Перейти до змісту

Наш хороший ОЛХ


Holy

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 137
  • Створено
  • Остання відповідь
Только что, Basil сказал:

@Dim@ , а як же принцип: "клієнт завжди правий"? чи він НП не стосується?

Як видно - ні! #Цеєвропа!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Dim@ сказано:

Чи ти спалиш товар своїм обладнанням

чим швидше можна спалити монітор? портом ноута?

чи несправною розеткою у відділенні НП?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Dim@, а хто повинен відповідати, якщо при транспортування, монітор больно стукнуть і в нього в середині щось відвалиться, хоча ззовні пошкоджень ніяких?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Dim@ сказано:

Тебе ніхто брати не примушує. Відмовляється і він їде назад. Чому працівник НП через якогось йовбака має втрати гроші або роботу.

 

Я б на місці працівника нп потім того монітора не те, що на голову, а кудись би глибше засунув. Повторюсь ще раз, не подобається правила НП - звіздуйте на укрпошту, делівері, міст або на лісапєд і впєрьод на інший кінець України.

Ти працюєш на нп? Чи просто хам, аль школота?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, AgentSmith13 сказал:

Так то воно так, але якщо мені приїде об'єктив/акумулятор/спалах, який мені не дадуть підключити до завідомо робочої (продемонтсрую) камери, а тим паче щось типу зовнішнього вінта, який йовбаки з НП не дозволять підключити до ноута - піде НП в пішу еротичну мандрівку з занесенням в книгу скарг, а товар - продавцю, причому за пересилку платити я не збираюсь, як до мене, так і зворотню... І нічого мені не зробиш  - розвернусь і піду, побережу час і нерви, нехай продавець їм мармизу милить, та хай хоч до суду звертаються (відео "мороженого" працівника, що не дає встановити стан товару буде знято на той випадок). Вони там, схоже, або головою не думають, або на відсотках у шахраїв сидять... Хоча ще взимку все було ОК - дали навіть почекати, поки об'єктив нагріється, і навіть для тестових фото вийти на вулицю, лишивши їм суму, вказану відправником (можливо, так не на всіх відділеннях). А взагалі з такими "законними" правилами скоро купувати все "електронне" доведеться або з інет-магазинів з гарантією, або з рук в руки.

А про "максимум 10 хвилин на тестування цифрової техніки" я при покупці дзеркалки (нової) вже в одному відомому магазині чув - чарівними виявилися слова "Ок, пакуйте все назад і несіть на склад, а мені - книгу скарг, будь-ласка", підкріплені попередженням, що всі їх небилиці зафіксовані на відео. Тон змінився з мегаексперта-гіганта продаж-промивача мізків-пропонувальника додаткових гарантій до ввічливо-мовчазного касира, аж поки не перевірив всеі не оплатив. Навіть перевірити і інеті на сайті Нікона на предмет "білої офіційності" дали.

Так і знав, що бабка з сусіднього підїзду тут зареєстрована на форумі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Dim@ сказал:

Я б на їх місці навіть до розетки не підключав би.

А також ввів би огляд товару через скло і бажано в хірургічних стерильних рукавицях? А хоча, навіщо ці обмежені міри - ніякого огляду, упаковка ціла - плати і вали подалі, а як стрибнула машина на ямі і побилося щось - то все карма в клієнта така... І чого тільки не придумає людина, щоб ні за що не нести відповідальності....

29 минут назад, seolutsk сказал:

Так і знав, що бабка з сусіднього підїзду тут зареєстрована на форумі!

О, ще один прихильник правила "клієнт повинен нести бабки і мовчки йти під три чорти"...

P.S. Оффтоп, але...Нещодавно товариш телефона купував - це ЩОСЬ, коли клієнту ТРИЧІ пояснює явно далека від технічних знань людина, як йому ВКРАЙ потрібне додаткове налаштуванна на 500! грн, і що "Ви самі антивіруса поставити не зможете ж", а саме цікаве - без тих налаштувань купити в кредит НІЗЗЯ... Ну і з недавнього спроба впарити "перевірку телевізора на БИТІ ПІКСЕЛІ" за, здається, 400 грн. минулого року в Ельдорадо. Це - теж нормально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, AgentSmith13 сказал:

А також ввів би огляд товару через скло і бажано в хірургічних стерильних рукавицях? А хоча, навіщо ці обмежені міри - ніякого огляду, упаковка ціла - плати і вали подалі, а як стрибнула машина на ямі і побилося щось - то все карма в клієнта така... І чого тільки не придумає людина, щоб ні за що не нести відповідальності....

О, ще один прихильник правила "клієнт повинен нести бабки і мовчки йти під три чорти"...

