Перейти до змісту

УВАГА: Пошук свідків ДТП в центрі Луцька, де збили коляску з дитиною


Portegue

Рекомендовані повідомлення

Хто проїжджав або проходив поруч (особливо в кого є записи з відеореєстраторів) - велике прохання звернутись до мами 2х річної дівчинки, яка в результаті ДТП отримала 2 тріщини в черепі !

Більше інфи - тут http://www.volynnews.com/ua/news/all/shukaiut-svidkiv-dtp-de-vodiy-zbyv-na-pishokhodi-koliasku-z-dytynoiu

Конакти мами дівчинки. Юлія Вусенко:

• 050-765-43-53 – мобільний

https://www.facebook.com/profile.php?id=100003245992087 – сторінка у Facebook

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Літній чоловік свої дії пояснив тим, що, буцімто, «навіть не побачив, як вони на переході з’явились». До слова, як зазначають очевидці, дідусь носить окуляри з товстими лінзами.

Наразі мама дівчини, громадська активістка Юлія Вусенко шукає свідків аварії, оскільки слідство, каже, зайшло в глухий кут.

Проїжджати нерегульований пішохідний перехід необхідно з підвищеною увагою й готовністю до гальмування, виходячи з того, що пішохідний перехід — місце підвищеної небезпеки. Пам’ятайте, що, наближаючись до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, ви повинні відповідно до Правил знизити швидкість або зупинитися, щоб пропустити пішоходів. Не слід випереджати (або обганяти) на нерегульованому пішохідному переході або в безпосередній близькості від нього, якщо огляд обмежений. Якщо перед пішохідним переходом зупинився транспортний засіб, водії можуть продовжувати рух відповідно до Правил, лише переконавшись, що перед зупиненим транспортним засобом немає пішоходів. При проїзді регульованого пішохідного переходу в момент зміни сигналу світлофора із забороненого на дозволяючий треба бути обережним, тому що пішоходи часто не встигають завершити перехід і перебігають дорогу в самий останній момент.

Про який ГЛУХИЙ КУТ тут іде мова? Він збив їх на переході, це вже не ГЛУХИЙ КУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене громадська діячка хоче побільше бабла злупити з діда йому вже й так 286 ККУ будть ліпити

хай йде в страхову й починає розрулювати там

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мо який "помазаний", тре "люструвати" ... Якщо є інфа про винуватця, авто фстудію ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене громадська діячка хоче побільше бабла злупити з діда йому вже й так 286 ККУ будть ліпити

хай йде в страхову й починає розрулювати там

Просять допомогти, адже у

2х річної дівчинки, яка в результаті ДТП отримала 2 тріщини в черепі

а ви все

побільше бабла злупити

:(.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а до чого тут страхова? в діда права забрати і заборонити їздити + умовне на 10років + хай оплачує повністю все лікування (машину продає хоч за 2к у.е., вона йому всерівно не потрібна)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а до чого тут страхова? в діда права забрати і заборонити їздити + умовне на 10років + хай оплачує повністю все лікування (машину продає хоч за 2к у.е., вона йому всерівно не потрібна)

Чого Ви так, від цього ніхто не застрахований! Стараешся дивитись уважно на переходах, а буває вилить пішохід не ясно з відки!!! А наші пішоходи, переходять даже не дивлячись по сторонам! Шкода дитини!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хай оплачує повністю все лікування

реабілітаційний період також.

Чого Ви так, від цього ніхто не застрахований!

А ти коли вип"єш три літри пива і 300 гр горілки ти за руль сідаєш??? Отожбо, похилий вік+пробачте, напівсліпий=якого святого за кермо сідаєш???

СТОП! В центрі ж веб камера стоїть!!!! Нє???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bodia88888,підтримую!!

здовий вік до 55років - МАКСИМУМ! (так,я школьнік і мені 27, но я завжди і ще раз ЗАВЖДИ дивлюся де пробігають дурачки і дуже голосно їм сигналю,якщо не там де потрібно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хай оплачує повністю все лікування

реабілітаційний період також.

Чого Ви так, від цього ніхто не застрахований!

А ти коли вип"єш три літри пива і 300 гр горілки ти за руль сідаєш??? Отожбо, похилий вік+пробачте, напівсліпий=якого святого за кермо сідаєш???

СТОП! В центрі ж веб камера стоїть!!!! Нє???

Не бажаю тобі коли небуть стати на місце цього дідка, повір! А камери колись були, а зара не знаю. І про пиву і горілку не доречно написано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну те що і мамі потрібно бути уважнішою і переходи тре переповзати на пузі.. це зрозуміло.

Тре більше інфи, Місце і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не бажаю тобі коли небуть стати на місце цього дідка, повір!

Хочеш почути про мої рази - давай номер телефона, розкажу! А ти про спиртне не чи "Доречно" читай, а паралель проводь ;) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не бажаю тобі коли небуть стати на місце цього дідка, повір!

Хочеш почути про мої рази - давай номер телефона, розкажу! А ти про спиртне не чи "Доречно" читай, а паралель проводь ;) .

Може і так, також бувало багато таких ситуацій на переході, тому і пишу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може і так, також бувало багато таких ситуацій на переході, тому і пишу

В мене, слава Богу, не переход...

Portegue, то який саме перехід??????? Вебка стоїть на телерадіокомпанії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а до чого тут страхова? в діда права забрати і заборонити їздити + умовне на 10років + хай оплачує повністю все лікування (машину продає хоч за 2к у.е., вона йому всерівно не потрібна)

в діда має бути цивілка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щиро співчуваю постраждалій дитині.

