Перейти до змісту

Наш хороший ОЛХ


Holy

Рекомендовані повідомлення

34 хвилин тому, case_l сказано:

Це той випадок, коли час дорожче коштує, ніж ті гроші.

саме так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 137
  • Створено
  • Остання відповідь
2 годин тому, Bliksss сказано:

От мене і цікавить як? теж сума невелика, більше 100грн. ніколи не відправляю, писав в чат привата, там сказали - іди в поліцію, тоді будемо приймати міри...

мож є простіший спосіб?

три рази писав в чат, і в двох віипадках повернули кошти, третій виявилось що продавець забув дати ТТН і удалив свій аакаунт с ОЛХ.

ніякої заяви від поліції не просили, але сказали, що будуть розбиратись, якщо є ще скарги на цю карту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, flashmax сказано:

три рази писав в чат, і в двох віипадках повернули кошти, третій виявилось що продавець забув дати ТТН і удалив свій аакаунт с ОЛХ.

ніякої заяви від поліції не просили, але сказали, що будуть розбиратись, якщо є ще скарги на цю карту

Зрозумів, дякую за консультацію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Часть 1. про безопасные сделки на #ОЛХ

Показати прихований контент  

7 апреля
Всем привет.
Как и обещал добравшись до компьютера хочу описать все что понял по новой системе от олх.
Сегодня получил письмо на свою почту о том что стал счастливчиком и одним из первых могу опробовать их новый функционал под названием "Безопасная сделка". Ну и первым же делом решил опробовать что это такое и как оно работает.
На сайте ОЛХ все расписано в картинках. Минималистично и вроде понятно. Прочитать можете полную версию тут https://www.olx.ua/about-safedeal/
А вот лично меня насторожил 4 пункт, который дословно звучит : "Деньги моментально зачислятся на вашу карту, когда покупатель заберет товар в отделении «Нова пошта». Если же покупатель откажется от посылки, стоимость обратной доставки будет компенсирована на ваш бонусный счет OLX*.
*детальнее о зачислении бонусов здесь"
Обратился в техподдержку ОЛХ по вопросу срока действия бонусов и что значит "Деньги моментально зачислятся на вашу карту".
Ответ техподдержки:
"Здравствуйте, Александр!
Спасибо за Ваше обращение и уточнение. Предоставленный бонус действителен на протяжении 30 дней с момента зачисления на счет. Подробнее: Бонусная программа
Вводить данные банковской карты на OLX в рамках услуги "Безопасная сделка" абсолютно безопасно. За сохранность этих данных отвечает наш финансовый партнер, который сертифицирован по стандартам безопасности платежных систем VISA/Mastercard. Данные карты будут видны только самому пользователю.
Если у Вас остались вопросы, будем рады на них ответить. Хорошего дня!
С уважением, команда OLX"
Далее я решил звонить в техподдержку uapay.
Отдельно хочу заметить что оператор очень лаконично и с заинтересованностью со мной общалась.
Теперь тезисно:
1. Система uapay берет свою комиссию за услуги перевода денег. Как оно прописывается в отделении новой почты никто не знает. Размер комиссии uapay не знает. Это остается большим вопросом и будет рассчитываться на сайте ОЛХ.
2. Сроки зачисления денег на мой карт счет. По утверждениям оператора, их система проверяет наличие денег на отделении НП раз в 2 часа. Соответственно максимальное время для получения денег с момента оплаты клиентом в отделении составляет 2 часа. Я не верю! Оператор чисто теоретически, а не утвердительно все это рассказала.
3. CVV код. У меня честно говоря случился когнитивный диссонанс. Зачем мне как продавцу вводить мой секретный код? Я же не покупатель? Тем более что сторонним людям я категорически не должен его разглашать. uapay утверждает что это необходимо для получения от моего банка моих данных по их запросу. Перечень данных не оглашен, но на мой вопрос про прописку я получил утвердительный ответ. Значит сторонняя контора получает по моему согласию все данные обо мне и хранит их у себя. На мой вопрос с какой целью нужно это мероприятие получаю ответ: что бы вы не были мошенником. Я попробовал объяснить оператору что уж если мой клиент забрал мою посылку, то я априори не могу быть мошенником. Ну и уж если система хочет все знать обо мне, так может сделать проверенного покупателя? Который даст тоже свои данные... Сказали что подумают возможно реализуют.
4. Взаимодействие 3-х контор (а на самом деле больше).
Оказалось что оператор uapay не знает что у ОЛХ нет онлайн поддержки. Была сильно озадачена. На мои вопросы ей приходилось связываться то с НП, то с ОЛХ, то с кем то еще (видимо директор). При чем мои вопросы логичны и понятны, ответы на них хочет знать каждый продавец и возможно некоторые из покупателей. Ну вот представьте мне звонит клиент и спрашивает а что это за "зеленая галочка"? А ему отвечаю что это типа такая штука где Вас не "кинут", за нее нужно дополнительно заплатить (не знаю правда сколько). Ну не нравится мне такой подход. Когда конторы между собой еще не договорились как они они будут работать, а нам уже дают доступ и что то обещают.
