Перейти до змісту

17 жовтня, Київ


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Щойно, Andri сказано:

Оце ж я  докотився спілкуюся  з реальним порохоботом який думає, що Порошенко спас країну.:wacko:

Почекай, якшо Олексійович не візьме собі другий термін, то пластикову ложечку будеш готувати ти собі.

 

можеш сходити в сусідню палату, там Наполеон немає з ким поговорити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 436
  • Створено
  • Остання відповідь
20 годин тому, Andri сказано:

 

Порошенко врятував Україну????:huh:   дайте мені пістолета я застрелюсь, щоб не бачити цей світ кривих дзеркал.  

Сука ти rl72 за Україну люди гинули найкращі, багато погинуло, дуже багато, і вони своїм героїзмом врятували країну,  і показали Путіну, що ми не простий народ і легко нас не взяти,  а це шоколадне хуйло ще за свій популізм і піар на крові, буде шукати собі новий Ростов-на-Дону це в кращому випадку.

  Показати прихований контент

CfdvZhJUUAAomak.jpg

 

На рахунок - "Сука ти rl72 " - не впевнений, а остальне то да.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andri, чи як там тебе...Ти й сюди срать прибіг? Що там тобі дати? Пістолєта? Застрелишся?...

....невже, якщо дам, то таки застрелишся? Привезти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще 10 років таких цін і зарплат, і замість перепису населення буде перекличка. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Andri сказал:

Та я думаю, діло не в цінах і зарплатах а в жадібності невимовній наших людей, і жага до грошей, як в молодих так і старих. Недавно з знайомим заганяли спрінтера буса з Польші,  на польких номерах на роботу їздити по районі, обзвонили всі фірми і всіх ділків хто приганяє, нарахували ледь не 1000долларів за пригон з любліна, недовго думаючи зайшли на аллегро, найшли якогось поляка який пару машин продавав, в нього був такий, зняв відео як робить, їде, зі всіх сторін познімав і сам перевіз через кордон за 350дол з всіма бумагами уже, ти розумієш в нас такий народ йому дай аби нажитися один на одному на власному народі, і це є і на верхах і на низах. 

ну от тобі готовий бізнес, тільки не поляк, а вже ти, ганяй сюди тачки по 350 баксів й будеш в шоколаді :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, MANJAK11 said:

ну от тобі готовий бізнес, тільки не поляк, а вже ти, ганяй сюди тачки по 350 баксів й будеш в шоколаді :) 

 

Якийсь неправильний бізнес :) ганяти по 350 якщо є ті що готові платити по 1000... чьот вилка занадто велика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Соромітник сказал:

 

Якийсь неправильний бізнес :) ганяти по 350 якщо є ті що готові платити по 1000... чьот вилка занадто велика

так Андрі духом святим харчуєтся, ночує в полі, заправляє повітрям й документи оформляє в Грузії, живе за пожертви й йому нічого вже не треба, то все норм :) 

ЗІ а само головне, в нього відсутній моск, інакше він розумів би, що якщо заробіток великий, то завжди знайдется гандон, який це ж саме зробить дешевше, а потім ще гандон, який ще дешевше, до тих пір, поки не останутся ті, що ябо якісніше й швидше роблять за ті самі гроші, або мають якусь лазєйку, іншим не доступну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 minutes ago, MANJAK11 said:

якщо заробіток великий, то завжди знайдется гандон, який це ж саме зробить дешевше, а потім ще гандон, який ще дешевше, до тих пір, поки не останутся ті, що ябо якісніше й швидше роблять за ті самі гроші, або мають якусь лазєйку, іншим не доступну

 

:) український ринок троха цю схему спотворює
у нас виживають лише ті, хто надає паскудну якість за малі гроші
з часом самі круті з них починають продавати ту ж паскудну якість в пантовій упаковці втридорого
...і піпл хаває бо альтернатив то вже ніхто і не пам'ятає
:)
подекуди звичайно виживають люди, яким знайомі слова сервіс і якісь... но їх можна в червону книгу заносити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, iiron сказано:

На рахунок - "Сука ти rl72 " - не впевнений, а остальне то да.

 

знаєш такий анекдот?

