Перейти до змісту

Муніципали "с"удаки


Holy

Рекомендовані повідомлення

ще можна тоньше - щоб не розвертатись на мості, я вирішив розвернутись під мостом  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 98
  • Створено
  • Остання відповідь
1 час назад, Zevs_Isver сказал:

до речі, ти аварійку ввімкнув?

якщо так,  то ще можна було ще сказати - паламався, і випадково вискочив на тротуар, відремонтуюсь, від'їду

 

 

p.s. щоб розставити  крапки на "і"

не знаю як себе поводив муніципал, може він просто офігів від аргументів

але, після прочитаного, як на мене, ти НЕ правий в цій ситуації

 

В чому я неправий. ? Я як водій дотримуюсь правил ПДР. Стоянка на тротурах заборонена (крім тих що для руху пішоходів залишається  2 метри) а зупинка не заборонена. Звичайно, була ввімкнена аваріка і сам процес вигрузки не зайняв  і 2 хвилини. А термін парковка - це залишення транспортного засобу в певному місці для стоянки.

Так в чому я не правий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, vrm сказано:

 

В чому я неправий. ? Я як водій дотримуюсь правил ПДР. Стоянка на тротурах заборонена (крім тих що для руху пішоходів залишається  2 метри) а зупинка не заборонена. Звичайно, була ввімкнена аваріка і сам процес вигрузки не зайняв  і 2 хвилини. А термін парковка - це залишення транспортного засобу в певному місці для стоянки.

Так в чому я не правий?

а ще рух по тротуару заборонений.
з іншої сторони, як на мене тобі варто було давити на пункт 11.13. підїзду іншого немає. людину ти обслуговуєш. привіз товар.
якщо складений протокол, може його варто оскаржити в суді? чи шо за писульки видають ці псевдоправоохоронці?
 

Спойлер

Забороняється рух транспортних засобів по тротуарах і пішохідних доріжках, крім випадків, коли вони застосовуються для виконання робіт або обслуговування торговельних та інших підприємств, розташованих безпосередньо біля цих тротуарів або доріжок, за відсутності інших під’їздів і за умови виконання вимог пунктів 26.1, 26.2 та 26.3 цих Правил.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, Dima4s сказал:

а ще рух по тротуару заборонений.

 

  Показать контент

Забороняється рух транспортних засобів по тротуарах і пішохідних доріжках, крім випадків, коли вони застосовуються для виконання робіт або обслуговування торговельних та інших підприємств, розташованих безпосередньо біля цих тротуарів або доріжок, за відсутності інших під’їздів і за умови виконання вимог пунктів 26.1, 26.2 та 26.3 цих Правил.

 

Та не було ніякого руху. Це більш менш цивілізований заїзд до домоволодіння типу як на фото, тільки з різницею в тому що замість воріт калітка. Я став поперек тротуару, чим викликав тимчасові незручності двом пішоходам які відповідно обійшли авто позаду і спереду і ніяких усних претензій чи прохань дати їм дорогу не мали. 

Screenshot_2019-07-20-12-03-22-479_com.google.android.apps.maps.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, MANJAK11 сказал:

ще можна тоньше - щоб не розвертатись на мості, я вирішив розвернутись під мостом  :D

До чого цей висер. ? Якщо це і слова про обсцикання якось відносяться до контексиу мого повідомлення то мені це неприємно читати, хоча це показує в першу чергу Вас з певної сторони. Якщо немає що сказати по темі скарги на знаня термінології чи перевищення своїх повноважень представником владної інституції то краще помовчати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vrm сказано:

Звичайно, була ввімкнена аваріка і сам процес вигрузки не зайняв  і 2 хвилини.

це все міняє,

з аварійкою можна і по зустрічній

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Zevs_Isver сказал:

це все міняє,

з аварійкою можна і по зустрічній

Не зрозумів? По зустрічній смузі рух заборонений. Ваша іронія не по дорозі з ПДР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, vrm сказано:

Я став поперек тротуару, чим викликав тимчасові незручності двом пішоходам які відповідно обійшли авто позаду і спереду і ніяких усних претензій чи прохань дати їм дорогу не мали.

муніципал створив тимчасові незручності тобі....

