Перейти до змісту

Наш хороший ОЛХ


Holy

Рекомендовані повідомлення

 Zevs_Isver   тобі скучно? Я просто написав попередив інших. За 3 рокі торгівлі на олх в мене перший кідок(і то я не знав що на новій пошті уже не можна перевірити вінт підключивши його до ноута  ). Фігня я за гроші не парюсь відіб'ю сума не велика. А розвели блін консіліум цілий . Краще взагалі нічого не писати виходить так? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 137
  • Створено
  • Остання відповідь

взагалі усе в принципі логічно, покупець думав перевірити вінт на пошті, передоплати нема, я б сам на таке повівся, а тут раз і виявляється уже не можна нічого включати чи під"єднувати.

От проінформував і все,

в принципі, я можу забацати і відео з серійником, усе дужу просто, замість вікторії запускається перегляд фото з підробленим скріншотом а з нього знімаємо відео, ну іконку треба ще поміняти на програму), це простіший варіант, є складніший, коли зі штативу зняти, потім підредагувати і додати тряску рук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже я не перший Довганич Віталій Михайлович вже є в базі,  але під іншим номером телефона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, Revolver сказано:

в принципі, я можу забацати і відео з серійником, усе дужу просто, замість вікторії запускається перегляд фото з підробленим скріншотом а з нього знімаємо відео, ну іконку треба ще поміняти на програму), це простіший варіант, є складніший, коли зі штативу зняти, потім підредагувати і додати тряску рук.

чомусь маю наздогад що таким розводіла не буде паритися, бо простіше знайти когось хто тупо поведеться на низьку ціну

адже тому, хто стане вимагати фото смарту, відео перевірки і т д - навряд чи вдасться впарити фігню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nikolas сказал:

 не знав що на новій пошті уже не можна перевірити вінт підключивши його до ноута  

Я разок тож так само обламався з тою НП (хай їй грець) тільки з батарейкою до ноута.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відео  
Hide  
претензії тут до людського фактора НП, але в теорії може бути як схема, яка нагадує, що треба декларувати реальну вартість.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, Zevs_Isver сказано:

поки що відеозапис наше все

Я колись, ще на Аукро, купував матрицю для нетбука. Продавець прислав відео, де він (чи хтось) цю матрицю підключає і вона працює ОК. Після того, як я її отримав і підключив, виявилося, що у ній перебитий шлейф і через це іде зображення із дефектом. Продавець відразу впав на мороз, на мейл мені відповів, що я сам дурак, а в нього матриця працювала, телефон недоступний, Вконтакте він мене теж заблокував відразу ж, як я йому написав. Аукро теж став на сторону продавця. Так що відео я тепер теж не вірю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Serpent сказано:

Я колись, ще на Аукро, купував матрицю для нетбука. Продавець прислав відео, де він (чи хтось) цю матрицю підключає і вона працює ОК. Після того, як я її отримав і підключив, виявилося, що у ній перебитий шлейф і через це іде зображення із дефектом. Продавець відразу впав на мороз, на мейл мені відповів, що я сам дурак, а в нього матриця працювала, телефон недоступний, Вконтакте він мене теж заблокував відразу ж, як я йому написав. Аукро теж став на сторону продавця. Так що відео я тепер теж не вірю.

Треба було на камеру серійники показувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, nikolas сказано:

 Zevs_Isver   тобі скучно? Я просто написав попередив інших.

я думав тобі скучно і ти вирішив попередити інших по одного новозареганого користувача на ОЛХ НЕ з Луцька який завтра змінить номер телефону.....

який в цьому сенс?

 

я, вкотре, вирішив нагадати що куплати ХДД без смарта то якось не тойво.... навіть якщо ціна дешева-дешева.....

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Revolver сказано:

 це простіший варіант, є складніший, коли зі штативу зняти, потім підредагувати і додати тряску рук.

занадто багато рухів,

втрачається сенс

+

коли інтернет іде по планеті 7ми мильними кроками - процедуру можна просити провести онлайн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, alexvvv сказано:

Треба було на камеру серійники показувати

Не повіриш - на відео був той же серійний номер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Revolver сказано:
відео
претензії тут до людського фактора НП, але в теорії може бути як схема, яка нагадує, що треба декларувати реальну вартість.

і серійник пристроїв вказувати (якщо він є)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Serpent сказано:

Я колись, ще на Аукро, купував матрицю для нетбука. <skip> продавця. Так що відео я тепер теж не вірю.

можна було перегнути від час підключння-відключення і транспортування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, vaz75 сказано:

Та досить вже засуджувати доаисувача. Він же ж не заперечує, що ЛОХанувся. Дає всім іншу інфу (ділиться горем, мо легше стане) про тип шахрайства, от і все.

" і на старуху буває проруха", "знав би де впадеш, солмку б підстелив"...

та не засуджуємо ми, а варіанти обговорюємо,

щоб самим не попастися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нова пошта подобається все менше і менше. Жаль конкурентів за стільки часу нормальних так і не зявилось.
Першийже пункт - Заборонено розпаковувати товар, який має заводські пломби, крім ноутбуків, мобільних телефонів і планшетів. 

А відеореєстратори-фоторамки-фото-відеокамери і тд? короче що вони курять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на днях мені ОЛХ сказав, що мій є-мейл-адрес  уже не такий, а якийсь Alewtina*****@mail.ru.  І неможу зайти з компа на свій акаунт.

