Перейти до змісту

17 жовтня, Київ


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 436
  • Створено
  • Остання відповідь
On 07.12.2017 at 16:52, rl72 сказано:

боровся Єгорка три роки з корупцією, боровся, боровся,  а вона ставала все більшою. не справився з обовязками

Якісь факти можеш надати? Конкретно - там і там допущена корупція, от якби комісія прийняла таке то рішення то цього б не було. Бо ж ти про нього певно саме більше на борді писав, перепощував. Відповідно маєш знати хоча б один його промах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, sergkots сказано:

Якісь факти можеш надати? Конкретно - там і там допущена корупція, от якби комісія прийняла таке то рішення то цього б не було. Бо ж ти про нього певно саме більше на борді писав, перепощував. Відповідно маєш знати хоча б один його промах.

На сєкундочку, я хотів би бачити не промахи, а досягнення. Промахи у всіх є, були, і будуть. А от на питання "А що ти зробив?" - відповіді з боку Соболєва я не бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, difoto сказано:

На сєкундочку, я хотів би бачити не промахи, а досягнення. Промахи у всіх є, були, і будуть. А от на питання "А що ти зробив?" - відповіді з боку Соболєва я не бачу.

Ось що він сам написав про досягнення:

Цитувати
Єгор Соболєв почувається рішуче.

Друзі,

Ваша підтримка, теплі слова, Ваші оцінки роботи парламентського комітету з протидії корупції, де я мав честь головувати - це величезний заряд натхнення, щоб надалі зробити ще більше.

Оскільки я вважаю, що кожен посадовець після відставки має відзвітувати про свою роботу, зроблю це сам, зокрема, і тут.

Ось 10 результатів, які я вважаю найважливішими.

1. На першому засідання комітету три роки тому ми запровадили правила повної відкритості його роботи. Ми почали заздалегідь оприлюднювати на сайті комітету анонси засідань, ухвалені рішення та стенограми дискусій. Одночасно ми відкрили двері комітету для експертів, громадськості і медіа. Ще я запровадив практику оприлюднення інформації про прогульників. Разом це дозволило привернути увагу до роботи комітету, надало вагу його рекомендаціям Верховній Раді та збільшило відповідальність кожного, хто приймав рішення чи ухилявся від цього.

2. За порадою Центр Протидії Корупції у грудні 2014 року я запросив до комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Національного антикорупційного бюро України Giovanni Kessler — керівника групи з протидії відмивання коштів в ЄС. Мене підтримала фракція "Самопоміч" і рішенням Парламенту Джованні був делегований до цієї комісії. Це зіграло важливу роль у проведенні першого справжнього конкурсу з обрання посадовця такого рівня як директор НАБУ. І допомогло зупинити спробу Петра Порошенка скасувати конкурс після визначення двох фіналістів, які Банковій не сподобалися.

3. У січні 2015 року я ініціював відставку Генерального прокурора Віталія Яреми і організував збір підписів народних депутатів. За три тижні, 6 лютого, Ярема подав президенту заяву про звільнення і був звільнений.

