Перейти до змісту

Закриття модером тем через неетичну поведінку учасників


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, vaz75 сказано:

Ти і є джерелом тих срачів. В будь-яку тему заходиш, і поступово переходиш на особистості (Ді, Маньяк, тощо)

Тобто rl72, Року або мені не можна переходити на особистості, якщо нас обізвуть ботами чи порохоботами, або якщо ромаха вчергове ливане відро солодкого лайна на нас? Окау.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 108
  • Створено
  • Остання відповідь
1 час назад, vaz75 сказал:

Ти і є джерелом тих срачів. В будь-яку тему заходиш, і поступово переходиш на особистості (Ді, Маньяк, тощо), і починається срач. Нотка теми йде коту під хвіст, проблема не розкривається, і як наслідок, перетворюється в клоаку. Так зрозуміло?

ти ще раз перечитай тему про ту юристку ,і я зайшов в тему к,оли вже почалися заклики до вбивства ,

а то того там і так був треш і угар.

я так зрозумів , тебе не забанили ,порішав все через кума ,ну-ну

PS.

колись років з вісім назад ,ти ще не був присутній на цьому форумі ,

товаріщ ромаха другий ,дуже обідився на цей форум і грукнювши  дверима ,і створив свій форум з блек джеком і шлюхами ,

дуже б хотілося повторення такого трюку ,і щоб забрав з собою самих ярих зрадофакерів ,там би було вам сухо і комфортно ,

і саме головне ніяких порохоботів .

но щось той форум в ромахи не взлетів ,а жаль, може цього разу взлетить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Rock сказано:

ти ще раз перечитай тему про ту юристку ,і я зайшов в тему к,оли вже почалися заклики до вбивства

Тут кожен розуміє як хоче? Бо я там цього не читав. Була констатація факту, що можуть початись суди лінча. Ніхто ж не писав "давайте вішати і стріляти", писали інше.

 

P.S. Тебе ж тут теж ніхто не тримає та не заставляє читати про зраду. Але чомусь мимо пройти не можеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, sergkots сказал:

Тут кожен розуміє як хоче? Бо я там цього не читав. Була констатація факту, що можуть початись суди лінча. Ніхто ж не писав "давайте вішати і стріляти", писали інше.

 

P.S. Тебе ж тут теж ніхто не тримає та не заставляє читати про зраду. Але чомусь мимо пройти не можеш.

дієслова в цпш вчив ?

й вас будуть вішати разом з тими підарасами, яким ви служите.

та я й так в цей розділ захожу пару раз в місяць ,а літом і осінью . зовсім не заходив,но всерівно  зрадофаrерам мішаю строїти їхній  мянямірок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі, ми відходимо від політичних срачів до міжсобойчиків, давайте нарешті сратись конструктивно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Rock сказано:

й вас будуть вішати разом з тими підарасами, яким ви служите.

І де тут заклик? Це швидше констатація факту, що знайшла підтримку через лайки даного посту.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, difoto сказано:

Друзі, ми відходимо від політичних срачів до міжсобойчиків, давайте нарешті сратись конструктивно!

На цій сторінці де є конструктивні а де не конструктивні пости? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 2008 році мене банили за те, що я вважав росію ворогом і пробував щось патріотичне, а отже антирадянсько-російське пропагувати. Банили жостко, на півроку, тому і здалась потреба в форумі. Що характерно, ді мене так само катав і банив, тільки російською.  Історія штука спіральна, тільки витки у нас останніми часами дуже зжались в часі, влада цього чи то не розуміє, чи не встигає, чи вважає що можна всіх перехитрити. 

Я доношу своє бачення, правда зараз це тільки писанина, але надіюсь прийде час і все перетвориться в дію, щоб життя було по чехівськи недаремним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, romaxa11 сказано:

В 2008 році мене банили за те, що я вважав росію ворогом і пробував щось патріотичне

Та ну? А може через те, що ти, як і зараз опонентів гімном поливав цензурними висловами? В 2008-му модератором був чувак, який встановив пам'ятник Героям Крут. Рома, тебе читають зараз 20-30 людей, харош маніпулювати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Rock сказал:

ти ще раз перечитай тему про ту юристку ,і я зайшов в тему к,оли вже почалися заклики до вбивства ,

а то того там і так був треш і угар.

я так зрозумів , тебе не забанили ,порішав все через кума ,ну-ну

PS.

колись років з вісім назад ,ти ще не був присутній на цьому форумі ,

товаріщ ромаха другий ,дуже обідився на цей форум і грукнювши  дверима ,і створив свій форум з блек джеком і шлюхами ,

дуже б хотілося повторення такого трюку ,і щоб забрав з собою самих ярих зрадофакерів ,там би було вам сухо і комфортно ,

і саме головне ніяких порохоботів .

