Перейти до змісту

17 жовтня, Київ


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Just now, alexvvv said:

події 2004 і 2013   відрізняються

 

серйозно ? чим ? :) Прізвищами тих хто став став депутатами ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 436
  • Створено
  • Остання відповідь
1 minute ago, Cherman said:

Ну, які варіанти вибратися з кола, коли по цьому колу бігає вся країна? Еміграція, хіба що.

Тебе з дитинства не вчили що не треба йти пригати з моста коли інші йдуть топитися ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Соромітник сказал:

Тебе з дитинства не вчили що не треба йти пригати з моста коли інші йдуть топитися ?

Ти ще раз перечитай те, що писав Юріч. Навіть, якщо сам не біжиш топитися, інші своїми діями втоплять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Соромітник сказал:

Щурячі перегони...
...

Придумай як вирватися з того кола...

(C) Кійосакі ;)

Як білка в колесі - укр (рос. ) варіант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, Cherman said:

Ти ще раз перечитай те, що писав Юріч. Навіть, якщо сам не біжиш топитися, інші своїми діями втоплять.

Мені і одного разу достатньо. Я в 2008 те саме пережив. І повторив би результат в 2013...
Життя поза стадом, нав'язаними ідеалами та цінностями що прописані владою точно існує. Ми ж не в СРСР.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, nickel said:

(C) Кійосакі ;)

 

Не читав в оригіналі, але мені здається що в нього жодного натяку на це немає. То так москалі переклали. В оригіналі там "Грошовий потік Cash Flow".
А от про вирватися з кола ‒ тут згоден.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Соромітник сказал:

 

Не читав в оригіналі, але мені здається що в нього жодного натяку на це немає. То так москалі переклали. В оригіналі там "Грошовий потік Cash Flow".
А от про вирватися з кола ‒ тут згоден.

В нього гра називається Cash Flow і там щурі по колу гоняться, поки не вийдуть на вищий рівень :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Соромітник сказано:

 

серйозно ? чим ? :) Прізвищами тих хто став став депутатами ? :)

Тим, що багато людей загинуло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Соромітник сказано:

Мені і одного разу достатньо. Я в 2008 те саме пережив. І повторив би результат в 2013...
Життя поза стадом, нав'язаними ідеалами та цінностями що прописані владою точно існує. Ми ж не в СРСР.
 

Стадо, бидло - це термінологія системи, влади. Так легше переступати через аморалку, вчиняючи бидлячі дії. Якщо весь твій бізнес зав'язаний на різниці в оплаті праці для людей і стада, то чи далеко ти втік від стада?

Кіосакі вирвався з щурячих перегонів не коли став бізнесменом, перепродуючи якусь фігню. Він вирвався, написавши книгу про те як вирватись з них. Кожен хто купить цю книжку, чи піде на його семінар, тренінг, допомагає Кіосакі бути поза системою, але навряд чи собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, alexvvv said:

Тим, що багато людей загинуло

 

я так розумію ти вважаєш це досягенням другого майдану ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Соромітник сказано:

 

я так розумію ти вважаєш це досягенням другого майдану ?

Не досягнення, результату то немає. Це втрати, що поніс народ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, romaxa11 said:

Стадо, бидло - це термінологія системи, влади. Так легше переступати через аморалку, вчиняючи бидлячі дії. Якщо весь твій бізнес зав'язаний на різниці в оплаті праці для людей і стада, то чи далеко ти втік від стада?

 

Влада не каже стадо, вона називає їх "виборці". 
"Бізнес зав'язаний на різниці в оплаті для людей і стада...." Ромаха акаунта продав ? Як можна таку хєрню написати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Соромітник сказано:

 

Влада не каже стадо, вона називає їх "виборці". 
"Бізнес зав'язаний на різниці в оплаті для людей і стада...." Ромаха акаунта продав ? Як можна таку хєрню написати.

Коли чую "стадо" чи "бидло" по відношенню до народу загалом, підклинює. Хочеться спитатись: а твої тато чи мати, дідусь чи бабуся могли бути стадом чи бидлом? Все решта: Україна - поки ресурс дешевої праці, дякуючи існуючій системі влади, яка генерує колосальну бідність і колосальне багатство, тільки в дуже нерівноважних пропорціях. Для внутрішнього бізнесу - це головна причина перманентного колапсу і відсутності планування, інвестиційної діяльності. Для зовнішнього - суттєва перевага. Якщо ти орієнтуєшся на зовнішній ринок, використовуючи ситуацію на внутрішньому, то ти в системі. От коли ти напишеш книжечку Cash flow чи Велика терія Соромітності. Ось тоді і ти будеш поза системою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, romaxa11 said:

Коли чую "стадо" чи "бидло" по відношенню до народу загалом, підклинює. Хочеться спитатись: а твої тато чи мати, дідусь чи бабуся могли бути стадом чи бидлом? Все решта: Україна - поки ресурс дешевої праці, дякуючи існуючій системі влади, яка генерує колосальну бідність і колосальне багатство, тільки в дуже нерівноважних пропорціях. Для внутрішнього бізнесу - це головна причина перманентного колапсу і відсутності планування, інвестиційної діяльності. Для зовнішнього - суттєва перевага. Якщо ти орієнтуєшся на зовнішній ринок, використовуючи ситуацію на внутрішньому, то ти в системі. От коли ти напишеш книжечку Cash flow чи Велика терія Соромітності. Ось тоді і ти будеш поза системою.


