи пізно

 

а vaz75

вже свої матюки потер .

 

роман другій ,твої сектанти ,такі толерантні що хоч до рани прикладай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romaxa11

 

Правила розділу
1. не матюкатись
2. не обзиватись
3. не флудити
4. старатись не відходити від теми
5. не ганити на Україну, її державність, символіку.
6. Систематичні репости/вброси. Пости з лайносайтів ведуть в бан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Oli сказал:

@romaxa11

 

Правила розділу
1. не матюкатись
2. не обзиватись
3. не флудити
4. старатись не відходити від теми
5. не ганити на Україну, її державність, символіку.
6. Систематичні репости/вброси. Пости з лайносайтів ведуть в бан.

ну і при чому тут закриття теми ? Є порушення, карайте, всіх, згідно чинного законодавства правил форуму. Чи як ви тему закрили, матюки звідти зникли ?

21 минуту назад, Rock сказал:

роман другій ,твої сектанти ,такі толерантні що хоч до рани прикладай

то ти ще й ябеда. Не забувай ябеднічати, коли твої коллеги (і ти сам), противників діючого режима, зрадойобами й іншими цікавими словами, називати будуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, MANJAK11 сказал:

ну і при чому тут закриття теми ? Є порушення, карайте, всіх, згідно чинного законодавства правил форуму. Чи як ви тему закрили, матюки звідти зникли ?

то ти ще й ябеда. Не забувай ябеднічати, коли твої коллеги (і ти сам), противників діючого режима, зрадойобами й іншими цікавими словами, називати будуть

 я політкоректно називаю   :) zradofuker

а як хтось інший називає ,то його особиста справа .

PS . Цукерберг тебе перманентно забанив в facebook-у ,

зате на цьому форумі в тебе офігений імунітет

11.thumb.PNG.ad513f2dd838eac2d2b3d1be30225e5d.PNG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Rock сказал:

PS . Цукерберг тебе перманентно забанив в facebook-у ,

це він тобі особисто сказав ? за що, не сказав ? бо я там жодного поста так і не написав

2 минуты назад, Rock сказал:

зате на цьому форумі в тебе офігений імунітет

ти мало того, що ябеда, то ще й заздренний не в міру. Той імунітет, я так думаю, відголоски модераторства, я з модерів вийшов (перманентно в рибалці залишився правда), а деякі *моменти* походу залишились. Совість свою в той список добав, хоча вона, походу, вже давно там

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут кароч вєшатєль порохоботів мені в приват стукнув

Тепер ходи охороняй, бо не дай Бог, хоч камінчик у вікно прилетить, до тебе прийдуть до першого

 

Моя відповідь.

1. Я так зрозумів що про тюль на кухні я влучно попав.

2. все що ти можеш повісити то чохол з електронною сигаретою собі на шию.

3. корона (бейсболка) не жме? нах ти мені здався.. Не я ж писав що буду когось вішати.

В кого є мотузки? можна замутити флешмоб, принести цьому обісравшомуся вєшатєлю на його точку на оптовому мотузки, щоб він коли тра буде вішати порохоботів не тратився на витратні матеріали :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

6 минут назад, MANJAK11 сказал:

це він тобі особисто сказав ? за що, не сказав ? бо я там жодного поста так і не написав

ти мало того, що ябеда, то ще й заздренний не в міру. Той імунітет, я так думаю, відголоски модераторства, я з модерів вийшов (перманентно в рибалці залишився правда), а деякі *моменти* походу залишились. Совість свою в той список добав, хоча вона, походу, вже давно там

Марк щось такі знав ,бо за такі слова

прийде час, й вас будуть вішати разом з тими підарасами, яким ви служите. Рано чи пізно

в мордокнижці ,банать зразу ,для початку на тиждень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Rock сказал:

 

Марк щось такі знав ,бо за такі слова

прийде час, й вас будуть вішати разом з тими підарасами, яким ви служите. Рано чи пізно

в мордокнижці ,банать зразу ,для початку на тиждень

то він ще той нострадамус, раз забанив, за ще ненаписане. Любите ж ви в гамні колупатись, ну хай смакує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, la20 сказал:

Тут кароч вєшатєль порохоботів мені в приват стукнув

Тепер ходи охороняй, бо не дай Бог, хоч камінчик у вікно прилетить, до тебе прийдуть до першого

 

Моя відповідь.