4. У грудні 2014-лютому 2015 року я очолив робочу групу, яка підготувала закон про незалежність Антикорупційного бюро та Антикорупційної прокуратури. Цим законом ми надали САП автономію від Генпрокуратури, у Парламенту відібрали право висловлювати недовіру директору НАБУ, заснували інститут детективів і встановили їм високі зарплати. Ключову роль в розробці цих норм знову зіграла блискуча команда Центру протидії корупції на чолі з Vitaliy Shabunin та Daria Kaleniuk. Також цим законом ми дозволили затримувати топ-чиновників, які підозрюються в корупції, ще до отримання санкцій суду. І переклали на посадовців обов`язок доводити легітимність їхнього у майна. Неспроможність це зробити нами були визнана злочином під назвою "Незаконне збагачення". Останні дві ідеї до законодавства України допоміг вписати David Sakvarelidze, який тоді перебрався до Києва разом з великою командою грузинських реформаторів на чолі з Міхеїлом Саакашвілі.
5. З березня по жовтень 2015 року я очолив робочу групу з розробки та проведення закону про відкритість інформації про власників нерухомості, землі, та автомобілів. Цей закон був ключовим кроком перед запровадження е-декларування. Завдяки відкриттю цієї інформації 
тепер журналісти та й громадяни самостійно мають змогу контролювати яким майном володіє не лише посадовець, але й вся його родина, друзі та помічники. Велику роль у проведенні цього закону зіграли Yaroslav Yurchyshyn та Андрій Парубій з Леонід Козаченко.
6. У цей самий період у комітеті робочою групою на чолі з Сергій Лещенко та з потужною законотворчою роллю Denys Kovryzhenko був підготовлений та узгоджений з Урядом Арсенія Яценюка закон про протидію політичній корупції. Цим законом було запроваджено фінансування партій за рахунок платників податків та відкриті звітність про витрати партій. 
7. У травні-липні 2015-го разом з міністром юстиції Павло Петренко ми розробили та провели закон про повноту майбутніх е-декларацій. Тепер всі посадовці повинні декларувати не лише офіційно зареєстроване на них майно, а й все, що записано на інших, але фактично перебуває в їхньому розпорядженні, плюс так звані «недобудови».
8. У вересні 2015-го за нашою домовленістю з Міжнародний фонд "Відродження" була утворена незалежна Рада громадських експертиз. Зараз вона є ключовим постачальником до комітету інформації від експертів, бізнес-асоціацій, аналітичних центрів про корупційні норми у законопроектах, що реєструються в Парламенті. Виявляти такі норми - ключове завдання нашого комітету - і за допомоги Ради громадських експертиз, яку на початку очолив Bazikalo Mykola, а згодом Sorokopud Tetiana, ми виявили корупцію у 383 законопроектах. Жодна з корупціогенна норма досі не стала законом. Я цим особливо пишаюся. Як і тим, що якщо на початку роботи автори законопроектів, де ми виявляли корупцію, пробували на мене тиснути, то в останній рік до мене приходять з проханням вивчити законопроекти до (!) реєстрації і готовністю викреслити все, де ми побачимо проблему. 
9. У 2016 році головним результатом стало запровадження е-декларування. Це було б неможливим без тиску лідерів та активістів Коаліція «Декларації під контролем», Transparency International Ukraine, Громадський люстраційний комітет, Центр Протидії Корупції, АвтоМайдан - AutoMaidan та інших. Ми зупинили спроби в останній момент переписати законодавство. Ми змусили Агенцію із запобігання корупції такі оголосити старт е-декларування. Важливу роль тоді зіграла згода Корчак Наталія. А я став першим посадовцем, який подав приклад і заповнив е-декларацію, коли система лише тестувалася. 
10. З першого до останнього дня я мав велику честь і користь від фактично щоденного листування, зустрічей та домовленостей планів з представниками Євросоюзу, США, Великої Британії, Канади, держав Балтії, Міжнародного валютного фонду, Світового банку, Ради Європи, Венеціанської комісії, USAID.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, sergkots сказано:

ми запровадили правила

 

8 хвилин тому, sergkots сказано:

я запросив до комісії

 

8 хвилин тому, sergkots сказано:

я ініціював

 

8 хвилин тому, sergkots сказано:

підготувала закон про незалежність Антикорупційного бюро

 

9 хвилин тому, sergkots сказано:

я очолив робочу групу з розробки та проведення закону

 

9 хвилин тому, sergkots сказано:

був підготовлений та узгоджений з Урядом Арсенія Яценюка закон

і тому подібне.

Я не сперечаюсь, шо то всьо круто, але...

Чому воно не діє в реалі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, sergkots сказано:

Ось що він сам написав про досягнення:

 

 

хай підітреться тим, що написано у ФБ. з тої писанини толку для держави, як кіт наплакав

 

а ось результат голосування за Закон про ДБ на 2018 рік.