но щось той форум в ромахи не взлетів ,а жаль, може цього разу взлетить

Ну затягнути мене в "мєждусобойчик" тобі не вдасться, не старайся. Я, по-перше, кумів тут не маю і відбуваю покарання згідно правил до 20-ї години, бо захотілося взнати як це (бо ти тут не раз про покарання ниєш), по- друге, ти і Ді чомусь мене ототожнюєте з Ромахою, якого я знаю лиш по Борді. не більше, по-третє, я вже давно зрозумів, що в тебе в твоєму мірку завжди на всі питання вже є готові  відповіді (правильні чи не правильні -не важливо).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивна річ життя. Пропаганда розраховувала в агресивній формі отупити, примітизувати населення, перевести його в парадигму «в кацапів ще гірше», «війна, потерпіть» чи «могло бути гірше». А народ в масі зненавидів владну брехню і захотів розвиватись, культури, вищих цінностей, які з мавпи роблять людину. Приматівська влада цього запиту не витягує, бо в своїй суті це той же колективний янукович: хапнути-зжерти, ще хапнути і ще зжерти і побільше. Народ заговорив про справедливість, а владна гідра тицяє законність...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, sergkots сказал:

І де тут заклик? Це швидше констатація факту, що знайшла підтримку через лайки даного посту.

 

 

якшо втомися від боротьби з порохоботами ,почитай про ,,радіо і телебачення тисячі пагорбів ,,в Руанді

там також на трибуналі писаки говорили ,що костантували факти ,

но хто не втік ,тих посадили до довічного ув'язнення

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, romaxa11 сказано:

А народ в масі зненавидів владну брехню і захотів розвиватись, культури, вищих цінностей, які з мавпи роблять людину

Народ в масі - це ти і кум?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, difoto сказал:

Народ в масі - це ти і кум?

та да, всі остальні, стройними рядами Порошенка підтримують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Rock сказано:

якшо втомися від боротьби з порохоботами ,почитай про ,,радіо і телебачення тисячі пагорбів ,,в Руанді

там також на трибуналі писаки говорили ,що костантували факти ,

но хто не втік ,тих посадили до довічного ув'язнення

 

Це стосується як мене так і тебе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MANJAK11 сказано:

та да, всі остальні, стройними рядами Порошенка підтримують

ти єврей в квадраті? На запитання до іншої людини видаєш незрозумілу фразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, difoto сказал:

ти єврей в квадраті?

в кубі, якщо не помітив

4 минуты назад, difoto сказал:

На запитання до іншої людини видаєш незрозумілу фразу

яка різниця, хто тобі відповість на риторичне питання ? Чи ти думаєш, що ромаха, щоб доказати тобі, що не лише він з кумом, буде тобі поіменні списки викладати ? узбагойся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MANJAK11 сказано:

Чи ти думаєш, що ромаха, щоб доказати тобі, що не лише він з кумом, буде тобі поіменні списки викладати ? узбагойся

Пєрєдайтє вєсь спісок, пажалуста :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, да відкрийте тему назад та й все, в переважній більшості випадків було достатньо потерти мат/флуд/образи і роздати бани, щоб інші повернулись в русло. То ж самі [модери] бачите що бурлєніє говен не стихає, і на місці одної голови виростає дві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитав цю тему ще раз. Ромаху перечитав кілька раз - присутня критика влади, на особистості не переходив. 

Це правильний висновок:

3 годин тому, vaz75 сказано:

Ти і є джерелом тих срачів. В будь-яку тему заходиш, і поступово переходиш на особистості (Ді, Маньяк, тощо), і починається срач. Нотка теми йде коту під хвіст, проблема не розкривається, і як наслідок, перетворюється в клоаку. Так зрозуміло?

Тільки не ти а ви (в множині), це все та ж сама компанія: @Rock ,@la20 ,@rl72 та @difoto ще підключився. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"la20, rl72... дивні нонче дроїди пішли - всі такі політично підковані". (С) r2d2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 2008 я на особистості не переходив, за одне криве слово - тижневий бан, за якийсь протест - півроку. Ванус в то не пхався, були інші типу Шури, Шкодера, ну і ти не відставав з наводочками і т.д. Не згадували б ви краще 2008 рік. Воно вам треба, якщо чітко усвідомити що люди варинципі не міняються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, rl72 сказал:

звезених осіб на міхомайдан

ще проплачених, обовьязково додавай, а то якось мляво виходить

27 минут назад, rl72 сказал:

звезених

я так розумію, щоб прочувствовати всю глубіну глубін, вони мали пішки йти ?

28 минут назад, rl72 сказал:

видає за всенародну підтримку

підтримку Порошенка давно визначали ? й нічо, живете ж якось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...