1. Я так зрозумів що про тюль на кухні я влучно попав.

2. все що ти можеш повісити то чохол з електронною сигаретою собі на шию.

3. корона (бейсболка) не жме? нах ти мені здався.. Не я ж писав що буду когось вішати.

В кого є мотузки? можна замутити флешмоб, принести цьому обісравшомуся вєшатєлю на його точку на оптовому мотузки, щоб він коли тра буде вішати порохоботів не тратився на витратні матеріали :)

я ж тобі ще раз повторю, ходи охороняй. А про відмазки, влучно попав, бла бла бла, розказуватимеш в другому місці. Це раз. По друге, я не казав, що я особисто буду вішати, висказав так би мовити тенденцію. А на рахунок флешмобу, повністю підтримую, приходь, тільки потім не ображайся, якщо щось не так піде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

 

Тема розвивалась складно, але обговорення йшло

 

обговорення - це коли кожен має право висловити свою думку.

а якщо ти обмежуєш чиєсь право висловити свою думку лише тому, що ти собі визначив, що хтось порохобот - це не обговорення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, rl72 сказал:

а якщо ти обмежуєш чиєсь право висловити свою думку лише тому, що ти собі визначив, що хтось порохобот - це не обговорення

якщо ти не помітив, то це обоюдне ставлення й якось дивно , що ти на це вказуєш. Хоча ні, не дивно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Rock сказал:

а vaz75

вже свої матюки потер .

 

роман другій ,твої сектанти ,такі толерантні що хоч до рани прикладай

по-перше, я нічого не тер, а поніс заслужене покарання, потер мене модер Федот, і я тепер щопостно модеруюся ним. По-друге ти на стільки мене, спокійного, дістав, що то я за 5-ть з лишнім років вдруге матюкнувся і вперше отримав попередження і модерацію. А так, я не відмовляюся від своїх слів і дуже буду радий, якщо ти очутишся там, куди я тебе просив іти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

якщо ти не помітив, то це обоюдне ставлення й якось дивно , що ти на це вказуєш. Хоча ні, не дивно

 

стартпост читав?

от там все і написано. що стосується даної теми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, rl72 сказал:

стартпост читав?

от там все і написано. що стосується даної теми

буду так як ви робити. Ну і як те, що хтось когось визначив для себе порохоботом, мішає тому порохоботу висказувати свою думку? Порохобот, ну чи хай скажімо, палкий поціновувач правління вельмишановного Петра Олексійовича, пише пости, інші на них реагують, адекватно чи ні, то вже діло друге, у всіх є емоції й часом вони не витримують, але караван іде, так би мовити, що не так ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добряче пригорає значить у декого, раз такий срач зробили і практично не дали тему обговорити. Певно не просто так - чогось бояться.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль, останнім часом всі дискусії зводяться до простої схеми :

Переубедить вас мне не удастся, поэтому сразу перейду к оскорблениям...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Vitaliy L сказано:

На жаль, останнім часом всі дискусії зводяться до простої схеми :

Переубедить вас мне не удастся, поэтому сразу перейду к оскорблениям...

Це організовано робиться з 2015 року, причому практично у всіх ЗМІ. Борда не виключення. Коли чорне роблять білим організованими техніками пропаганди, психіка багатьох не витримує і переходить в режим підтримки. Але чорне залишається чорним. Умовно кажучи, як не прикривай труну Ірини статистикою авакова, гройсмана, луценка чи грицака, труна гарнішою не стане, але хтось не помічає труни і прекрасно живе з статистикою владних функціонерів, принижуючи народ неправильністю, на фоні правильних лідєрів і їх дій.