 

24955831_2001499686785505_44565545406733

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що цим хотів сказати? Я б наприклад також не голосував би за такий бюджет 2018. І що з того.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну на фоні феєричного захвату від того що бюджет "вкоітовєкі" прийнятий не в останню ніч старого року все інше значення не має.

Результати такого голосування будем спостерігати в першому півріччі наступного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, difoto сказано:

 

і тому подібне.

Я не сперечаюсь, шо то всьо круто, але...

Чому воно не діє в реалі?

Що саме? Уточни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Barugan сказано:

І що цим хотів сказати? Я б наприклад також не голосував би за такий бюджет 2018. І що з того.

 

ну, якщо ти не знаєш, що для країни значить прийнятий закон про бюджет, то нічого й дивного. 

а для тих, хто знайомий з таким, краще коли бюджет приймають вчасно, і бажано за два-три місяці до нового бюджетного року.

 

але свідкам секти популістів головне, що їм популісти на вуха навішають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про імпічмент

 

Конституція України

Цитувати

Стаття 111. Президент України може бути усунений з поста Верховною Радою України в порядку імпічменту у разі вчинення ним державної зради або іншого злочину.

{Офіційне тлумачення частини першої статті 111 див. в Рішенні Конституційного Суду № 19-рп/2003 від 10.12.2003}

Питання про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту ініціюється більшістю від конституційного складу Верховної Ради України.

Для проведення розслідування Верховна Рада України створює спеціальну тимчасову слідчу комісію, до складу якої включаються спеціальний прокурор і спеціальні слідчі.

Висновки і пропозиції тимчасової слідчої комісії розглядаються на засіданні Верховної Ради України.

За наявності підстав Верховна Рада України не менш як двома третинами від її конституційного складу приймає рішення про звинувачення Президента України.

Рішення про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту приймається Верховною Радою України не менш як трьома четвертими від її конституційного складу після перевірки справи Конституційним Судом України і отримання його висновку щодо додержання конституційної процедури розслідування і розгляду справи про імпічмент та отримання висновку Верховного Суду про те, що діяння, в яких звинувачується Президент України, містять ознаки державної зради або іншого злочину.

 

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про Регламент Верховної Ради України

Цитувати

Стаття 172. Ініціювання питання про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту

1. Внесене на розгляд Верховної Ради письмове подання про ініціювання питання про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту має містити правове обґрунтування необхідності утворення спеціальної тимчасової слідчої комісії. До подання можуть додаватися документи і матеріали, що стосуються цього питання, або належним чином посвідчені їх копії.

2. Письмове подання, передбачене частиною першою цієї статті, без прийняття рішення про включення до порядку денного пленарного засідання Верховної Ради обговорюється за процедурою повного обговорення (стаття 30 цього Регламенту) на черговому після дня його внесення пленарному засіданні Верховної Ради.

3. Верховна Рада більшістю голосів народних депутатів від її конституційного складу приймає рішення щодо ініціювання питання про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту та включення його до порядку денного сесії Верховної Ради як невідкладного. Про прийняття такого рішення Голова Верховної Ради України терміново повідомляє Президента України.

 

ну дальше наступні статті 173 - 188 цього Закону, які детально розписують всю процедуру імпічменту

 

 

п.с. хз, за який імпічмент водять хороводи міхоклоуни

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, rl72 сказано:

 

ну, якщо ти не знаєш, що для країни значить прийнятий закон про бюджет, то нічого й дивного. 

а для тих, хто знайомий з таким, краще коли бюджет приймають вчасно, і бажано за два-три місяці до нового бюджетного року.

 

але свідкам секти популістів головне, що їм популісти на вуха навішають

Ааа як смішно, якби не так сумно було.  Головне не прийняти, аби прийняти, а саме головне в документі зміст! Тільки не варто казати: от прийняли, да недосконалий, да хотілось краще. зате за місяць до НР...бла...бла..бла...  Ніби доступно написав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16:00 12.12.2017

Антикоррупционеры в стране котов

О том, что не так с антикоррупционерами, на примере пушистых толстых котиков.
 
