Перейти до змісту

Муніципали "с"удаки


Holy

Рекомендовані повідомлення

В мене в принципі давно вже викликало неабиякі емоції , як наші доблесні  поліцейські гонять стареньких бабусь, які щось продають. Раніше на ювілейному продавали, невеличка площа така, але хороший потік натовпу. Тепер в сторону Соло ( колишній Мадагаскар ),  під вербою часто люди торгують. Бруківка, а вони збоку в грязі стоять (в прямому значені цього слова). Раніше можна сказати вони трохи магазинам мішали. Суть не в тому де, а що їх активно проганяють. Напевно через них великий потік кошт в міський бюджет не надходить? А може більшості лучан пейзаж псує ця біднота? 
Сьогодні нормально так взірвало, коли побачив, як наш завзятий поліцай прогнав єдиного торговця біля верби дитину років так 8-10. Хтозна, яка ситуація в сім'ї цієї дитини.

Не розумію я, їх напевно начальство так штормить на такі подвиги? Чи вони самі такі завзяті? Тоді чому не приколупуються до людей, які палять в людних місцях, паркуються де попало, мусорять? Напевно тому, що бабка чи дитина куди подалі не пошле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 98
  • Створено
  • Остання відповідь

суть в тому, що кілька разів на тиждень у відведених місцях можна торгувати. Ніхто не гонить. 

Проблема, мабуть, що муніципали настільки ущєрбні, що дууууууже тупо виконують накази.  Замість пояснити - вони тупо гонять.

Є і інша сторона цього - наш народ таки бидлуватий, насре, після себе не прибере.

 

місто могло б піти іншим шляхом.  Знаючи, о зі стихійними (блошиними) ринками боротися майже не реально - виділити місце і відправляти туди.

Люди б знали і самі б ходили туди.

 

А так - маємо те, що маємо.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, halcogen сказано:

Стихійні місця продажу - удєл країн 3-го світу

та шо ти кажеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Holy сказал:

Напевно тому, що бабка чи дитина куди подалі не пошле.

 

1 час назад, Zheny@ сказал:

Замість пояснити - вони тупо гонять.

Сам особисто, не раз бачив, як біля Варшавки рейд був. Так от коли йшов на ринок, то поліціянт поясняв жіночці статті і чому не можна там торгувати. Вона збиралася і йшла. На зворотній дорозі вже бачив як ту ж жінку на тому ж місці той же поліціант зі словами : "я ж вас попереджав" вже примусово гнав. Не розуміє наш люд з першого слова. Менталітет.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стихійна торгівля - то зло. Женя був правий, що потрібно створювати спеціальні місця для тог, щоб люди могли продавати свою продукцію і контролювати, щоб там не було перекупів.

Але відсутність таких місць не дає права торгувати з землі чи виставляти свої розкладушки, столики і т.д.

А тим, кому пригорає, коли ганюють бабульок, раджу прогулятися по ринках і побачити, що, принаймі, в будень  там багато вільних місць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тепер дорогі домоседи вопрос, як мені продати скажем 20 кг яблук?

мені тре на дорогу відбити і шось заробити, ціни то ростуть а зарплата відносно бакса ніфіга,

да я торгував на стихійних ринках але, якби наш народ нормально зкоординували і дали місце де торгувати то наші бариги там бистренько наладили лавочку і людей бистро ганяли ті самі перекупи,

на старому ринку ганяли і казали що новий ринок біля кромберта для кого....

 

факти такі що, як приїдеш то нема де стати, а на олх капустою чи помідорами несильно і поторгуєш

для того щоб було полюдськи тре для початку власника ринку троха ..... тоді може щось буде

але народ як женя сказав 

Цитувати

наш народ таки бидлуватий

тому роби не роби приїде вася, коля, галя насере і скаже вони тут приберут я шо тут дворнік і так кожен....

а якщо б петя намусорив і збоку вася галя  і віталік зразу сказали прибери, небач що такбличка для всі вісить не мусоритт а он мусорнік то було б ще куди нейшло...

 

короч для того щоб був порядок тре його всім дотримуватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗАГС - двічі на тиждень з 6 ранку торгують.

Фуршет - Сб та Нд  - торгують.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Holy сказал:

які палять в людних місцях, паркуються де попало

І за це штрафують. Але ж так само як і за тих бабульок ниють, що нема місць для куріння і паркомісць. Але причина, як написано вище, в тому, що немає порядку. А це все елементарно. Якщо це заборонено - то це заборонено. А  не доводити, що дозволено, тому що немає де торгувати, курити чи паркуватися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Voronin10 сказано:

на старому ринку ганяли і казали що новий ринок біля кромберта для кого....