5. Сохранность наших денег и данных. А давайте зайдем на сайт того же uapay и прочитаем договор и дополнение к нему.
"5.1. Банк має право:
5.1.4. Зберігати й обробляти персональні дані Користувача й параметри ПК, що стали відомими Банку у зв'язку з обробкою Запиту.
5.1.6. Підтвердженням цих Правил Користувач добровільно надає Банку свою згоду на обробку персональних даних, що включає в себе вчинення будь-яких дій та/або сукупності дій, що пов’язані зі збиранням, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптуванням, зміною, поновленням, використанням і поширеннями (розповсюдженням, реалізацією, передачею), знеособленням, знищенням персональних даних Користувача, відповідно до мети обробки персональних даних, що вказана в цьому пункті Правил та/або будь-якої іншої мети обробки персональних даних, що визначається Банком в тому числі з метою пропонування будь-яких нових банківських послуг та/або встановлення ділових відносин між Користувачем та Банком на підставі цивільно-правових договорів предмет яких є відмінним від предмету цих Правил."
И конкретно додаток 1
"ЗГОДА СУБ’ЄКТА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ
Я, користувач Національного платіжного сервісу www.uapay.ua, цим документом надаю свою згоду ТОВ «АЙГАМА» (код: 35624403) та ТОВ «ЮАПЕЙ» (код: 39407959) на обробку (збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізацію, передачу), знеособлення, знищення) моїх персональних даних – з метою забезпечення реалізації відносин у сфері надання фінансових послуг та/або забезпечення реалізації відносин з укладення договорів суб’єктами персональних даних з іншими особами.
Зокрема, надаю свою згоду, на передачу моїх персональних даних третім особам, розпорядникам персональних даних, – у межах, установлених Законом України «Про захист персональних даних» від 01 червня 2010 року, в тому числі іноземним суб’єктам відносин, пов’язаних з персональними даними, та дозволяю зберігання моїх персональних даних протягом двадцяти років з моменту акцептування даного документа.
Цим документом також засвідчую, що мене повідомлено про мої права як суб’єкта персональних даних, про включення їх до Бази персональних даних, про мету обробки (збирання) моїх персональних даних та про осіб, яким передаються (можуть передаватися) мої персональні дані, тому не вимагаю окремого письмового повідомлення про зазначені відомості.
Умови цієї моєї згоди не вимагають окремого повідомлення мене про передачу моїх персональних даних третім особам, розпорядникам персональних даних. Тому прошу не повідомляти мене про передачу моїх персональних даних третім особам, розпорядникам персональних даних, в тому числі іноземним суб’єктам відносин, пов’язаних з персональними даними.
ТОВ «АЙГАМА» та ТОВ «ЮАПЕЙ» має право використовувати в будь-яких законних цілях інформацію про мене. У випадку розкриття ТОВ «АЙГАМА» та ТОВ «ЮАПЕЙ» зазначеної інформації я не матиму жодних претензій.
Підтверджую, що інформація, яку я надаю, є достовірною і точною, станом на нижчезазначену дату та зобов’язуюся негайно повідомляти ТОВ «АЙГАМА» та ТОВ «ЮАПЕЙ» у випадку зміни зазначених відомостей."
Да я не юрист, если тут есть таковые, то охарактеризуйте кому имеет право передавать уапей мои данные! Честно напрягся когда все это прочитал.
6. Кто такой uapay?
Согласно документам на сайте:
Відомості про власників істотної участі:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОФТІНВЕСТ ХОЛДИНГ" 39397815 04205, м. Київ, проспект Оболонський, будинок 35
Інформація про юридичних або фізичних осіб, які здійснюють контроль за юридичними особами – учасниками юридичної особи:
1 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОФТІНВЕСТ ХОЛДИНГ" 1998405816 Зарахович Анатолій Йосипович Паспорт серії СТ № 446536, виданий Васильківським МВ ГУ МВС України в Київській області 17 квітня 2015 р 38
2 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОФТІНВЕСТ ХОЛДИНГ" 2871103250 Зарахович Дмитро Анатолійович Паспорт серії СТ № 241127, виданий Васильківським МВ ГУ МВС України в Київській області 21 березня 2012 р. 62
Насколько видим владельцы ТОВа это отец и сын. Но сильно меня настораживает дата выдачи паспортов. Почему? Потеряли и выдали новые? Не были граждани нашей страны?
Все эти ТОВ насколько я понял являются дочерними финконторами ТАСКОМЕРЦГРУП. Дальше я не ковырял.
А давайте вспомним #BANKID от бесплатки. Ну там ведь никто не требовал наш СVV код. Данные получили но я хоть знал кто их получает. А тут так закрутили что не понятно кто и за что несет ответсвенность.
Извините за длинный текст, надеюсь хватит сил осилить. Если будут еще мысли то добавлю еще пункты.

