Перейти до змісту

17 жовтня, Київ


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

3 хвилин тому, sergkots сказано:

На дату поста подивись, вже 20-те за вікном.

елементарно, ватсон. у Києві видали 16, до Луцька сьогодні, в понеділок 20.11, привезуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 436
  • Створено
  • Остання відповідь
7 хвилин тому, Andri сказано:

 

 

 Хотів вже нас покидати, чому ще сидиш? за нічну зміну подвійний тариф?:)  

 

 

а ти чого тут, теж на подвійний тариф за нічну зміну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, rl72 сказал:

І не важливо хто, Іван з простих людей, чи Петро з Кийова, ми разом гробим свою країну.

хороша спроба. Метод, коли оппонента утотожнюють з високопосадовими корупціонерами, мол сам такий самий, але мєлкій, давно відомий. Тіпа сиди і не вякай проти дядь, бо сам *замазаний*. Попасти на не замазаного в любій сфері нашого життя, майже не реально, система така, тому метод працює майже безвідмовно. Але хєр ти вгадав. Всі мєлкі контрабандисти разом взяті приносять шкоди так само, а то і меньше ніж той великий дядя, дякуючи якому ті контрабандисти і появились взагалі. То я не тобі пояснюю, а людям, бо ти й сам це прекрасно знаєш, але робота є робота, нічаво лічнаво, просто бізнес, да ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MANJAK11 сказано:

хороша спроба. Метод, коли оппонента утотожнюють з високопосадовими корупціонерами, мол сам такий самий, але мєлкій, давно відомий. Тіпа сиди і не вякай проти дядь, бо сам *замазаний*. Попасти на не замазаного в любій сфері нашого життя, майже не реально, система така, тому метод працює майже безвідмовно. Але хєр ти вгадав. Всі мєлкі контрабандисти разом взяті приносять шкоди так само, а то і меньше ніж той великий дядя, дякуючи якому ті контрабандисти і появились взагалі. То я не тобі пояснюю, а людям, бо ти й сам це прекрасно знаєш, але робота є робота, нічаво лічнаво, просто бізнес, да ?

 

хороша спроба. але ти все рівно нічого не зрозумів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Andri сказано:

Та ні альтруїзм, тут за пости не плать, тут не фейсбук))) 

 

 

та то якийсь сюр. то ти говориш що за пости на борді не платять, то обвинувачуєш когось у платних постах на борді....

 

п.с. чи  то може ти так признаєшся що є платним ботом на фейсбуці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, rl72 сказал:

 

хороша спроба. але ти все рівно нічого не зрозумів

та звичайно, куди ж мені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, cornet сказал:

 

Ну, зруйнуєте ви систему, а що далі?

А нічого. Вже писалось не один раз, що в нас висока толерантність до порушників. Поки не зникнуть серед більшості Івани, які вважають "а чим я гірше ніж Петьо", то нічого не зміниться. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

А нічого. Вже писалось не один раз, що в нас висока толерантність до порушників. Поки не зникнуть серед більшості Івани, які вважають "а чим я гірше ніж Петьо", то нічого не зміниться. 

 

Коли зникнуть Петі з Кийова, то не буде більшості Іванів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Юріч сказал:

 

Коли зникнуть Петі з Кийова, то не буде більшості Іванів.

От з цим буду сперечатися завжди. Петі з неба не падають, а виростають з таких Іванів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, volks сказал:

От з цим буду сперечатися завжди. Петі з неба не падають, а виростають з таких Іванів. 

 

Риба гниє з голови. Не дурний придумав. Так що не потрібно виноходити велосипед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Юріч сказал:

 

Риба гниє з голови. Не дурний придумав. Так що не потрібно виноходити велосипед.

Ну так риба вже майже зігнила. Тому і пишу, що нічого хорошо не світить поки неІванів стане більшість, або не прийде до влади жорсткий неІван і не оздоровить ту рибу і не наведе порядок. І може Ардіс скільки завгодно слинити, але інших варіантів немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, rl72 сказал:

мені не було про що повідомляти.

