Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, ForZa сказано:

Чому Самооборона і Ко. не виїздять на дороги своїми патрулями і не наводять лад?

Хто тобі таке сказав, що не виїжджають?

Доречі, загугли про всяк випадок що таке Громадське формування з охорони громадського порядку - про їхні права і обов'язки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zaHARE сказал:

зараз з бюджету виділяють 1/20 від потреб

І ця 1/20 повинна в першу чергу на засоби контролю. Інакше, це будуть гроші викинуті на вітер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, volks сказал:

І ця 1/20 повинна в першу чергу на засоби контролю. Інакше, це будуть гроші викинуті на вітер.

Наскільки я знаю,то будують сучасні бункери на кількох складах. При чому виділених коштів не вистачило б навіть на 1.  Забирають з інших напрямків. А для армії яка воює це дуже боляче.

Змінено користувачем zaHARE
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, zaHARE сказал:

При чому виділених коштів не вистачило б навіть на 1

Скільки коштує один пересувний комплекс укртрансбезпеки? 1,2,5 млн грн? А ремонт ковельської траси коштує сотні мільйонів? Точно не вистачає коштів?

Змінено користувачем volks
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, volks сказано:

Скільки коштує один пересувний комплекс укртрансбезпеки? 1,25 млн грн? А ремонт ковельської траси коштує сотні мільйонів? Точно не вистачає коштів?

Ага. А ще можна з коштів, які йдуть на будівництво бункерів для снарядів забрати? Або з пенсійного фонду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, volks сказал:

Скільки коштує один пересувний комплекс укртрансбезпеки? 1,25 млн грн? А ремонт ковельської траси коштує сотні мільйонів? Точно не вистачає коштів?

Це до мене питання? Чи ти хочеш скласти ПРАВИЛЬНИЙ бюджет на 2019 рік? Як тільки виділять грошей ,скажімо

 на 10 таких комплексів, відразу експерти в мережі напишуть,шо це нічого не дасть,бо як брали хабарі на зважуваннях, то так і беруть і взагалі краще б за ці гроші садочки буудували б.
Крім того пересувний комплекс хтось має обслуговувати і отримувати за це зарплату,бажано таку,як в ЄС.

2. Парламент має прийняти відповідні закони,щоб відмова від зважування автоматично каралась штрафом в 1000 ойро. Інакше толку від тих ваг.

3. Наскільки я знаю,то паралельно втілюють- Weight-in-Motion- зважування під час руху.

Цитата

Для установления шести площадок взвешивания в движении «Укравтодор» планирует использовать часть средств кредита Всемирного банка в рамках внедрения Проекта развития дорожной отрасли (RSDP) и пилотного проекта по внедрению системы взвешивания в движении (WIM).

Грузовые комплексы будут установлены на подъездах к Киеву на трассах Киев — Ковель, Киев — Чоп, Киев — Довжанский, Киев — Чернигов — Новые Яриловичи и Киев — Одесса.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, rl72 сказал:

Ага. А ще можна з коштів, які йдуть на будівництво бункерів для снарядів забрати? Або з пенсійного фонду?

Мова була про неефективне витрачання коштів на ремонт доріг, а не про те, щоб їх в когось забрати.

25 минут назад, zaHARE сказал:

Це до мене питання?

До тебе. Тож ти розказуєш, що це нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, volks сказал:

До тебе. Тож ти розказуєш, що це нормально.

 Я економіст і щорічно складаю кілька бюджетів,тому тобі розжовую,що з шкіри одного барана не пошити 10 дублянок.
Я добре пам'ятаю,як  свого часу нашу машину кидало на "коліях" по дорозі на Варшаву. Чи ти думаєш  полякі лягли спати в гамні,а проснулись в золоті? Вон ригали кілька років і плакали за комуняками. А , і в них не було війни.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, zaHARE сказал:

Я економіст і щорічно складаю кілька бюджетів,тому тобі розжовую,що з шкіри одного барана не пошити 10 дублянок.

Хороші в нас в Україні економісти. Тепер я тобі розжовую. Відкладаємо ремонт ковельської траси на рік. А за ті кошти купуємо пересувні комплекси. В результаті через два роки маємо три дороги, які не потрібно ремонтувати. І можна зайнятися ремонтом інших доріг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, volks сказал:

Хороші в нас в Україні економісти. Тепер я тобі розжовую. Відкладаємо ремонт ковельської траси на рік. А за ті кошти купуємо пересувні комплекси. В результаті через два роки маємо три дороги, які не потрібно ремонтувати. І можна зайнятися ремонтом інших доріг.