Але подивіться навколо і ви кожен день побачите,як недолекоглядні мами валять як конели , пхаючи перед собою каляску і абсолютно не звертаючи уваги на дорожню обстановку.Напевно їм здається, що півтора-два тонна машина апріорі така розумна і автоматично розпізнає пішохода та пропускає ще за кілометр.

Їй, цій мамашці, що важливіше- що вонв не порушила правила, чи здоровя її дитини, ну і її самої? Чи стане її дитині легше, коли винуватця посадять, або розстріляють.

Треба в старших класах школи садити дітей за якісь емулятри водія, щоб вони бачили, як виглядає пішоход з кабіни, і що може, а що не може зробити водій в різних ситуаціях.

Щоб усвідомили, що безпека пішохода В ПЕРШУ ЧЕРГУ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД САМОГО ПІШОХОДА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СТОП! В центрі ж веб камера стоїть!!!! Нє???

Вже місяць, як відключена за неоплату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офтоп, але все ж по темі

недолекоглядні мами валять як конели , пхаючи перед собою каляску і абсолютно не звертаючи уваги на дорожню обстановку

в мене декілька днів тому був випадок, від якого точно пару сивих волосин на голові з'явилося. прямую на авто по Конякіна біля риббази, їду в потоці, і тут з протилежної частини дороги НЕ на пішохідному переході починає переходити дорогу чоловік з дитиною на плечах, при цьому він неспішно доходить до середини дороги, пропускає машину, яка їде попереду мене, а потім прискорюється щоб проскочити переді мною. малого від того прискорення так шатнуло назад, що він аж руки розчепив! добре, що я рухався не швидко і почав пригальмовувати ще завчасно (бо ж відразу видно, що на дорогу вийшов не батько, а дебіл). але як малий мало не впав, то я аж зупинився "на автоматі". що хотів цим сказати: водії, побачили дитину в калясці або просто з батьками (або в руках, на шиї, голові), або просто саму поблизу проїзжої частини - відразу скидайте газ і готуйтесь пригальмовувати, мало що дитина з необачності або ненавченості, або батьки через відсутність мізків можуть вчинити в наступну секунду. батьки, наближаючись до проїзжої частини з дитиною чи каляскою для переходу - знайдіть "зебру", після чого подивіться наліво, направо, потім знову наліво і лише після впевненості в безпечності переходьте дорогу. бо ж всяке буває - і колесо може заклинити в калясці, і спіткнутися на рівному місці можна з дитиною в руках, та і взагалі ... тьфу-тьфу. вибачайте за багато тексту, випадок був дійсно стрьомний.

дитинці швидкого одужання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїжджати нерегульований пішохідний перехід необхідно з підвищеною увагою й готовністю до гальмування, виходячи з того, що пішохідний перехід — місце підвищеної небезпеки. Пам’ятайте, що, наближаючись до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, ви повинні відповідно до Правил знизити швидкість або зупинитися, щоб пропустити пішоходів. Не слід випереджати (або обганяти) на нерегульованому пішохідному переході або в безпосередній близькості від нього, якщо огляд обмежений. Якщо перед пішохідним переходом зупинився транспортний засіб, водії можуть продовжувати рух відповідно до Правил, лише переконавшись, що перед зупиненим транспортним засобом немає пішоходів. При проїзді регульованого пішохідного переходу в момент зміни сигналу світлофора із забороненого на дозволяючий треба бути обережним, тому що пішоходи часто не встигають завершити перехід і перебігають дорогу в самий останній момент. Про який ГЛУХИЙ КУТ тут іде мова? Він збив їх на переході, це вже не ГЛУХИЙ КУТ

У пішоходів також є деякі обов'язки коли вони виходять на проїзну частину, тому не варто робити передчасних висновків:
4.10 Перед виходом на проїзну частину з-за транспортних засобів, що стоять, та будь-яких об’єктів, що обмежують оглядовість, пішоходи повинні впевнитись у відсутності транспортних засобів, що наближаються.

4.14 Пішоходам забороняється:

a) Виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;

б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;

Дівчинці бажаю найшвидшого одужання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також ще увагу звертайте коли йде двоє-троє дітей (підлітків) спереду по дорозі, і при наближенні починають розбігатися в різні сторони а інколи один з них щей назад на іншу сторону перебігає. При наближені до дітей, нетверезих особ (якщо візуально видно), мамаш з дитинкою зменшуйте швидкість до тої яка дозволить вам швидко зупинитись у разі необхідності.

P.S. Можливо не в тему: шановні коли їдите в лівому ряду то включайте завчасно лівий поворот на повороті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ви розвели демагогію?!! Борда така Борда?! і панєслась "дєд - сліпий козел, віджив своє - РАССТРЄЛЯТЬ!", "мамаша - хапуга, бабла хоче скосити - РАССТРЄЛЯТЬ!", і т.д.

Шукають свідків, І ВСЕ! Не аналізу вашого, і, тим більше, не фантазій, а свідків!

Portegue, потрібно було після створення теми просто її відразу закрити і попросити адмінів тимчасово її "зафісувати"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4.14 Пішоходам забороняється:

a) Виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;

б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;

Дівчинці бажаю найшвидшого одужання.

по-перше пункт а) їх збили на пішоході, а не просто в "неположаному місті дорогу переходили" про це мова не іде, і по друге пункт б) не думаю що вони спеціально перлися під колеса машини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по-перше пункт а) їх збили на пішоході, а не просто в "неположаному місті дорогу переходили" про це мова не іде, і по друге пункт б) не думаю що вони спеціально перлися під колеса машини.

не кажи в чому не впевнений. Ось відео де пішохід а) порушує правила на переході б) спеціально кидається під колеса

Дівчинці бажаю найшвидшого одужання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...