Перейти до змісту

За скільки ви готові продати свій аккаунт на борді?


Гість rl72

За скільки ви готові продати свій аккаунт на board.lutsk.ua?  

95 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь
1 minute ago, difoto said:

В Карамби спитай.

 

якщо раптом помічники голови обласної ради читають цей топік, то знайте

в мене є донька і теща, а у Ігора Петровича є Буковель

давайте дружити))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як продати? Це як продати особистість. Це ж я флудив, тролив, срався, умнічав, писав всіляку фігню і все щиро. А тепер відректись від цього? Нікагда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм а власне пинання "а нахуа він комусь здався?"

 

Як писав  Yuraul це представлення особистості ... який сенс його продавати ...  А тим більше купляти ... 

 

Ну за $5-10к можна поговоріть :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відповів *не продам*, хоча реально розумію, що тут як в анекдоті про повну хату повій, питання лише в ціні. Друга сторона медалі, що такої ціни, за яку більшість точно згодились би продати, просто не дасть ніхто :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 5 штук лєгко!якраз на нову підлогу в кухні:D, це може для тих хто торгує всяким барахлом то чогось і варте,а так не дуже шкода,хоча нє за 6штук,нууу за 7 то точно:lol:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де варіант "віддам даром"?)

В голосувалці наразі жодної пропозиції дешевше 1000 грн. Кажуть країна живе в злиднях, але на борді переважна більшість олігархи))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чому я не здивований хто автор теми?

Якщо тебе не дивує, що акки продаються, то і я не буду здивований, якщо в якійсь черговій реінкарнаціі карамби буде нік нікель
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де варіант "віддам даром"?)
В голосувалці наразі жодної пропозиції дешевше 1000 грн. Кажуть країна живе в злиднях, але на борді переважна більшість олігархи))

Так тема не розділі " барахолка")
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, rl72 said:


Так тема не розділі " барахолка")

 

Тьху ти, не додивився.

Резерв знімаю))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купуючи акаунт з авторитетом для прославляння рошена, ви робите дурість. Бо весь авторитет просрете першими ж тупими постами.

Треба розумніше діяти – автора вербувати. А тут або дорого або кримінал :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, rl72 сказал:


Якщо тебе не дивує, що акки продаються...

З чого ти взяв, що мене це не дивує? Перечитай моє повідомлення ще раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, yura-patriot сказано:

За 5 штук лєгко!якраз на нову підлогу в кухні:D, це може для тих хто торгує всяким барахлом то чогось і варте,а так не дуже шкода,хоча нє за 6штук,нууу за 7 то точно:lol:.

Ну чого? Не часто щось продаю, але інколи буває при продажу на ОЛХ чогось не потрібного в переписці кидаєш лінк на свій профіль і продаж товару, то в більшості випадків тобі перераховують предоплату. Так що не треба ля ля :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купуючи акаунт з авторитетом для прославляння рошена, ви робите дурість. Бо весь авторитет просрете першими ж тупими постами.
Треба розумніше діяти – автора вербувати. А тут або дорого або кримінал [emoji4]

А в голосувалці написано "аккаунт з авторитетом для рошена"?)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, Соромітник said:

Купуючи акаунт з авторитетом для прославляння рошена, ви робите дурість. Бо весь авторитет просрете першими ж тупими постами.

Треба розумніше діяти – автора вербувати. А тут або дорого або кримінал :)

 

За поповнення мобільного раз в місяць готовий щодня писати 10 постів, що "шекалад ні учьом нє уінауат".

А за поїздку в Буковель... Ладно, не буду повторюватися)) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

відповів *не продам*, хоча реально розумію, що тут як в анекдоті про повну хату повій, питання лише в ціні. Друга сторона медалі, що такої ціни, за яку більшість точно згодились би продати, просто не дасть ніхто :) 

ну, так там не просто так смайлик стоїть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...