на Старому хто перший встав того і тапки - там є місця перед овочевим павільйоном не зайняті баригами - бо бачу що обличчя міняються. Головне не припертися туди на 9-00. Також частенько є місця всередині приміщення. Головне прийти першим і не стати на місце бариги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Zheny@ сказал:

Є і інша сторона цього - наш народ таки бидлуватий, насре, після себе не прибере.

люди бувають різні.
не всі зранку до вечора торгують, зазвичай вечором людина виходить на тих дві годинки щоб заробити тих 50-100 гривень, і наш поліцай, як завжди, кожен день, в цей час, на сторожі порядку.

Я не знаю, як краще.
в спеціальних місцях за містом фіг зна де. люди просто ходитимуть в супермаркет чим туди добиратися. Хто знає скільки на північному чи де там місце для торгівлі вартує? а ще зайняти треба, і не всі базари довго працюють 
Просто жаль цих людей цих бідних людей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Holy сказал:

, і наш поліцай, як завжди, кожен день, в цей час, на сторожі порядку

Так і має бути.

 

15 минут назад, Holy сказал:

а ще зайняти треба, і не всі базари довго працюють 

На Північному цілий ряд біля Колібріса постійно вільний. На Варшавці в Критому ринку лише третина місць зайнята, на Привозі місце можна знайти, біля Лучеська також. Лише на Старому проблеми, але зранку можна зайняти місце

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, volks сказал:

І за це штрафують. Але ж так само як і за тих бабульок ниють, що нема місць для куріння і паркомісць. Але причина, як написано вище, в тому, що немає порядку. А це все елементарно. Якщо це заборонено - то це заборонено. А  не доводити, що дозволено, тому що немає де торгувати, курити чи паркуватися

Я не говорю, що дозволити всім що хоч робити, але ж повинні бути більш гуманніше ставлення. Стоїть та старенька одна людина чи діві біля доріжки, подалі від всіх, нікому не мішаючи. Навіщо вже її гнати, можна пройти і не звернути увагу. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Voronin10 сказал:

короч для того щоб був порядок тре його всім дотримуватись

 

2 часа назад, volks сказал:

І за це штрафують. Але ж так само як і за тих бабульок ниють, що нема місць для куріння і паркомісць. Але причина, як написано вище, в тому, що немає порядку. А це все елементарно. Якщо це заборонено - то це заборонено. А  не доводити, що дозволено, тому що немає де торгувати, курити чи паркуватися

як і все інше,  придумали, а люди хай самі викручуються, втиснувся машиною біля будинку, штраф, чиновнику пофіг, про відсутність парковок, вигуляв собаку, штраф, чиновнику пофіг, що не продуманно місць для вигулу собак ітд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Holy сказал:


Сьогодні нормально так взірвало, коли побачив, як наш завзятий поліцай прогнав єдиного торговця біля верби дитину років так 8-10. Хтозна, яка ситуація в сім'ї цієї дитини.

то ти йому шось сказав, розказав про ситуацію в країні, як кльово стало жить, а кльово жить ще краще, ну і просто посрамив би його, мордатого ;)

чим далі всю цю ху@ню наблюдаю, тим більше схоже все на буратіно і страну дураков...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, volker78 сказал:

то ти йому шось сказав, розказав про ситуацію в країні, як кльово стало жить, а кльово жить ще краще, ну і просто посрамив би його, мордатого ;)

чим далі всю цю ху@ню наблюдаю, тим більше схоже все на буратіно і страну дураков...

на відстані це побачив, та не раз люди скандалили з ними, жалію, що протупив і не купив ту цибулю в неї чи просто пару грн. не дав, швидко вона зібралася і втекла. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, HWman сказано:

Зато жебраки завжди на місці, уловлюєте іронію?

Мафія, але маленька.

В більшості випадків це організований бізнес, але не зареєстрований.

Ще в церквах гроші збирають, але відпускають гріхи.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, sergkots сказано:

 

Ще в церквах гроші збирають, але відпускають гріхи.

 

І ніякої гарантії не дають на виконану роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Holy сказал:

а люди хай самі викручуються, втиснувся машиною біля будинку, штраф, чиновнику пофіг, про відсутність парковок

Давай розкажи, як в кожному дворі можна організувати парковку на 288 місць чи місце, де збудувати парковку для декількох дворів.

 

8 часов назад, Holy сказал:

вигуляв собаку,

За вигул штраф чи може за, те, що собачка гадить? То потрібно потім руцями за нею прибирати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Holy сказал:

Я не говорю, що дозволити всім що хоч робити, але ж повинні бути більш гуманніше ставлення. Стоїть та старенька одна людина чи діві біля доріжки, подалі від всіх, нікому не мішаючи. Навіщо вже її гнати, можна пройти і не звернути увагу. 