що заважає попросити зняти відео з камерою/вінчестером з підтвердженням, що вони робочі і де було б видно серійні номери і просто на НП перепровірити номери? шанси з кідаловом будуть, але зведені до мінімума

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав варіант пару років тому, коли мамка ноутбучна так поїхала з Луцька цілою  (не НП), приїхала покупцю з сколотим процом (під прикрученим охолодженням) в  ЦІЛІЙ коробці, прощавайте, 2000 грн., ще й кидалою вважав покупець, поки грошей своїх через годину після відправки назад не побачив. Аж з рибалки довелося раніше виїхати. ДУЖЕ приємна ситуація. З вінтом - ніхто не відміняв ям на дорогах (та й б/в брати мало хто буде не з рук), з фото-оптикою все ще складніше - камеру саму можна хоча б включити, а от об'єктив, то навіть не оптичний приціл - може блищати як новенька копійка, крутитися все буде, перемикатися, і виглядати ОК, а на камері виявиться неробочий АФ, і все - купив зламка за іноді дикі, більші за вартість тушки, гроші (спалити його камерою нереально в принципі, реально камеру від Нікон заклинити спробою встановити скло від Пентакса - байонети схожі, сам бачив, хоча то треба ще додуматись...). А нормальний фотомагазин, де є вибір нової та б/в техніки, є дааалеко не всюди... А той же монітор (ПК, в якого від струсу кулер відвалився, зламавши кріплення і побив відяху і мамку, ще таке згадав), як тут вже написали, може просто доїхати дохлим, без всякого кидалова - тоді клієнту разом з продавцем треба, я так розумію, бігати за свої гроші по експертизам, доводячи, що здохло від удару/падіння? А якщо по дорозі додому згубив, а не перевізник коцнув, чим довести?

P.S. То все теорія - і добре, щоб воно в практику не перетворювалося...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Мав варіант пару років тому, коли мамка ноутбучна так поїхала з Луцька цілою  (не НП), приїхала покупцю з сколотим процом (під прикрученим охолодженням) в  ЦІЛІЙ коробці, прощавайте, 2000 грн., ще й кидалою вважав покупець, поки грошей своїх через годину після відправки назад не побачив. Аж з рибалки довелося раніше виїхати. ДУЖЕ приємна ситуація. З вінтом - ніхто не відміняв ям на дорогах (та й б/в брати мало хто буде не з рук), з фото-оптикою все ще складніше - камеру саму можна хоча б включити, а от об'єктив, то навіть не оптичний приціл - може блищати як новенька копійка, крутитися все буде, перемикатися, і виглядати ОК, а на камері виявиться неробочий АФ, і все - купив зламка за іноді дикі, більші за вартість тушки, гроші (спалити його камерою нереально в принципі, реально камеру від Нікон заклинити спробою встановити скло від Пентакса - байонети схожі, сам бачив, хоча то треба ще додуматись...). А нормальний фотомагазин, де є вибір нової та б/в техніки, є дааалеко не всюди... А той же монітор (ПК, в якого від струсу кулер відвалився, зламавши кріплення і побив відяху і мамку, ще таке згадав), як тут вже написали, може просто доїхати дохлим, без всякого кидалова - тоді клієнту разом з продавцем треба, я так розумію, бігати за свої гроші по експертизам, доводячи, що здохло від удару/падіння? А якщо по дорозі додому згубив, а не перевізник коцнув, чим довести?

P.S. То все теорія - і добре, щоб воно в практику не перетворювалося...

бро, в тебе по ходу просто брак спілкування))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Dim@ сказал:

Ні. Просто бачив одного разу як виносили мозок працівнику НП. 

Писи. А де я кому хамив?

 

4 часа назад, Dim@ сказал:

Тебе ніхто брати не примушує. Відмовляється і він їде назад. Чому працівник НП через якогось йовбака має втрати гроші або роботу.

 

Я б на місці працівника нп потім того монітора не те, що на голову, а кудись би глибше засунув. Повторюсь ще раз, не подобається правила НП - звіздуйте на укрпошту, делівері, міст або на лісапєд і впєрьод на інший кінець України.

Так отож...

Чого КЛІЄНТ через "правила" (навіть не через працівника, якого недалекі самодури за їх невиконання штрафануть, його то зрозуміти можна), написані хронічним вахтером, має втрачати свої, зароблені гроші на "пшик" неперевірений?

А "виносили мозок" (сам того не люблю, коли ВЕРЕЩАТЬ і т.д.) і "вимагали належного обслуговування" (культурно), а не відношення в стилі "принеси, віддай бабло, пнх, не мішай, кинули, вітаю, лох" - таки різні, ой які різні речі...

На рахунок "спалив своїм обладнанням"  - можна, як я і вище писав, забезпечити клієнтам з ГЕТЬ не критичними для НП затратами на те, можливість цивілізованої перевірки електроніки (якщо на те пішло, провести навчання працівникам, щоб "сікли фішку" трохи - то і компанії корисно, коли люди з ПК тим же на "ти"), але жмотство, воно таке (програний суд може ой як дорожче вийти)... Ну і що вірогідніше - спалити, як люди згадували, розеткою несправною, чи  (випадок чисто персональний і всіх не стосується, але) підключенням до завідомо робочого (що продемонстровано працівникам НП) обладнання професійним ІТ-шником... Питання риторичне таки.

