Перейти до змісту

Чи варто носити обручку?


Lauren07

Рекомендовані повідомлення

Мeнe цікавить думка чоловіків на банальнe питання: чи варто чоловікові носити обручку?

Я заміжня. Обручку ношу постійно - для мeнe цe символ вірності і поваги до чоловіка, а щe цим показую іншим чоловікам що я Заміжня. Чоловік обручку практично нe носить, постійно якісь тупі відмазки...《то нe зручно》, 《то навіщо носити обручку цe ж нічого нe означає, головнe що я знаю що я одружeний》 і т.д. 

Тому цікава ваша думка, чоловіки, що для вас означає обручка на пальці і чи варто вам і’і’ носити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 90
  • Створено
  • Остання відповідь

Не ношу. В перший же тиждень після весілля, на роботі зачепився обручкою за рухому частину станка. Зняв і поклав вдома, щоб не залишитися без пальця. Якщо кудись йдемо (гості і т.д.), то завжди вдіваю, бо ж "цe символ вірності і поваги". Після гостей можу ходити з нею постійно, поки не прийде час йти на роботу. Тоді знімаю. Також знімаю, якщо щось роблю вдома, реально заважає при роботі з інструментом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Першу носив років 5, була завелика, злетіла з пальця на риболовлі в темну пору доби, не знайшов.Купив нову, якою ледве не обірвав пальця під час закривання автоматизованих дверей. Зняв - не ношу. Не в кілечкові діло, а в усвідомленні статусу - одружений (-на)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також перші роки після одруження носив. Було декілька подібних випадків як в nickel, вже багато років не ношу обручки. Маю двох знайомих, які травмувались через обручку, в одного просто травма пальця, іншому обрізали палець (невдало стрибнув з прицепа).

Іноземцям простіше, вони обручку носять на лівій руці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я своєю умудрився замкнути акум на кузов. Так і залишилось два пропалених значки. Але ношу і далі, бо нерви дорожче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі ці символи гоніво. Символом вірності і поваги, є сама вірність і повага, а не якась там обручка. Перші роки носив, поки не зачепився обручкою за деревьяний ящик, на щастя, без серйозних травм, але оскільки мені зазвичай *першого дзвіночка* достатньо, то з того часу не ношу, вже років з пьятнадцять. Дружина, дякувати Богу, не дурна, тому поставилась з розумінням й не наполягала ніколи. Хто мене знає й так знає, що я одружений, а хто мене не знає, то їх відношення до мого сімейного стану мене мало турбує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку носив. Вже пару років не ношу, ні за що не чиплявся, просто поступово відвик... Дружина не ображається. Деколи одягаю, коли йдемо разом на якусь дефіляду. Дійсно, вірність і повага в діях і у вчинках, а не в носінні обручки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не ношу,в день весілля зачепився за металеву ручку на дверях,думав пальця відірву.Не зручно,боляче буває вітатись за руку(є хлопці,як зіжмуть руку....)Дружина також рідко носить,двійко маленьких діток краще відгонять потенційних залицяльників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Lauren07 сказал:

Чоловік обручку практично нe носить, постійно якісь тупі відмазки...《то нe зручно》, 《то навіщо носити обручку цe ж нічого нe означає, головнe що я знаю що я одружeний》 і т.д

 

Отже, як показують практично всі думки (коментарі) чоловіків в цій темі, відмазки Вашого чоловіка зовсім не тупі, скоріше Ваше відношення до цього питання упереджене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший раз зачепив за механізм у шафі, зняло шкіри трохи.

 

Другий раз перекушували в травмпункті. Спаяв.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ношу лише на якісь події, з моєю роботою воно все покоцане, за кілька років вже навіть полірувати носив... дружина носить, деколи соску дує мол шо за фігня, але з кожним разом все менше, тож розраховую наступні розборки після НР)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Юріч сказано:

 

Отже, як показують практично всі думки (коментарі) чоловіків в цій темі, відмазки Вашого чоловіка зовсім не тупі, скоріше Ваше відношення до цього питання упереджене.

Та я і нe запeрeчую що відношeння у мeнe упeрeджeнe, бо я нe змушую носити обручку при роботі з станком, на будівництві, вдома, на рибалці чи в трeнажeрному залі. У чоловіка робота нe потрeбує фізичноі’ праці і часті відряджeння, то нeвжe цe проблeма одягнути обручку?Усі родичі, знайомі, колeги і друзі-чоловіки носять обручки, тому я нe розумію в чому проблeма?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно я один ношу (принаймні у цій гілці). :)  Не знаю, може приклад батьків. На рахунок знаковості не заморочувався. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Lauren07 сказано:

У чоловіка робота нe потрeбує фізичноі’ праці і часті відряджeння

В побуті теж бувають ситуації, коли аксесуари заважають, або з ними не комфортно. А про відрядження - це повна туфта, дівчата овер 30, переважно розлучені не заморочуються над тим є обручка на симпатичному мужчинці чи немає, особливо під допінгом. Все залежить від чоловіка і "тарганів" в його голові (якщо кабель не захоче - $учка не скочить). Обручка - явно не являється запорукою вірності або відлякувачем бабей.

 

Ревнощі вказують на те, що ви не довіряєте своєму чоловікові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, Slavco сказано:

Певно я один ношу (принаймні у цій гілці). :)  

 Неа!)) я вже дев’ятий рік ношу і не пам‘ятаю коли знімав, взагалі її не відчуваю. По роботі з інструментами різними мав справу, дома ремонт(вєчний) все одно не знімав бо тупо забуваю про неї, одне про що задумався останнім часом, це сходити відполірувати і певно інколи коли буду мати справу з ключами різними то буду знімати.І я також ніякої знаковості цьому не придаю, просто ну зовсім з ним нема проблем.

 Дружина як почала ходити у спортзал  то зняла і не носить, бо почало злітати з пальця, то ми їй купили просте, але гарне кільце і якщо згубить то не буде шкода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, yura-patriot сказано:

бо почало злітати з пальця

 

розмір зменшити? декілька хвилин....   або "напилити" внутрішню частину силіконом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не ношу і не носив з самого початку,  не люблю коли в мене на пальцях щось є :) чи на шиї,  не ношу ланцюжки теж. Може просто звичка не носити металу на собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, veter сказал:

  (якщо кабель не захоче - $учка не скочить). 

Чудеса :) хотел бы я на это посмотреть. 

 

А ещё , когда моешь руки под него мыло залазит :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, DarkMonk сказано:

А ещё , когда моешь руки под него мыло залазит :)

Мыло, оно да... куда хош залезет... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Oli сказано:

 

розмір зменшити? декілька хвилин....   або "напилити" внутрішню частину силіконом

 Угу,так і думали,але пізніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, DarkMonk сказано:

Чудеса :) хотел бы я на это посмотреть. 

 

А ещё , когда моешь руки под него мыло залазит :)

Да-да, і я б на цe хотіла подивитись)

А мило можна і рідкe використовувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, yura-patriot сказано:

але пізніше.

 

мені, коли перекусили в травмпункті,  пройшло 10місяців доки руки дойшли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вірність лише в голові. Знаю багатьох "з каблучками" на руках і постійним "сковзняком" в ширінці.

Каблучку треба вживляти у мозок, тоді й буде якийсь толк.

А ще, як бачу, як готують їжу з каблучками, де мікробів під нею мільйон, як би руки не мили, мене передьоргує.

Особисто не ношу 15 років, муляє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...