 

Еге ж, став дядько ОДИН або двоє біля стіни будинку пос@яти, подалі від всіх, нікому не заважаючи. Навіщо вже їх гнати, можна пройти і не звернути увагу)))) Собачка ОДНА покакала хазяйська під час вигулу і хазяїн не прибрав за нею. Сміття хтось ОДИН з балкона викинув. Хтось бур'яни виніс і поклав біля проїжджої частини. Припаркувався хтось ОДИН на газоні. А хтось ОДИН серед ночі по-сусідству перфоратором працює. Хтось ОДИН стіну будинку фарбою розписав. Можна ж не помітити, еге ж?
А що таке теорія розбитих вікон, Вам відомо?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

Давай розкажи, як в кожному дворі можна організувати парковку на 288 місць чи місце, де збудувати парковку для декількох дворів.

ну і що, давайте все робити по закону, ви ж за це
 

45 минут назад, Ivanna сказал:

Еге ж, став дядько ОДИН або двоє біля стіни будинку пос@яти, подалі від всіх, нікому не заважаючи. Навіщо вже їх гнати, можна пройти і не звернути увагу)))) Собачка ОДНА покакала хазяйська під час вигулу і хазяїн не прибрав за нею. Сміття хтось ОДИН з балкона викинув. Хтось бур'яни виніс і поклав біля проїжджої частини. Припаркувався хтось ОДИН на газоні. А хтось ОДИН серед ночі по-сусідству перфоратором працює. Хтось ОДИН стіну будинку фарбою розписав. Можна ж не помітити, еге ж?
А що таке теорія розбитих вікон, Вам відомо?
 

ви оце все прирівнюєте до бідної людини, це аналогічно тому, що та старенька вийде на ту годину щось продати?  Цікаво скільки днів ви б прожили на їхню пенсію? 
може краще всі бідних і хворих людей висилити з Луцька, адже від них одні проблеми, зробимо окремий район хай там голодують-виживають, а я буду жити в самому чистому місці і в мене  все буде чудово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Ivanna сказал:

Еге ж, став дядько ОДИН або двоє біля стіни будинку пос@яти, подалі від всіх, нікому не заважаючи. Навіщо вже їх гнати, можна пройти і не звернути увагу)))) Собачка ОДНА покакала хазяйська під час вигулу і хазяїн не прибрав за нею. Сміття хтось ОДИН з балкона викинув. Хтось бур'яни виніс і поклав біля проїжджої частини. Припаркувався хтось ОДИН на газоні. А хтось ОДИН серед ночі по-сусідству перфоратором працює. Хтось ОДИН стіну будинку фарбою розписав. Можна ж не помітити, еге ж?
А що таке теорія розбитих вікон, Вам відомо?
 

 

1 час назад, Holy сказал:

ну і що, давайте все робити по закону, ви ж за це
 

ви оце все прирівнюєте до бідної людини, це аналогічно тому, що та старенька вийде на ту годину щось продати?  Цікаво скільки днів ви б прожили на їхню пенсію? 
може краще всі бідних і хворих людей висилити з Луцька, адже від них одні проблеми, зробимо окремий район хай там голодують-виживають, а я буду жити в самому чистому місці і в мене  все буде чудово.

 

Я в цьому випадку підтримую @Holy. @Ivanna, Ви наразі плутаєте м'яке з теплим, не дивлячись на Вашу підтримку шанованими бордівцями. Ну ні разу не однакові речі Ви порівняли, імхо. Я наприклад, дотримуюсь закону і порядку, такого ще треба пошукати, не те що з балкона, з авто папірця ніколи на дорогу не викину. Але бабусі, які продають свою продукцію десь біля магазину чи деінде, мені ніколи не заважали, ба більше, я ніколи з ними не торгуюся, купуючи щось в них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Юріч сказал:

 Але бабусі, які продають свою продукцію десь біля магазину чи деінде, мені ніколи не заважали, ба більше, я ніколи з ними не торгуюся, купуючи щось в них.

 

11 часов назад, Holy сказал:

ну і що, давайте все робити по закону, ви ж за це
 

ви оце все прирівнюєте до бідної людини, це аналогічно тому, що та старенька вийде на ту годину щось продати? 

