Перейти до змісту

Новий голова ОДА! (?)


difoto

Рекомендовані повідомлення

@vampirich  ну як звільнили, типу того але...  

Цитувати

Функції будівництва доріг передаємо в новостворений департамент регіональнрго розвитку жкг

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 242
  • Створено
  • Остання відповідь
Цитувати
Myrka Ivan c3wC106AYMr.pngгорд с Inna Viunyk и еще 9.
5 ч ·
 

І все на світі треба пережити,
І кожен фініш – це, по суті, старт,
І наперед не треба ворожити,
І за минулим плакати не варт.

Гуд лак Департамент інфраструктури та туризму Волинської ОДА!

П.С. мене не звільнили але хайп вдався!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Савченко зобов’язав військовозобов’язаних ОДА «завітати» до луцького військкомату

Цитувати

Голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко дав розпорядження Про оповіщення військовозобов’язаних окремих структурних підрозділів облдержадміністрації. Відповідне розпорядження він підписав вчора, 5 червня.

До 6 червня Олександр Савченко зобов’язав оповістити військовозобов’язаних керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації про необхідність їх прибуття до Луцького об’єднаного міського військового комісаріату Ігоря Ващенюка, Сергія Карасюка, Юрія Кресака, Івана Мирку, Станіслава Наумчика, Дмитра Новохатського та Віталія Потапенка.

Також очільник області зобов’язав керівників структурних підрозділів ОДА оповістити військовозобов’язаних про необхідність їх прибуття до Луцького об’єднаного міського військового комісаріату до 6 червня Сергія Вишневського, Олега Гаврилюка, Назара Гаця,  Володимира Горщара, Олександра Домбровського, Ярослава Іщука, Сергія Крамаря, Ігоря Кулікова, Руслана Козлюка, Михайла Лажка, Івана Мацюка, Віктора Раєнка, Володимира Селедця, Володимира Фредюка, Юрія Фредюка та Павла Цицюра.

Олександр Савченко наказав забезпечити прибуття військовозобов’язаних підпорядкованих структурних підрозділів до Луцького об’єднаного міського військового комісаріату до 15 червня. А також до 18 червня письмово повідомити управління персоналом апарату облдержадміністрації про осіб, які не виконали розпорядження та не прибули за викликом до військового комісаріату з наданням пояснень про причини неприбуття.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
11 часов назад, paksivatova сказал:

Хто дивився інтерв'ю,цікаве?

Це тільки анонс! Інтерв'ю буде сьогодні 7.12.18 з повтором 9-го:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Ще один цікавий відосік натрапив на очі :)

Щасливі люди, не знають розмірів ЗП... А гроші з карточки :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, natalka) сказал:

Ще один цікавий відосік натрапив на очі :)

Щасливі люди, не знають розмірів ЗП... А гроші з карточки :D

Аверс - канал Палиці, цей "репортаж" з тієї самої війни за вплив у області.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

В когось є думки хто слідуючий після Савченка? :)

Ну такий варіант взагалі дно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
1 час назад, nickel сказал:

Падвєдьом ітогі?

Голова однієї з найуспішніших громад на Волині йде з посади

Може буде одним з кандидатів на нового голову ОДА? А чому б ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Кабмін звільнив 13 губернаторів 

Спойлер

"Ми сьогодні подаємо президенту на звільнення ряд голів обласних державних адміністрацій і очікуємо на те, що Адміністрація президента спільно з секретаріатом Кабінету міністрів опрацює механізми відбору нових претендентів на посади голів ОДА, щоб ми спрацювали достатньо оперативно. В областях мають бути відповідальні управлінці"", – сказав прем’єр.

"Закон передбачає, що тут є поєднана процедура: погодження урядом і призначення президентом, тому ми якнайшвидше проведемо всю підготовчу роботу. Відповідні доручення секретаріату Кабінету міністрів і міністру Кабміну я надав", – додав Гройсман.

Прізвища губернаторів при цьому прем’єр не назвав.

Урядовці пояснили, що тимчасово обов’язки очільників областей будуть виконувати чинні заступники голів ОДА.