Я так і думав шо ти експерт і швидко все розрулиш. Прикінь які дібіли в міністерствах сидять. 

  • +1 1
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, zaHARE сказал:

Прикінь які дібіли в міністерствах сидять. 

Прикидаю, якщо простому шоферу це зрозуміло, а їм - ні.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, zaHARE сказал:

А , і в них не було війни

... а, і в них величезну роль зіграло, що тоді Папа Римський поляк був і гроші теж не малі лобіював - не забувайте про це

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, zaHARE сказал:

Прикінь які дібіли в міністерствах сидять. 

Прикидаю, якщо простому шоферу це зрозуміло, а їм - ні.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, ForZa сказал:

... а, і в них величезну роль зіграло, що тоді Папа Римський поляк був і гроші теж не малі лобіював - не забувайте про це

Вон ано чьо,Міхалич. 

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, zaHARE сказано:

Я так і думав шо ти експерт і швидко все розрулиш. Прикінь які дібіли в міністерствах сидять. 

Аргументуй. Бо цього року я бачив ну дуже мало комплексів. Дороги роблять - це так, але скільки ж вони прослужать?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Хороші в нас в Україні економісти. Тепер я тобі розжовую. Відкладаємо ремонт ковельської траси на рік. А за ті кошти купуємо пересувні комплекси. В результаті через два роки маємо три дороги, які не потрібно ремонтувати. І можна зайнятися ремонтом інших доріг.

Ага, тільки кошти на ремонт доріг беруться з інших джерел. І їх не можна використати на пересувні комплекси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, rl72 сказал:

Ага, тільки кошти на ремонт доріг беруться з інших джерел. І їх не можна використати на пересувні комплекси

Це якісь особливі кошти? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йшов четвертий рік війни, і у черговий раз у нас взриваються склади з боєприпасами. Те, що це повний 3,14здєць і жопа, ясно і без зайвих слів, але цікаво інше: міністр полторак і начальник генштабу досі при посадах!!!! І це у типу європейській країні!!! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, halcogen сказал:

Як платять, так і слідкують та охороняють. 

Цитата

Самая высокая зарплата у начальника Генштаба Виктора Муженко – 659 898 грн. в год. Это примерно 55 тыс. грн. в месяц. При этом Муженко получил “грошове забезпечення” та “допомогу на оздоровлення” в общей сложности на 178 020 грн. Думаю, на 178 тыс. грн. отдохнуть можно неплохо, всей семьей, еще и на новый китель останется. 

Зарплата министра обороны Степана Полторака скромнее – 645 280 грн. Это и понятно, войну ведет Генштаб, а Минобороны представляет вооруженные силы страны всюду, где... нужно представить: на параде, на Кабмине, за границей. У “свадебного генерала” зарплата, соответственно, ниже. Это логично. Поэтому приходится подрабатывать в Харькове: “гонорари та інші виплати згідно з цивільно-правовими правочинами” составили еще 192 тыс. грн. в год. Мелочь, а приятно. 

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, halcogen сказано:

Як платять, так і слідкують та охороняють. 

Нічого, Юля прийде - порядок наведе, правда ж, @halcogen?

Апд. Смайлик забув поставити - :D

Змінено користувачем Віталій СК
  • Ха-ха 1
  • +1 2
  • -1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, halcogen сказал:

Як платять, так і слідкують та охороняють. 

Подивись теперішні зарплати відповідних військових чинів перш ніж таку хєрню писати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, risenseven сказано:

Йшов четвертий рік війни, і у черговий раз у нас взриваються склади з боєприпасами. Те, що це повний 3,14здєць і жопа, ясно і без зайвих слів, але цікаво інше: міністр полторак і начальник генштабу досі при посадах!!!! І це у типу європейській країні!!! 

Є ще в країні Верховний Головнокомандувач Збройних сил України.Мабуть воно(чмо) задає тон в житті країни.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, halcogen сказал:

Рядовий вже почав отримувати як НАТОвець чи 1000 грн в день як обіцяв Петро?

То може звільнитись і знайти роботу на гражданці за більші гроші, а не наражати людей на небезпеку.

Це те ж саме як офіцери відмовлялися в АТО їхати. Ви нахіба в армію йшли? Штани в кабінеті протирати?

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, halcogen сказал:

Рядовий вже почав отримувати як НАТОвець чи 1000 грн в день як обіцяв Петро?

Ну якщо ти думаєш, що то вже в черговий раз реально винен рядовий, то сказати тобі просто нічого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...