1:1

 

а відсутність претензій/прохань зі сторони пішоходів обумовлена гірким досвідом що якщо вже водій вирішив бикувати на тротуарі то на зауваження від нього можна почути приблизно таке "Ти кто, сука такой? Тєбє чьо больше всех надо?"

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zevs_Isver сказано:

це все міняє,

з аварійкою можна і по зустрічній

Як по вашому мала пройти вигрузка швелерів без порушення правил?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Dima4s сказано:

Як по вашому мала пройти вигрузка швелерів без порушення правил?

а от тут фіг знає

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, Dima4s said:

Як по вашому мала пройти вигрузка швелерів без порушення правил?

Зупинити авто в місці, де це не заборонено ПДР. А звідти пішечки по тротуару, зі швелером в міцних чоловічих руцях... Як варіант )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yu2007 сказано:

Зупинити авто в місці, де це не заборонено ПДР. А звідти пішечки по тротуару, зі швелером в міцних чоловічих руцях... Як варіант )))

блін, точно, от я тупанув

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, люди, Ви про що тут? Чи Ви всі кандидати в муніципальну варту?

 Я не порушив ЖОДНОГО пункту ПДР. А Ви всі тут про щось таке незрозуміле , може мені повідаєте якийсь пункт ПДР, чи може конвекції з прав людини,  чи морського права який я порушив?

 

Я не порушив правил паркування, тому що факту паркування не було,

Я не порушив правил стоянки, тому що я не стояв а зупинився, похідне слово від зупинка

Я не порушив правила заборони руху по тротуару, тому що там відведено місце під заїзд до будинку .

 

Те що не забороненно означає дозволено.

 

Це нонсенс, подивіться на фото, якби Ви тут живете і Вам кум привіз твердопаливного котла 200 кг  і поки ви його виймаєте Вас фотографує представник муніципальної варти і виписує протокол, а називаючи це паркуванням, а кум злісним порушником благоустрою міста. це те саме що людина в паспортному столі написала в рядку стать не чоловіча а жіноча, тому що не володіє поняттям "чоловік" і "жінка" 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені от цікаво, де край тротуару і чому вони самі порушують правила?

3 часа назад, Dima4s сказал:

Забороняється рух транспортних засобів по тротуарах і пішохідних доріжках, крім випадків, коли вони застосовуються для виконання робіт або обслуговування торговельних та інших підприємств, розташованих безпосередньо біля цих тротуарів або доріжок, за відсутності інших під’їздів і за умови виконання вимог пунктів 26.1, 26.2 та 26.3 цих Правил.

 

66455462_637541200075703_6295945039688237056_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 minutes ago, vrm said:

 

Я не порушив правил паркування, тому що факту паркування не було,

Я не порушив правил стоянки, тому що я не стояв а зупинився, похідне слово від зупинка

Я не порушив правила заборони руху по тротуару, тому що там відведено місце під заїзд до будинку .

 

Те що не забороненно означає дозволено.

 

Це нонсенс, подивіться на фото,  

Схоже на те, що порушення ПДР й справді не було. Тоді шлях один - звернення до суду з приводу скасування штрафу. Скарги в якісь інстанції не допоможуть, я чомусь так думаю. 

А розмір штрафу який?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Ghost_manka сказано:

Мені от цікаво, де край тротуару і чому вони самі порушують правила?

киньте їм фото в фейсбук. і запитайте чому порушують. мені аж цікаво що напишуть))
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Dima4s сказал:

киньте їм фото в фейсбук. і запитайте чому порушують. мені аж цікаво що напишуть))
 

Треба звернутись в поліцію щодо роз'яснення цього правила

 

image.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Zevs_Isver сказано:

куди покрутиш - туди і вийде

ага, тільки "крутять" в одну сторону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, vrm сказал:

До чого цей висер. ? Якщо це і слова про обсцикання якось відносяться до контексиу мого повідомлення то мені це неприємно читати, хоча це показує в першу чергу Вас з певної сторони. Якщо немає що сказати по темі скарги на знаня термінології чи перевищення своїх повноважень представником владної інституції то краще помовчати

