Перейти до змісту

Новий голова ОДА! (?)


difoto

Рекомендовані повідомлення

1 хвилина тому, Ha3aP сказано:

Не схожі на нових.

Стояти і ховатись наче ж немають права.

поліція нова, методи старі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 242
  • Створено
  • Остання відповідь
7 минут назад, Basil сказал:

ні, просто думаю, що з часом його пил "поубавітца"...

А-а-а, та це і так зрозуміло. В нас політика як свинарник: зайшла нова свиня, то має трохи попрацювати ліктями і рилом, щоб добратися до корита і притертися до тих, хто вже там. А якщо хоче ще й керувати біля того корита, то поштовхатися прийдеться набагато сильніше, до крові і не кожному по зубам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Basil сказал:

поліція нова, методи старі...

Ну перед Вижівкою то бачив, вибачте, барило... Явно не з нових.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Ha3aP сказал:

Ну перед Вижівкою то бачив, вибачте, барило... Явно не з нових.

Не змогло переатестуватися в луцьку, пройшло в ковельську. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Ну перед Вижівкою то бачив, вибачте, барило... Явно не з нових.

переатестовані...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тихцем під Палицю тяжко копати, мусить бути підготовка кіпішем;)+ компенсація за пасивність в інформаційній сфері попередника

А так і % любителів популістів на свою  (чи то пак, бпп) сторону переведе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, nickel сказано:

В нас політика як свинарник: зайшла нова свиня, то має трохи попрацювати ліктями і рилом, щоб добратися до корита і притертися до тих, хто вже там.

поки він мені починає подобатись

не розчаруватись би... прізвище надто стрьомне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Basil сказано:

«Він в АТО?» - Савченко про водія маршрутки, який порвав посвідчення воїна

Оце поворот:

Історія з порваним посвідченням атовця в луцькій маршрутці виявилась фейком

Спойлер

Прецедент щодо порваного водієм посвідчення учаснику АТО, який зацікавив голову Волинської ОДА Олександра Савченка, не знайшов підтвердження.

Голова Луцької міської організації Спілки воїнів АТО Волині Олег Кобилинський розповів, що атовці провели власне розслідування прецеденту з посвідченням учасника бойових дій, яке нібито порвав водій маршрутки. Вони виявили, що такого факту насправді не було, це – фейк. Про це він розповів 26 березня журналісту ІА "Конкурент".

Представники організації сконтактували з авторкою допису від 4 березня в мережі Фейсбук, в якому вона писала про інцидент, пов'язаний з водієм луцької маршрутки № 3 та учасником АТО. Виявилось, що вона навіть не була безпосереднім свідком ситуації.

Як розповів Олег Кобилинський, зі слів авторки, на момент, коли в громадський транспорт зайшов згаданий атовець, там вже сиділо п'ятеро учасників бойових дій. Однак саме одному чоловіку водій нібито порвав посвідчення учасника бойових дій.

"Навіть логічно обдумати цю ситуацію, то такого не могло б бути, щоб п'ять учасників АТО водій взяв в салон, а шостому порвав посвідчення", – пояснює Олег Кобилинський.

До того ж, зі слів Кобилинського, авторка резонансного допису почала плутатись в своїх свідченнях. Спочатку говорила, що про цей випадок їй розповів її чоловік, а потім говорила, що це був її брат. Опісля взагалі зізналась, що шкодує, що зробила цей допис в мережі, і сказала, що чоловік заборонив їй спілкуватись з будь-ким на цю тему.

До того ж в тижневий період після інциденту в маршрутці до військового комісаріату атовець з маршрутки не звертався. Хоча в цей період було одне звернення від чоловіка з Любешова. Однак коли його спитали, де він служив і попросили здати папірець, який він приніс, чоловік (який, до речі, перебував в стані алкогольного сп'яніння) втік звідти.

"Навіть не факт, що це був учасник бойових дій. Може бути це й "липове" посвідчення. Адже знаємо факти, коли люди роблять собі несправжні документи, аби їздити безкоштовно", – сказав Олег Кобилинський, додавши, що цей чоловік. який приходив в військкомат, ніяк не пов'язаний з тим, що нібито був в маршрутці.

Пізніше, намагаючись все ж таки знайти за прізвищем постраждалу особу, виявили, що такого атовця немає в базі учасників бойових дій.

"Коли почали досліджувати цей інцидент, то зрозуміли, що немає чого розбиратись з фактом, якого не було. Маршрутка № 3 їде до військового госпіталю, потік учасників бойових дій тут найвищий, і найлояльніші до атовців водії", – зазначив Олег Кобилинський.

Чоловік зазначає, що учасники організації ретельно відстежують всю інформацію, пов'язану з учасниками АТО, і досить часто новини на кшталт "Учаснику АТО не дали земельної ділянки", "не дали квартири" і їм подібні не відповідають дійсності.

Олег Кобилинський вважає, що така дезінформація вигідна комусь для того, аби підбурювати населення й маніпулювати загостреним почуттям справедливості інших учасників АТО, які повернулись з війни.

Директор ПрАТ "Луцьке АТП 10701" Сергій Дьомін (яке й обслуговує маршрут № 3, – К.) сказав, що на підприємстві проводилось службове розслідування, брали пояснення у всіх водіїв і виявили, що інформація про порване посвідчення, яка набрала великого резонансу в окремих ЗМІ, не отримала підтвердження. Також з цього приводу ніхто (зокрема, нібито постраждалий від дій водія автотранспортного підприємства, – К.) до директора не звертався.

"Значить, це комусь було цікаво. А чому? Нехай буде на його совісті", – сказав Сергій Дьомін.