P.S. Через НП замовляв багато чого, але реально дорогу електроніку стараюся купувати виключно особисто, навіть з'їздивши до Києва/Львова/Рівного і т.д. - нерви дорожчі.

P.P.S. То все без жодної агресії, і посилів "звиздуй", чисте ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новий розвод на ОЛХ: Навіть не просять грошей вперед. Продавець продає дорожчу електроніку, наприклад ноутбук, за трохи дешевшу ціну. Згідний відправити наложеним платежем. Відправляє - передає покупцю номер декларації - але в Новій пошті по номеру декларації наложку показує меншу, десь на тисячу-півтори. Ось тут аферист просить гроші - слізно просить скинути хоч половину недостаючої суми - але на київстар гроші - на номер телефону. При відмові висилати гроші - виключає телефони і видаляє об'яву. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А СМС з НП приходить? Чи номер декларації сам дає? Якщо вже поїхало - забрати, послати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Dim@ сказал:

Ну якщо не хоче, то нехай не витрачає. Ніхто не примушує.

 

При мені також культурно просили. Але 15 хв якщо не більше. Я б вже на місці працівника послав би подалі. Сам працюю з людьми і розумію, що це таке.

Все зрозуміло, працівник НП 99-го левела.

От Ви б в банку переказували б гроші, якби працівник сказав - "а ХЗ, чи дійде все, чи половина, чи взагалі дійде"??? Ситуація аналогічна - те "ніхто не примушував" - то такий ЖОРСТКИЙ совок....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 minutes ago, oledalll said:

Відправляє - передає покупцю номер декларації - але в Новій пошті по номеру декларації наложку показує меншу, десь на тисячу-півтори. Ось тут аферист просить гроші - слізно просить скинути хоч половину недостаючої суми - але на київстар гроші - на номер телефону. При відмові висилати гроші - виключає телефони і видаляє об'яву. 

А що ж він тоді висилає новою поштою? Муляж?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, yu2007 сказал:

А що ж він тоді висилає новою поштою? Муляж?

 

Напевно... Листочок ДСП замість ноута, плиточку кафельну замість планшета....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я НП розумію, напевно був прецедент

гадаю, для вирішення проблеми, просто треба щоб відправник описував як можна перевірити вантаж

 

при мені просили весільну сукню, взяти додому поміряти, (наложка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вся проблема висмоктана з пальця. Якщо в НП був прецендент, то потрібно було зробити жорсткіші правила при відправленні товару (перевіряти чи все працює), а не забороняти клієнтам це робити при отриманні. В 99% кидають саме продавці а не отримувачі.

Купував роки 2-3 тому брату ps3 через наложку, не полінувався взяти невеликий монітор і підключити на місці. Консоль була не робоча, перевірка зайняла хвилин 5-6 з підключенням. Поїхала назад щасливому продавцеві. 
На рахунок бідних працівників НП, це їх робота, я як клієнт плачу гроші і хочу відповідний сервіс. мене не хвилює, поганий настрій, нещасна любов, чи зірки не так якось стали, не подобається хай міняють роботу. Це сфера послуг, благо крім НП є і інші доставки, хай не такі розвинені.
Просто уявляю ситуацію, коли замовив, новий hhd-ssd чи флешку, а пошта ще не дає перевірити товар. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Засипають повідомленнями на ОЛХ ось таким змістом:

 

Сегодня вторник,а это значит что мы начислим вам 50% стоимости Продам розпилювач для води садовий!
Количество ограничено, торопитесь lookatlink.com/M36I

 

Що воно означає????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, raferti123 сказано:

Що воно означає????

сходи по лінку - взнаєш.

Але, мабуть, після походу по лінку, матимеш черв'яка чи шифрувальника.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, snouden сказано:

А як ти взнав пароль?

Не зрозумів! Щщо значить я к я взнав пароль до свого ж акаунту?  Я його знаю, бо акаунт мій.

З моїм логіном у вигляді електронки - не пускало на сайт з компа.

 

20 годин тому, snouden сказано:

Не поняв, пароль поміняли а ти все рівно зайшов з моб. додатку? Оце так баг...

У той самий час, я з мобільного додатку я без проблем зайшов і зістарим логіном і зі стандартним парольом.

 

Я ніде не сказав, що мені змінили пароль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, yu2007 сказано:

А що ж він тоді висилає новою поштою? Муляж?

 

Напевно.  Але щоб перевірити, треба на Новій пошті оплатити доставку і подивитися. Не хочеться платити гроші за просто цікавість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, oledalll сказано:

Напевно.  Але щоб перевірити, треба на Новій пошті оплатити доставку і подивитися. Не хочеться платити гроші за просто цікавість.

Ось цей аферист https://www.olx.ua/obyavlenie/macbook-pro-15-ssd-128gb-IDt9GqC.html#9d325efb75

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, oledalll сказано:

Вже інше місто і номер телефону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...