Надто багато гарних слів для людини котра все зводить до грошей. А потім розказує що мітинги ідейні.
Пропоную не відходити від теми. Хто може ‒ той зрозумів і вже чи сприйняв чи ні. Іншим доводити нічого не збираюся ібо я на вашому полі програю граючи за вашими правилами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти просто на крильцях злетів трошки над Україною, глянув на нас таких мурашок і давай пердіти в нашу сторону, розказуючи свій шлях в Ікари. От нам тебе за ніжки і прийшлось смикнути, щоб як літаєш то літай, але ж не пукай)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

Саме так, хлібом не корми, дай бідного й нещасного порохобота замінусувати. А ти хіба не знав, що порохоботам не можна постити картинки в анекдотах, бо для того є відповідні теми. Хоча чому лише порохоботам - це всіх стосується, я про це вчора і написав, там у анекдотах. То ти настільки тупий, що тобі з першого разу не доходить, чи це така "многоходовочка" - отримати від "кровожерного ботоненависника" мінус ще й в анекдотах, щоб можна було про це понити?

Не знав що значки ))) означають ниття))

Ггг, А то нічо що це був анекдот, а не картинка з текстом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, romaxa11 сказал:

Ти просто на крильцях злетів трошки над Україною, глянув на нас таких мурашок і давай пердіти в нашу сторону, розказуючи свій шлях в Ікари. От нам тебе за ніжки і прийшлось смикнути, щоб як літаєш то літай, але ж не пукай)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, romaxa11 said:

Ти просто на крильцях злетів трошки над Україною, глянув на нас таких мурашок і давай пердіти в нашу сторону, розказуючи свій шлях в Ікари. От нам тебе за ніжки і прийшлось смикнути, щоб як літаєш то літай, але ж не пукай)

 

Гаразд, тобі певно видніше хто там на тебе пердить. Продовжуй бути пастушком та заробляти на довірливих виборцях та мітингах ‒ за такими як ти майбутнє нашого колгоспу.
Ви мене за ніжки не смикнули. Знаючи що зараз попруть особистості я вирішив не продовжувати. Бо коли аргументів нема то відразу починаєте обсирати співрозмовників. Виборці :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Соромітник сказал:

Життя поза стадом, нав'язаними ідеалами та цінностями що прописані владою точно існує. Ми ж не в СРСР.

Поза стадом? Мені здається, ти собі придумав ілюзію. Навіть бомж, і той в "стаді", бо від ситуації в країні, залежить заповненість смітника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Соромітник сказал:

Життя поза стадом, нав'язаними ідеалами та цінностями що прописані владою точно існує

 

Багато що прояснює, стає ясно, як відноситись до таких як ти й що з такими як ти робити. Хоча, по суті, ролик то зовсім і не про те

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 minutes ago, Cherman said:

Поза стадом? Мені здається, ти собі придумав ілюзію. Навіть бомж, і той в "стаді", бо від ситуації в країні, залежить заповненість смітника.

 

Те що ти живеш з людьми в одні країні абсолютно не означає що ти повинен "мислити" як вони, обирати зручнішу для себе пропаганду та не мати власної думки. 
Якщо не гратися у "демократію" за правилами та обмеженнями від влади ‒ це ілюзія, то значиться буду мрійником.
Вибачте що перебив ваш процес обсирання порохоботів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, Соромітник сказано:

 

Гаразд, тобі певно видніше хто там на тебе пердить. Продовжуй бути пастушком та заробляти на довірливих виборцях та мітингах ‒ за такими як ти майбутнє нашого колгоспу.
Ви мене за ніжки не смикнули. Знаючи що зараз попруть особистості я вирішив не продовжувати. Бо коли аргументів нема то відразу починаєте обсирати співрозмовників. Виборці :)

Всеодно літає і пукає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, romaxa11 сказал:

Всеодно літає і пукає

Будь толерантним, дай змогу д'Артаньяну Сергію, потішити своє ЧСВ.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, d.u.a.l сказано:

Лишенько, то ти таки тупий. А я все ж про тебе був кращої думки, хоча навіть не знаю, чому я такий оптиміст був, розумні ж люди в порохоботи не йдуть. Чи то від порохоботства так мозок деградує?

Ось, хай ще інші подивляться на підтвердження твоєї тупості - це якщо раптом тобі соромно не стане і ти не зміниш свій пост. Хоча де той сором візьметься, це ж невід'ємна частина совісті, яка у вас геть відсутня

 

на, тобі, для порівняння картинку з текстом, а не скріншот тексту анекдоту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

боровся Єгорка три роки з корупцією, боровся, боровся,  а вона ставала все більшою. не справився з обовязками

 

Цитувати

Верховная Рада Украины одобрила проект постановления №7368 "Об отзыве Соболева Е.В. с должности председателя Комитета Верховной Рады Украины по вопросам предотвращения и противодействия коррупции". За соответствующее постановление проголосовали 256 нардепов, передает корреспондент РБК-Украина.
Полный текст читайте здесь: https://www.rbc.ua/rus/news/rada-otozvala-soboleva-posta-glavy-antikorruptsionnogo-1512655156.html?utm_source=webpush_chrome_news

   

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...