Спойлер
 
""

В этом тексте мы с мартини и примкнувшей к нам водкой попробуем объяснить на котиках, почему слово «антикоррупционер» вызывает резкие подёргивания у значительной части образованного населения страны.

Смотрите. Положим, в стране котиков есть проблема: ожирение этих самых котиков. Проблема серьёзна и многогранна: на лечение котиков от ожирения государство тратит миллиарды котодолларов с портретами наиболее выдающихся деятелей котячьей… котовской… котиковской, в общем, нации. Однако котики (кто сталкивался, тот знает) в массе своей остановиться сами не способны и готовы жрать до тех пор, пока хлебальничек не перестанет влазить в миску. Кроме этого, продавцы котовского, то есть котячьего корма крайне не заинтересованы в диетах и здоровом питании, а вот в повышении продаж кормов заинтересованы более чем.

Когда проблема достигает критических масштабов, таких, что появляется социальный запрос на борьбу с ней, логичным образом среди пушистых комков шерсти появляются политики, которые на волне спроса начинают активно качать тему борьбы за здоровый образ жизни. В итоге политической борьбы создается Специализированная антижировая прокуратура, Национальное антикормовое бюро, Агентство противодействия толстению и множество общественных организаций. Активисты (почему-то жиреющие не по дням, а по часам), выступая на митингах и лекциях, рассказывают о том, как производители кормов сговорились с властью за процент от продаж, а для настоящей победы над ожирением желательно создать ещё и специализированный суд, который бы судил производителей кормов и потакающих им чиновников. Среди слушателей, втихомолку похрумкивающих сухим кормом «Тыскас», периодически раздаются выкрики «Ожирителей нации — к стенке» и «Руки прочь от борцов за здоровый образ жизни!»

3507138.jpg

По социальным сетям, где котики постят фотоснимки умильных людей, проскакивают истории о далекой стране Котай, где ожиревших чиновников моментально расстреливают, а также примеры из жизни Южной Котеи, Синкотура и Саудовских Кошкоратов, где, как известно, всем пойманным на поедании жирной пищи сразу отрубают лапы.

17361748_1406845822719415_51324970917425

Как вы думаете, улучшится ли уровень холестерина на кубический сантиметр котячьего населения в этой, без сомнения, прекрасной стране?

Правильный ответ: да, но незначительно. В отличие от рейтинга борцов за обезжиренную нацию.

Дело в том, что помимо отрубания пушистых лапок и строгого контроля хвостатых чиновников есть и другие, куда более действенные способы борьбы с ожирением. Только они не будут поднимать рейтинги политикам и активистам, поэтому вы о них не услышите на митингах. Никогда. Ни за что. На минувшей неделе в мире людей в стране Украина в очередной раз продлили мораторий на продажу земли. Кто не в курсе, сообщу. Этот мораторий — одна из самых позорных особенностей страны Украина в целом и один из ключевых источников коррупции в частности. На местах, в районах, местные помещики с достаточным числом гектаров в аренде держат Бога даже не за бороду, а за другие, более чувствительные места (Трегубов, вот только вырежи это, прокляну!) Латифундисты контролируют пайщиков, сдающих свою землю в аренду, а значит, контролируют их голоса. У них денег больше, чем у иных крупных корпораций, что на уровне районов и даже областей позволяет им пинком открывать множество дверей, прикармливать судей и прокуроров, полицию и чиновников. Они решают, кого выберут мэром или главой громады, они решают множество вопросов — налом, только налом. Нал течёт в Геокадастр, нал течёт ментам, нал течёт газетчикам и бандитам, если начинается конфликт с другим помещиком или непокорным пайщиком. Это чистый, неприкрытый восемнадцатый век, разве что вместо лошадей у них «Тойота Лэнд Крузер» в люксовом варианте.