Начальник управління "Укртрансбезпеки" Віталій Конончук повідомив, що про цей випадок вони дізнались безпосередньо із повідомлень ЗМІ. Тому вже 5 березня на АТП, якому належить маршрутка, провели перевірку.

Особу, яка, можливо, вчиняла протиправні дії, не встановили. Оскільки не відомо ані часу, коли стався інцидент, ані номеру маршрутки, а в день на рейс виходить 9 транспортних засобів.

"Цілком можливо, що це фейк. В мене теж є такі припущення, але відреагувати на це повідомлення відповідним контролюючим органам варто було б", – сказав Віталій Конончук.

Втім управління "Укртрансбезпеки", провівши перевірку 9 транспортних засобів, виявило інші порушення на підприємстві – це порушення щодо оснащення автобусів засобами пожежогасіння та неналежний санітарний стан маршруток.

"В межах нашої компетенції ми провели всі необхідні заходи з перевірки цього підприємства", – сказав Віталій Конончук

Відтак перевізника чекає попередження за брудні маршрутки та штраф, а про результати перевірки управління "Укртрансбезпеки" проінформує нового очільника Волинської ОДА вже сьогодні.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, rl72 сказал:

Сьогодні на нараді Мирку строїв. казав, що половину дорожників треба розстріляти

Воу воу, палєгчє! Тут на днях за слова розстрілу нардепку посадили!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, nickel сказал:

А-а-а, та це і так зрозуміло. В нас політика як свинарник: зайшла нова свиня, то має трохи попрацювати ліктями і рилом, щоб добратися до корита і притертися до тих, хто вже там. А якщо хоче ще й керувати біля того корита, то поштовхатися прийдеться набагато сильніше, до крові і не кожному по зубам.

Во-во. Дуже вже нагадує методи КПРС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Воу воу, палєгчє! Тут на днях за слова розстрілу нардепку посадили!

Пишуть, що то його слова:

"На місці президента я б вже розстріляв половину дорожників", – Савченко до головного дорожника Волині

А тепер подивись на наші дороги і скажи, що ти з ним не згідний?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Basil сказал:

Пишуть, що то його слова:

"На місці президента я б вже розстріляв половину дорожників", – Савченко до головного дорожника Волині

А тепер подивись на наші дороги і скажи, що ти з ним не згідний?

 

Та хіба ж я проти? Тільки от подивись на наших депутатів і скажи шо ти не згідний з Надією )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, Oli сказано:

дороги....   поставить може своїх людей, а це щось змінить?  

Відкати  тепер буде він отримувати.

П.С.

Я не пишу, що Мирка бере відкати. Він певно і не вигідний цим для нового.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Basil сказал:

поки він мені починає подобатись

не розчаруватись би... прізвище надто стрьомне

А мені навпаки. Ще з шкільних бійок засвоїв, що той хто багато говорить перед бійкою, у бійці, зазвичай, соплі ковтає. Так по життю і є, що той хто занадто брязкає зброєю, завжди сцить її застосувати, а той хто її застосовує, то робить це мовчки. Тому чим більше голосних заяв і погроз, тим менше довіри від мене. Але поки що я до нього на нейтралці, буду оцінювати результати, а не браваду.

30 минут назад, Oli сказал:

дороги....   поставить може своїх людей, а це щось змінить?  

1, Майданівців прибирають де тільки можна, вони не зручні для старої-нової системи.

2, Там багато бабла, дякуючи Волинській митниці, а Гройсман обіцяє ще більше - за 3-5 років європейські дороги. На такі потоки завжди своїх людей ставлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ha3aP сказано:

Та хіба ж я проти? Тільки от подивись на наших депутатів і скажи шо ти не згідний з Надією )))

Ні, не згідний. То трохи різні речі, приблизно як хєр і палець. Пояснити, чи сам зрозумієш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо в лоб, шо полбу. Різниця є, але стриляти тре шо тих шо тих. Перші пару днів погомонить і все уляжеться. Зуби показує, а на ділі ж нічого не зміниться. Ми те кіно вже 100 разів бачили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Так по життю і є, що той хто занадто брязкає зброєю, завжди сцить її застосувати, а той хто її застосовує, то робить це мовчки.

в принципі,  погоджуюсь, але в кожному правилі є вийнятки.

1 година тому, nickel сказано:

Але поки що я до нього на нейтралці, буду оцінювати результати, а не браваду.

Ото ж і я про те, зачекаємо трішки, час покаже.

1 година тому, nickel сказано:

Майданівців прибирають де тільки можна,

Ну крім того, що ти майданівець, треба ще щось і самому робити... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Basil сказал:

Ну крім того, що ти майданівець, треба ще щось і самому робити... імхо

Це само собою, але я за діяльністю Вануса не слідкую, тому навіть не знаю заслужено від відгріб чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

за діяльністю Вануса не слідкую, тому навіть не знаю заслужено від відгріб чи ні.

я теж не слідкую. тільки загальний стан доріг у Волинській області погіршився, ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Basil сказал:

я теж не слідкую. тільки загальний стан доріг у Волинській області погіршився, ні?

Він в нас щовесни погіршується. :) Ну а якщо серйозно, то саме ця зима дійсно багато  асфальту попсувала. Ванус сам би стільки не зміг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок асфальту - які в області є виробники та як їх контролюють? Знаю, що облавтодор великі боржники та приватники плюються на їх асфальт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, sergkots сказал:

На рахунок асфальту - які в області є виробники та як їх контролюють? Знаю, що облавтодор великі боржники та приватники плюються на їх асфальт.

А Ванус в курсі? Якщо "так", то цікавить чи намагався вирішити це питання. Змінити постачальника зараз не проблема. А якщо "ні", то до нього ще більше питань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...