О, я зрозумів з кого ліплений цей образ. З тебе й твоїх оточуючих

14270273589790.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут два очевидні варіанти: або система руйнує нас і країну загалом, або сама руйнується, залишаючи вцілілу країну. Часу небагато і країни вже немає, буде дроблення і встановлення правил на одних територіях і відхід в вальгалу інших. Думаю час вже втрачено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно Microsoft XP

11 хвилин тому, cornet сказано:

 

Думаю, прийшов час пояснити всім про яку систему йде мова ...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, MANJAK11 сказано:

та звичайно, куди ж мені

 

поки ми не змінимось самі, нічого в країні не зміниться. скільки не міняй Петю на Міхо, Міхо на Юлю, і далі. все буде марно.

 

8 годин тому, MANJAK11 сказано:

О, я зрозумів з кого ліплений цей образ. З тебе й твоїх оточуючих

 

розумієш, є речі за які я не хочу, щоб мені десь темним вечором проломили голову, а тому я не буду тут їх наводити, щоб не могли деякі події ідентифікувати і повязати зі мною. 

тому, залишимо цей образ вам на память.
 

п.с. а ботівська ботоферма працює. все як Ромаха11 описував, накинулись всі разом на одного опонента, кількістю беззмістовних повідомлень звели дискусію до абсурду, і в кінці опонента об'явили дураком)

 

п.п.с. Я надіюсь шановний @Cherman, який ху#ню при пацанах не п#зд#ть, розповість нам про те, як він вів переговори з Меркель, Оландом, Обамою, і навіть з уйлом, як він у 2014 році врятував Україну

 

п.п.п.с. ото-то черга була, цілий день до вечора прийшлось простояти, поки дочекався 

zp.jpg

 

отримав свою останню зарплату за дискусії в політиці на борді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, rl72 сказано:

розумієш, є речі за які я не хочу, щоб мені десь темним вечором проломили голову, а тому я не буду тут їх наводити, щоб не могли деякі події ідентифікувати і повязати зі мною.

"я дам вам парабеллум"

 

8 хвилин тому, rl72 сказано:

накинулись всі разом на одного опонента, кількістю беззмістовних повідомлень звели дискусію до абсурду

Можеш зараз одним змістовним постом висловити власну думку? Те, що вчора було розпорошено по багатьом дописам.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, rl72 сказал:

розумієш, є речі за які я не хочу, щоб мені десь темним вечором проломили голову, а тому я не буду тут їх наводити, щоб не могли деякі події ідентифікувати і повязати зі мною. 

тому, залишимо цей образ вам на память

giphy.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, rl72 сказал:

 

хороша спроба. але ти все рівно нічого не зрозумів

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Andri сказано:

Друже, які речі? 

 

ти себе з кимось путаєш? в мене немає таких друзів, які безроку тиждень на борді.

чи ти той великий шерлок холмс, який дівчатам хамить, а коли його носом в його ж гіменце натикають, відмовляється вибачитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, частинку того що було до підчищання теми я читав

А Наталка пише як аудитор, або бухгалтер, але аж ніяк не журналіст - але тобі того не зрозуміти.

Херовий з тебе шерлок, бо  я не всіх "-", і не всі пости підряд "-", але ж тобі того не зрозуміти 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Andri сказано:

Ти будьласка не лізь туди куди тобі нетреба,

 

ботику, тут грошей не платять. йди на ФБ, і заробиш ще й на "розтаможку" машини. 4000$ не така вже й велика сума, всього-на-всього 13 постів по 300 баксів, ціла дурниця для такого спеца як ти 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, rl72 сказал:

п.п.с. Я надіюсь шановний @Cherman, який ху#ню при пацанах не п#зд#ть, розповість нам про те, як він вів переговори з Меркель, Оландом, Обамою, і навіть з уйлом, як він у 2014 році врятував Україну

Нагадати тобі, після яких подій, почалися оці всі мінські переговори? Скажеш, в них немає вини Порошенка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, Andri сказано:

 

Порошенко врятував Україну????:huh:   дайте мені пістолета я застрелюсь, щоб не бачити цей світ кривих дзеркал.  

Сука ти rl72 за Україну люди гинули найкращі, багато погинуло, дуже багато, і вони своїм героїзмом врятували країну,  і показали Путіну, що ми не простий народ і легко нас не взяти,  а це шоколадне хуйло ще за свій популізм і піар на крові, буде шукати собі новий Ростов-на-Дону це в кращому випадку.

  Показати прихований контент

CfdvZhJUUAAomak.jpg

 

 

тобі? пістолет? таким не дають нічого гострішого пластикової ложки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...