Hide  

 

Часть 2. про безопасные сделки на #ОЛХ

 

Показати прихований контент  

 

Давно не слышал и не читал ничего про "безопасную сделку" от ОЛХ. Решил я все же попробовать что это за "о чудо" интернет коммерции. Нашел я товар который меня заинтересовал, цена адекватная. Продавец подтвердил наличие товара. Ну думаю вот возможность проверить как работает система. Нажимаю заветную зеленую кнопку "Купить". У меня требуют указать данные карты, ссв код, реквизиты куда отправлять. Сразу рассчитывают стоимость доставки (в моем случае это 53 грн) + комиссия системы ua.pay за услуги + стоимость товара. И тут первое что меня насторожило. Сумма разбита на 2 платежа: 1. Стоимость товара + комиссия система (539грн) 2. Стоимость доставки (53грн). При самОй оплате на сайте когда нужно вводить смс с телефона сумму пишет №1 а №2 я даже не заметил когда списали.

Далее жду пару дней. Тишина, никто не пишет, никто не звонит, номера ТТН нету. На третий день приходит письмо от ОЛХ. Коротко цитирую:"К сожалению, продавец *** отклонил ваш заказ №* на покупку "Аккумулятор ***" по цене 592.61 грн.

Стоимость товара и доставки возвращена вам на карту.

***"

Первым делом бегу в Приват24 и проверяю что мне там вернули. А вернули мне 534 грн. Это голая стоимость товара, без комиссии и доставки. Жду пару дней, может вернут? Не вернули! Звоню менеджеру ОЛХ (слава богу есть такой и на телефон можно набрать и не писюльки писать). Отвечает Наталья! Объясняю ей ситуацию что в продаже товара мне отказали. А деньги за доставку списали. Со второго раза девушка въезжает что доставки не было и не могло быть технически и отвечает:"Я Вам перезвоню чуть позже!" Ок, ждем минут 5-10, звонит и говорит мол обратитесь в свой банк! чтобы он Вам вернул деньги. Я чуть припух от такого ответа, спрашиваю на каком таком основании я должен требовать возврат средств от банка если он не участвовал в "сговоре трех"? Ответ не непоколебим: Звоните в банк и там требуйте, мы деньги вернули а что там у Вас я не знаю!

Иду на гарячую линию привата. Описываю им все что со мной произошло. И получаю ответ цитатами кратко:

Создана заявка ***. Заявка на возврат подготовлена. Вам, как надежному клиенту ПриватБанка, средства будут возвращены досрочно в течение дня. Обратите внимание, если факт не будет подтвержден, мы будем вынуждены списать ранее возвращенные средства. Рассмотрение занимает до 45-120 дней, но мы сделаем все, чтобы защитить Ваши интересы при опротестовании этой операции. О результатах ее рассмотрения Вы будете уведомлены по SMS.
14:38

14:41
Такой запрос мне нужно каждый раз оформлять?
14:41
Дело в том что я собираюсь пользоваться данной услугой платформы и нет гарантий что будут такие же ситуации когда мне нужно будет делать возврат
14:42

