Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2017


Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 607
  • Створено
  • Остання відповідь
37 минут назад, Driver сказал:

 

Як мене колись вчив досвідчений дядько - коли ти збираєшся робити поворот наліво і чекаєш, щоб пропустити зустрічні автівки, НІКОЛИ не повертай колеса, тримай їх прямо доти, поки всі зустрічні проїдуть і ти вже готовий будеш здійснювати поворот. Цінна порада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Юріч сказал:

 

Як мене колись вчив досвідчений дядько - коли ти збираєшся робити поворот наліво і чекаєш, щоб пропустити зустрічні автівки, НІКОЛИ не повертай колеса, тримай їх прямо доти, поки всі зустрічні проїдуть і ти вже готовий будеш здійснювати поворот. Цінна порада.

Недавно читав 10 порад автомобілістам і там вона була.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, volks сказал:

Недавно читав 10 порад автомобілістам і там вона була.

тепер буде знати і всім падружкам розкаже (водітєль постраждалого тз)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толкова порада.

Доречі давно для себе відмітив, що дЕбілів на дорогах значно побільшало і вічливість впала в рази.

З недавнього і не дуже приємного.

В Пн довелося виїжджати з Яровиці (складів) в напрямку кільця. Хоч би одна сука пригальмувала і дала виїхати.

Сам пропускаю в таких випадках і від інших чекаю тогож, але дедалі менше за кермом толкових - збільшилася кількість прокладок. Чекав хвилин десять бо потік або на набережну, або з набережної (особливо коли правий ряд підчистили від сміття і ям). Врешті утворилася черга, бо з набережної одне авто повертало на склади, а проїзд заблокований мною і фурою, що розвантажувалася і ця черга закрила мені огляд справа.

Врешті дочекався вікна зліва і спробував проскочити і ледь не отримав в бік від автівки, котра йшла в правому ряду з набережної і була не в полі зору. Добре, що вона встигла відтормозитись, але питається куди летіти в таку погоду особливо коли бачиш, що твій ряд вільний, але автівки в лівому стоять перед заїздом на Яровицю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, S30 сказал:

В Пн довелося виїжджати з Яровиці (складів) в напрямку кільця. Хоч би одна сука пригальмувала і дала виїхати.

це тіпа з залізничної? бо вул. Яровиця ще є напроти, там де заправка і автосервіс, а ти живеш на обленерго.

Треба брать на озброєння метод жипастих мажоров абєзпєчєних людей на джипах і не тока, включив мігалкі виїхав на пів дороги, пререкрив рух, дождався коли з права афієвші лохі стануть рассмотрєть твій маневр і спокійно, під аплодісмєнти публікі, повернув ліворуч

правда, треба мати джип ілі шота тіпа і крутиє яйца і звязок з абщєствєнностями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи, із жахом дивлюсь на теперішній рух авто вже з місяць. Хамлять, підрізають, негласні правила хорошого тону просто ігнорять. Про пішоходів взагалі мовчу - на переході не пропускають у 90% випадках, а часто ще й газують за/перед тобою. На регульованому!

Що сталось? ІМХО поліція в Луцьку дала слабину. Її НЕМА на дорозі. Показовий приклад - сьогоднішня аварія маршрутки і буса на Ковельській. Стояли НЕ МЕНШЕ 2 годин до приїзду поліції!

P.S. Пішоходи, будьте уважні і відповідальні. На дорозі перебір автобидла!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 minutes ago, volker78 said:

правда, треба мати джип ілі шота тіпа і крутиє яйца і звязок з абщєствєнностями

 

жжош, падонок))

шкода, що в мене немає невістки з білим амароком, ну шоб взять на озброєння твій метод))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, LIROL сказал:

Чесно кажучи, із жахом дивлюсь на теперішній рух авто вже з місяць. Хамлять, підрізають, негласні правила хорошого тону просто ігнорять. Про пішоходів взагалі мовчу - на переході не пропускають у 90% випадках, а часто ще й газують за/перед тобою. На регульованому!

Що сталось?

но-но только спокойствіє, ще нічого не сталось, дінозаври не вимерли, а вабще-то ми - Європа! так шо, скоро там так само буде ;)

я, лічно коли їду, то разговаріваю сам з собою як таксіст з брат 2...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, yu2007 сказал:

 

жжош, падонок))

шкода, що в мене немає невістки з білим амароком, ну шоб взять на озброєння твій метод))

то не я, то кайот мене навчив, він бачив що так дєлают :)

я поки збираю на джип, штукі не хватає, грн, то поки може ланос перероблю під джип, сварка є..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 24.10.2017 at 08:47, Oli сказано:

Від ТамТам до Анамандріі 25хв

 

Шевроле Бляха Додж...

 

я якраз в маршрутці 17 їхав від Старого ринку. Доїхали до місця ДТП, і назустріч по зустрічній (бо два ряди стоять) зі сторони моста від Соборності швидка з мигалками і сиреною, маршрутчик відгальмовується, щоб пропустити швидку. Тут же нас обїзжає якийсь перець на корейському недожипі Ссаньйонг і блокує проїзд швидкої. ну дуже він спішив.

