Перейти до змісту

17 жовтня, Київ


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

1 хвилина тому, MANJAK11 сказано:

Чи може кинути все й в порохоботи податись ? офіційна з/п, соц пакет, всє дєла

давай, розкажеш де набирають, і про зарплату з соцпакетом.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 436
  • Створено
  • Остання відповідь

@rl72 Я так розумію, що питання про негатив від Порошенка є для тебе незручним. Інакше не можу зрозуміти чому ти уникнув відповіді на нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, sergkots сказано:

@rl72 Я так розумію, що питання про негатив від Порошенка є для тебе незручним. Інакше не можу зрозуміти чому ти уникнув відповіді на нього.

не встигаю відповіді на всі питання писати.

 

Гелетей на посаді міністра оборони. - хз для чого його туда призначали

Депутати у фракції  - Кононенко енд компані

 

ну, хватить, нема часу відволікатись від перегляду відео

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, sergkots сказано:

Вони коли розстріляні то не заважають підприємцям, тому тим краще працювати та розвиватись.

А наші всіма силами стараються урвати від тебе собі кусок побільше. Ти їм тільки покажи, що гроші заробляєш - відразу почнуть створювати купу ситуацій щоб сам їм гроші приніс.

 

Тобто, ти стверджуєш, що тобі створювали купу ситуацій, щоб ти ніс гроші? І які твої дії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від того, яку суму вкрав, сама суть слова "вкрав" не міняється.

І не важливо хто, Іван з простих людей, чи Петро з Кийова, ми разом гробим свою країну. Просто, дехто вважає для себе індульгенцією (виправданням) те, що Петро з Кийова краде мільйонами

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, rl72 сказано:

 

Тобто, ти стверджуєш, що тобі створювали купу ситуацій, щоб ти ніс гроші? І які твої дії?

Такі ситуації створюють всім підприємцям а не мені особисто. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, rl72 сказал:

І не важливо хто, Іван з простих людей, чи Петро з Кийова, ми разом гробим свою країну. 

Ви з Петром може й гробите, а особисто я - ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, rl72 сказал:

гм

23622490_1772264246148524_38816220421092

І не зрозумієш чи ті були настільки класними економістами, чи теперішні настільки бездарні. Інакше чим пояснити обвал гривні в 3.5 рази і економіки вцілому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, rl72 сказано:

від того, яку суму вкрав, сама суть слова "вкрав" не міняється.

І не важливо хто, Іван з простих людей, чи Петро з Кийова, ми разом гробим свою країну. Просто, дехто вважає для себе індульгенцією (виправданням) те, що Петро з Кийова краде мільйонами

Не став знак рівності між простою людиною, що виживає та чиновником який направляє бюджетні гроші в потрібному напрямку. Ще є фіскали - їх методи роботи можеш сам нагуглити. Ще силовий блок - ці просто влаштовують маски шоу та справи відкривають від балди.

Основна маса соціально активних людей хотіли змін саме в цих сферах - а по факту ставки лише піднялись.

То не рівняй Івана, що продає контрабас (за який мзду отримали митники) та Петра, що не вертає ПДВ без відката. Різного поля ягоди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

Такі ситуації створюють всім підприємцям а не мені особисто. 

 

 

35 хвилин тому, sergkots сказано:

Не став знак рівності між простою людиною, що виживає та чиновником який направляє бюджетні гроші в потрібному напрямку. Ще є фіскали - їх методи роботи можеш сам нагуглити. Ще силовий блок - ці просто влаштовують маски шоу та справи відкривають від балди.

Основна маса соціально активних людей хотіли змін саме в цих сферах - а по факту ставки лише піднялись.

То не рівняй Івана, що продає контрабас (за який мзду отримали митники) та Петра, що не вертає ПДВ без відката. Різного поля ягоди.

 

ще що гуглити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Ви з Петром може й гробите, а особисто я - ні.

 

тобто, ти по закінченню податкового року, до 1 травня 2018, подаш в податкову декларацію і задекларуєш свій дохід за біткойни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, sergkots сказано:
Цитувати

То не рівняй Івана, що продає контрабас (за який мзду отримали митники) та Петра, що не вертає ПДВ без відката. Різного поля ягоди.

 

може ягоди й на різних полях ростуть, але  для України шкодять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, rl72 сказано:

 

може ягоди й на різних полях ростуть, але  для України шкодять

Різна шкода. А ставити знак рівності між ними теж шкода - вже інформаційна, для тих людей, що читають щось тут. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rl72 сказал:

 

тобто, ти по закінченню податкового року, до 1 травня 2018, подаш в податкову декларацію і задекларуєш свій дохід за біткойни?

1, На біткоінах я ще ніякого доходу не отримав, що декларувати? Корова ще не отелилася, а циган вже ножа гострить. Нам ніяких ворогів не треба, поки такі цигани як ти при владі будуть. Про масовий малий бізнес в цій країні можна забути, бо цигани при владі ладні наперед податки брати.

2, НБУ не визнає біткоіни і іншу криптовалюту платіжними засобами, тому й не вважає це доходом. Як тільки признають, тоді будеш такі питання задавати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

1, На біткоінах я ще ніякого доходу не отримав, що декларувати? Корова ще не отелилася, а циган вже ножа гострить. Нам ніяких ворогів не треба, поки такі цигани як ти при владі будуть. Про масовий малий бізнес в цій країні можна забути, бо цигани при владі ладні наперед податки брати.

2, НБУ не визнає біткоіни і іншу криптовалюту платіжними засобами, тому й не вважає це доходом. Як тільки признають, тоді будеш такі питання задавати.

 

я писав, про дохід в біткоінах?

я писав про дохід від біткоїнів. купив дешевше, продав - дорожче, різниця - дохід, з якого треба сплатити податок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, rl72 сказал:

 

я писав, про дохід в біткоінах?

я писав про дохід від біткоїнів. купив дешевше, продав - дорожче, різниця - дохід, з якого треба сплатити податок

Не купив ще жодного, відповідно і продати не міг і не можу. Така відповідь фіскалів влаштує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, nickel сказано:

Не купив ще жодного, відповідно і продати не міг і не можу. Така відповідь фіскалів влаштує?

 

ну, я надіюсь, що ти таки заробиш на біткоїнах/інших криптах, і таки прийдеш і задекларуєш свій дохід

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, rl72 сказано:

 

ну, я надіюсь, що ти таки заробиш на біткоїнах/інших криптах, і таки прийдеш і задекларуєш свій дохід

Похвались власним декларуванням - це було б логічно вимагати те, що робиш сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sergkots сказано:

Похвались власним декларуванням - це було б логічно вимагати те, що робиш сам.

може тобі ще ключі від квартири дати, і показати де гроші лежать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, rl72 сказано:

може тобі ще ключі від квартири дати, і показати де гроші лежать

То декларуєш чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От наскільки мене тошнить від цих двох порохоботів, але в даному випадку я на боці рл72. Не важливо, як влада відноситься до бізнесу чи ще до чогось. Ти або платиш податки, або не платиш. Все інше це просто відмазки. Точно так само як відмазуються порушники відсутністю парковок, смітників, адекватного розмитнення і т.д. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rl72 сказал:

 

ну, я надіюсь, що ти таки заробиш на біткоїнах/інших криптах, і таки прийдеш і задекларуєш свій дохід

Оу, питання праведника?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...