7df0ebcd9cf904626544a8c898e05e76.jpeg

Общий объём взяток, чёрного нала, неуплаты налогов в принципе сложно оценить. Я думаю, что это сотни миллионов долларов. Но вполне вероятно — миллиарды. Отмена моратория тупо сломает схему. Всю. Наглухо. Земля начнёт стоить реальные тысячи баксов, а не стандартные $500 в конверте за пай. Её начнут более-менее нормально продавать, появится рынок, зайдут иностранные корпорации (те самые, на которых солятся антикоррупционеры). Понятно, что коррупция не исчезнет под ноль — свинья всегда грязь найдёт, — но уменьшится на порядки точно, даже в самом плохом варианте исполнения. Просто пропадёт возможность и необходимость покупать тайком то, что будет открыто к продаже, станет в разы сложнее уходить от налогов, появятся новые игроки, новые правила, полностью перекосит всю помещичью систему. По коррупции в стране будет нанесёт очень сильный удар. Не верите мне, посмотрите на иностранный опыт, ведь ничто не ново под луной. Но мораторий продлили — в том числе и потому, что уровень социального одобрения слишком мал.

672926_original.jpg

Слишком много лет кричали политики о том, что землю продавать нельзя. Слишком много средств вложено в пропаганду против снятия моратория. Юля ставит палатки, Ляшко машет вилами, а антикоррупционеры молчат. Тупо молчат. Не хотят гробить себе рейтинг. Рейтинг важнее результата. Результат проиграл. Он не нужен. Нужен процесс. Не будет «землемайдана». Лещенко не поедет по сёлам рассказывать о том, какие выгоды сулит стране открытый рынок земли. Мустафа не наденет футболку «Я за продаж землі, fuck corruption». Не будут получены гранты на агитацию пайщиков и разъяснение им возможной реформы. И Семенченко не выведет своих чёрнозубиков под Раду с этим лозунгом, и Саакашвили не будет об этом кричать.

Не будет ничего. Совсем ничего. Не будет он кричать о необходимости тотальной приватизации, как в обожаемой нами Польше времён «шоковых реформ». Потому что это сразу удар по рейтингу. Огромный, шоковый (ага) удар. И не надо мне рассказывать, что стоит им прийти к власти, и они сразу у-у-ух! Саакашвили имел поддержку и Порошенко, и силовиков, и вообще всей власти, когда был губернатором Одесской области. Ничего. Лещенко и Найем на 175-м и 238-м местах по уровню поддержки реформ по рейтингу весьма уважаемых VoxUkraine. Саакашвили антикоррупционно базарит за бабло с Курченко (или с человеком, которого он считает Курченко — это реально детали). И продолжать можно, но не в этом дело.

Дело в том, что они хотят бороться с коррупцией, а не побеждать коррупцию. (Эту мысль я коррупционно украл у Скрыпина на недавнем телеэфире.) Потому что борьба всегда приносит политические баллы, а результат — не всегда. Поэтому они так бьются за антикоррупционный суд — они называют его результатом, а это не результат, это инструмент. Лопата. Долото. Когда создадут такой суд, они станут бороться за новый инструмент. Например, министерство по борьбе с коррупцией. Потому что они будут говорить, что это всех спасёт. Что появление инструмента, сажающего в тюрьму жирных котиков, позволит окончательно победить ожирение.

Не позволит.

Но многие поверят. Как всегда. Мои вы котики.

 

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@rl72 В країні найбільша проблема то це антикорупціонери? Як вже ваше виття заіпало. У тебе про них та грузина зараз найбільше дописів - нема більше проблем? Таке враження, що вони тобі як сверблячка в одному місці - поки каку не напишеш нема спокою. Написав чи перепост зробив - все відпустило на трохи. Емоційно нестабільні особи можуть такі місця до крові розчісувати - дивись обережно.