У свою чергу міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко повідомив УП, що уряд затвердив подання на звільнення голів Львівської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Волинської, Миколаївської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської обласних держадміністрацій та зробить відповідне подання президенту.

Ну і хто новим на Волині буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, ForZa сказано:

Кабмін звільнив 13 губернаторів

не звільнив, а подав на звільнення... Голів ОДА (РДА) призначає і звільняє приЗЕдент...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, Basil сказал:

а подав на звільнення

І його Кабмін вже затвердив!

17 часов назад, Basil сказал:

Голів ОДА (РДА) призначає і звільняє приЗЕдент...

Подає Кабміну пропозиції, а той затверджує! Вчи матчастину! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зеленський звільнив 15 губернаторів

Цитувати

Заступник глави Адміністрації президента Руслан Рябошапка заявив, що президент Володимир Зеленський звільнив 15 голів обласних державних адміністрацій.

Про це він сказав на брифінгу у вівторок.

"Сьогодні надійшла перша частина подань на звільнення керівників обласних державних адміністрацій", - сказав Рябошапка.

За його словами, наразі звільнені керівники Чернігівської, Хмельницької, Херсонської, Тернопільської, Сумської, Полтавської, Одеської (відсторонено тимчасово виконуючого обов'язків голови ОДА), Миколаївської, Львівської, Кіровоградської, Київської, Івано-Франківської, Запорізької, Закарпатської та Волинської ОДА.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віталій СК потрудіться будь ласка сказати за що ви ForZa вище поставили мінус?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Ha3aP сказано:

Віталій СК потрудіться будь ласка сказати за що ви ForZa вище поставили мінус?

А що, правила форуму зобов'язують обгрунтовувати кожен поставлений мінус?

Думаю це наші з @ForZa особисті питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Віталій СК сказано:

А що, правила форуму зобов'язують обгрунтовувати кожен поставлений мінус?

Думаю це наші з @ForZa особисті питання.

Просто я заходжу в тему, бачу нормальний пост і задаюсь питанням: що це робиться на форумі коли безпідставно ліплять -. Випадок далеко не поодинокий. От на вас і зірвався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Віталій СК сказал:

Думаю це наші з @ForZa особисті питання.

Не має в мене з тобою ніяких питань тим більше особистих :) Не вважаю за потрібне з тобою спілкуватись але неадекватні висловлювання змушують дописувати на твої коменти або правельніше назвати - провокації.  Але каюсь - більше не буду! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, ForZa сказано:

Не має в мене з тобою ніяких питань тим більше особистих :) Не вважаю за потрібне з тобою спілкуватись але неадекватні висловлювання змушують дописувати на твої коменти або правельніше назвати - провокації.  Але каюсь - більше не буду! :)

Діду, не задавайся. Розкажи краще Назару чого мій мінус під тим постом стоїть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@ForZa , є на форумі офігенська кніпка "Ignore User" :) я якось спробував і прибалдів від ефективності
Тепер заходжу і читаю форум без "помиїв", переважно :) бо ті писаки як геї розмножуються якимись незрозумілими шляхами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Соромітник сказал:

є на форумі офігенська кніпка "Ignore User"

Давно шукав і не бачив, думав немає... Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Соромітник сказано:

@ForZa , є на форумі офігенська кніпка "Ignore User" :) я якось спробував і прибалдів від ефективності
Тепер заходжу і читаю форум без "помиїв", переважно :) бо ті писаки як геї розмножуються якимись незрозумілими шляхами

Чувак, він не добавить мене в ігнор через одну просту причину -  не зможе ставити мені мінуси, якщо не буде бачити моїх повідомлень.

Ти б ще @d.u.a.lу запропонував добавити @zaHARE в ігнор. Та він сенс життя втратить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Ну що, пора піднімати тему.

Зустрічаймо тепер луганських...

Уряд погодив призначення голів ОДА: стали відомі імена

Цитувати

Уряд погодив призначення головами ОДА:

Волинської — Погуляйка Юрія Михайловича;

 

Хто такий Погуляйко Юрій Михайлович

Декларація за 2018 рік

 

Хто мені скаже, де можна купити Volkswagen TOUAREQ 2011 року за 48000 грн.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...