Жена возвращается из-за границы. Там их группу водили на стриптиз. Муж интересуется:
- Действительно ли это так ужасно, как у нас пишут?
Жена говорит:
- Да я тебе покажу, - включает радиолу и медленно раздевается.
- Действительно, гадкое зрелище,- говорит муж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 minutes ago, Andri said:

ти поясни мені що таке ринок у нас, і хто ті, що готові платити? Не готові просто більшість орієнтовані лише а може лох попаде. Я тобі, ще приклад наведу, купував одну запчастину в пітстопі та сама модель 650грн, в іншому інтернет магазині луцькому  340грн,  це навіть бізнесом важко назвати, у цивілізованому світі такої різниці на штамповочний товар масовий немає, +-10-15% різниці в коливаннях цін. Скоро адекватні ціни будуть тільки в інтернеті, а ці базари і магазини таке враження орієнтовані суто на людей з села, і тих хто навіть гуглом користуватися неможе:) Може в мене двояке бачення про нашу торгівлю, бо в інших містах незнаю, але про луцьк склалось враження, що тут ринку як такого неіснує.

 

Трішки чувши про даний бізнес від людей які в тому чогось та й досягли, можу з впевненістю сказати що далеко не факт що то одна і та ж запчастина по якості і виробнику. Тому, якби...
Доречі, Lerik1 то твій клон чи все ж yu2007 так коварно мститься ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 minutes ago, Andri said:

Тої самої якості, та сама марка і виробник. Ось для прикладу тобі закину радіатор до фокуса

  Hide contents

http://dok.dbroker.com.ua/art/62017A/nissens/96020/p/6/142/321/1/ford/focus

такі ціна в нас в більшості а така в інтернеті реальна  Nissens 62017A  

http://car-bus.com.ua/katalog/525/5397/10304/10203/

 

 

ну от якщо на тому ж "супер-дешевому" сайті обрати всі товари по цьому артикулю то отака фіговіна получається
http://car-bus.com.ua/katalog/search/?search=62017a&ART_ID=2409706&SUP_BRAND=NISSENS

ммм, а шо ж то таке ? 12 однакових деталей тої самої якості, одної марки і одного виробника з цінами від 1400 до 2000 і всі в наявності на складі одночасно ? іпать колотіть... но всьоравно ті буржуї дурять... палюбе, інакше не може буть... 
це ГЕНОЦИД :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
56 хвилин тому, rl72 сказано:

тема 17 жовтня плавно перейшла в 3 грудня :D

Я такі новини дізнаюсь від тебе. Де ти їх знаходиш і нафіга постиш? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, sergkots сказано:

Де ти їх знаходиш і нафіга постиш? 

 

у мене на ФБ у друзях є люди різних поглядів, серед них, і прихильники Міхо, і ті, хто вважає Порошенка ворогом України.

 

А Богуцька колись давно мене забанила ))

 

24131040_1564157186965727_35544418159220

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 minutes ago, rl72 said:

А Богуцька колись давно мене забанила

Нічого собі карта. Київ замість Кременчуга, Криму немає. Дивно шо Луганськ-Донецьк лишили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

Я такі новини дізнаюсь від тебе. Де ти їх знаходиш і нафіга постиш? 

Що в методичці пришлють, те і постить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 minutes ago, romaxa11 said:

Відбувсія досить масовий марш за імпічмент Петрусю Олексійовичу.

 

І чьо ? злякавсі ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Соромітник сказано:

 

І чьо ? злякавсі ? :)

Зараз є проблемки серйозніші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, alexvvv said:

Зараз є проблемки серйозніші

то навіщо тоді час на марш витрачати якщо є проблемки серйозніші ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Соромітник сказано:

 

І чьо ? злякавсі ? :)

 

ну аякже.

Це якийсь апофеоз тупості! Я про недільні акції від грузинських шахраїв. Ще за кілька днів до акції випливли фінансові документи щодо звезення на неї людей з різних областей, оскільки кияни цей бомжатник повністю ігнорують. У Києві цього разу навіть флаєри не роздавали, бо марна трата грошей. Усі вже знали, скільки людей з якої області й за які гроші привезуть відповідальні куратори, а ці ідіоти й далі торочать, що люди самі вийшли на "акцію протесту"! До речі, документ про організацію підвозу заробітчан на мітинг сам по собі дуже цікавий, я такий самий уже кілька разів бачив ще в 2001-02 роках, коли наша тодішня опозиція ще епізодично співпрацювала з Каськівим... Про це напишу окремо.