Підгорний Олексій
Нет, не каждый , только в случае спорный ситуаций подается заявка .
14:44
Ясно. Значит если бы я не дал запрос мне бы ничего не вернули. Верно?
14:46

Підгорний Олексій
возможно , по крайне мере с их стороны сумма списана успешно и возврата не было, поэтому и подал заявку чтобы защитить Ваши интересы

14:46
И на сколько я понимаю возврат на сегодняшний день будет за счет ПриватБанка, который в последствии будет требовать эти деньги от uapay?
14:47

Підгорний Олексій
сегодня 53 грн Вам досрочно вернут на карту , пока буде длится оспаривание данной ситуации
14:47

Підгорний Олексій
да, за счет ПриватБанка
14:47

Підгорний Олексій
Вам, как надежному клиенту ПриватБанка, средства будут возвращены досрочно в течение дня.
14:47
А что значит "факт не будет подтвержден"?
14:48
Если списывающая сторона откажется возвращать деньги или это имеется ввиду факт списания денег со счета?
14:49

Підгорний Олексій
53 грн не может просто так зависнуть , либо они поступят на счет получателя или вернутся на счет ПриватБанка (Вашу карту с которой было списание )
14:50

Підгорний Олексій
для этого и создал заявку
14:51

Підгорний Олексій
чтобы выяснить детали данной операции
14:51

14:52
ну так они и не зависли. Их списали за услугу, которую не предоставили. И дали мне ответ что их уже вернули мне, но загвоздка в моем банке который не хочет мне их начислять. И я должен к Вам обратиться за возвратом.
14:53

Підгорний Олексій
нет, никакого возврата Вам на карту
14:53

Підгорний Олексій
сумма списана
14:53

Підгорний Олексій
подал заявку
14:53

Підгорний Олексій
на оспаривание списания
14:54

Підгорний Олексій
если не получили услугу в замен
14:54
я понял, большое Вам спасибо. Извините за надоедливость, просто хочу понять суть.
14:54
и еще вопрос
14:54

Підгорний Олексій
мы сделаем все, чтобы защитить Ваши интересы при опротестовании этой операции. О результатах ее рассмотрения Вы будете уведомлены по SMS.
14:54
такую заявку может подать любой клиент банка?
14:54

Підгорний Олексій
да, любой клиент ПриватБанка может подать заявку , если средства списаны но в замен не получил товар или услугу
14:55
я понял, спасибо
14:55

Підгорний Олексій
Александр Юрьевич Спасибо Вам за обращение. Если возникнут вопросы, обязательно обращайтесь! Всего доброго, до свидания!

Вот такие вот дела, деньги взяли и не обязаны они никому и ни чем! Рейтинги? Сказали жалуйтесь на объявления продавца и если сможете скринами доказать что он не прав и это объявление удалим.

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стало і мені цікаво.

Але я тільки прочитав, що маю ввести свій CVV код - передумав.

Фтопку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да-да, як в тому анеку про мишку: я не знаю в чім під%обка, але, на всякий випадок, ідіть на йух. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Zheny@ сказано:

стало і мені цікаво.

Але я тільки прочитав, що маю ввести свій CVV код - передумав.

Фтопку.

вони знімають 1 грн для тесту картки, без коду працювати не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, case_l сказано:

без коду працювати не буде.

В приваті ж працює

я переказую з карти на карту ввожу лише її номер і все.

 

на алі, коли я купую, і з моєї карти має хтось там з-за кордону зняти -тоді так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

В приваті ж працює

я переказую з карти на карту ввожу лише її номер і все.

 

на алі, коли я купую, і з моєї карти має хтось там з-за кордону зняти -тоді так.

тут немає прив'язки до привата, то як перевірити вашу картку не списавши 1грн? А без коду це неможливо. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, case_l сказано:

як перевірити вашу картку не списавши 1грн? А без коду це неможливо. 

Справа не в 1 грн.

в статті чоловік гарно розписав, яка фігня може трапитися.

 

де гарантія, що помішаний на баблі ОЛХ (всі людські послуги платні ) не буде заробляти на таких ситуаціях?

Чим чорт не жартує?