Думав хакнули, але пароль не 123456 чи qwerty  І на пошту пас тоже не ламєрскій.

 

Зайшов з мобільного додатку - пустило! Дивина. Поміняв мило на @gmail. вроді все гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

 

на днях мені ОЛХ сказав, що мій є-мейл-адрес  уже не такий, а якийсь Alewtina*****@mail.ru.  І неможу зайти з компа на свій акаунт.

Думав хакнули, але пароль не 123456 чи qwerty  І на пошту пас тоже не ламєрскій.

 

 

А як ти взнав пароль?

 

Цитувати

Зайшов з мобільного додатку - пустило! Дивина. Поміняв мило на @gmail. вроді все гуд.

 

Не поняв, пароль поміняли а ти все рівно зайшов з моб. додатку? Оце так баг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.06.2017 at 20:19, nikolas сказал:

Так то воно так, але якщо мені приїде об'єктив/акумулятор/спалах, який мені не дадуть підключити до завідомо робочої (продемонтсрую) камери, а тим паче щось типу зовнішнього вінта, який йовбаки з НП не дозволять підключити до ноута - піде НП в пішу еротичну мандрівку з занесенням в книгу скарг, а товар - продавцю, причому за пересилку платити я не збираюсь, як до мене, так і зворотню... І нічого мені не зробиш  - розвернусь і піду, побережу час і нерви, нехай продавець їм мармизу милить, та хай хоч до суду звертаються (відео "мороженого" працівника, що не дає встановити стан товару буде знято на той випадок). Вони там, схоже, або головою не думають, або на відсотках у шахраїв сидять... Хоча ще взимку все було ОК - дали навіть почекати, поки об'єктив нагріється, і навіть для тестових фото вийти на вулицю, лишивши їм суму, вказану відправником (можливо, так не на всіх відділеннях). А взагалі з такими "законними" правилами скоро купувати все "електронне" доведеться або з інет-магазинів з гарантією, або з рук в руки.

А про "максимум 10 хвилин на тестування цифрової техніки" я при покупці дзеркалки (нової) вже в одному відомому магазині чув - чарівними виявилися слова "Ок, пакуйте все назад і несіть на склад, а мені - книгу скарг, будь-ласка", підкріплені попередженням, що всі їх небилиці зафіксовані на відео. Тон змінився з мегаексперта-гіганта продаж-промивача мізків-пропонувальника додаткових гарантій до ввічливо-мовчазного касира, аж поки не перевірив всеі не оплатив. Навіть перевірити і інеті на сайті Нікона на предмет "білої офіційності" дали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, НП прийшла, свою ексклюзивну думку принесла! Тобто, брати завідомо кота в мішку - то є ОК, а хто не згоден - "сам дурак", так? А ТАКІ правила треба ЛАМАТИ! Синдром вахтера називається. Толку з товару, який ВІЗУАЛЬНО блищить, як певне місце у кота, якщо він тупо неробочий і з мене вимагають платити за ЦЕ без права перевірки, і, як правило, можливості його заміни? Хай виділять по ноуту на відідлення і люди до ЇХНЬОГО ноута підключають, я не думаю, що крепко збідніє контора, бо той тупий пункт правил (що суперечить законодавству про захист прав споживача) не має бути проблемою клієнта... А "мозок виносити" і не треба - а) у автора правил його НЕМАЄ; б) навіщо мозок виносити? Тупо ігнор, і пока-пока. Який сервіс, така і розмова. А той, хто "виносив мозок", отримавре відмову в праві перевірки, і заплатив за зламок, меє ПОВНЕ моральне право "вахтеру" того монітора на голову вдягти, без наркозу. Я то страх працівників НП перед відправником, якому некомпетентний покупець спалив дорогий товар, розумію, але частіше все-таки буває по іншому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, rl72 сказал:

А при чому захист прав споживачів? Ти ж не в НП товар купляєш
 

Я в них "купую" послугу по безпроблемній доставці товару, і дуже хотілося б, щоб вони задумались над тим, щоб їх сервісом не користувалися шахраї...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, Dim@ сказал:

Тебе ніхто брати не примушує. Відмовляється і він їде назад. Чому працівник НП через якогось йовбака має втрати гроші або роботу.

 

Я б на місці працівника нп потім того монітора не те, що на голову, а кудись би глибше засунув. Повторюсь ще раз, не подобається правила НП - звіздуйте на укрпошту, делівері, міст або на лісапєд і впєрьод на інший кінець України.

Як чудово! Який височенний рівень культури в працівників НП, не кажучи вже про те, що їхні дії по факту доходять ледь не до співучасті в шахрайстві - кидальний продаван шле завідомо неробоче, компанія-перевізник не дає виявити кидалово ДО оплати - продаван виключає телефон! Супер схемка! Саме цікаве - мотивація автора тої дурні - ну ноут/монітор/телевізор/роутер там якийсь (принаймні, раніше так було), можна ж до "220" підключити? Катушку риболовну/спінінга обдивитися і в руках покрутити  - теж? А перевірити ОСНОВНУ функцію пристрою - виводити зображення з ноута/пк//чого душа забажає (на прикладі монітора, толку з того, що він справно покаже "Check signal cable", може бути мало) - ні! Як і довести, віддавши гроші, що ти його таким неробочим забрав... З жорстким диском то хоч зрозуміло - ніхто і ніде Вікторію ганяти 2 години не дасть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...