Перейти до змісту

17 жовтня, Київ


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 436
  • Створено
  • Остання відповідь
23 минуты назад, volks сказал:

От наскільки мене тошнить від цих двох порохоботів. 

 

На цьому потрібно закінчити речення. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Andri сказано:

 

 давай мені 4000 долларів сша на розмитнення , тоді я любитиму і тебе і цю владу, рахунок писати? 

 

заробити не пробував? то лише при комунізмі просто так дають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Юріч сказано:

 

На цьому потрібно закінчити речення. :)

 

Правда, завжди ж простіше прикритись тим, що дядя з Києва краде більше.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, volks сказано:

Ти або платиш податки, або не платиш. Все інше це просто відмазки.

Я можливо тебе здивую, але податки ми всі платимо незалежно від наших бажань - варто подивитись надходження до бюджету. Єдине на чому люди можуть намахувати то це офіційне працевлаштування (ЄСВ), бізнес без оформлення, не задекларовані додаткові доходи.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стапе, батони. Нічо, що я ще не заробив ні кап'я, а мене вже в неплатники податків записали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, rl72 сказано:

 

Правда, завжди ж простіше прикритись тим, що дядя з Києва краде більше.

 

На базарі купуєш, чи все в магазинах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Щойно, sergkots сказано:

На базарі купуєш, чи все в магазинах?

 

ага, безплатно беру)))

плачу за все, і на базарі, і в магазині. на базарі, в основному, продукцію сільського в-ва (молочка, мясо), продуктової групи, інше в магазинах.

хочеш звинувати мене в тому, що я помагаю дядям з києва толкати контрабас?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, sergkots сказал:

На базарі купуєш, чи все в магазинах?

Ну це вже ти  занадто. У нас не ідеальне і далеко не демократичне суспільство. Так що "бабок нє трожь!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

Стапе, батони. Нічо, що я ще не заробив ні кап'я, а мене вже в неплатники податків записали?

Наші реаліі - маєш бажання щось заробити значить мусиш спочатку заплатити. @rl72 цілком в дусі наших фіскалів пише.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, sergkots сказал:

Наші реаліі - маєш бажання щось заробити значить мусиш спочатку заплатити. @rl72 цілком в дусі наших фіскалів пише.

Доповню - в карман фіскалів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, vaz75 сказано:

Ну це вже ти  занадто. У нас не ідеальне і далеко не демократичне суспільство. Так що "бабок нє трожь!"

Навіть в думках не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Andri сказано:

я не до вас звертався, чи ви з ним  єдине ціле?   якшо людям подобається дороге розмитнення, і коли їх нагинають а вони кажуть що це добре для держави для людей, навіть у європі, литві податки менші, розмитнення мінімальне набагато багатші за нас, Подобається такий стан речей, як мені признавався volks що йому подобаються сталінські методи, то може варто таким як ви  з такими поглядами на життя змінити країну, на Білорусію І в Росію! там теж високі бодатки, влада нагнула всіх але їм це подобається, бо страна Велікая і Мугучая!!! 

 

щось нове можеш запропонувати, чи ти у всіх темах одне й те ж писати будеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Andri сказал:

я не до вас звертався, чи ви з ним  єдине ціле?   якшо людям подобається дороге розмитнення, і коли їх нагинають а вони кажуть що це добре для держави для людей, навіть у європі, литві податки менші, розмитнення мінімальне набагато багатші за нас, Подобається такий стан речей, як мені признавався volks що йому подобаються сталінські методи, то може варто таким як ви  з такими поглядами на життя змінити країну, на Білорусію І в Росію! там теж високі бодатки, влада нагнула всіх але їм це подобається, бо страна Велікая і Мугучая!!! 

а ти вважаєш, що з теперішньою владою можна досягти європейського рівня?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, rl72 сказано:

хочеш звинувати мене в тому, що я помагаю дядям з києва толкати контрабас?)))

Просто цікаво чи послідовний у всьому, що сам пишеш і критикуєш. Бо читав, що ти спец по купівлі на аліекспрес - якраз той випадок коли податків нуль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, rl72 сказал:

 

ти багато в карман фіскалам даєш?

Я - ні, мені немає чого, а інші - так (сусід в мене фіскал на q5 їздить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18.11.2017 в 16:44, rl72 сказал:

Те, що до Луцька у 2014 році не дійшов "руцький мір" - достатньо?

Прямо, Порошенко отак і зупинив руцький мір? Як каже один наш бордовець, не неси х**ні при пацанах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, sergkots сказано:

Просто цікаво чи послідовний у всьому, що сам пишеш і критикуєш. Бо читав, що ти спец по купівлі на аліекспрес - якраз той випадок коли податків нуль.

а з чого там мають бути податки? з того, що купив для особистого користування? чи ти думаєш я там партії товару купляю? ні, одиничні товари, за які не маю бажання переплачувати тут ,в Україні, і які мені не термінові, тобто, я можу почекати місяць часу з доставкою. і які не дорожче 150баксів в посилку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Andri сказал:

 

Можу запропонувати, всіх хто любить  сильну руку держави, сталінські методи, хто любить  високі податки а взамін нічого,  купити білет на потях з переїздом до Росії.   Країна хоч нормально заживе, і дасть бог може вже народ не буде собі пастухів обирати. 

Як скажеш, так і зробимо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, vaz75 сказано:

Я - ні, мені немає чого, а інші - так (сусід в мене фіскал на q5 їздить)

 

ну, так в таких випадках є така річ, як заява в компетентні органи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, rl72 сказал:

 

ну, так в таких випадках є така річ, як заява в компетентні органи

ахаха. Які це "компетентні органи"? Ті що люстрацію проводили? Чи ті, що його по службі перевіряють? Чи ті, що перевіряють його електронну декларацію? Чи мо ще якісь є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, rl72 сказал:

 

ну, так в таких випадках є така річ, як заява в компетентні органи

А ти багато написав в "компетентні органи"? Чи в "твоїй" державі все гаразд? (якщо ти  не зрозумів - то це я б'ю твоєю ж зброєю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, vaz75 сказано:

ахаха. Які це "компетентні органи"? Ті що люстрацію проводили? Чи ті, що його по службі перевіряють? Чи ті, що перевіряють його електронну декларацію? Чи мо ще якісь є?

 

та в чому претензії до мене, що в тебе сусід на ку5?

а в його декларації та ку5 є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...