Наступне: ці тупі особи й все ще продовжують вимагати ухвалення закону про імпічмент. Але цей закон насправді вже ухвалений п'ять років тому! Більше того, він є окремим 30-им розділом Регламенту Верховної Ради (імпічмент - процедура на 100% парламентська, тому в регламенті й повністю унормована). Регламент для нардепів - це ніби друга конституція, але особливо "обдарований" нардеп Дерев'янко (найвідданіший соратник грузинського злодюжки) тупо вносить під наперед проплачену акцію законопроект, який уже давно існує, є повністю самодостатнім та безумовно чинним. Там насправді для реальної процедури імпічменту бракує двох інших речей. У законодавстві - закону про слідчі комісії, але такого, який би не суперечив Конституції, бо попередній саме через це й був скасований ще десь за Ющенка. Однак, такі законодавчі тонкощі для відверто й невиправно тупих - це як для віслюка вища математика. А друге - для імпічменту, згідно Конституції, треба мати 3/4 від повного складу парламенту, тобто 338 нардепів, а не пару тисяч проплачених мітингарів.

Ще одна велика дурість - засвітили одного із замовників. Коли на акції однієї з радикальних та маргінальних політичних партій, лідер якої мав би стати, але чомусь не став "клієнтом" НАБУ за свою одеську "творчість", несуть портрети Артема Ситника з написами, що він "жертва політичних репресій", то вже навіть насміхатися не хочеться, бо з хворих не сміються.

Ще одна проблема з прапорами. На акції появився поряд з українськими та червоно-чорними (я сьогодні у Варшаві передав це вітання деяким польським покровителям Міхо із тутешнього правлячого ПіСу - були явно не в захваті) та грузинським ще й вірменський прапор. Щодо грузинських, то тут напевно були плачі за кавказькими бойовиами й кримінальниками, які повинні були охороняти Саакашвілі, Сакварелідзе, Углаву та інших цікавих хлопців. От тільки більшість із цих "діячів культури" (саме під таким соусом колись Саакашвілі завозив своїх бойовиків до України) уже депортовані. Один із умілих організаторів провокацій пробував якраз до київського збіговиська незаконно перетнути кордон, але попався. Крім того, сам Саакашвілі відрікся від своєї Батьківщини-Грузії, заявивши неодноразово, що його "единственная родина - это Украина". Тому грузинські прапори можна зрозуміти й неоднозначно, як пропозицію "народної екстрадиції".

А прапор Вірменії, яка стала нині такою самою підконтрольною Росії державою, як і Білорусь, яка навіть не утрималася, а проголосувала "проти" резолюції щодо порушення прав людини в Криму, влаштувала демарш на ПАЧЕС, коли взнала, що московських хазяїв туди не пустили, - це взагалі щось поза межами здорового глузду. Нагадує помилку за Фрейдом, як союзників Ситника-Саакашвілі з Львівської міськради, що засвітилися на місцевому безпековому форумі із сепаратистською картою.

Ну і на останок. Чим більше Саакашвілі нюхав чогось заморського, а його союзнички від холоду підкріплювалися чимось вітчизняним, тим більшою в їх уяві ставала кількість учасників акції. Планували підвезти трошки більше 3000. Десь близько того й притранспортували. Кілька сотень звично зразу розбігаються по магазинах, чи барах, але підтягується десь стільки ж наявних у борцунів людей на місці (цих персонажів бомжуватого виду й раніше бачив під радою - гроші випрошували, а зараз там і поселилися). Тож мало бути десь 3000, і на старті на вигляд було трошечки менше, але не на багато. Інша річ, що й з тих більшість довго мерзнути не забажали... Зате спершу "Укр. Неправда" почала потрошки нарощувати: "зібралося від трьох до п'яти тисяч" (та ви на фото з Європейської гляньте - туди й півтори не дійшло!). Потім організатори озвучили 12-15 тисяч, а потім Міхо нюхнув на всю катушку й проголосив про 50 тисяч учасників! Чи він думає, що спонсори новин не дивляться й реальних кадрів з мітингу не побачили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ШТА ???? І ти після цього комусь там будеш дорікати про цитування *неблагонадьожних* (з точки зору правлячої верхівки) дописувачів ? Кого кого ти процитував ? Тараса Чорновола ? А Янукович там нічо такого ніде не пише, що збігаєтся з *політікой партії* ? Може Шуфрич ще що пи*данув путнє ? Нє ? Ну а чо. Я так поняв, ви вже готові путлєра цитувати, щоб Саакашвілі з гімном змішати. Сука, це дно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі найкраз до 17 листопада, і тепер долар синхронно перевалює за 27

Співпадіння?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Nokian сказал:

До речі найкраз до 17 листопада, і тепер долар синхронно перевалює за 27

Співпадіння?

:D:101010:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...