Непомітити організовано ботоподібної діяльності на Борді дуже непросто. Подавати її під видом «прості юзери також мають право на власну думку», також не просто, бо ентропія зростає і кричущі випадки безкарних вбивств вже справді важко прикрити якимись відмазками.

Недавно сплило що і син луценка когось безкарно збив на смерть.

Пропагандистам як і владі загалом залишається єдиний вихід для збереження статус-кво: валити на неправильність народу, його вади, хвороби і розпещеність. Цим намагається якось займатись Ді. Може в його особистому випадку неправильність і проскакує, але до чого тут цілий народ?

2017 це рік повного знищення потенціалу довіри наданого світу владі через Майдан, окупацію і війну.

Якщо ми залишимось самі з профанацією реформ, профанацією влади, країна вибухне.

З іншої сторони забезпечити базові потреби суспільства у вигляді правосуддя, справедливості, економічного розвитку, одних правил для всіх ця влада не може. Вся її стратегічна концепція - це відродження янучарського режиму під патріотичними гаслами і пропагандою.

Дати людям справедливість, звільнивши районного суддю, начальника відділку, прокурора, які саботували процес над вбивцею і фактично стали співучасниками другого вбивства, влада також не може. Розірветься кругова порука тотальної безкарності. Відкрито прикрити злочин, щоб незавалити систему - це слабкість і контрольованість влади, її залежність.

А у нас ще війна і окупація територій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, MANJAK11 сказано:

буду так як ви робити. Ну і як те, що хтось когось визначив для себе порохоботом, мішає тому порохоботу висказувати свою думку? Порохобот, ну чи хай скажімо, палкий поціновувач правління вельмишановного Петра Олексійовича, пише пости, інші на них реагують, адекватно чи ні, то вже діло друге, у всіх є емоції й часом вони не витримують, але караван іде, так би мовити, що не так ?

та все так

навіть ромаха11 в стартпості про це написав.

тільки ти про це не хочеш прочитати

Цитувати

Тема розвивалась складно, але обговорення йшло в досить нормальному руслі поки в тему не навалило порохоботів.

 

п.с. вже он і в смерті Ірини порохоботи винні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, MANJAK11 сказано:

я ж тобі ще раз повторю, ходи охороняй. А про відмазки, влучно попав, бла бла бла, розказуватимеш в другому місці. Це раз. По друге, я не казав, що я особисто буду вішати, висказав так би мовити тенденцію. А на рахунок флешмобу, повністю підтримую, приходь, тільки потім не ображайся, якщо щось не так піде

То вішати збирається, то вже висказав тенденцію. Швидко всравсє і даєш задню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, vaz75 сказал:

по-перше, я нічого не тер, а поніс заслужене покарання, потер мене модер Федот, і я тепер щопостно модеруюся ним. По-друге ти на стільки мене, спокійного, дістав, що то я за 5-ть з лишнім років вдруге матюкнувся і вперше отримав попередження і модерацію. А так, я не відмовляюся від своїх слів і дуже буду радий, якщо ти очутишся там, куди я тебе просив іти.

і чим конкретно я ,толерантного тебе такого дістав ?

в тему зайшов адмін ,подивитися на бардак ,покликав модера ,

тобі так ніжно пальчиком погрозив ,негарно так говорити ,нюнюню ,

якби я таке писав ,то  зразу в баню на тиждень .

а про маньяка ,що сказати - недоторканий ,ще з адміном все порішав.

я розумій ,частний ресурс ,що хочу тей роблю ,кому не подабаєть йде подальше .

та і срачі відвідувальність підвищують ,а це трафік ,реклама і яка не яка копійчина .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Rock сказал:

і чим конкретно я ,толерантного тебе такого дістав ?

та і срачі відвідувальність підвищують ,а це трафік ,реклама і яка не яка копійчина .

Ти і є джерелом тих срачів. В будь-яку тему заходиш, і поступово переходиш на особистості (Ді, Маньяк, тощо), і починається срач. Нотка теми йде коту під хвіст, проблема не розкривається, і як наслідок, перетворюється в клоаку. Так зрозуміло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...