Я не дарма згадала тут теорію розбитих вікон.
Потурання суспільства по відношенню до дрібних правопорушень, таким як торгівля, куріння, розпиття спиртного в недозволених місцях, вандалізм і т. п., безпосередньо провокує людей на вчинення аналогічних дій. «Якщо іншим можна, то чому не можна мені?» - коли людина бачить, що здійснені іншими порушення правил не присікаються, вона перестає вважати правила (причому не тільки ті, порушення яких він спостерігав, але і будь-які інші) обов'язковими для себе. При цьому умовна середня планка «допустимого порушення» в суспільстві постійно знижується, що рано чи пізно призводить до збільшення числа вже серйозних злочинів.
Що ми й спостерігаємо.
Стихійна торгівля кавунами в невстановлених місцях, торгівля "лівою" ковбасою з сумки біля Старого ринку, торгівля на вулиці Замковій і на всьому шляху до зупинки громадського транспорту, торгівля алкогольними сурогатами на мінімум п'яти точках (це тільки на Старому ринку), розпиття цих сурогатів безпосередньо на робочих місцях (в контейнерах), парковка машин в недозволених місцях, куріння на автобусній зупинці, обісцяні зупинки - все це відбувається в атмосфері безнаказаності і тягне за собою більш значні наслідки, ніж ми можемо собі уявити: від поганого прикладу дітям до мордобою на тій же зупинці.
Невеликий і вчасно не ліквідований безлад викликає ланцюгову реакцію інших більших безпорядків, і там, де ще недавно була чистота і порядок, все виявляється загидженим. Таким чином, кинутий на чистій вулиці недопалок цілком може вилитися згодом в обісцяні ліфти, зламані лавочки в парку, списані стіни і розбиті ліхтарі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.11.2017 в 13:32, Holy сказал:

під вербою часто люди торгують. Бруківка, а вони збоку в грязі стоять (в прямому значені цього слова).
може більшості лучан пейзаж псує ця біднота? 
Сьогодні нормально так взірвало, коли побачив, як наш завзятий поліцай прогнав єдиного торговця біля верби дитину років так 8-10. Хтозна, яка ситуація в сім'ї цієї дитини.

 

23 часа назад, Holy сказал:

Просто жаль цих людей цих бідних людей

 

23 часа назад, Holy сказал:

Я не говорю, що дозволити всім що хоч робити, але ж повинні бути більш гуманніше ставлення. Стоїть та старенька одна людина чи діві біля доріжки, подалі від всіх, нікому не мішаючи. Навіщо вже її гнати, можна пройти і не звернути увагу. 

 

12 часов назад, Holy сказал:

ви оце все прирівнюєте до бідної людини, це аналогічно тому, що та старенька вийде на ту годину щось продати?  Цікаво скільки днів ви б прожили на їхню пенсію? 
може краще всі бідних і хворих людей висилити з Луцька, адже від них одні проблеми, зробимо окремий район хай там голодують-виживають, а я буду жити в самому чистому місці і в мене  все буде чудово.

Не всі ті, хто знаходиться в тяжкому матеріальному становищі, можуть переступити через себе і стати в грязі торгувати. Зате на Старому ринку буває одна бабуся з мисочкою, в якій пучками пов'язана городня петрушка. Бабулька ходить, продає, постійного місця не має. Ціну не називає - хто скільки дасть. Трапляється, що й п'ять гривень прохожий дасть...
Зате на стихійних місцях торгівлі можна під маркою кілограму яблук продавати алкогольний сурогат...
Колись алкоголь продавали в кожному ларку міста. Я пам'ятаю ті часи. Верховна Рада встановила закон, що продавати алкоголь можна тільки з торгових точок площею не менше 20 квадратних метрів і за наявності ліцензії на продаж. Для чого це було зроблено? А для того, щоб продавців алкоголю можна було проконтролювати. Щоб покупці не травилися фальсифікатом. Тобто все було зроблено в інтересах покупців...
Що ми бачимо зараз? Торгувати лівим алкоголем може хто хоче і де хоче.
Результат?
Спорожніли спеціально відведені місця для розпиття - бари на ринках. Зате пити стали прямо в контейнерах, на виду у всіх.
Мій висновок - відведені місця для задоволення будь-яких економічних, фізиологічних потреб існують для того, щоб не страждав благоустрій міста, санітарний стан, здоров'я лучан.
От припече тій бабульці в туалет, а дві гривні шкода, щоб відвідати громадську вбиральню. Знов будемо шкодувати? Хай пісяє під деревом?
Три роки тому одну таку бабцю, що торгувала тапками (без контейнера і без патента) на Старому ринку і, шкодуючи гривню, ходила "по-тяжкому" під закриті о 15-00 контейнери, ми "здали" директору ринку. Більше вона не торгує... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...