Перейти до змісту

Наш хороший ОЛХ


Holy

Рекомендовані повідомлення

Напевно.  Але щоб перевірити, треба на Новій пошті оплатити доставку і подивитися. Не хочеться платити гроші за просто цікавість.

Не треба нічого оплачувати, оглядаєш, не відповідає опису/неробочий, відмовляєшся, забираєш гроші
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 137
  • Створено
  • Остання відповідь

По відеокарті результат такий, відправив в один хороший сервісний центр в м. Київ, сказали напруга по елементах в нормі, відвал GPU заміна на донорський 1500 грн вартує, відмовився.
І так, дані цього мудака-шахрая Кривошея Сергій Леонідович +380663831525 м. Київ відділення НП 82 ( вул. Антоновича 157 ), напевно десь в цьому районі живе, хай гугл проіндексує ;)

В 05.04.2017 at 14:04, Zheny@ сказал:

оптиміст, йопт! :)

скоріше ширма песиміста)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зафлуджу трохи для підняття настрою

 

Попалось на очі оголошення "грамотєя", котрий, схоже, навіть не знає про існування букви "Ю" :) (хоча деколи все ж натицює на неї) 

Цитувати

Продам телек 19дм. в хорошому стані привіз з німечени. флешка ДВД Працує справно. Також в наявності є багато різних телевізорів малих і великих.19-20дьуймові-1300гр 32дьуймові 3000-3200гр Можлива доставка своїм авто в межах району. Надається гарантія.По потребі вислю поштою.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Продам ровер в хорошому робочому стані привезені з німечени.

 

Цитата

Продам електропили в доброму робочому стані без люфтів і зазорів привезені з німечени. Виробник німечена. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, la20 сказано:

німечЧИна - товар не мічений :)

мо твое оголошення ?

теж букви губиш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, flashmax сказано:

мо твое оголошення ?

теж букви губиш

пан ідійот чи притворяється. Нічого я не гублю, це слово буква в букву взяте з оголошення. чукча онлі чітатєль?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, la20 сказано:

пан ідійот чи притворяється. Нічого я не гублю, це слово буква в букву взяте з оголошення. чукча онлі чітатєль?

пан ідійот, чи не розуміє жарту, без смайлика в кінці ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Продублюю ще і сюди:

 

Цитувати

Всім привіт! Повідомляю про новий вид шахрайства UAPAY.UA та OLX
Купував за допомогою "безпечної угоди" на сайті olx.ua товар. Оплатив з картки 2069грн. Згідно правил безпечної угоди, після того як я відмовився забирати неякісний товар на "Новій пошті" мені повинні були повернути на картку суму товару 2000 грн компанією UAPAY. Відмову я написав 05.07.2017р.
Наразі я не маю ні товару (товар відправлений продавцю) ні грошей (гроші в компанії UAPAY ).
UAPAY кошти повернути відмовляються.
Порадили самостійно вирішувати питання з новою поштою чи продавцем.

https://forum.overclockers.ua/viewtopic.php?p=2132655#p2132655

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так поясніть простими словами, в чому зручність та переваги цієї послуги? чому не купувати/ продавати так як раніше? там же продавцю треба вказувати всі дані карти свв-2 код і тд. фірма підозріла, зобов'язання не виконує і їй такі дані. та і вірусняк був зчитував логіни/паролі, тут теж міг теоретично дані карт витягнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...