Каспєрскій сам вірусню пише(-ав), щоб свій продукт продавати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почитав трохи про ту безпечну угоду:

 

комісія за переведення грошей Продавцю товару складає 0,3% від вартості товару + 3 грн. - не повертається в будь якому випадку

 

покупець платить за доставку наперед, кошти за доставку, повертається тільки якщо продавець не відправив товар. В інших випадках, (якщо прийде "левий" товар, або з дефектами)  - покупець попадає на доставку в одну сторону, продавець у іншу

якщо продавець відкличе уже доставлений товар - доставка не повертається покупцю

 

для угод можна використовувати віртуальні картки привату, виключивши на них кред. ліміт.

 

насторожує єдине - стремна контора UAPAY, яка отримую доступ до нашої інфи

SI Center (який є проектом софтінвест холдинга) є клоном білоруської фірми, і назаконно користується її брендом

тут в низу http://from-ua.com/obzor-pressi/369708-afera-dviinikiv-kompaniya-klon-namagaetsya-zirvati-vprovadzhennya-mnp-v-ukraini.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хочу попередити про "хорошого продавця" на олх , шукав я HDD для ноута натрапив на таке повідомлення . Передзвонив підняв по голосу нормальний чоловік поговорили , він займається продажами запчастин для ноутбуків. Перший нюанс що оголошення було місто Луцьк , а виявилось він з Ужгорода , пояснив це тим що мол по різних регіонах різні ціни на топ оголошення. Домовились що відправить наложкою ніяких передоплати не просив. Сьогодні забираю вінт (виявляється уже на новій пошті не можна підключити вінт чи пам'ять до ноута лише візуально), постояв подумав ну ладно забираю. Приходжу на роботу включаю вінт , а він не дає даже близько щось робити. Вкинув в звичайний ПК запустив вікторію , а там мрак (він сплошні бети і мертвий смарт) . На дзвінкі і повідомлення в вайбері і олх продавець не відповідає. Тому будьте обережні з даним продавцем. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nikolas ти смарт диска здогадався попросити перед покупкою? чи по зовнішньому вигляду купляв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

@nikolas ти смарт диска здогадався попросити перед покупкою? чи по зовнішньому вигляду купляв?

ой. Тобі скільки різних смартів скинути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, vaz75 сказано:

ой. Тобі скільки різних смартів скинути?

давай всі що є, я по серійнику виберу той що мене цікавить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Zevs_Isver сказал:

давай всі що є, я по серійнику виберу той що мене цікавить

давай серійник, збацаєм)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Zevs_Isver сказал:

давай всі що є, я по серійнику виберу той що мене цікавить

ага, щас. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, vaz75 сказано:

ага, щас. :)

я коли з рук в руки продаю диск і то роздруківку зі смартом і поверхнею даю

 

а оголошення про родаж без смарту то взагалі.....

 

скажете можна скріншот підробити? та без питань,

нехай відео запише як вікторія смарт показує, варіантів не мєряно....

 

і цікавить мене така штука, як це так продавець не зміг продати диск в своєму місті за такою вигідною ціною?

це не насторожило?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zevs_Isver та ладно, ти що зовсім без почуття гумору?

зрозуміло, що кидалово.

дивно, що на нього попався досвідчений чоловік.

але від цього ніхто не застрахований.

будьте уважні та обережні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Saddy сказано:

@Zevs_Isver та ладно, ти що зовсім без почуття гумору?

зрозуміло, що кидалово.

та з новими всякими штуками ніякі варіанти перевірки не треба відкидати,

поки що відеозапис наше все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Saddy сказано:

взагалі, як на мене, такі штуки треба купувати на місці.

 

знижка 20 грн творить дива....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та досить вже засуджувати доаисувача. Він же ж не заперечує, що ЛОХанувся. Дає всім іншу інфу (ділиться горем, мо легше стане) про тип шахрайства, от і все.

10 часов назад, Zevs_Isver сказал:

та з новими всякими штуками ніякі варіанти перевірки не треба відкидати,

поки що відеозапис наше все

 

10 часов назад, Zevs_Isver сказал:

я коли з рук в руки продаю диск і то роздруківку зі смартом і поверхнею даю

 

а оголошення про родаж без смарту то взагалі.....

 

скажете можна скріншот підробити? та без питань,

нехай відео запише як вікторія смарт показує, варіантів не мєряно....

 

і цікавить мене така штука, як це так продавець не зміг продати диск в своєму місті за такою вигідною ціною?

це не насторожило?

 

" і на старуху буває проруха", "знав би де впадеш, солмку б підстелив"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...