Далі їдем, спуск з моста направо на Карпенка-Карого. Із зустрічного ряду (від Соборності в сторону моста) через двійну суцільну два авто з тих що я бачив, водії яких не змогли витримати, звернули  в той же зїзд на Карпенка-Карого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, MANJAK11 said:

джип не на дорозі, джип в голові , перефразовуючи відомого класика

 

ага, знаю я цього класика, @jack74 в нього поганяло,

це ж він писав, що бляхи не на дорозі, бляхи в голові )))

 

п.с. п'ятниця на борді))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, volker78 сказал:

я поки збираю на джип, штукі не хватає, грн....

 

Отак збираєш, збираєш на джип, потім хєрась! купив біляша на зупинці і знов все по новій :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, LIROL сказано:

Чесно кажучи, із жахом дивлюсь на теперішній рух авто вже з місяць. Хамлять, підрізають, негласні правила хорошого тону просто ігнорять. Про пішоходів взагалі мовчу - на переході не пропускають у 90% випадках, а часто ще й газують за/перед тобою. На регульованому!

Що сталось? ІМХО поліція в Луцьку дала слабину. Її НЕМА на дорозі. Показовий приклад - сьогоднішня аварія маршрутки і буса на Ковельській. Стояли НЕ МЕНШЕ 2 годин до приїзду поліції!

P.S. Пішоходи, будьте уважні і відповідальні. На дорозі перебір автобидла!

1. Я завжди наголошую каолегам і друзям і часто роблю зауваження іншим учасникам дорожнього руху, що окрім ПДР мають діяти "правила хорошого тону", тоді й заторів меншає, і на парковках не впоперек стають і т.п... Дружина моя часто критикує: Воно тобі треба? - ТАК! Треба! Своїми зауваженнями я добився, що на парковці неподалік офіса стає 7 машин, а не 5 !, коли паркуються, як олені.

2.Поліції дорожньої реально немає; виїзджають хіба на ДТП. Це прикро.

3. Не завжди, але, як правило,  пропускаю автівки, що маневрують "на ліво" - дивлюсь по ситойовіні: він один, чи вже черга зібралась... 

Десь так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Volyniaka сказал:

окрім ПДР мають діяти "правила хорошого тону",

Коли я весною в церкві, де вчать моралі і тільки хорошому, бачив як люди готові були розтоптати один одного по дорозі до сповіді і мало морди не били один одному, то зрозумів, що на дорозі чекати якоїсь елементарної взаємоповаги взагалі немає сенсу. Яскравий приклад - рампа Нової пошти о 17-18 годині. Поки я випускаю машини, що виїжджають, то декілька оленів обов'язково мене об'їжджають і вскакують переді мною. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, volker78 сказано:

це тіпа з залізничної? бо вул. Яровиця ще є напроти, там де заправка і автосервіс, а ти живеш на обленерго.

Це тіпа з виїзду зі складів де оліюцукормуку та інше продають (ці склади в народі яровицею звуть).

Як би з залізничної, то пів біди. Там можна вирулити, бо перед переїздом більшість скидає швидкість.

І живу я не на обленерго, але то таке.

А жип це канєчьно класно, але на біляші , сцуко, все йде.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, volks сказано:

Коли я весною в церкві, де вчать моралі і тільки хорошому,...

Соррі, але я ніяк не пов'язую мораль з церквою. Хочеш бути ЛЮДИНОЮ - будь нею! (це не персонально, звісно, а взагалі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Близько 19:30 на Винниченка (біля в'їзду до Майдану) збили велосипедиста. Бачив лише понівечений велосипед і авто на аварійці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, fedot сказано:

Близько 19:30 на Винниченка (біля в'їзду до Майдану) збили велосипедиста. Бачив лише понівечений велосипед і авто на аварійці.

У ЛУЦЬКУ АВТОМОБІЛЬ ЗБИВ ВЕЛОСИПЕДИСТА

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У РЕАНІМАЦІЇ ВЕЛОСИПЕДИСТ, ЯКИЙ П’ЯНИМ ПОТРАПИВ У ДТП В ЛУЦЬКУ

 

Цитувати

Так, керуючи велосипедом в стані алкогольного сп’яніння, 27-річний лучанин не впорався з керуванням та впав на проїжджу частину.

У результаті падіння чоловік отримав тілесні ушкодження, його госпіталізували у відділення реанімації Луцької міської клінічної лікарні.
 

 

не просто впав на проїжджу частину.

їхав тротуаром, зачепив кермом стовпа, впав на проїжджу частину під колеса "Газелі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там не те що вмазаному їхати, а тверезому ходити треба досить уважно, так як стовпи посеред тротуару

 

original-2333643810210474237997322214510

 

original-2343220110210474237197302135103

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водії та пішоходи - будьте уважні, та обережні в нічний час, особливо зараз, коли мряка і нічого не видно на дорозі. На Набережній бачив наслідки аварії - хтось перебігав дорогу в не призначеному місці і побіг відразу на небо :( ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...