 

П.С. Пам'ятаю, пам'ятаю - просто ставлю мінус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, sergkots сказано:

@rl72 В країні найбільша проблема то це антикорупціонери? Як вже ваше виття заіпало. У тебе про них та грузина зараз найбільше дописів - нема більше проблем? Таке враження, що вони тобі як сверблячка в одному місці - поки каку не напишеш нема спокою. Написав чи перепост зробив - все відпустило на трохи. Емоційно нестабільні особи можуть такі місця до крові розчісувати - дивись обережно.

 

П.С. Пам'ятаю, пам'ятаю - просто ставлю мінус.

 

а чого тебе так зачіпає?

 

тут вільний форум - де хочу, в яку тему там і дописую.

а тебе бачу уже розчесало :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уже й зудить :D

 

Цитувати
sergkots reacted to this

 

@sergkots, скажи, якщо Міхо відпустив суд, бо не побачив доказів того, що міхомайдан фінансував курченко, то чому суд закрив на 60 діб довірену особу Міхо, який, за версією ГПУ, брав гроші в довіреної особи курченка? 

і чому Міхо не організовує двіж за його звільнення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@rl72 Нагадаю про що ти сам просив. 5a30403eb8ecd_2017-12-0500-16-59.thumb.png.1233144a33f0b7a18ba2f16f97957daa.png

По грузину нічого не скажу бо не слідкую за ним. Всі новини від тебе :)

А от суддя та ж сама, що колись засудила жінку за "теракт" сніжкою. І хто ж це ніяк не проведе реформу суду? Певно Соболєв винен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, rl72 сказано:

 

то до чого був твій комент про "чесотку"

Ти про міхо та соболєва більше всіх пишеш. Це стає схожим на поведінку дитини по відношенню до дівчинки яка йому подобається - починає дуже часто за косички смикати та зачіпати її.

Ви своїми дописами створюєте геть протилежну реакцію - люди навпаки більше цікавляться цими людьми і чого про них стільки пишуть.  Самі ж і розкручуєте Саакашвілі.

 

П.С. Реально виглядає дико - вже ніби посадили всіх доп, геп, шуфричів, медведчуків та іншу мерзоту і залишились лише такі вороги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ФБРи і чувачки зі СкотландЯрдів вже приїхали співпрацювати з Югою чи ще в дорозі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Savage сказано:

А ФБРи і чувачки зі СкотландЯрдів вже приїхали співпрацювати з Югою чи ще в дорозі?

 

ні. але є інші поради іншим людям.

 

 

НА ЗАКРИТІЙ ЗУСТРІЧІ ПОСЛИ КРАЇН G7 ЗАСТЕРЕГЛИ НАБУ ТА САП "НЕ ГРАТИСЯ В ПОЛІТИКУ" - ДЖЕРЕЛА
© УНІАН
Політика  Сьогодні, 12:48
 6  Кількість переглядів 1678
Ситника критикували за зайвий піар у роботі НАБУ.

На зустрічі послів "Великої сімки" з директором НАБУ Артемом Ситником та керівником САП Назаром Холодницьким українських правоохоронців просили не втягуватися в політику.

Про це ТСН.ua розповіли два незалежні одне від одного джерела, знайомі із ситуацією.

За словами джерел, Ситник скаржився, що українські політики заважають працювати НАБУ через боязнь кримінальних проваджень.

Після нього слово надали Назару Холодницькому, який загально розповідав про відкриті провадження та проблеми в роботі антикорупційних органів.

Далі виступати почала посол Великої Британії Джудіт Гоф, яка критикувала Артема Ситника за зайвий піар у роботі НАБУ. Її підтримав посол ЄС Х'юг Мінгареллі, який говорив, що посли продовжують підтримувати антикорупційні органи України, але їм не можна впадати в політику.

"Мінгареллі і посол Британії були доволі жорсткими. Вони дали зрозуміти Ситнику, що треба працювати "тихіше", - зазначив один із співрозмовників.

Джерела зазначають, що під час цієї зустрічі посол США в Україні Марі Йованович майже нічого не говорила і не критикувала роботу НАБУ. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Дійсно, таких гарних держслужбовців викривають, геть нема совісті.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...