Перейти до змісту

Новий голова ОДА! (?)


difoto

Рекомендовані повідомлення

25 хвилин тому, Basil сказано:

Повиганяє влада майданівців з посад. А з таким підходом то й попідтягує своїх холуїв - так як і француз свого часу рівненських понасовував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 242
  • Створено
  • Остання відповідь

зараз іде робота на публіку. Показує який він класний і який "папєрєднік" був фіговий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, що місцевий волиньпост трохи інакше пише про Мирку і краватки.

  • Spoiler

     

    • Новий губернатор зауважив, що вже встиг познайомитися з роботою очільників деяких управлінь. Так, наприклад, начальник департаменту інфраструктури та туризму Іван Мирка, за його словами, працював навіть на вихідних.
    • Спочатку він розкритикував чиновників, а опісля розповів про свої методи роботи. «Я не люблю папери, я не люблю довго розмовляти», – сказав Савченко. Тоді він нагадав, що документи повинні бути готові на будь-який момент.
    • Начальник обласного управління водних ресурсів Ростислав Кравчук доповідав щодо небезпеки підтоплення в області. Однак звіт посадовця не вдовольнив Савченка. «Це парадний звіт. Я не почув жодної цифри», – сказав очільник ОДА. Мовляв, його не цікавлять загальні фрази, а він хоче почути, чи є небезпека, де та в скількох населених пунктах, а також що із цим можна зробити. Зокрема, його цікавило питання каналізування Шацька тощо.
    • Зрештою після повторної відповіді на низку питань, голова ОДА постановив зібратися окремо, адже питання серйозне. «Ви завтра прибуваєте до мене», – звернувся Савченко до Кравчука. Окрім того, очільник ОДА розповів, що привіз із собою на Волинь екс-заступника директора економічної безпеки Житомирського водоканалу Олександра Закузенного, який зможе проконсультувати щодо цього питання. Він зауважив, щ йому головне бачити, що посадовець розуміє свої обов’язки та виконує їх. І неважливо, чи буде ця людина в краватці.

     

     

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, IronSun сказал:

Цікаво, що місцевий волиньпост трохи інакше пише про Мирку і краватки.

Савченко пригрозив звільненням головному дорожнику Волині

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

Читати спочатку пробував? Наприклад, попередню сторінку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Basil сказал:

Читати спочатку пробував? Наприклад, попередню сторінку...

Чоловік зауважив, що місцеві новинні сайти по іншому висвітлюють цю подію, тому дав ссилку на місцевий сайт. Таке пояснення влаштовує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Чоловік зауважив, що місцеві новинні сайти по іншому висвітлюють цю подію, тому дав ссилку на місцевий сайт.

Тут треба дивитись, кому належать так звані "місцеві новинні сайти". Ось ще одна версія мочилова, ще одного "місцевого новинного сайту":

Голова департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА осоромився і може втратити посаду

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене то Савченко цей, м"яко кажучи, трохи заганяється:

«Він в АТО?» - Савченко про водія маршрутки, який порвав посвідчення воїна

Цитувати

Голова Волинської ОДА Олександр Савченко поцікавився, чи покарали водія маршрутки №3, який порвав посвідчення атовця.
Про це йшлося у понеділок, 26 березня, під час оперативної наради в ОДА.
«Я знаю, що на Волині був кричущий випадок. Водій маршрутки порвав посвідчення учасника бойових дій. Чи він в АТО? Чи працює взагалі?» - запитав Савченко.
Начальник управління «Укртрансбезпеки» Віталій Конончук повідомив, що лише 12 березня призначений на цю посаду.
«Ну і що? А я в п’ятницю призначений! Я вас питаю чи хтось покараний», - наголосив голова ОДА.
Віталій Конончук повідомив, що при попередньому керівнику була перевірка, ніяких порушень у діях водія не виявили. Олександр Савченко поцікавився, де нині екс-начальник управління. Виявилось, що він працює заступником у Конончука.
«Оба підуть служити. Це маразм», - обурився Савченко.

Маразм те, що говорить Савченко в даному випадку... імхо

Яким чином він збирається відправити тих обох служити в АТО? Я не розумію...

Можливо, хто пояснить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Basil сказал:

Як на мене то Савченко цей, м"яко кажучи, трохи заганяється:

«Він в АТО?» - Савченко про водія маршрутки, який порвав посвідчення воїна

Маразм те, що говорить Савченко в даному випадку... імхо

Яким чином він збирається відправити тих обох служити в АТО? Я не розумію...

Можливо, хто пояснить...