те, що ви написали, БЕЗ фото, теж Вас показувало з певної сторони й викликало лише німе питання : *почом права купляв ?*  Невже не ріже очі глубина дибілізма в фразі *щоб не порушувати пдр заїхав на тротуар* ??? Звідти така реакція, вірніше стьоб. Фото трохи прояснює ситуацію, але з другої сторони

3 часа назад, vrm сказал:

Я не порушив правил стоянки, тому що я не стояв а зупинився, похідне слово від зупинка

зупинитись і не стояти можна лише в одному випадку, коли ти завис у повітрі :) Я не знаю, як корректно розділити два поняття *зупинка* і *стоянка*, оскільки ці поняття не можливі одне без одного. Не можливо стояти не зупинившись перед цим і так само неможливо зупинитись і не стояти якийсь період часу :)  Особисто я вважаю, якщо зупинився, простояв короткий термін і поїхав, то зупинка, а коли зупинився, вийшов з за керма, то вже стоянка, незалежно по часу. Але то моя субьєктивна думка :) 

Знову ж таки імхо, якщо це приватна територія, з воротами для виїзду (заїзду) авто, то треба відкрити ворота, заїхати авто, зробити свою справу і виїхати, а не стояти на тротуарі, якщо ж там тільки *калітка* й рух авто не передбачений, то це вважаєтся рух по тротуару, зі всіма витікаючими

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Ghost_manka сказано:

Треба звернутись в поліцію щодо роз'яснення цього правила

тобто вам написали що ПДР не було порушено?
дивно.
бо мене вчили ось так
 

Screen5shot_5.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, MANJAK11 сказал:

Я не знаю, як корректно розділити два поняття *зупинка* і *стоянка*, 

Для того щоб розділити два поняття варто лиш знайти ці два слова в книжечці яка називається Правила Дорожнього Руху. 

Згідно п. 1.10 ПДР, зупинка - це припинення руху транспортного засобу на час до 5 хвилин або більше, якщо це необхідно для посадки (висадки) пасажирів чи завантаження (вивантаження) вантажу, виконання вимог ПДР (надання переваги в русі, виконання вимог регулювальника, сигналів світлофора тощо). Відповідно, стоянка - припинення руху на час більше 5 хвилин з причин, не пов'язаних з посадкою (висадкою) пасажирів або завантаженням (вивантаженням) вантажу, виконанням вимог ПДР (надання переваги в русі, виконання вимог регулювальника, сигналів світлофора тощо) .

так само як і поняття "паркування" , якого немає в Пдр, але є в закондавчих актах.

і мова про те що представник влади абсолютно не володіє інформацією відносно того на що виписує протокол а це вже можна розцінити як перевищення службових повноважень, або відсутність будь якої кваліфікації на виконання покладених на нього функцій. І мова саме про це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Dima4s сказал:

киньте їм фото в фейсбук. і запитайте чому порушують. мені аж цікаво що напишуть))
 

Забанять і все.

 

5 часов назад, Dima4s сказал:

бо мене вчили ось так

А двома колесами то не рух?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефоную на днях  на "гарячу лінію" муніципальної варти (водій вантажівки "Нової пошти" став поперек тротуару для вигрузки посилок так, щоб було зручніше носити. При чому постійно стає так, щоб не заважати пішоходам, можливість зробити по-людськи є. Пішоходи сваряться, обходять з дитячими візками по проїзджій частині, і йдуть туди ж, в Нову пошту).

 Диспечер:

- Ну ви ж розумієте, для вигрузки товару вони мають право зупинятись на час до 10-15 хв.

- Водій зупинився поперек тротуару, при чому має можливість .... і тд, мої аргументи...

- Ну я передам наряду, але не знаю чи вони встигнуть...

 

По результату ніхто не приїхав, водій за 12 хвилин поїхав. І після того ніякий наряд не приїзджав протягом моїх півгодинних спостережень. 

Виникає когнітивний дисонанс - з одної сторони диспечер каже що "вони мають право", з іншої сторони муніципал фоткає і виписує штраф vrm.

Ну і цікаво, чи хтось із відвідувачів НП з тих кому довелось обходити вантажівку по проїзджій частині, поскаржився на гарячу лінію самої Нової пошти на цього водія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...