Перейти до змісту

hmara

Учасники
 • Кількість зміста

  124
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Всі записи від hmara

 1. Жіночий годинник Romanson. Титановий корпус. Швейцарський механізм Ronda. Нова батарейка на основі оксидів срібла. Новий ремінець шириною 16 мм. Повністю робочий. Одягався декілька разів. На задній кришці присутня навіть захисна голограма. Має декілька незначних подряпинок. Ціна 270 грн
 2. Б.в жіночий годинник в гарному стані. Всесвітньо відома марка. Швейцарський механізм eta 902 001. Нова батарейка на основі оксидів срібла. Діаметр корпусу 27 мм. Корпус позолочений. Новий ремінець. Ширина ремінця 14 мм. Одягався декілька разів. Присутня навіть захисна плівка на задній кришці. Повністю робочі. Ціна 750 грн.
 3. Це ці шо між пр.Волі і Бандери в дворі?! Якщо так то можете. Ремонтувався в них декілька раз ( ноут і планшет ). Нормальні хлопці.
 4. Зробіть фото бутлів 3-4 літри. І 10-ти літрові без сколів?
 5. Наскільки суттєва буде ця інформація адже щось зільють на цукровому, а сморід та всі інші з ним атребути аж до сорокового ((((
 6. Все може бути. Там величезний магазин і поток людей ( от і халтурять чи ше шось ). Мені відремонтували нормально. ( можливо мені поталанило ну або вам не поталанило ). Хоча ціни в них далеко не базарні це факт
 7. Свою ремонтував на Шопена. ( зразу за відділенням нової пошти якщо з Волі на Шопена) Бош чи Профлайн називається. Точно не памятаю. Там магазин і в них майстерня є.
 8. На в.Володимирська. магазин на зупинці що межує з "розлівайкою" Два гуся. Кінцева Володимирської.
 9. Плотава, краснопірка на звичайного червяка. ( а може і не звичайного поплювати на всяк випадок треба ). Взагалі там рибалка пасивна але ловити можна. Посидіти відпочити. ))))
 10. Це точно)))). Хоча зараз стільки лівака що довіру викликає лише "домашня" і то якщо самому робити.
 11. 0661472155 Юра. с.Полонка Мають великі можливості з обробки металу. Думаю вам допоможуть
 12. Від тої ділянки з клуньою що ТС пропонує до маршрутки, садочка, школи і т д теж треба "петляти". Так що говорити про супер вигідне розміщення то якось дивно.
 13. З останніх власних вражень так Сафрон і залишився шарагою
 14. Власне збираюсь на відпочинок в одеську обл, Курортне. Їхати буду автомобілем. Цікавить стан доріг і кудою краще їхати. Минулого року туди їхав через житомирську обл, повертали на Попілню, Сквиру ( дорога паршивенька але по відстані ближче ), а назад їхали через Київ ( дорога нормальна була, по відстані трохи довше, по часу однаково як і коротшою ). Хто їздив цими дорогами цього року? Кудою краще ( де кращий стан дорожнього полотна )? Поділіться враженнями, інформацією. Дякую
 15. Колись приймала Руна на в.Ковельській. Не знаю яка зараз ситуація але я думаю контакти їхні можна знайти в інтернеті і поцікавитись.
×
×
 • Create New...