Нікого і нікуди він не відправить. Його сюди назначили як колишнього "силовика", як людину з твердим характером, з стержнем, як людину, яка має зламати монополію Палиці. От  він і старається, метає громи і блискавки, а по нашому пукає в повітря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, nickel сказано:

яка має зламати монополію Палиці. От  він і старається, метає громи і блискавки, а по нашому пукає в повітря.

так ніби перший за Савченко іще в грудні-січні заговорив Гузь (який походу прогнувся під Палицю), і всякі палиця-ньюз дуже пищать який Савченко молодець... Не сходиться..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, vampirich сказал:

так ніби перший за Савченко іще в грудні-січні заговорив Гузь (який походу прогнувся під Палицю), і всякі палиця-ньюз дуже пищать який Савченко молодець... Не сходиться..

Гузь всього навсього озвучив, під кого він при цьому прогнувся немає значення. В новинах від палиця-ньюз, особисто я, ніякого прогинання не помітив, хоча й не шукав і не ставив собі за мету знайти прогиб, признаюся чесно. І в любому випадку час покаже чи я правий. Зараз немає змісту сперечатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстаті, невідомо навіщо Гузь так рано спалив Савченка. Цілком можливо, що Палиця взнав інсайд і через Гузя злив його масам, з надією на те, що маси встануть протии призначення Савченка і нам назначать не такого міцного (для Палиці) горішка.

Маси не встали, Савченка призначили. Все тільки починається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

Савченка призначили. Все тільки починається.

Побачимо, наскільки його вистачить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, vampirich сказал:

всякі палиця-ньюз дуже пищать який Савченко молодець...

Так його ще й немає за що критикувати. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Basil сказал:

Побачимо, наскільки його вистачить...

Просто цікаво: думаєш може не витримати і звільниться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, nickel сказано:

Його сюди назначили як колишнього "силовика", як людину з твердим характером, з стержнем, як людину, яка має зламати монополію Палиці.

Типу як Саакашвілі призначили у свій час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю куди писати, сюди чи в тему поліції... Сьогодні поки доїхав з Луцька до Ст.Вижівки бачив 3 екіпажа поліції які "паслися" в кущах і зупиняли авто.

Саупадєніє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, nickel сказано:

Просто цікаво: думаєш може не витримати і звільниться?

ні, просто думаю, що з часом його пил "поубавітца"...

бо щось за круто він взяв з перших днів... імхо

на депутатів наїхав та їх керівництво ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, alexvvv сказано:

Типу як Саакашвілі призначили у свій час.

Савченко не Саакашвілі то явно... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Не знаю куди писати, сюди чи в тему поліції... Сьогодні поки доїхав з Луцька до Ст.Вижівки бачив 3 екіпажа поліції які "паслися" в кущах і зупиняли авто.

Саупадєніє?

А який зв"язок? Не бачу ніякого зв"язку... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Basil сказал:

А який зв"язок? Не бачу ніякого зв"язку... імхо

З 14ого року такого не бачив і тут бац... З якого дива?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Ha3aP сказано:

З 14ого року такого не бачив і тут бац... З якого дива?

нова ковельська поліція починає працювати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, nickel сказано:

В новинах від палиця-ньюз, особисто я, ніякого прогинання не помітив, хоча й не шукав і не ставив собі за мету знайти прогиб,

Я під новиною про Савченка написав коментар "Почався розгон. Але це може бути тільки гра на публіку"

Лишили модери тільки "почався розгон"

Якби Савченко був "нейтральний" чи "неугодний" Палиці - то так би не підправляли коменти

ну це тільки моє спостереження.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і класика жанру:

Заступники Гунчика подали у відставку

Спойлер

Заступники голови облдержадміністрації Сергій Кошарук та Світлана Мишковець написали заяви на звільнення.
Про це розповіли у відділі управління персоналом Волинської обласної державної адміністрації. Зокрема, зі слів начальника управління Зінаїди Гордієнко, заяви на звільнення на розгляді у голови адміністрації.
У коментарі «Волинь24» заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук зазначив, що заяву написав, однак чи підпише її новопризначений губернатор – не знає.
«Я дотримуюся законодавства. Поки більше нічого не можу сказати, все залежить від рішення голови адміністрації», - прокоментував Сергій Кошарук.
 

Нагадаємо, першого заступника голови облдержадміністрації Олександра Степанцова 23 березня звільнили за згодою сторін.
Водночас 26 березня під час своєї першої оперативної наради голова ОДА Олександр Савченко заявив, що не звільнятиме заступників свого попередника Володимира Гунчика.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Basil сказал:

нова ковельська поліція починає працювати...

Не схожі на нових.

Стояти і ховатись наче ж немають права.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...